Censored 56.

22. února 2018 v 13:11 | Ája + Vita |  Censored

Společná chvíle.


Sasuke si úmyslně nanesl jen gel, nepokoušel se roztáhnout, to nechal čistě na Itachiho chloubě. Věděl, jak rád si libuje speciálně v tak drastickém kroku.
Musel beztak tušit, že Itachi by něco takového neudělal, už jenom kvůli svému egu, které by tímhle jen utrpělo. Jeho instrukce nebyly vůbec složité. Nesměl se Sasukeho dotýkat, bránit se a musel mlčet. Nějak tušil, že to třetí nebude moc lehké, už ve chvíli, kdy se Sasuke na jeho klíně usadil. Stiskl rty pevně k sobě a otočil hlavu ke straně tak, aby na mladého černovláska neviděl, protože už i ten samotný pohled společně s tím pocitem byl pro něj neskutečně přitažlivý.
Sasuke schválně nedosedl a snažil se ho do sebe dostat pod dost blbým úhlem, aby do něj hned nevklouzl. Nohama ho při tom křečovitě stiskl kolem boků a bolestí slabě zasténal.
,,Pa - … pane? Myslíte, že... že byste mi mohl pomoct?" zavzdychal, aniž by se přestal namáhat s dosedáním na jeho klín. Nemusel ani moc předstírat, protože to doopravdy šlo těžko jen tak bez přípravy a ještě pod tak hrozným úhlem.
Starší Uchiha se dlouze nadechl a pevně zavřel oči. Mrcha... tohle bylo podlé, vážně... on sám moc dobře věděl, že nesmí, ale to prošení a znovu to oslovení ho k tomu vybízelo. Jestliže na to šel ze začátku Sasuke tak rychle, bylo nad slunce jasnější, že hodlá přitvrdit, což si Itachi pořádně ani nedokázal představit, protože už teď sváděl vnitřní boj sám se sebou.
Sasuke ani na moment nevypadl ze své role.
Ještě jednou zaskuhral, než se úplně položil na bratrův hrudník. Rty zaútočil na jeho krk, vůbec ne hrubě, naopak se o něj jen něžně otíral. Laskal ho jazykem i bříšky prstů.
,,Pane, prosím... bo - bolí to..." zašeptal mu plačtivě do ouška a mírně se zachvěl. ,,Pomozte... prosím..." Prsty druhé ruky mu přejel po jeho vlastních rtech, než se na ně natiskl těmi svými. ,,Uhm...! Pa...!" zahučel mu do rtů, když se proti němu pokusil trochu silněji přirazit. ,,Já... bez vás to nedokážu... moc to bolí..." Obě dvě ruce mu teď přitiskl ke stranám krku, ale neškrtil ho, jen je tam držel, zatímco čelem se mu opíral o rameno. S každým hrubějším přírazem se jeho tělo silně zachvělo a mladší bolestně zalapal po dechu.
Itachi se přerývavě nadechl a mírně se prohnul. Aniž by to pořádně vnímal jen okrajově cítil, že mezi prsty stále silněji tiskne látku, na níž leželi a že se ve chvílích, kdy se Sasuke nevěnoval jeho rtům do těch svých bolestivě kouše. Tak neskutečně rád by si ho strhl pod sebe, nastavil si ho tak, jak by sám chtěl a vnořil se hluboko do toho těsného, horkého tělíčka...
,,Ty... zme... tku," zpola zasténal se zakloněnou hlavou a pevně zavřenýma očima.
,,Minuta navíc," zašeptal mu Sasuke podmanivě do ouška, načež opět nahodil ten výraz zoufalého štěněte a do své ruky vzal tu jeho. Prsty mu navedl ke svému otvoru, aby cítil, jak moc napjatá je tam kůže.
,,Prosím, pane... roztáhněte mě," poslední dvě slova pomalu ani nedokázal vyslovit, protože opět přirazil mírně proti jeho pánvi. Znovu to zachvění a bolestí nasycený vzdech.
,,Pa - pane!" vykřikl, když na něj z větší části dosedl, téměř nevědomky mu tak zaryl nehty do jeho prstů a donutil tak i ty Itachiho, aby o to důkladněji pocítily Sasukeho těsnost.
Itachi se musel hodně prudce nadechovat, aby se udržel a nesplnil to, oč ho jeho malý černovlasý ďáblík žádal. Nevěděl, jak dlouho už ho takhle Sasuke mučí, ale bylo mu jen jasné, že si to právě o minutu prodloužil. Myslí mu prolétávaly i takové myšlenky, co by se stalo, kdyby si ho teď jednoduše strhl pod sebe a zkrátka si ho vzal, ale pořád měl ještě dostatek příčetnosti na to, aby se udržel. Měl pocit, že se ani nemůže nadechnout, protože jakmile by pootevřel rty, musel by vykřiknout.
Jakmile Sasuke zpozoroval jeho potíže, rozhodl se ještě malinko přitvrdit.
Odlepil se od jeho hrudníku a rovně se na něm posadil. Ani tak ho v sobě ještě celého nepojal, ale jestli to doteď nebolelo úměrně tomu, jak vyváděl, tak teď už neměl co předstírat. V téhle poloze vnímal vždy každé proniknutí jako bodnutí nějakého ostří, přesto se dokázal udržet. Jen ho rozechvělýma nohama stiskl v pase a hlavu schoval do dlaní. Zkusil přeladit na pravidelné tempo. Vždy se od země koleny odrazil a znovu se na něj nabodl. Nikdy nedosedl úplně, za to při každém přírazu tlumeně a plačtivě zavzdychal.
,,Pane..." začal po chvíli opět šeptat do dlaní, aniž by se na něm přestal pohybovat. ,,To... to nepůjde... jste moc veliký," stěžoval si se slzičkami a na důkaz svých slov se opět odrazil od země, bez toho, aby na něj úplně dosedl.
Černovlasý muž se pod ním snažil uklidnit, jenže to vůbec nešlo. Nepravidelně lapal po dechu, cítil dokonce, že už v prstech nesvírá jen deku, ale přes ni ryje nehty do země, hryzal se do měkkého spodního rtu a nutil se k zavřeným očím, protože ten pohled by rozhodně neustál. Pak se proti němu sám ve chvíli, kdy se odtahoval, pohnul. Věděl, co to bude znamenat, tentokrát tuhle cenu podstupoval úmyslně. Sice to udělal jen jedinkrát, ale za to pořádně, pronikl do něj hlouběji a tak, že se špičkou otřel o jeho nejcitlivější místečko. Tu kratičkou chvíli mohl Sasuke na těch krásných tenkých rtech vidět krátký úsměv, když ucítil, že Sasukeho tělo na to zareagovalo.
Sasuke už mu v duchu přičítal minuty. Jestli bude v takovém chování pokračovat, tak to nikdy neskončí. Nebo aspoň ne do té chvíle, dokud Sasukemu vydrží energie. Zatím si to ale škodolibě užíval, i když to v některých chvílích doopravdy bolelo.
Raději opět změnil polohu. Tentokrát dal ruce za sebe a opřel se jimi tak o Itachiho stehna. Vytvořil úmyslně nakloněnou rovinu, teď už v sobě mohl Itachiho pojmout téměř celého, přesto se o to nesnažil. Spíš naopak.
,,Pane...?" zeptal se bojácně a váhavě proti němu přirazil. Itachiho žalud opět neomylně zasáhl prostatu, tentokrát ale s vědomím mladšího. Ten slabě zasténal a ten pohyb několikrát zopakoval. Mučivě pomalu.
,,Pane... potřebuji od vás pomoc. Prosím, moc... moc bych to chtěl... Prosím, udělejte mi to," prosil ho skrze skousnutý spodní ret.
Při dalším přírazu se ještě trochu víc zaklonil, tentokrát Itachiho špička Sasukeho prostatu nezasáhla, naopak narazila do stěny konečníku. ,,Uh...! Pane!" Mladší vyjekl bolestí, prudce otevřel oči a po tváři mu stekla jedna zbloudila slzička. ,,Prosím... já to sám nedokážu," zamumlal a znovu ten bolestivý pohyb zopakoval.
Svým chováním přiváděl Itachiho pomalu ale jistě na pokraj šílenství. Jak mohl tohle někdo vydržet?
Tentokrát skutečně zvedl ruku a zuby stiskl tu tenkou kůži na hřbetu. Bolest mu pomohla se trochu soustředit na ten nadlidský úkol zůstat v klidu a potichu. Jenže to se nedalo tak dobře, když cítil, že se pomalu přibližuje k vrcholu a nemohl to mučivé tempo nijak ovlivnit... ani slovy, ani činy. Mírně trhavě vydechl a se zavřenýma očima zaklonil hlavu i se mírně prohnul v zádech zároveň.
Jakmile to Sasuke zpozoroval, přemístil se opět do lehu, aby jejich obličeje byly od sebe sotva pár centimetrů. Nejdřív se na něj odevzdaně díval, aniž by proti němu přirážel. Pak jen zavřel oči a ruku, do které se kousal, zahrnul polibky. Mezitím mu opět vyšel pánví vstříc.
,,Pane..." zašeptal, ,,prosím zneužijte mě," dodal své tajné přání, přičemž se mu nosem otřel o spodní čelist, aniž by přestal v podřízeném gestu laskat jeho ruku.
Jeho oběť měla chuť sebou minimálně zmítat, když už nemohla sténat. Možná by mu pomáhalo vědomí, kolik minut ještě musí držet, než si ho bude moct přivlastnit tak tvrdě, že se z toho dlouho nevzpamatuje, ale jenom tou otázkou by si vysloužil dalších šedesát minut utrpení, což nehodlal riskovat. Při každém pohybu bylo to jediné, po čem toužil, aby Sasuke dosedl níž a rychleji... nejradši by mu stiskl pevně boky a pořádně si ho k vlastnímu tělu přirazil... a nejhorší bylo, že pokud by měl pouta, mohl by se z nich alespoň pokoušet uvolnit... ale jeho ruce byly volné, svazovala je pouze jejich úmluva a na tu pomalu Itachi přestával být schopen myslet.
Sasuke se na něm znovu posadil, aniž by se vzdal jeho ruky. Tu si přitáhl ke svému obličeji. Nejprve ho políbil do rozevřené dlaně, pak na bříško každého prstu, až se zastavil u ukazováčku. Ten vsál dovnitř. Pustil ho jen v tu chvíli, kdy chtěl něco říct.
,,Pane, myslím... že takhle to nepůjde," zavrtěl odmítavě hlavou. Neříkal to autoritativně, naopak spíš sebekriticky. Po těch slovech dva prsty volné ruky přiložil ke svému otvoru a tvrdě jimi do sebe pronikl.
,,A...a... ah!!!" vyjekl, když nehtem zavadil o citlivou stěnu. ,,Pa... pane... prosím..." šeptal chvějícím se hlasem, následně ho trochu silněji kousl do prstu, aby mu ukázal, jako moc to bolí jeho. ,,Vemte si mě..." zvrátil v prudkém nádechu hlavu dozadu, jeho dlaň si u toho přiložil na svou tvář, aby ji navlhčil svými slzami.
Itachi prudce vydechl a otevřel oči. Ruka, jejíž prsty Sasuke tak žádostivě opečovával, sevřela zápěstí mladého Uchihy tak pevně, že se v tu chvíli snad ani kapička krve k jeho prstům přes ten stisk nedostala. Pak byl Sasuke stržen na deku pod Itachiho na břicho, ale hned na to za vlasy vytažen na čtyři a pak rovnou do kleku. Jak se dostalo jeho tělo víc dozadu, pronikl do něj Itachi znovu, pod ne moc příjemným úhlem, ale pořád tak, aby zasahoval onu uzlinku slasti. ,,Zkusíme..." Nehty staršího nehty se zarývaly do Sasukeho ramene, zatímco za havraní vlásky byl přitažen tak, aby se zády dotýkal Itachiho hrudníku, když mu skoro prokousl starší Uchiha ouško, ,,změnit..." Bílé zuby stále onu ranku na kůři jitřily, a pak se konečně přesunuly na krk, aby ho pokousaly i tam, ,,pravidla," vydechl a neskutečně tvrdě do jeho těla pronikl, pokud kdy dokázal odhadnout nejvyšší bod mezi maximální slastí a až šílenou bolestí, bylo to právě teď.
Sasuke překvapeně vyvalil oči, vzápětí se mu před nima zatmělo. Následně se po okolí roznesl jeho ohlušující výkřik.
Už na začátku si nemyslel, že by to Itachi vydržel plných deset minut, ale nečekal, že přijde tak prudká změna. Čekal mírnější náznaky a opatrný pokus o převzetí otěží. Tohle však bylo Itachimu podobnější.
,,Za to... uhm... máš... aspoň dvacet minut navíc," zavrčel, jakmile se vzpamatoval z tak silného přírazu.
Itachiho jazyk mu na sekundu obkroužil, pak zčásti i zajel do ouška, vzápětí jeho zuby svým stiskem uvěznily tenkou kůži těsně pod jeho spánkem.
,,Jestli to vydržíš," zavrněl mu sladce a... chtivě. Držel se dlouho, ale všechno má svůj konec. Jednou rukou ho stále pevně držel za vlasy, druhou mu rovnou sjel po podbřišku do klína a dvěma prsty obkroužil rozcitlivělý žalud, potom ho stiskl a pomalu pokračoval ke kořeni. Koleny a částečně i rukou v jeho klíně si jistil, aby se Sasuke nemohl proti němu pohnout a jen si Sasukeho sem tak zhoupl v bocích, aby mu připomněl že jeho špička tlačí na Sasukeho prostatu.
,,Klidně hodinu," zašeptal mírně hrubým hlasem, přičemž ho škodolibě kousl do hebké kůže mezi lopatkami.
,,Tohle je nefér!" bránil se mladší. ,,Pro - prohrál si!" zasyčel mezi sténáním. Nemohl popřít, že se mu to líbí, ale šíleně mu vadilo, že se ho zase nemůže dotýkat. Opět před ním skončil na čtyřech s pohledem upřeným před sebe nebo na zem. V tom jediném si mohl vybrat. Jestli se mu Itachi chtěl doopravdy pomstít, líp už to snad ani udělat nemohl.
Teď držel rty semknuté Sasuke. Na truc.
Itachimu sklouzl pohled k jeho rukám, které snad i nevědomky zatínal v pěst. Přesně tak, jako to před tím dělal i on sám. Tiše a krátce se ušklíbl. Odtáhl se od něj a jedinou ranou, ne příliš silnou, ale dostatečně důraznou, ho srazil pod sebe na na záda. Chytil ho pevně za kotník a jeho nohu si položil na rameno, když do něj znovu přirazil. Dlaněmi se podepřel vedle jeho hrudníku. Když se svým klínem konečně znovu dotkl jeho zadečku, mezi zuby mu sevřel horní, jemnější ret a kousl.
,,A od tebe nebylo fér prosit o něco, co ti nemůžu splnit," zavrněl ale s podmanivým úsměvem a špičkou jazyka olízl krev, kterou způsobil jeho předešlý krok na Sasukeho rtíku.
,,Pusť mě dovnitř..." zamumlal prosebně do těch hedvábných polštářků, načež jazykem přejel po řádce stisknutých zubů.
Sasuke ještě chvíli vzdorovitě držel zuby u sebe, než je od sebe mírně oddálil. Nikdy se na něj nevydržel zlobit dost dlouho. Zkrátka nemohl. Zvlášť když už měl sám problémy se vzrušením. I on zoufale moc potřeboval uspokojit.
,,Tak už mě nenechte čekat, pane, a zneužijte mě," zašeptal mu do rtíků. Ruce mu při tom obtočil kolem krku a čelem se opřel o jeho rameno, čímž mu nepřímo naznačoval, že chce, aby si tvrdě vzal.
Itachi přivřel mírně oči a konečně splnil to, o co ho jeho černovlasý společník žádal. Zaútočil na jeho rty, pronikal do těch žhavých úst stejně divoce a snad až bezohledně, jako přirážel do jeho těla. Konečně mohl zrychlit a prohloubit pronikání, jednou rukou ho držel za stehno a nehet palce mu zarýval do kůže, zatímco druhou rukou si Sasukeho přidržoval za spodní čelist. Dovoloval mu jen místy lapat po dechu. Nečekal už, bral si ho a pomalu chápal, že jejich vztah skutečně nestojí jen na sexu... protože jedině u něj věděl, že si nebere jen jeho tělo... v takové chvíle dokazuje sobě i Sasukemu, jak jeden druhému patří.
,,Jenom... tvůj," zavrněl mu do rtů měkce, když konečně dosáhl vrcholu.
Sasuke dosáhl orgasmu jen vteřinku po něm. Jednou nohou ho pevně stiskl v pase, zatímco sevření rukou úplně povolil. Bezmocně pod ním lapal po ztraceném dechu, aniž by dokázal po pořádně otevřít oči, jak v něm doznívaly poslední záchvěvy slasti. Až po jejím úplném odchodu, se mu konečníkem rozlila další dávka bolesti. Přestože všechny smyslové buňky jeho těla toužili po styku s Itachim, tak ty tělesné silně protestovaly.
,,Miluju tě..." zašeptal mladší zmoženě.
Itachi se pousmál, ukazováček mu přiložil na rtíky a konečně se od něj odtáhl. Nemusel mu odpovídat, jenom způsob, jakým se na Sasukeho ty přivřené, černé a lesknoucí se oči dívaly, mluvil sám za sebe.
,,Asi jsem porušil nějaký zákazy, co?" zamumlal s úšklebkem do jeho vlasů, když se vedle mladšího černovláska položil na bok a přitáhl si ho do náruče.
,,No... asi ti ještě budu muset dovysvětlit pořádně pravidla," odpověděl Sasuke znaveně, zatímco se snažil z vlasů dost chuchvalec zelené řasy. I přes takové obtíže měl rybníky raději než koupaliště nebo lázně. Připadaly mu přirozenější a intimnější.
,,Chceš hrát ještě nebo půjdeme spát?" Převalil se nad něj, přičemž se zapřel dlaněmi vedle jeho hlavy. Byl sice dost unavený, ale nedokázal jednoduše rezignovat a přiklonit se rovnou ke spánku.
,,To chceš spát tady?" zamračil se trochu zmateně starší černovlasý, ale na odpověď si nepočkal a prsty mu přejel po tváři, z níž zamířil na rty, aby je znehybnil.
,,Příště vyhraju, tím si buď jistej, ale dneska už bych tě netrápil, vypadáš docela sjetě," rozesmál se tiše a na usmířenou odtáhl prsty, aby mu mohl na ústa přitisknout své rty.
,,Mám návrh... nesmíš mi usnout, ale něco bych si s tebou chtěl vyzkoušet..." zavrněl s tím sladkým, lákavým podtónem v jeho melodicky hlubším hlase.
,,Neusnu," slíbil mu mladší, ačkoliv věděl, že si právě kope hrob. Znal to Itachiho "chtěl bych si s tebou něco vyzkoušet". Většinou se jednalo o nějakou pro něj dost nebezpečnou činnost.
,,Jen mi dovol malou otázku... souvisí to se sexem?" Tušil, že ta otázka je naprosto zbytečná, odpovědět si na ní docela přesně dokázal sám, ale musel se ujistit.
Itachi se pousmál a prsty mu sjel až na krk.
,,Tak trochu," zamumlal s přivřenýma očima. Pak se pomalu zvedl do sedu, pootočil se nad něj a jen jemně si špičkou jazyka přejel po rtech.
,,Ale tentokrát to bolet nebude," zavrněl tiše.
,,Ne...?" podivil se mladší. Možná by se po jeho slovech neměl bát, jenže všechno, co bylo pro Itachiho nepřirozené, u něj vzbuzovalo pochyby.
,,Jestli si chceš vyměnit role... ne že bych byl proti, ale nesrazilo by ti to tu těžce získávanou autoritu?" zeptal se Sasuke škodolibě. Tohle by nikdy Itachi nedovolil.
A měl pravdu, něco takového by jeho starší bratr v životě nedopustil, ne dobrovolně.
,,Věř mi, broučku... i kdybych se to udělat rozhodl, hned bych si to rozmyslel a tebe by to tak jako tak bolelo, takže ne," uklidnil ho a zvedl se, aby mohl najít oblečení a posbírat všechny věci. Dělal to až s mučivě pomalou pečlivostí, jako by naschvál prodlužoval Sasukeho napětí a zvyšoval zvědavost.
Když Sasuke viděl, že se obléká, sám se usušil a začal se soukat zpět do kalhot a roztrhaného trika.
,,Ne, myslím, že by to bolelo tebe. Nejsem tak malej..." odfrkl si. ,,Vlastně nejsem vůbec malej... egoisto," zavrčel. Na své rozměry byl naopak hrdý. Nikdo si na něj nikdy nestěžoval. A jestli ano, tak o tom neví.
Itachi se ušklíbl na deku, kterou právě úhledně překládal a rovnal.
,,To jsem nikdy netvrdil. Já jenom řikám, že jestli se mě kdy s takovymhle záměrem čímkoliv dotkneš, useknu ti tu část těla, se kterou se o to pokusíš," varoval ho ledově klidným hlasem a do krabice vložil smotaný řetěz. Ať by to byla Sasukeho chlouba, ruka nebo klidně i noha, rozhodně by to dodržel.
Sasuke se jen rozesmál.
,,Ne, to bys neudělal, protože bych už s tebou v životě nespal a to bys riskovat nemohl." Sasuke k němu přistoupil, aby mu pomohl deku složit, když se jejich ruce setkaly, sevřel ty jeho ve svých a políbil ho na tvář.
,,Stejně bych to nikdy neudělal ani kdybys chtěl... líbí se mi, když si mě bereš," zavrněl mu do ouška. Ne vždycky býval sice ten dole, ale překvapivě k jeho povaze mu to víc vyhovovalo. Se ženami zkrátka neuměl nikdy jednat, někdy se jich dokonce i bál. S klukem, nebo spíše mužem, se cítil bezpečněji. Možná si tak částečně kompenzoval i otcovskou lásku.
Itachimu cukly koutky v pobavený a snad i potěšený úsměv, ale svému bráškovi neodpověděl. Ovšemže musel vědět, jak moc ho přitahuje a Sasuke byl snad jediný, kdo ho dokázal vzrušit jen pár slůvky a letmým dotykem.
Když všechno složili, pomohl mu tentokrát odnést věci zpátky. Už na zahradě, ačkoliv byla tma, je přivítal Itachiho pes. Bez ohledu na pozdní čas projevoval upřímné nadšení z návratu a chvíli trvalo, než ho bratři setřásli, aby se mohli dostat do domu.
,,Chtěl bych dogu nebo huskyho..." pronesl Sasuke, jakmile za sebou zavřel dveře od domu.
Nic proti Itachiho psovi neměl, ale sám nikdy mazlíčka doma chovat nesměl a jako dítě se jen staral o toulavé kočky. Taky by chtěl nějakou tu němou tvář, které by si mohl na svého náruživého bratříčka stěžovat.
,,Dostaneš klidně i krávu milku, když se o ní budeš starat," odsouhlasil mu jeho starší bráška a položil deku na komodu vedle dveří. Pak se mírně protáhl. Rozhodně... když už tu má Sasukeho, prostě toho musí využít. Přešel k němu, odhrnul mu mokré vlásky z čela a rty přejel po těch jeho.
,,Teď se běž osprchnout, pak se za mnou vrať," zavrněl podmanivě.
,,Nepřijdu ti snad dost čistej?" zeptal se Sasuke na oko uraženě. Samozřejmě i jemu byly zbytky vody z rybníka, které se mu lepily na tělo, dost nepříjemné, nemluvě o Itachiho spermatu.

Kde najde koupelnu už si naštěstí stihl zamatovat. S teplou vodou to ale pořád moc dobře nezvládal, sice už se nesprchoval přímo ledovou, avšak bratr by ji určitě shledal jako nevyhovující.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 22. února 2018 v 20:09 | Reagovat

booooze to bolo krasne.. su spolu neskutocne sladky a krasny a zlaty a rozkosny a a a. sasu je teda poriadna mrska. daval chudakovy itimu poriadne zabrat.. tak trochu som asi aj cakala ci jeden alebo druhy nepodlahnu..ale itachi ma teda poriadnu vydrz.... som zvedava co bude dalej. ako len toto nakoniec dopadne. :-D

2 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 22. února 2018 v 21:22 | Reagovat

Co s ním má v plánu? Moc to prodlužujou.... museli tak dlouho mluvit, mě zajímá, co má Itachi v plánu, ne že se Sasuke pořád neumí normálně vysprchovat -.- :D :D hrozně moc se těším co to bude...no nic muím vydržet :D

3 Káťa Káťa | E-mail | 24. února 2018 v 4:40 | Reagovat

Sasuke je héérečka :D, ale psát ty jeho hrátky, vás muselo bavit :D.
Doteď to bylo takový free, ale jsem zvědavá, jak budou fungovat za normálního pochodu, při práci...jestli prostě budou umět žít, jako normální pár..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.