Censored 54.

20. prosince 2017 v 13:03 | Ája + Vita |  Censored

Někdo tu nevydrží.


Bylo znát, že to umí, ale zároveň i to, že mu Sasukeho připoutaná ruka dělá problémy, na kterých se jejich dnešní společnost pásla. Jenže Itachi jim neměl co vyčítat, sám se při jiných příležitostech takových drobných sabotáží účastnil... a rád.
Když se Itachi rozmáchl, málem Sasuke kouli následoval, ale naštěstí stihl včas vyrovnat své těžiště. Pak slyšel hluk padajících kuželek, načež se podíval před sebe na dráhu. Jen jedna jediná se na kraji těsně vedle žlábku kývala, naneštěstí držela nakonec rovnováhu stejně dobře jako Sasuke.
,,No... mám to zkusit já, nebo si to chceš vychutnat?" zeptal při pohledu na tak pitomou situaci. Ty na kraji se vždycky shazovaly nejhůře.
Itachi nakrčil obočí. Tohle se mu dělo jako naschvál až moc často.
,,Zkus si to, když to poděláš, nebude to moje chyba a můžu tě pak otravovat s tim, že kdybych to býval házel já..." ušklíbl se na mladšího bratra a dvěma prsty ho ťukl do čela.
,,Do toho," povzbudil ho a hlavou kývl k připraveným bowlingovým koulím, až mu culík černých vlasů sklouzl ze zad přes rameno.
,,Tak sleduj..." Sasuke se vzal do ruky sytě červenou kouli, dvakrát se rozmáchl a nechal je sjet trochu mimo lajnu kuželky, blíž ke středu, tušil, že jinak by skončila brzy v žlábku. Takhle se k němu jen během své jízdy blížila. Půl metru před kuželkou už jela po hraně koryta, ale stihla se ještě lehce dotknout svého cíle. Kuželka se opět mírně zachvěla, vypadalo to, že to opět vyrovná, až v poslední vteřině se zakymácela a padla.
,,Cože si říkal?" podíval se mladší na svého bratra s vítězným úsměškem.
,,Že bych to dal taky." Itachi si ho za ruku uvězněnou v poutech přitáhl blíž k sobě, nevnímajíc nadávání spoluhráčů u stolu, že si teda moc nepomohli a mírně se sklonil, takže Sasukeho na tváři polechtaly jeho černé, uvolněné pramínky a na svých rtech cítil ten jeho, mělký a horký.
,,Ale myslel jsem na to, jak moc šikovný ručky máš," zašeptal a na konci věty mu jeden koutek úst ucukl v úsměv.
,,Zvláštní... to mi asi čteš myšlenky," zavrněl mladší na oplátku, když jen na chvilku stiskl mezi zuby jeho spodní ret.
,,Uhněte, než z vás dostanu cukrovku," přimotal se k nim Hidan, jehož jméno právě svítilo na tabuli.
Sasuke po něm jen vrhl zlostným pohledem, pak trhnul za pouta a odtáhl si tak bratříčka stranou.
,,Promiňte mi to, pane, ale máme problém... potřebuju na záchod..." pronesl vzápětí, přičemž neklidně přešlápl z nohy na nohu.
Itachi protočil panenky, zatímco ostatní za ním a zejména Ino vyprskli smíchy.
,,A nemohli byste třeba..."
,,Ne," zarazil ho Kiba rozhodně, což vzhledem k jejich minulému postavení působilo poněkud komicky.
Itachi zasténal, ne že by brášku neměl rád, ale asistovat při všem taky nemusel.
,,Tak dělej," povzdychl si, když chytal Sasukeho za zápěstí a táhl ho na druhou stranu, překvapivě to tu znal, nehráli tu bowling poprvé.
,,Zkazíš to," sykl na Hidana z bezprostřední blízkosti právě ve chvíli, kdy házel a aniž by čekal na výsledek svého narušitelského pokusu, vedl Sasukeho k toaletám. Nohou za nimi kopl do dveří, aby se zabouchnuly a stáhl ho do kabinky, kde mladého černovláska natiskl zády ke stěně.
,,Aby se ti nepřestalo chtít," ušklíbl se. Stál těsně u něj, ale pohled měl sklopený ke svým rukám, když mu prsty pomalu rozepnul opasek, knoflíček i zip džínsů. Pravačkou pak až lítostivě jemně přejel po jeho podbřišku a zajel za gumu boxerek, aby vyprostil Sasukeho chloubu ze sevření látky.
Sasuke ho od sebe ale odstrčil.
,,Teď se mi chce ještě víc," zavrčel podrážděně, ,,a ještě není půlnoc, tak na mě nesahej," vyplázl na něj jazyk, potom ho donutil se k němu otočit zády, ač to přes pouta šlo dost složitě.
,,Fakt jsem si myslel, že po takovým večeru se mi minimálně tejden nepostaví... no spletl jsem se. Je to ale tvoje vina..." pokračoval Sasuke spíš v monologu než dialogu, Itachiho názor ho momentálně moc nezajímal. ,,Kdyby ses mě tak moc nedotýkal... neposadil si mě na klín... nh... Itachi... jsem mladej a tím pádem dost eh... sexuálně aktivní, tak promiň." Jakmile domluvil, sám vzal do volné ruky, kterou mu nevázala pouta, svůj penis a přejel po něm od kořene až ke špičce. Pohyb několikrát zopakoval ve stále rychlejším tempu. Snažil se držet slastné vzdechy na uzdě, ale semtam mu nějaký unikl. Prudšímu dýchání zabránit nedokázal už vůbec.
Itachimu se rozšířily panenky a upřeně doslova zíral na protější zeď kabinky, ke které byl otočen čelem. A byl za to teď rád, kdyby se musel dívat, asi by... volnou ruku zvedl, pokrčil a předloktí přitiskl ke stěně, o něj se pak opřel čelem, následně zavřel i oči.
,,Zabiju tě," zasyčel nebezpečně a kousl se do špičky jazyka. Kdyby byl alespoň potichu... úplně potichu. Ono už samo to vědomí Itachiho mučilo. Krátce se nadechl. Obě ruce stiskl v pěsti tak silně, že mu v ru chvíli lehce zbělaly klouby.
,,Promiň... nh... ah... to se fakt... nedalo." Itachi ani netušil, jak dlouho už se Sasuke držel. Pořád doufal, že erekce sama opadne, ale kdykoliv se ho Itachi jen letmo dotkl, jen jeho bouli v kalhotách zvětšil. Ta pouta to dorazila.
,,Teď už nemluv... ať to mámě oba rychle... z krku." Sasukeho kmity rukou se stále zrychlovaly. Směřoval jen k tomu jedinému cíli, který mu mohl pomoct z tak složité situace.
Itachi stiskl mezi zuby spodní ret a se stále zavřenýma očima se lehce zamračil, při tom se prudce nadechl. Pak se nutil pomalu, uvolněně vydechnout... jako by to vůbec šlo.
,,Kašlu na pitomou půlnoc," vydechl rozčileně, když se prudce otočil, chytil zápěstí Sasukeho volné ruky a ne příliš šetrně mu ruku přirazil ke stěně kousek nad hlavu, druhou, uchycenou v poutech mu sjel z boku na zadeček a sponou svého pásku zlehka poškádlil už tak rozdrážděnou špičku té lákavé pýchy mladšího černovláska.
Sasuke se silně zachvěl, jakmile se Itachiho dlaně ocitly na jeho pozadí. Raději sevřel tou spoutanou rukou tu Itachiho, aby dál nepokračoval.
,,Do půlnoci zbejvá pár hodin..." pokusil se mu to ještě rozmluvit. Jemu na tom moc nezáleželo, on žádnou půlnoc nepotřeboval, aby věděl, že ho opravdu miluje. Jenže se ráno zdálo, že pro Itachiho to hodně znamená - takže i pro Sasukeho.
Itachiho ruka se sice nepohnula, ale jemně jeho zadeček stiskla a postupně tu intenzitu zvyšovala, přičemž se k němu starší Uchiha natiskl svým tvrdým klínem aby Sasuke cítil, jak moc ho vzrušuje. Od loketní jamky přitisknuté ruky mu přejel po paži až na rameno, z něj na krk a svou cestičku zakončil ne příliš jemným kousnutím do ušního lalůčku.
,,Chceš to," zašeptal, pak se poodtáhl a svými rty pokušitelsky ochutnal ty jeho, měkké, poddajné a mírně pootevřené. Přetrhaně zalapal po dechu.
,,A já taky."
Sasuke mu ani neodpověděl, nebyl důvod. Jasně to jeden na druhém poznali.
,,Tak už na nic nečekej..." zamumlal mu Sasuke do ouška. Ruku kterou měl připoutanou k té Itachiho vůbec neovládal, nechal ji položenou jen hřbetu té jeho a nechal ho vést.
,,Teď je půlnoc," zavrněl Itachi s úšklebkem a mezi zuby stiskl hebkou kůži na jeho krku, těsně pod spodní čelistí.
,,Když si představíš, že jsi v jiným časovým pásmu..." zamumlal a v dlani chtivě stiskl tu krásnou Sasukeho chloubu. Bříškem ukazováčku pozvolna přitlačil na špičku a pak prsty sjel ke kořeni. Poznal zcela jasně, jak sebou Sasuke trhl, musel být vážně pořádně vydrážděný.
Starší Uchiha mu volnou ruku pustil a sám se zbavil kalhot a boxerek, až teď mohl znovu Sasuke vidět, co s Itachim už jenom jeho prostinká přítomnost dělá. Nemusel brášku upozorňovat, že s sebou nic nemá a že to bude bolet, oba to už dávno věděli. Volnou rukou mu starší Uchiha stáhl kalhoty, zatímco druhou na chvíli opustil jeho klín a spolu se Sasukeho levačkou mu vyhrnul tričko, aby mohl nehty v sladkém náznaku bolesti zarýt do jeho bradavky. Nohou stoupl na zbytek oblečení, vyprostil tak Sasukeho nohy.
,,Ne bez toho..." Sasuke se ještě sehnul a vytáhl z kapsy u kalhot tubu lubrikačního gelu. ,,Není to tak, jak si myslíš... prostě jsem ji jen nevyndal," pokrčil nevinně rameny. Po včerejší noci by to bez zvlhčení asi ani nedal. Minimálně by pak nedokázal po svých dojít domů, pouta by jejich situaci jen komplikovala.
Jakmile vložil Sasuke bratrovi lubrikační gel do ruky, přitiskl své rty ze strany k jeho krku.
,,Tak si pospěšte, pane..." pobídl ho, přičemž využil volné ruky a sevřel v ní svůj nástroj.
Itachimu na rtech zahrál úsměv. Možná by si to měl sám nosit s sebou... někdo zkrátka dává přednost talismanu, on by mohl... teď na tím ale nehodlal uvažovat. Když Otevřel víčko, na chvíli se zarazil, pak mu gel vtiskl do ruky a tou volnou mu za bradu zvedl tvář ke své.
,,Tak si to obrátíme, co říkáš," zavrněl šeptem a svou rukou zachycenou v poutech navedl tu Sasukeho ke své chloubě. Prsty volné ruky mezitím přejížděl po lákavé rýze na jeho zadečku a jenom jemně bříškem ukazováčku dráždil vstup do jeho těla, když zvyšovat tlak, ale tak, aby do něj nepronikl.
Sasuke se neubránil úsměvu. Miloval, když mu Itachi dovolil se ho dotýkat.
Gel si nanesl rovnou na všechny prsty, aby jimi mohl řádně potřít bratrovu chloubu. Nikam nespěchal, najednou měl času dost. Užíval si každý centimetr tepajícího přirození. Nanášel chladivou vrstvu gelu přesně podél brázdy a odtud dál na zbytek erekce. Na závěr promnul žalud, pak se chtěl s rukou vzdálit, ale nějak se mu nechtělo. Místo toho se opět vrátil ke kořeni, jako kdyby snad gel nebyl dobře rozvrstven.
Trochu teď litoval, že ho nejdřív neochutnal, než ho natřel, po půlnoci snad dostane příležitost.
,,Mnnn... Sasu..." zašeptal Itachi žádostivě. Měl mírně zakloněnou hlavu, oči přivřené tak, že se mu skoro husté horní řasy spletly s těmi dolními. Mezi pootřevřenými rty vydechoval horký vzduch, kterého se mu skoro nedostávalo. Rukou spoutanou s tou jeho ho chytil za zápěstí. Nezastavoval ho, jen mu zaryl nehty do hřbetu ruky. Zarazil ho až tehdy, když opět přejel k jeho špičce. Pak odtáhl od klína svou ruku a s tím i tu Sasukeho. Hned na to ho chytil za pas, zvedl, nechal si kolem svého pasu obtočit jeho nohy a volnou rukou pomohl špičce svého údu najít vstup do toho lákavě úzkého tělíčka.
,,Miluju tě," vydechl tiše, ale přesvědčivě, když do něj prvně pronikl.
Sasuke po těch slovech hned zaútočil na jeho rty, volnou rukou mu při tom vjel do vlasů.
,,I já tebe... strašně moc," zamumlal, když se od něj v jednom momentě odtahoval, vzápětí už byl ale zase nalepený na těch měkkých polštářcích. Veškerá euforie z toho polibku mu úplně zamezila vnímat jakoukoliv bolest z prvního proniknutí, přestože se mu nedostalo žádné přípravy. Ta slova tak hřála, protože je vyslovovaly Itachiho rty, které dlouhý čas znaly jen led.
Itachi se okamžitě chtivě vpil do těch hedvábných rtů. Pronikal mu jazykem mezi ně, přivíral oči a užíval každý centimetr těch horkých úst. Jen matně si uvědomoval, že mu pomalu začíná čím dál silněji zarývat nehty a prsty do boků. Pořád pevněji si ho k sobě tiskl, jeho vzrušení už navyšovalo jen vědomí tak důvěrného spojení s osobou, na které mu tolik záleželo a na niž by nedal dopustit. Tlumeně Sasukemu zasténal do rtů, když se svými třísly dotkl jeho zadečku a mezi zuby stiskl jeho spodní ret.
Až teď si Sasuke uvědomil Itachiho velikost, která mu pomalu roztahuje konečník. Nebolelo to tolik jako jindy, protože to zprvu téměř nevnímal. Slova "miluji tě" z Itachiho úst zněla jako něco nadpozemského. Něco, co patřilo jen jemu, připadal si tak důležitě, protože pochyboval, že někdy něco podobného někomu řekl.
Opět mu hlavou přelítlo jejich první setkání, pořád se k němu vracel, když Itachi udělal něco, co naprosto nesouviselo s tím Itachim, kterého poznal.
Starší Uchiha v jednu chvíli trochu prudčeji vydechl a přitáhl si ho k sobě, aby jeho tělo mohl sekundu na to znovu tvrdě přirazit ke stěně. Alespoň v těchhle návycích se nezměnil. Jeho rty sklouzly ke koutku a po bradě na spodní čelist, kde mezi zuby zlehka kousal hebkou kůži. Jak se blížil k jeho oušku, postupně se kousance zhoršovaly, až mu na bílé pokožce zůstávaly otisky. Pak se dostal na krk a k němu se naopak jemně a hladově přisál. Při tom se odtáhl a znovu do něj pronikl.
,,Ita... pane... nhh, asi by oni... neměli vědět, že my... ahhh!" Sasuke si zvykl maskovat všechny ty stopy po bratrově náruživosti, ale dnes s tím tak trochu nepočítal. Přesto nohama ještě silněji stiskl jeho boky a sám tak proti němu přirazil. Konečník ještě nebyl úplně roztažený, Itachiho žalud se však otíral o Sasukeho prostatu a zabraňoval tak mladšímu ve vnímání ty bolestivější přírazy, které i přes lubrikační gel působily menší oděrky.
Starší černovlásek mu tiše zavrněl do ouška, přejel po něm jazykem a vsál lalůček mezi horké rty. Pomalu tempo zrychloval a nechával mladšího tmavovláska, aby mu pomáhal pronikat hlouběji. Sasuke měl volnou jen jednu ruku, protože druhou v okovech musel držet vedle té bratrovy, kterou mu svíral pas. Byl tak... krásný, dokonalý. Itachi se sklonil a zuby provokativně přejel po klíčních kostech.
,,Do jaký výšky máš lem trička...?" zašeptal podmanivě a jazykem pomalu přejel obloučkem k druhé klíční kosti a tam krátce přitiskl své horké rty.
,,C - co?" zeptal se Sasuke nechápavě, aniž by jeho slova vlastně pořádně vnímal. Momentálně byl schopen se soustředit jen na přírazy a s nimi přicházející slast. Své triko už řešit nedokázal, snad ani v tu chvíli netušil, jakou barvu má. Oč nechával schválně schované pod víčky, aby si mohl vychutnat každý dotek Itachiho špičky, rtů, prstů, dlaní... Sám takovou příležitost nedostal, protože jednou rukou se musel přizpůsobit té bratrově.
,,Abych tě mohl pokousat," zamumlal mu do kůže mezi klíčními kostmi a jemně ji vsál mezi rty. Nedokázal se už držet, aby do něj nepřirážel stále tvrději a pronikal do toho horkého úzkého tělíčka stále hlouběji. Tím ho tiskl i na protější stěnu a doslova mu znásilňoval ty chvějící se rtíky, kousal do nich, provokoval ho a nutil si přístup do těch chtivých úst. ,,Sa... ahsuke..." zasténal mu do nich tiše, snad právě proto se do nich tolik dobýval, aby své vlastní vzdechy utlumil.
Sasuke se opřel čelem o jeho rameno, aby se dostal z dosahu jeho rtů, samotnému se mu nedostávalo moc kyslíku.
,,Ne - blázni... ah... nech si to... na doma," bránil se, ale neznělo to moc přesvědčivě. Sex na veřejných místech mu traumata nepůsobil, možná spíš nopak, jenže některé speciální činnosti by měly zůstat jen za dveřmi jejich soukromí.
,,Pokousat nh... mě můžeš... doma," slíbil mu mladší.
,,To taky udě... lám," zavzdychal starší a mezi zuby jen škádlivě stiskl tenkou kůži na jeho krku, pak ji ale pustil a jemně po místě přejel špičkou jazyka. Konečně se odtáhl, teď se ukázalo, že má skutečně mnohem větší sílu než před tím, nemusel ho ani tlačit na stěnu, ale držel ho u sebe a tím si ho na svůj klín ještě pevněji tiskl.
Sasuke zaslechl vrznutí dveří, nebyl však schopen se od bratra odtrhnout. Jen očkem hodil do první části místnosti, kde stála umývadla. Nikoho tam neviděl, ani cíp košile. Připomnělo mu to jejich první románek na záchodě, kdy je "nedopatřením" nachytal Indra. Nic podobného se teď naštěstí opakoval nemohlo... doufal. Částečně proto zůstal tak klidný a neustal v přírazech. Naopak nehty spoutané ruky zaryl do té bratrovy, aby ho donutil k agresivnějšímu tempu.
Itachi zalapal po dechu a tvrdě do něj přirazil. Nemohl se při takových provokacích držet zpátky, Nehty mu tvořil rudé škrábance na bílých bocích, rty tvořil rudé flíčky po jeho hrudníku a snažil se udržit vzdechy za zuby, ani nevnímal, že by někdo přišel. Jednou rukou si ho kolem pasu objal a přitiskl na své tělo, druhou, spolu s tou Sasukeho, mu sjel do klína a pomalu zrychloval pohyby, až je sladil s tvrdými přírazy. Sem tam se zastavil se špičkou na té uzlince slasti, což poznal podle jemného zachvění, které v Sasukem tenhle dotyk způsoboval a prsty v tu chvíli obkroužil sametový žalud, pak jemně přitlačil a znovu pokračoval.
Sasuke už ani nesténal, spíš zpola křičel slastí, jakmile se mu začal Itachi tak důkladně věnovat. Vrcholu došel po pár tazích. Sice po tom včerejším výkonu nebyl tak silný, ale i tak cítil značnou úlevu.
,,Nh... promiň," zašeptal bratrovi do ouška, když se mu hroutil na rameno. Doopravdy ho nechtěl pokoušet před půlnocí, proto ho donutil se k němu otočit zády.
Itachi si ho přitáhl do náruče a tentokrát nekousal, jenom společně s prudkými výdechy z právě prožitého vrcholu se rty a jazykem věnoval Sasukeho pravému oušku. Až něžně ho olizoval a tiskl mu na něj motýlí polibky. Sice se v posteli choval tak, jak mu velely instinkty, ale nedokázal zabránit něžnostem, na kterých si před tím, než poznal Sasukeho, nikdy příliš nezakládal.
,,To ty mi promiň," zašeptal a vtiskl mu polibek na krk. ,,Promiň, že jsem o nás pochyboval," dopověděl ještě tlumeně. Půlnoc už nebyla potřeba, když věděl, že jejich vztah nestojí jen na sexu, ale zkrátka si ho oba rádi užívají, právě proto, co mezi nimi je.
Sasuke mu volnou rukou chytil bradu, aby ho mohl políbit na rty.

,,Já tomu rozumím," ujistil ho. Nezlobil se kvůli tomu na něj, naopak pochyby byly na místě. Vždyť většinu času trávili sexem. A i když vztah bez kvalitního sexu nemůže klapat, tak nemůže klapat ani bez toho ostatního. Samotný tělesný cit k tomu nestačí. O tom už se Sasuke přesvědčil mockrát, ačkoliv si vždycky myslel, že si vybral dobře a rozhodně ne prioritně podle kvality milostných hrátek.
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 20. prosince 2017 v 15:44 | Reagovat

Moc děkuji za další díl :) tahle povídka je prostě skvělá, už jí čtu poněkolikáté :D a vždycky mě dostane Itachiho vývoj osobnosti..ale popravdě....ten dřív mě něčím bral daleko víc...

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 20. prosince 2017 v 18:50 | Reagovat

booze ty dvaja su spolu neskutocne sladky a krasny a zlaty a rozkosny a a a. myslim ze aj ked vecsinu casu sexuju, dokonale si spolu rozumeju. su spolu dokonale zohrany. aj ked sa obaja po dvoch rokoch zmenili, to odlucenie im utuziko vztah. teraz si vynahradzaju dva roky odlucenia. lasku si dokazuju sexom. booze krasna poviedka. dakujem za dnesny diel..kolko to ma prosim dielou? :-D

3 Yuuki Yuuki | 20. prosince 2017 v 20:05 | Reagovat

Děkuji za další super díl. Tuhle povídku miluju. Jen škoda že teď tak často nepribivaji další díly ale jsem ráda aspoň  za to málo .

4 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 20. prosince 2017 v 20:46 | Reagovat

To je tak sladký :3 věděla jsem, že to ani jeden nevydrží :D moc děkuji za další skvělí díl! ^^

5 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 15:35 | Reagovat

Já věděla, že to nedají až do konce, jsem zvědavá, jak zareaguje zbytek party :D :D a jak to celkově dopadne :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.