Linkin park! Linkin park! Linkin park!

12. června 2017 v 11:03 | Ája |  Kecy
Fajn, už můžu asi umřít.
Starší otaku generace mě asi právě teď nejvíc chápe. Linkin park byli taková naše top kapela, málokdy jste před cca 5 lety přišli na con nebo na nějaký ten otaku sraz a narazili na někoho, kdo je neposlouchá. Já s nimi začala asi krátce před tím, než jsem propadla anime. A to podotýkám, že zhruba do 5. třídy jsem je nemohla vystát, nevím proč, ale to šílenství kolem nich jsem nechápala a ani nevím popravdě, jak se to zlomilo a jak to propadlo až v takovou oddanou lásku.
Ale od té doby neexistovala nálada, na kterou bych se neposlechla nějakej ten song od nich. Léta si mě pak noví přátele, se kterýma jsem se seznamovala i spolužáci pamatovali jako "tu holkou s taškou s Linkin park" - která už je v docela žalostném stavu, proto ji nosím jen příležitostně, ale uvažuju už nad novou.

Vždycky jsme si s Riuu říkaly, že až se objeví někde poblíž, jdem na ně... tuším, že nedávno byli v Polsku, ale to jsme zjistily pozdě. A když mi Riuu řekla, že budou na Aerodromu, hned jsem šla pro lístky.
Na koncert jsme ještě jely s Baka-chan, která vyfasovala lístky k Vánocům. Před vstupem nás zmerčili lidi z metalshopu, že s námi chtějí udělat rozhovor ohledně Linkin park (taky docela zážitek :D). Ptali se na takové ty základní věci, ale nejlepší náhoda byla, když se nás zeptali na naše srdcovky... což je pro Baka-chan Numb, pro mě Breaking the habit a pro Riuu In the End. A LP je pak opravdu všechny tři zahráli. Jako při Breaking the habit jsem si myslela, že se asi radosti složím :D.

Výsledek obrázku pro linkin park logo

Našly jsme si perfektní místo, kde bylo dobře vidět jak na podium, tak na obrazovku. A já vůbec nemám slov... nevím, jak to popsat, protože to snad ani nejde. Hrozně jsem se bála toho, co budou hrát a jak budou hrát... ale úplně zbytečně. Jsem spíš ten klasik, co radši starší alba, takže nový songy mě nijak moc nezajímaly - a jo hráli je, ale řekla bych, že tak 80% z toho byly ty starý pecky. A nevím přesně kdy, ale někdy během toho koncertu mi došlo, že Chester nemá košili - ne, já fakt nepochopím, jak pořád může vypadat tak dobře. Myslím, že nejedna holka by si ho tam nejradši ukradla z podia a odnesla domů :3.

Kdyby vás to zajímalo, určitě to spousta lidí natáčela, fotila a kdoví co ještě. Já ne. Kdysi jsem četla u někoho článek, jak nechápe, proč lidi každý moment fotí, proč ho protě nezkusí jen prožít a vrýt si ho do paměti. Jsem ráda, že jsem ten mobil nevytáhla, protože by stejně asi nedokázal pobrat a zachytit to, co jsem v tu chvíli prožívala.
Linkin park pro mě zkrátla byly, jsou a budou těžce srdeční záležitost <3.

Já se asi rozpustím ~
Vaše Ája
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 12. června 2017 v 11:26 | Reagovat

Jojo :D naprosto si vybavuju tu dobu, kdy je opravdu všichni žrali :D, včetně mě samozřejmě :D..mohlo to být právě v období, kdy se sem dostal Naruto :D...za ta léta už to opadlo, ale jejich písničky mám v mobilu pořád a když mám náladu, tak si je pustím :D...a já teda nejvíc můžu Faint :D.

Ty nový jsem si pustila a taky mi nesedí a co jsem koukala na názory lidí tak nejsem sama...škoda... řekla bych, že to ani není jejich styl..
Já jsem pro starou dobrou klasiku ;)

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 12. června 2017 v 20:31 | Reagovat

eeeem linkin park nemusim nooo ale musim povedat ze niektore ich pesnicky zboznujem. ale suhlasim je to uuzasna skupina a jej pesnicky maju ieco doseba..... :-D

3 Ája Ája | Web | 12. června 2017 v 21:45 | Reagovat

[1]: Ze mě asi LP jen tak neopadne :D. Ty nový songy taky zrovna nemusím (až na pár výjimek), ale ty starší poslouchám pořád.

[2]: Jako mladší jsem je taky nemusela, ale když jsem se začala učit anglicky, došlo mi o čem zpívaj, navíc jsem začala tíhnout k rocku a teď si nedokážu vybavit dobu, kdy jsem je neposlouchala... jak jsem bez toho mohla žít :D.

4 Zuzka Zuzka | Web | 13. června 2017 v 18:19 | Reagovat

Jo, taky si pamatuju, když Linkini začínali a všichni je žrali. A byl to nářez. Dnes trošku vyměkli, ale stále super mjůzik.

5 Ája Ája | Web | 14. června 2017 v 15:51 | Reagovat

[4]: Já už ty nový songy moc neposlouchám, jen výjimečně se mi něco novějšího zalíbilo, ale ke starým se budu vracet pořád.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.