Censored 51.

19. června 2017 v 11:08 | Ája + Vita |  Censored

Bráškové jsou opět šťastní.

Já vím, moc nestíhám, ale říkala jsem, že to tak bude, snad se to o prázdninách zlepší, když zjistím, že to tu ještě neumřelo, tak zkusím během prázdnin něco přednastavit na celý rok, jinak se na to asi vykašlu a zbytky, co mám, pošlu komentujícím. Ne že by mě už psát nebavilo, to baví, pořád a moc, ale není na to prostě čas a jsou věci, co jsou důležitější, ale to asi té rozumnější části z vás nemusím vysvětlovat. Přeci jen, jsem taky jen obyčejný člověk s obyčejnými potřebami a zájmy, na které občas nebývalo vedle povídek čas...
Ne že bych už vůbec nepsala, píšu, ale ne v takové frekvenci jako dřív. Ale nebojte všechno, co tu je nedokončené, dokončím. Vlastně nemám dopsaného jen Zamilovanýho a tam vím přesně, jak chci skončit a jak k tomu chci dojít. Navíc jsem to slíbila Vendy, vím, že mě tady podporuje hodně čtenářů a opravdu jsem vám za to vděčná, ale víte jak, když vám to někdo říká osobně, působí to jinak.
,,Strašně moc," zavrčel, než mezi zuby znovu stiskl jeho lalůček. To tělo znal do takových detailů, ale přece pro něj bylo v mnoha směrech stále nové.
Sasuke dal jednu ruku za sebe, aby mu mohl přejet po jedné té oblině, čímž mu zároveň naznačil, že se vůbec nebrání dalšímu kolu. Slíbil mu přeci, že ho do rána nenechá být. Sice už se cítil mnohem uvolněněji a po tom, jak navíc promokl, by dokázal usnout okamžitě, přesto měl nutkavou potřebu ho nechat do sebe opět vstoupit.
Zase se pod ním přetočil na záda, rukama se zavěsil za jeho krk a rty se mu otřel o ouško.
,,Jak si to budete přát teď... pane?"
Itachiho rty pod těmi jeho cukly ve spokojený úsměv. Pravděpodobně nebyl jediný, komu se zlepšila výdrž. Znovu ho chytil za ramena, otočil na břicho a jednou rukou mu zvrátil hlavu dozadu, aby měl lepší přístup k jeho rtíkům, druhou podsunul pod jeho tělem a sevřel jeho vzrušení, tím ho také donutil mírně zvednout zadeček a znovu se o něj intenzivněji otřel.
,,Tvrdě, jako vždycky," zavrčel mu do ouška, po kterém pak přejel jazykem.
,,Poslužte si, pane." Sasuke se na něj částečně otočil, aby si mohl vzít z jeho rtů polibek, pak se zapřel o lokty a zvedl na kolena, aby mu svůj otvor zpřístupnil.
Měkký koberec mu překvapivě vyhovoval víc než postel, na tvrdší zemi našel lepší stabilitu.
Itachi tentokrát na nic nečekal, jednou rukou ho objal kolem pasu a rovnou do něj prudce přirazil, až si vynutil tiché překvapené zalapání po dechu. Bral si ho znovu a tentokrát snad ještě tvrději, vlasy v zátylku tiskl ve své ruce a nutil ho zaklánět hlavu, prohýbat se pod jeho hlubokými přírazy. Když z jeho rtů dostal svým počínáním první zasténání, za vlasy ho zvedl před sebou do kleku, aniž by si přestal přivlastňovat to tělo, které bylo teď ještě mnohem užší, až ho skoro nutilo samotného vzdychat. Zaklonil mu hlavu tak, aby si ji Sasuke opřel o jeho rameno a prsty mu obtočil to hebké hrdlo, jen mírně stiskl a druhou rukou mu přitlačil na podbřišku jeho zadeček ke svému klínu. Sasuke musel mít pořád pocit, že spadne dopředu, zase na čtyři, ale to mu Itachiho silné tělo nedovolovalo.
Sasuke bolestí až zavyl. Po tom ostrém píchnutí se ale brzy zase dostavila slast.
,,Itachi..." zašeptal přiškrceným hlasem, když ucítil jeho žalud na své prostatě. Musel mezi zuby stisknout ret, aby zase přidušeně nevykřikl. Chtěl dát alespoň nohy dál od sebe pro své vlastní pohodlí, jenže Itachiho pevný stisk mu v tom účinně bránil.
Jeho starší bratr mu tiše zavzdychal do ouška a nohy mu konečně pustil, aby je mohl trochu oddálit od sebe. Kotníky mu ale těma svýma přitiskl k zemi, takže mohl od sebe odtáhnout maximálně kolena.
,,Pořád stejně dokonalej..." zašeptal a přisál se mu na odhalený krk. Ať s ním dělal Sai cokoliv, tak to rozhodně nebylo nic z toho, co míval ve zvyku Itachi.
Sasuke už si na takový přístup pomalu odvykl, sice ani Sai nebýval nejněžnější, zvlášť po tom, když přicházel do jejich bytu po nějakém flámu, ale Itachiho přístup byl naprosto ojedinělý. Jenom on dokázal bolest propojit se tak dobře se slastí. Sai většinou zvládal jedno nebo druhé, obojí zároveň zatím dokázal nejlépe Itachi. Ač si to Sasuke nechtěl přiznat, tak kvalitní sex patřil rozhodně mezi hlavní důvody, proč na svého bratra nedokáže nikdy zapomenout.
,,Nápodobně, bráško," odvětil a konečně od sebe oddálil kolena, aby ho do sebe mohl nechat snáze pronikat.
Itachi ho najednou pustil a nechal zase spadnout na všechny čtyři, pak se na jeho záda sám položil, pravačku mu zkroutil za zády a za zápěstí levačky ho pevně chytil, pak mu ruku natáhl po koberci tak, aby se klečící Sasuke musel o zem opřít hrudníkem. Celou tu dobu tak vlastně přirážel pod různými úhly, ale přesně věděl, kam a jak hluboko, aby ho donutil se pod těmi pohyby a doteky svíjet.
Sasuke jen bolestně zaskučel, nemohl ani pořádně natočit hlavu ke straně, jak na něj Itachi tvrdě dorážel. Snažil se alespoň vysvobodit ruce, které mu Itachi tak rád znehybňoval. Po urputném kroucení a škrbání se mu to konečně povedlo. S úlevným vydechnutím se zapřel o zem pod sebou a konečně se pořádně nadechl.
,,Pane... pama... pamatujete? Já vás tenkrát... prosil, abyste... abyste mě nechal se vás dotýkat a pak... ahhh..." Sasuke se v slastném stenu předklonil, aniž by byl schopen dokončit větu.
Itachi zalapal po dechu, když se Sasuke ve slastné křeči, která předcházela vrchol, prohnul, a tak přivodil tenhle dokonalý pocit i staršímu černovláskovi. Ruce mu podtrhl, aby mladší spadl na břicho, ale jednu nohu mu zvedl a otočil si ho tak pod sebou na záda, aniž by se od něj odtáhl. Jeho přírazy byly ale o to drsnější, nehty mu vytvořil krásně umělecké stopy na holých bocích, ruce podsunul pod zády k ramenům a jeho tělo si přitahoval ke svému klínu.
,,Do toho," zasyčel, než se rty a vzápětí i zoubky otřel o jeho ret. Pořád ho držel, tiskl, ale ruce mu tentokrát nechával volné.
Sasuke toho okamžitě využil, sám se chytil nejprve jeho paží, aby mu umožnil rychlejší a důraznější přírazy, až pak se vyšvihl do sedu a obtočil ruce kolem jeho ramen.
,,Lepší..." zamumlal mu do ouška, které následně skousl. Dlaněmi mu při tom přejížděl po holých zádech. Nezáleželo na tom, o jakou část jeho těla šlo, Sasuke se rád dotýkal každé. Bavilo ho objevovat rozdíly mezi jednotlivými mužskými těly, každým svalem i šlachou. Nevadilo mu hrubé zacházení, ale o volnost se nerad nechával dobrovolně připravovat.
Itachiho nehet mu přejel podél páteře a přinutil jeho tělo se pořádně prohnout, pak jeho prsty zakotvily na Sasukeho bocích, za které si ho proti svým přírazům přitahoval. Zatraceně, tolik mu chyběl... tak moc. Nezabránil si lapat po dechu a netisknout si jeho tělo na své. Z hlediska ovládání byl u Indry spíš na něčem jako odvykačka, na rozdíl od Sasukeho vychovávání jím samým.
Sasuke se znovu přiblížil k jeho rtům. V kontrastu s přírazy proti jeho chloubě, ho políbil něžně a hluboce. Přes všechnu tu divokost mu potřeboval říct, jak moc ho miluje, jak moc si váží toho, že jsou zase spolu.
Na zítřejší výčitky se netěšil, ale kvůli nim se nehodlal nechat připravit o někoho, na koho by nikdy nedokázal úplně zapomenout.
Itachi překvapivě v tvrdých přírazech ustal, nechal si ho sedět na klíně a rukama a boky si pomáhal jen s jeho tělem mírně a něžně pohupovat, aby ho i přes ten úbytek dravosti dráždil. Na polibek mu se zavřenýma očima odpovídal, dlouze a pozvolna se vtěsnával do těch sladkých, horkých úst, která ho tak bezelstně přijímala.
Sasuke aniž by se od něj odtáhl sám zrychlil, zároveň s tím se stal i jeho jazyk v Itachiho puse aktivnějším. Přestože Sai měl podobné nároky na sex jako Itachi, tak další Sasukeho vrchol skoro až vypovídal opaku. Tvrdě ho kousl do rtu, pak se od toho poraněného polštářku odtrhl a s jeho jménem vpleteným mezi slastné steny, došel k dalšímu vrcholu.
Itachi si ho znovu natiskl až křečovitě k sobě a i tentokrát vyvrcholil do jeho těla. S čelem opřeným o jeho rameno se přerývavě nadechoval a zároveň si snažil zapamatovat ten pocit a tu vůni... sladkou, příjemnou a neskutečně přitažlivou. Obtočil mu ruce kolem hrudníku a zvedl oba na nohy, což bylo skoro obdivuhodné, vzhledem k tomu, že podle jemné husí kůže a zrychlených nádechů pořád prožíval záchvěvy odeznívající slasti. Natiskl ho zády ke stěně vedle krbu, ačkoliv se mu mladší Uchiha cukal, protože mramor na holou kůži nepříjemně chladil. Olízl mu něžně ouško a přivřel černé hluboké oči.
,,Hodlám si tě vzít ještě hodně krát... až nebudeš moct popadnout dech, až se nebudeš schopný postavit, až budeš prosit, abych tě už nechal..." zašeptal hrubě, než mu v další odpovědi zabránil svými rty.

Až kolem čtvrté ráno položil starší černovlásek chvějícího se tmavovláska na velikou, mírně, měkkou postel. Oba už byli čistí, ačkoliv většinu práce jak s tělem, tak vlasy vykonal Itachi. Sám vklouzl pod pokrývku vedle něj a přitáhl si ho k sobě na hrudník, zatímco jednu ruku si dal za hlavu.
Sasuke už tou dobou spal. Měl co dělat, aby mu neusnul přímo ve vaně.
Na začátku večera si opravdu hodně věřil, ale když se čas blížil k druhé hodině ranní, byl rád, že Itachi přistoupil na oddychové mazlení. Cítil, jak mu okolí konečníku hoří, jako kdyby za celou noc nepoužili ani kapku lubrikantu, přesto se mu podařilo tak rychle se odevzdat snům. Ani vycházející slunce ho nedonutilo nechat oči otevřené.
Itachi svého mladšího brášku sledoval, i když měl místy pocit, že na pár minut usnul. Jenže se pokaždé zase probudil... nedokázal spát. Pozoroval tu hebkou tvářičku, na níž tančily vycházející paprsky zlatavého slunce, chvějící se víčka a spokojeně pootevřené rty. Mohl by se na něj dívat hodiny, snad i celé dny. U toho přemýšlel... nad Indrou, Kibou, Saiem... i nad nimi dvěma. Bylo toho ještě tolik, co mu musel říct.
Sasuke si položil jednu ruku majetnicky na bratrův hrudník, ale šlo spíš o samovolné gesto ze spánku.
Ruku tak nechal až do prvního probuzení kolem čtvrté hodiny odpolední. Stále se necítil na vstávání, oči už však nechal otevřené, ačkoliv bratrovu přítomnost poznal i se zavřenýma. To příjemné teplo, které z něj sálalo. Přestože venku muselo být minimálně dvacet pět stupňů, tak sem se to horko zřejmě přes kvalitní izolaci nedostalo.
,,Byl nejvyšší čas," zaslechl zamumlat staršího černovlasého muže. Itachi se přetočil na bok, paží si podpíral hlavu a jeho černé oči Sasukeho tvář tiše sledovaly. Nepůsobil ani trošku unaveně, naopak. Vypadalo to, že má energie na rozdávání, přesto ji dokázal kontrolovat bez větších problémů, nebo alespoň natolik, aby vydržel více jak hodinu jen tiše ležet a pozorovat spícího černovláska.
,,Ahoj..." zamumlal mladší a natiskl se k jeho rtům, když mu zrovna zazvonil mobil. Udělal tenkrát dobře, když poslechl Saie a pořídil si nějaký lepší a hlavně vodotěsný.
,,Teď ne..." zamumlal nešťastně, ale přeci jen natáhl ruku ven z postele, aby ze země sebral tu vyřvávající krabičku. ,,Haló...?" Zeptal se značně otráveně, aniž by se díval, kdo volá.
,,Sasuke?" Ozvalo se na druhé straně.
,,Sai?" Zbystřil Uchiha okamžitě a zvedl se do sedu.
,,Kufry jsem ti nechal v recepci, tak se pro ně ještě dneska stav... a hodně štěstí."
Dřív než stihl mladší zareagovat, Sai hovor ukončil. Až teď si Sasuke všiml, že už mu volal šestkrát. Připadal si trochu hloupě a sobecky, ale ani tak by nechtěl vrátit čas zpět.
Když Sasuke ne přímo zaraženě, ale přeci se zvláštním výrazem telefon odkládal, nespouštěl z něj jeho starší bratr oči. Pak k němu jen mlčky natáhl ruku. Věděl, jak je těžké volit. A Sasuke musel už několikrát... a i přes všechno si dvakrát zvolil jeho. Itachi nakonec jen tiše dodal: ,,Pojď ke mně..."
,,Jsem v pořádku," ujistil ho mladší, ale přeci jen se přemístil do jeho náruče.
Se Saiem toho zažili hodně, přes rok spolu žili, a přeci mu byl Itachi mnohem bližší. Možná za to může jejich společná krev, ale Sasuke i tak tušil, že je v tom mnohem víc. Kdyby snad mohl ten čas vráti, rozhodl by se i tak naprosto stejně.
,,Měl by ses možná omluvit Indrovi..." pronesl starší Uchiha do jeho vlasů tlumeně, s pohledem upřeným kamsi do neznáma za něj. ,,I přes to všechno, co s tebou prožil, mi chtěl pomoct... nám chtěl pomoct. Ne proto, aby se ti zavděčil nebo zalíbil, ale prostě kvůli tobě," vydechl tiše a jemně si ho k sobě přitáhl.
Sasuke si jen povzdechl.
,,Ale i tak mu mohlo dojít, že mě zrovna dvakrát nepotěší zpráva, že mi bere mýho... pána," uhnul výmluvně pohledem, ale zase se k jeho očím vrátil. ,,Omluvím se mu," souhlasil nakonec. Trochu to přehnal, přesto si pořád nemyslel, že by neměl pravdu. Možná by dokázal pochopit bratrovo jednání, Indrovo však ne. Vždyť on má stejné hodnoty... nebo si to aspoň myslel. Jak mohl pak nechat Itachiho udělat takovou pitomost?
,,Primárně netušil ani jeden z nás, že se to dozvíš za tvýho pobytu v Evropě. Protože to bylo jednoduše nepravděpodobný. Ale on ani já jsme to nedělali s úmyslem ti ublížit, to přeci víš," Itachiho sevření mírně zesílilo, ale pak ho znovu pomalu uvolnil a mírně se poodtáhl, aby mu prsty mohl přejet po tváři.
,,Kdyby mi on nepomohl, nikdy bych neměl odvahu tě ještě před tím odchodem včera zastavit." Jejich vztah už jednou na Itachiho nepřizpůsobivosti ztroskotal, to věděli oba. A tenkrát byl paradoxně příčinou Indra. Jak on, tak i Itachi si uvědomovali, že jestliže by se Itachi choval takhle i nadále, ani bezelstná a bezprostřední náklonnost Sasukeho by jejich vztah, dali-li se tomu tak říkat, nezachránila.
Sasuke ho povalil pod sebe a odhrnul mu vlasy z tváře.
,,Bál jsem se, že mě necháš odejít," přiznal se, aniž by se dokázal odtrhnout od toho snad prvně absolutně bezelstného pohledu. Ačkoliv snad půlku noci strávili natisknutí tělo na tělo, tak ho ani teď nemohl Sasuke pustit. Pořád mu připadal jako něco hodně vzdáleného. Potrvá ještě dlouho, než si zvykne, že ho má zase jenom pro sebe.
Itachi přivřel oči a prsty obkreslil linku jeho spodní čelisti. Jako by snad ani slovy nechtěl rušit tu tichou minutku, kdy si jen jeden druhému hleděli mlčky do očí a užívali si vědomí, že budou moct být spolu.
,,Mám návrh," zašeptal pak tiše starší černovlásek.
,,Poslouchám," zavrněl mladší a položil se mu na hrudník. Ruce se mu ještě teď chvěly, jak mu docházelo, že jimi doopravdy objímá bratra. Ne Saie ani Indru, ale Itachiho. Skoro až pochyboval, že ho dokáže ještě někdy dobrovolně pustit. Musel ho alespoň políbit na ten odhalený krk, ujistit se o jeho přítomnosti.
Starší Uchiha mu prsty vjel do vlasů a něžně mu ty havraní pramínky čechral, zatímco se zadíval na čistě bílý strop.
,,Ty... jsi hrozně krásnej, přitahuješ mě a víš to. A já taky netvrdím, že budu kdy schopnej se tě nabažit, ale něco bych rád zkusil..." Poodtáhl se, aby mladému tmavovláskovi viděl do tváře.
,,Chtěl bych s tebou i ten zbytek ze dne strávit, ale bez... prostě bez sexu, jenom to chci vyzkoušet," nepodával důvody, ale snad ani nemusel. Dokazoval jen, že je podobně jako Sasuke schopen vycítit, že sex je hlavní složkou jejich vztahu a Itachi očividně toužil zjistit, jak to bude fungovat... a hlavně jestli vůbec, když ho na ten zbytek dne vynechají.
Sasuke se k němu natáhl a políbil ho na rty.
,,Cokoliv, hlavně, když ten den budu moct strávit s tebou." Sasuke s tím podle všeho neměl nejmenší problém. K sexu tíhl podobně jako Itachi, zkrátka potřeboval tělesný kontakt, ale ne nutně každý den. Momentálně by si vystačil i s tím, že se vůbec smí na bratra naživo dívat a dotknout se ho. Žádný videohovor, žádné tisícovky kilometrů.
Pod jeho měkkými rty se ty Itachiho jemně napnuly, když je zformoval do úsměvu.
,,Dobře, tak vstávej," zavrněl spokojeně a posadil se, takže tím ze sebe Sasukeho i šetrně shodil. Jestli si mladší Uchiha myslel, že tu dobu stráví zavřeni v domě, tak se musel mýlit.

Venku na ně po otevření dveří dýchlo příjemné teplo. Slunce stále krásně svítilo, jako by se vůbec nemělo k západu, ulici a střechy domů zaplavovalu třpytivým světlem a přece na kůži jen příjemně polechtalo, jak už nemělo takovou sílu, jako v poledne.
Itachi měl tentokrát na sobě jen užší džíny a tmavě modrou košili s rukávy vyhrnutými nad lokty. působil přirozeně a překvapivě i neškrobeně a sebejistě. Sklonil se, aby mohl pečlivě zamknout dveře domu, a pak už s teatrální úklonou a úšklebkem na těch krásných tenkých rtech otevíral Sasukemu branku oddělující přední zahrádku od ulice.
,,Co máš v plánu?" Zeptal se ho Sasuke podezíravě, když oba vykročili brankou na ulici. Tak nějak se mu to celé nezdálo. Ten den bez sexu by pochopil, ale Itachi vypadal, že má něco dopředu naplánovaného, ačkoliv... on přeci nemohl vědět, jak se situace vyvine. Nemohl tušit, že za ním přijde.
Chtěl s ním ze zvyku proplést prsty, u rukou, jenže pak si uvědomil, že nejde na procházku se Saiem, ruku proto zase stáhl.
Itachiho prsty mu stiskly zápěstí, ještě než ruku stihl spustit ke svému boku a zachytil ty dlouhé, jemné prstíky ve svých. Až pak se pomalu vydal podél strany silnice, po pěkně udržovaném chodníčku z rozehřátých dlažek.
,,To by přece nebylo žádný překvapení," zasmál se na něj a jak pootočil hlavu, do bílé tváře mu dopadlo sluneční světlo. Za chůze míjeli pár chodců, ale žádný z nich nevypadal na miliardáře nebo někoho předůležitého. Starší paní s širokým kloboukem, pár hrajících si dětí... většinou se s Itachim pozdravili, ale ani on, ani Sasuke se nedočkal překvapených či zhnusených pohledů. A starší Uchiha si počínal přirozeně, klidně. A jen jeden podstatný detail nynější situaci odlišoval od chvílí, kdy stejně klidně a rozvážně odpovídal na pozdravy ve ,,vyšší společnosti". Na rtech mu pořád hrál těžko rozeznatelný, ale přeci opravdový úsměv.
Za to Sasuke se neusmíval, ta změna mu rozhodně neušla. Pamatoval si toho Itachiho, který se ve společnosti lidí jen těžko dokázal uvolnit, byl z toho proto trochu zmatený. Samozřejmě, Indra mu říkal, jak moc se ho snažil změnit, ale že by až tak...? Přiznat se k incestu?
To bylo pro Itachiho i po těch dvou letech víc než dost.
,,Kdo si a kam si zašil mýho bratra?" zeptal se zcela vážně.
,,Do polštáře. Toho tvýho samozřejmě," mrkl na něj v úšklebku, aniž by zpomalil nebo naopak zrychlil krok. Lidi v okolí ho tu očividně znali a nejednalo se o závistivé sousedy, kteří by se při první příležitosti snažili Itachiho shodit, pomluvit nebo na něm hledat chyby. Starší Uchiha část z nich znal a věděl, jak s nimi vycházet.
Sasuke se jen zasmál a ještě pevněji stiskl jeho ruku.
,,Můžu tě pak v soukromí aspoň obejmout a tak na... přibližně dvě hodiny nepustit?" ptal se dál, zdálo se, že jen ruka mu nestačí. Nechtěl po něm sex, jen čisté upřímné objetí, ujistit se, že jsou vážně spolu. Po tak dlouhé době se tomu opravdu jen těžko věřilo.
Tiché, pobavené ušklíbnutí. Pak Itachiho dlaň chytila Sasukeho bok a přitiskla si ho k sobě. Druhou rukou ho také jemně objal a sklonil hlavu, aby mohl mít tvář alespoň v podobné výšce jako mladší Uchiha. Sice vyrostl, ale výškově svého staršího sourozence nepřesáhl.
,,Můžeš, ale dvě hodiny času teď nemáme," zavrněl mu do ouška Itachi a na sekundu jen zavřel oči a nadechl se.
Sasuke nasál vůni jeho těla a objetí opětoval.
,,Tak aspoň chvilku..." zamumlal. Jemu samotnému nevadilo, kdo je vidí, ale zdálo se, že už to neřeší ani jeho bratr. Opravdu se toho dost změnilo. Možná to za ty měsíce bolesti stálo, přestože by se mladší spokojil i s tím starým Itachim. Ani jeden z nich není dokonalý i tak je to k sobě pořád táhlo. A dobré vztahy jsou právě ty, kdy dva mají problémy a dokážou s nimi fungovat.
Stisk Itachiho rukou jen jemně zesílil, ale po pár minutách, které se i přesto zdály pořádně dlouhé, se odtáhl.

,,Tak poď, méďu ti budu dělat kdykoliv si po večerech zamaneš," slíbil mu, než ho jemně ťukl dvěma prsty do čela, a pak ho znovu chytil za ruku.


Kam pak asi Itachi Sasukeho vede? A myslíte si, že vydrží bráškové celý den bez sexu?
 


Komentáře

1 Rellem Rellem | 19. června 2017 v 13:08 | Reagovat

Hahah, ne, nějak se podle mě uspokojí. I kdyby ručně ^^ ;-)

2 Keiko Keiko | 19. června 2017 v 15:03 | Reagovat

Milujem ich sex a vsetko okolo nich dvoch :-)
Itachi sa poriadne zmenil v spolovnosti viacerych... ale myslim, ze k lepsiemu...
hadam, ze teraz uz budu spokojni... no podla toho odkedy sa to pocita ten den :-D pokial iba do polnoci, tak potom uz mozu... :-D
podla mna to vydrzia, ze Itachi chce Sasukemu ukazat, ze to mysli vazne, ze sa zmenil a ze ho nechce len kvoli sexu...
krasna cast :-)

Chapem tvoje dovody a budem ich respektovat :-) no i tak sa tesim na pokracovanie :-) oplati sa na nu pockat :-)

3 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 19. června 2017 v 15:11 | Reagovat

Boooooze to bolo nádherné. Ty dvaja sú spolu neskutočne zlatý, krásny, sladký a rozkosny a a a... Obaja sa zmenili. ale iti asi najviac... Iti chce zrejme  dokazat (eeem či čo) že ich vzťah nie je iba o sexe, že ide aj o vzájomnú dôveru, blízkosť a lásku.... Určite ho vedie na miesto ktoré objavil a kde sa jemu a aj sasukemu bude páčiť... Mooozno miesto ktoré pre itiho niečo znamená alebo mu sasukeho pripomína 😆 krásny diel ďakujem....
Je samozrejme že v živote sa objavia iné priority a iné veci sú dôležité.... Tvojich/Vašich poviedok by bolo škoda. Aj by bolo škoda blogu. a aj keby k tomu došlo verím že písať poviedky neprestanes a dúfam že sa s nimi podelis..  😋😍

4 Káťa Káťa | E-mail | 19. června 2017 v 18:52 | Reagovat

Líbil se mi i ten Itachi předtím, ale tenhle je ještě daleko lepší :) .. už se nebojí dát svoje city najevo :)...jsou spolu prostě úžasní :)...kam ho může vzít?... možná do toho srubu, kde mu nechal udělat ateliér?...Ale netuším..

Jinak naprosto respektuji to, že máš daleko důležitější věci, kterým je třeba se věnovat, nicméně bych byla opravdu nerada, kdyby blog zanikl, Tvé povídky jsou dokonalé a věřím, že je pořád spousta lidí, kteří čekají na nové díly nebo novinky z Tvého života :). Snad se to zlepší a třeba se i dočkáme nějaké nové povídky :)

5 Vittani Virentem Vittani Virentem | 19. června 2017 v 22:39 | Reagovat

Jee, milé překvapení ^w^
Nuh, hlavně hodně štěstí v reálném životě, dělej, co Tě baví.
Každopádně musím říct, že jsi jednoznačně nejlepší autorka yaoi povídek, postupně přicházím na chuť i tomu Zamilovanému, fakt by byla škoda, kdyby sis na to chvíli nenašla.

K povídce - notak, zase opakuji samou chválu... Zkrátka úžasné. Už se mi zase začíná Itachi líbit, skloubil své dominantní já s tím zamilovaným a vzniklo cosi, co se o svého brášku stará, ale zároveň mu patřičně dává do těla.
Výlet někam na vyhlídku, třeba...? Nebo zkrátka nějaké sladce romantické místo, na které by Sasukeho "starý" Itachi nikdy nevzal. A jasně, že to vydrží, Itachi vypadá, že má dost pevnou vůli.

6 Ebby Ebby | 20. června 2017 v 6:24 | Reagovat

Omg !! Jsou zase spolu 😍😍❤❤ no to je pecka ! Cute! Mega moc roztomilý 💖 těším se na další díl a moc děkuji 😊

7 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 21. června 2017 v 9:03 | Reagovat

Moc sldký :-D
Strašně dlouho jsem nic nekomentovala, tak se chci omluvit. Vím, že můj bezvýznamný komentář nemá žádnou vahu, ale chtěla jsem ho napsat.

Rozhodně budu ráda, kdyż budeš v tomto úžasně poutavém příběhu pokračovat, ale jestli pokračování nebude, nevadí.

Moc ti fandím. Snad tímto nájak pomůžu k nastřádání komentářů na pokračování.

8 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 21. června 2017 v 22:29 | Reagovat

Emmm s tím sexem a natrhnutým zadkem bych počítala , že vydržej, ale jak je znám, večer na to stejně vlítnou :D ty jo jsem si musela přečíst co bylo v předchozím díle tak letem světem, abych vůbec byla v obraze :D a tak nějak jsem přišlana to, že 50. není v rubrice... po chvilkovém šoku, že si přeskočila díl :D :D  a kam ho vede??? Do toho srubu nebo někde, kde má letadla :D :D jáá nevím, možností je spoustu :D jinak díl naprosto skvělý... jako vždy :D :D a co se týče mých komentů, vždyŤ víš, že komentuji, jak mi to práce dovolí, což teď mám zase novou práci a tohle bylo příjemné odpočinutí od učení se na akreditační zkoušku, ale jestli v otázce, co klientům je nutné sdělit při uzavírání DPS napíšu místo dohled ČNB  dohled Itachim je to tvoje vina :D :D :D ne dobře je to moje vina, mám se učit poctivěji :D :D no to jsme zase odbočili... Budu ráda, když se tu přes prázdniny něco objeví, já sama tě  naprosto chápu, na blog jsem nesáhla už přes rok, přes 7 měsíců nosím v hlavě yakuzáckou povídku a ani jsem nebyla shopna jí sepsat, tkaže si s tím vůbec nedělej hlavu... Holt mamča potřebuje penízky, aby se jednou podívala na Hawai  :D :D nemluvě o tom, že manžel mě taky furt živit nemůže :D :D

9 Miska Miska | E-mail | 24. června 2017 v 11:24 | Reagovat

Moc hezká povídka :) dlouho jsem si nepočetla tak skvělou povídku škoda že ještě neznám konec, ale moc se tě těším na další díl :)

10 Rukis Rukis | 30. června 2017 v 11:51 | Reagovat

Super dil a krasna povídka těšim se na dalsi dil.

11 kabriolet kabriolet | 2. září 2017 v 12:08 | Reagovat

Vydrží spolu, už ušli dlouhou cestu. Těším se na další díl. Zajímá mě, kam ho vede.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.