Zamilovaný 35.

27. května 2017 v 10:16 | Ája |  Zamilovaný

Heh jsem našla ještě jeden díl ^^". Včera se mi nějakým zázrakem povedlo dát zkoušku, na kterou jsem se učila asi ani ne hodinu, tak mám teď zcela neplánovaně trochu volného času, takže můžu i něco málo zase napsat... teda mám na to asi dvě hodiny, protože za za tu dobu tu bude můj drahý tatíček, kterýho jsem neviděla... nooo heh... dva roky i možná.
Očekávám přednášku, jakej jsem magor, že v pokoji bydlím s hadem a ještě delší přednášku na to, jakej jsem idiot, když studuju tady a ne v UK, když mám tak jedinečnou příležitost :3 (jojo tati, to že tam žiješ ty, neznamená, že já musím taky ^^). Jednou mě z tý rodiny trefí... pokud mě netrefí dřív ze školy.Itachi dopadl na postel těsně vedle mě, přičemž se mu vlasy rozletěly po polštáři jako nějaká svatozář ďáblova anděla. Několik z nich mě lehce nepříjemně zašimralo na obličeji, jen jsem je rukou odstranil a přetočil se na bok, abych na něj viděl.
"Dávám ti pět minut, pak si to zopakujem," informoval mě, jako kdybych snad neměl právo k tomu něco říct.
"Deset minut," pokusil jsem se to usmlouvat. Chápu, pro něj to je jen otázka nalezení ztraceného dechu, ale já musel přesvědčit svoje tělo, že ten nápor ještě jednou zvládne.
"Dobře, beru." I kdyby nebral, musel by si počkat. Přestože ho miluju, tak ve všem ho rozhodovat nenechám. Navíc já měl ještě jedno přání…
"Deset minut plus pár dalších, než se dostanem do strejdovy ložnice." Sice z toho nemám už tak dobrý pocit, jaký jsem měl v autě, ale pořád jsem to chtěl zkusit. Nechci, aby mě měl pořád Itachi za suchara. Dokážu dělat stejně vzrušující a nebezpečné věci jako on.
"Pořád tě to nepřešlo?" Jak jsem si myslel.
"Ne, vážně se musíš ptát?"
"Pravda, nemusím." Přestože jsem ho žádal o deset minut, tak jsem se zkoušel zvednout už teď. Nebaví mě po sexu s ním zůstávat ještě další den nemohoucím. Musím si začít zvykat, jinak spolu budeme asi spát jen sezónně. Což by náš vztah asi definitivně pohřbilo. Navíc se mi nechtělo zůstávat tak dlouho bez sexu.
"O co se tu snažíš? Klidně si tě tam donesu." Tak tohle přesně nechci. Nemusí si ze mě dělat holku, aby mě mohl šukat.
"A postavit mě k plotně rovnou nechceš?" I přes ten nádech ironie jsem se k němu naklonil a políbil ho jemně na rty, aby to snad nepřerostlo v hádku. "Jsem tvůj přítel, ne přítelkyně," upozornil jsem ho na jeden dost podstatný detail.
"No právě, holka po sexu se mnou by neměla problém vstát. Pusť si mě k sobě, Sasuke…" O tomhle už mluvil tolikrát. Pustil bych, kdyby pustit neznamenalo ztratit sám sebe. Jenže občas člověk musí obětovat kus sebe, aby dostal kus toho druhého. To mi dal Itachi pocítit intenzivněji než svoje zuby nebo jazyk. No, o jeho péru už to samé asi říct nemůžu.
"Dobře, když chceš…" Položil jsem se zpět na postel. Nevážím zrovna čtyřicet kilo i s postelí, taky Madarova ložnice není úplně blízko mého pokoje. Tak pokud Itachi stojí o natržený sval, bránit mu nebudu.
Itachi mi na to ani nic neřekl, jen se ladně vyšvihl a se stejnou lehkostí si mě i zvedl do náruče. Nebo spíš se tvářil, že to šlo zlehka, jeho napjaté svaly tvrdily ale opak.
"Tak kam?"
"Madarovy dveře jsou ty poslední vlevo," navigoval jsem ho stručně. Aspoň se mnou nemusí vycházet schody, tak jako u sebe doma.
Ani jednou se nezastavil, aby si odpočinul nebo se nadechl, dokonce ani nezpomaloval. Ten chlap má větší hrdost než já. Čekal jsem, že dveře od Madarovy ložnice bude chtít otevřít kopnutím, už už jsem se ho v tom chystal i zastavit, protože Madara by si všiml každého menšího škrábance, ale Itachi jen kývnul hlavou směrem ke klice.
Trochu jsem se vyklonil, abych ji stiskl.
Před námi se rozprostřela Madarova ložnice v celé své jednoduché drahé kráse. Moc často sem nechodím, jen když náhodou s Madarou potřebuju mluvit před spaním a on zrovna spí doma. Design toho místa přesto po léta moc nezměnil. Pod oknem stála veliká postel ve formě letiště, žádná manželská, která by snad symbolizovala, že ten starý mládenec má nějakou ženu. Pokud má, tak sem si ji určitě nevodí. Ne v mojí přítomnosti.
Na rozdíl ode mě měl Madara povlečení tmavě fialové, o jehož existenci ani nevím. Fakt tu moc často nebývám.
Po straně postele stál jen malý noční stolek tmavě hnědé barvy a naproti posteli širokoúhlá televize. Jako kdyby on na ni měl někdy čas. I když porno před spaním se na ní určitě sleduje dobře.
"Tak jsme tu." Itachi mě překvapivě docela ohleduplně položil na Madarovu postel. Jeho povlečení pěkně chladilo, zajímalo by mě, co je to za materiál. Víc mě ale teď zajímal můj nahý přítel, který si vzápětí přilehl ke mně.
Když se blížil k mým rtům, zase mi do obličeje napadaly jeho vlasy. Všechny jsem mu přehodil přes jedno rameno a sevřel je v jedné ruce tak, aby mu nelezly do tváře a tím pádem ani mně. Jenom se lehce ušklíbl, než se plně ponořil do mých rtů. Nešel na mě vůbec divoce. Jen svými rty pootevřel ty moje a vnikl mezi ně svým jazykem. Zase jsem pocítil tu příchuť ranní kávy. Z něj chutnala vážně dobře. Ochotně jsem mu otevřel ústa, aby mě tou chutí mohl celého zaplavit. Odteď budu pít kávu vždycky, když mi budou jeho rty chybět. Itachi hbitě přejel svým jazykem po tom mém, čímž mi spolehlivě znovu způsobil erekci, která se hned na to otřela o tu jeho.
Chtěl jsem mu to trochu ztížit, takže jsem zajel rukou mezi naše klíny a oba nás v ní sevřel. Nepodařilo se mi to úplně, ale na honění to stačilo. Schválně jsem zapojil i nehty, vím, jak miluje tvrdší sex. A když se dneska tolik snaží, tak mu to trochu okořením.
Nejdřív mi jazykem rejdil v puse se stejnou naléhavostí, jako když jsme si to rozdávali u mě v pokoji, jenže s mými nehty už mu to tak snadno nešlo. Konečně mi začal ze rtů vzduch. Ty jeho rychlejší nádechy zněly skoro jako steny, možná to i steny byly. Jakmile ještě zavřel oči, zatajil se dech i mně. Cítí slast… díky mně…
Cítil ji kvůli mně už několikrát, ale poprvé mě to úplně dostalo. Slast mu slušela víc než cokoliv jiného. Ani ty jeho dobře padnoucí obleky se nevyrovnaly tomu, na co jsem se tu díval teď já. Neodolal jsem a otřel se bříškem palce o jeho žalud. Hezky trhaně zalapal po dechu, už se ani nesnažil mě líbat, jen držel svoje rty natisknuté na mých a se zavřenýma očima si vychutnával moji péči.
"Dost…" zašeptal a odtáhl moji ruku. To by se fakt udělal tak rychle?
"Nějak brzy," přejel jsem mu palcem po rtu. Ačkoliv já měl nejmíň co mluvit.
"Ne, mám strach spíš o tebe," ušklíbl se. Pokrytec. To určitě.
Nic jsem mu na to ale neřekl, jen sledoval, jak sjíždí svými rty přes moji bradu, krk, hrudník, až k břichu. Schválně mi jezdil po těle klikatě ze strany na stranu, přesně po stopách mého vlastního spermatu. S tím by si poradila i sprcha, dost možná i líp, ale rozhodně by tak příjemně provokativně nelechtala. Tentokrát jsem oči přivíral já a mimoděk mu zajel rukama do vlasů.
"Nh… bráško." Jakmile jsem to vyslovil, stiskl mezi zuby moji kůži v podbřišku. Nijak agresivně, přesto dost citelně.
"Sasuke…" Zase se vrátil k mým rtům a bez varování mě políbil. Dost tvrdě a hluboce. Zmohl jsem se jen na úlekem vykulené oči.
"Uhm…!" Musel jsem ho kousnout do jazyka, aby přestal. "Hele nejsem ještě tak daleko, abych tu chutnal sám sebe," upozornil jsem ho mírně s nadějí, že to neudělal schválně.
"Sasuke… chutná to snad jinak než moje?" Nakrčil jedno obočí. On s tím možná problém nemá, ale já jo.
"Jde o princip," ohradil jsem se stejně.
"Dobře, promiň." Překvapivě na mě nevyvíjel další nátlak, jenom mě pohladil po tváři a přisál se k mému krku. Přisál… spíš ho něžně oždiboval. Ať jsem čekal na sebemenší náznak blížící se modřiny, nedočkal jsem se. Naopak, Itachi se zase vracel ke zbytkům semene na mém těle.
"Itachi…" Panebože, nemůžu uvěřit tomu, o co ho chci požádat…
"Hm?"
"Víš… no… ta stará modřina bledne… a no nechceš mi ji udělat už teď… než pak pozdějc?" No bravo, líp už to říct nešlo. Nejradši bych si teď vyřízl jazyk z pusy.
"Sasuke…" Itachi se okamžitě vrátil k mému krku tak, že si lehl mezi moje nohy, jednou rukou mě chytil za zadek a druhou mi zvrátil hlavu dozadu. Vůbec mě teda nešetřil. Nenasytně hltal moji kůži, jako kdyby se mě snad chystal vysát.
Bolelo to pořád, ale cítil jsem podivné vnitřní uspokojení. Asi jako když si snoubenci navlékají prsteny. I přes tu bolest jsem se neudržel a procítěně zasténal.
"Zůstaň takhle sladkej jenom pro mě… a navždy," zašeptal mi do ucha, přičemž mi ho špičkou jazyka i olízl.
"Bráško…" musel jsem mu tu provokaci uplatit, protože to oslovení ho dráždilo snad víc než jakýkoliv můj dotyk.
"Sasuke…" Stiskl můj zadek. Asi bych to vydržel ještě natahovat, ale proč, když jsme oba chtěli to jedno.
"Asi bys měl zkusit, jak moc jsem se stáhl," doporučil jsem mu a ještě od sebe víc oddálil nohy.
"Už?" Podivil se. Zmetek, snaží se snad předstírat, že na to vůbec nemyslel?
"No, jestli si mě nejdřív chceš celýho olízat, bránit ti nebudu, ale jsem už dost nadrženej," přejel jsem mu chodidlem po lýtku. "Mazlení můžem dokončit i ve sprše," nadhodil jsem s rádoby nevinným výrazem.
"To zní hezky." Po tomhle už do mě konečně Itachi vsunul dva svoje prsty. Vzhledem k tomu, že tam vklouzly tak snadno, mohl do mě rovnou sám. "Úplně hoříš," zašeptal tím natěšeným perverzním tónem.
"Můžu ještě víc, když mě rozpálíš," opáčil jsem s přivřenýma očima, pak sevřel svůj penis v pravé ruce a zaklonil hlavu. Tohle ho snad dostatečně přesvědčí o mojí potřebě jeho péra uvnitř mě.
"Ani jsem si nevšiml, kdy mi z toho mrzutýho princátka vyzrál tak podbízivý ďáblík." V jeho vyjádření jsem zaslechl mírný spokojený úsměšek. Dobře, tak tohle má pán rád, to si musím taky zapamatovat.
Itachi ani nečekal na můj další souhlas nebo sten, vytáhl ze mě oba prsty a hned ho nahradil svým penisem. I ten do mě vlezl o poznání snadněji než předtím. Ani nemusel přidávat další lubrikant, stačil ten zbytek a jeho semeno.
"Tak pojď, bráško…" položil jsem mu ruce na ramena, aby se ke mně natáhl. Pochopil to okamžitě, protože vteřinu na to jsem ho měl celého v sobě a jeho rty na svém krku. Přesně vím, jaké místo se to rozhodl laskat. Bolest mi vystřelila pomalu až k dolní čelisti, nehledě na to, že tentokrát použil jenom jazyk.
"Brá-ško…" hlas se mi chvěl jako v nadcházejícím pláči, nevím ani, jestli tou rozkoší nebo bolestí.
"Sasuke…" Když mi zase chtěl sevřít ruce vedle hlavy, cukl jsem. Ne, takhle ne… musím se ještě víc snažit.
"Můžu nahoru?" Pootevřel jsem oči, abych viděl, jak se na tu žádost bude tvářit.
Trochu překvapený…
"Jistě, jestli chceš." Ve mžiknutí oka ze mě Itachi vyklouzl a položil se na záda opřený o předloktí. "Mám ti nějak pomoct?" Zeptal se, jako kdyby si ho snad do sebe nedokázal nasměrovat sám.
"Zůstaň, jak jsi," odbyl jsem ho a obkročmo se na něj posadil, jeho penis jsem sám uchopil do ruky a vsunul si ho mezi půlky. Docela se mi líbilo diktovat si hloubku, rychlost i směr. Itachimu zřejmě taky, protože mě jen se zatajeným dechem sledoval.
Když jsem na něj plně dosedl, vyšvihl se Itachi do sedu.
"Klidně si mohl zůstat ležet, zvládnu to sám," zatlačil jsem mu dlaní na hrudník.
"Na gauči, kde by ses mohl odrazit od země možná, ale takhle by ti šlo dost blbě." On ví vždycky všechno nejlíp. Nebo spíš chce vědět všechno nejlíp.
"Nejsem jako tvoje předešlý milenky nebo milenci," upozornil jsem ho na svoje kvality.
"Tak dobře…" Kupodivu se se mnou nehádal a bez dalších protestů se položil zpět.
Musel jsem dostát svého slova - jenže ať jsem to zkoušel chodidly nebo koleny, šlo to dost ztěžka a každý dopad na Itachiho penis docela bolel. Nic jsem přesto neřekl, víc už se neponížím.
Itachi se ale vzápětí ocitl zase v sedu.
"Tak vidíš. Nemusíš se tolik snažit kvůli mně, Sasuke, já tě šukám fakt rád, tak mi to dovol…" Tentokrát nešeptal, mluvil nahlas a přeci tak sprostě něžně. Satanovi rostou křídla… pěkně černá křídla.
Nic jsem mu na to neřekl, jen mu položil ruce na ramena na znamení, že si se mnou může dělat, co jen chce. On mě hned na to chytil pevně za zadek, aby se mu do mě líp přiráželo. Držel si mě těsně nad úrovní klína, takže ze mě nikdy nevyklouzl celý. O to intenzivnější a rychlejší byly jeho přírazy.
"Itachi!!!" Křičel jsem snad po půl minutě. Ani jsem se nestíhal nadechovat. Jenže to podle jeho rudého obličeje ani on. "ÁÁÁÁ… hh… sto… stop!" Vždycky, když jsem se chtěl nadechnout, vyrazil mi dech jeho žalud otírající se o moji prostatu. Doopravdy jsem začínal mít vážné problémy s nedostatkem kyslíku.
"Copak…?" Zahuhňal vyčerpaně, ale s úsměvem, když konečně trochu přibrzdil.
"Ty seš fakt satan…" okomentoval jsem ten jeho výkon, jen co se mi povedlo vyrovnat kyslíkový dluh.
"Tak to tě čeká pekelná jízda." Ten zmetek nasadil znovu to morbidní tempo.
"Brá…bráško!!!" Křičel jsem na něj zmítaný slastí. "Ano, ano!!!" Úplně jsem se té rychlosti poddal. Takhle aspoň nebudu dlouho čekat na orgasmus a o to dřív se taky znova nadechnu. "Áno, bráško, tam, tam!"
"Sasuke!" V první vlně mého orgasmu, jsem cítil, jak se do mě Itachi vystříkal. Snad poprvé se udělal dřív než já. O to frustrovaněji jsem zaryl nehty do jeho ramen. Panebože, já chci už taky! Naštěstí Itachi výrazně nezpomalil, hned, jak se trochu probral ze svého orgasmu, mě šukal stejně tvrdě jako na začátku.
"Jo, jo! Bráško! Prosím, tham… tham…" Už už jsem cítil, že budu, když najednou zajel hluboko do mě a ještě ne na střed, ale do strany. Ostrá bolest totálně vyrušila můj blížící se vrchol.
Jen jsem nasraně a frustrovaně zaklonil hlavu, abych na něj nezačal křičet.
V ten moment se můj pohled setkal se dvěma propastně hlubokýma očima.
"Nazdar," to jedno oko na mě mrklo.
Hned jsem se narovnal a otočil se ke dveřím, jak jen to z Itachiho klínu šlo. Z té náhlé psycho-fyzické paralýzy jsem z něj nezvládl ani slézt.
"Shisui?! Co tady kurva děláš?! Kde si vzal klíče?! A neumíš klepat nebo co?!" Já toho kreténa snad zabiju!
"Klíče mám od Madary, teda respektive táta je má od Madary… spíš co tady děláte ty a… a tvůj bráška," ušklíbl se podle, že mít po ruce cihlu, tak mu ji bez milosti hodím do ksichtu.
"Nevidíš?" Ozval se Itachi. "Když se dva mají rádi, dělají spolu takové věci… souhrnně je můžeme nazvat sex a při něm si dávají různé přezdívky," mluvil tak klidně a chladně. Vůbec nevypadal, že by s ním Shisuiova přítomnost nějak pohnula.
"Budu hádat - Itachi? Je moc hezkej, Sasuke, a taky dobře drzej."
"Vypadni!" Zařval jsem na něj. To tady snad na nás hodlá civět a diskutovat?
"Neřvi tak, dole je táta, nemyslíš, že stačí už to, co jsme slyšeli před tím?"
"Proč jako?! Co tady děláte vůbec?!"
"Madara myslel, že budeš na koleji, takže mu táta jde vyzvednout poštu a já mu něco přinesl. Chtěl to dát do ložnice, aby se mu to v pracovně nesmíchalo s ostatními papíry. Vidíš?" Ukázal mi nevelikou složku. Ach bože…
"Fajn, tak na… no hádám maximálně dvě minuty, vypadni, jen dodělám Sasukeho a můžeš to sem dát." Teď jsem měl chuť seřvat i Itachiho.
"Ne, jsem se tak leknul, že tohle už teda nedám," odsekl jsem mu, i když jsem se zlobil na Shisuie.
"Fakt? Pořád ti stojí." Ten taky neví, kdy zmlknout. Nemít se Shisuim takový… menší větší konflikt, skvěle by si rozuměli.
"Proboha, dodělejte si to, pak přijďte dolů." Aspoň, že Shisui konečně zavřel.
"Opovaž se," sesedl jsem z něj a šel k sobě do pokoje pro naše oblečení. Šukat s vědomím, že jsou tam dole ti dva… ani náhodou! Mám taky nějakou důstojnost.
"Sasuke… nic se přeci nestalo" protáhl Itachi. Jo, chápu, jemu to určitě muselo připadat hodně legrační. Jenže jestli to Shisui napráská Madarovi, skončil jsem.
"To si jen myslíš, vůbec tuhle rodinu neznáš," prskl jsem po něm, zatímco jsem se snažil ulepený od spermatu navléknout do oblečení. Na hledání kapesníčků teď nebyl čas.
Jak debilní to byl nápad, se ukázalo ve chvíli, kdy jsem musel jít po schodech. Nejen, že jsem v křeči pomalu neudělal ani krok, ale ještě jsem musel držet půlky u sebe, abych v sobě udržel Itachiho semeno, protože kdybych povolil, tak to určitě kalhoty neudrží. A pochybuju, že strýčkovi a tomu zmetskýmu Shisuimu by nedošlo, od čeho tam ten flek je.
"Sasuke…" Itachi mě chytil kolem pasu. Vím, chce mi pomoct, jenže o to trapnější to bude před těma dvěma.
"Jestli nemůžeš chodit, tak si lehni nebo sedni," začal se mi ten hajzlík smát, jen co mě zase viděl.
"Strejdo, jestli nesklapne, zabiju ho," upozornil jsem poněkud rozpačitého Izunu. Očividně mu z toho nebylo dobře stejně jako mně.
"Uklidněte se oba dva, prosím. Nebudeme to řešit, do vašeho sexuálního života mi nic není. Ani Shisuimu," otočil se Izuna ode mě na Shisuie. "Madarovi ani jeden z nás nic neřekne. Nebudeme z toho prostě dělat drama. Hlavně… hlavně ukliďte pak Madarovu ložnici. Jestli něco pozná, tak tě roztrhne, Sasuke, a já tě krýt nebudu." Tolik lásky od vlastní rodiny. To jsem fakt nečekal.
"Ani nechci, abys mě kryl. Nic nepozná. Jen by vás taky nezabilo nejdřív zkusit zazvonit," opáčil jsem s povzdechem, snažíc se ignorovat pomalu vytékající sperma z mých střev. Hlavně to rychle dořešit, ať se můžu jít vykoupat.
"Vlastně je dobře, že jste tu. Shisui, my dva bychom si asi měli promluvit," dostal se ke slovu zase Itachi. Díkybohu, jen ať si promluví, já se zatím v klidu vysprchuju.
"O čem?" Zajímal se Izuna. Sakra, to mi nedošlo.
"Sasuke ti to vysvětlí," sebral mi Shisui moji sprchu.
"Jo, jasně… tak pojď do obýváku." Rychle, rychle, než tu vyteču…!
"Spíš si to řekneme venku. Madara si stěžoval, že mu schnou zimní keře, tak se na ně chci podívat, můžeš mi to u toho vysvětlit." Co jsem komu jen udělal?
Snažil jsem se po Itachim hodit bezmocným pohledem, ale ten měl najednou oči jen pro Shisuie. Pak, kdo tu koho podvádí. Před chvílí jsem ho nechal se do mě dvakrát po sobě udělat a on mi teď ani nepomůže?!
Neměl jsem na výběr, s němým povzdechem jsem šel zadními dveřmi na zahradu spolu se strýčkem Izunou. Ten si dokonce přinesl i nějaké zvláštní zahradnické náčiní. To je něco jako kytkolékař? Taky mi Madara mohl něco říct, ten snad tušil, že si sem někoho přivedu, protože takhle náhle v jeho nepřítomnosti sem ještě nikdo nepřišel.
"Tak povídej," vyzval mě Izuna klidně a trpělivě. To snad čeká, že mu budu vyprávět román?
"Shisui ví o Itachim… ví, že spolu chodíme… a no naposled mi volal, že se mnou musí mluvit a Itachi to nesmí vědět. Jenže když mi telefonoval, Itachi stál ani ne půl metru ode mě, takže to slyšel… a pohádali jsme se. Takže jsem mu navrhl, ať si se Shisuim o tom promluví sám." Ten incestní polibek jsem samozřejmě vynechal. Nebudu tu na Shisuie házet špínu, ačkoliv by si to víc než zasloužil.
"To je od tebe dospělý, ale to nejsi ani trochu zvědavý?" Samozřejmě, že jsem, ale…
"Jsem, ale Itachi pro mě znamená víc," namítl jsem. "Vím, že nemá zrovna růžovou minulost, jenže i tak je to minulost. Pokud mi o ní nechce vyprávět, nemusí. Nikdo nemusí. Miluju Itachiho, jakej je, ne jakej byl." Kvůli pár šmouhám z minulosti se s Itachim jednoduše nerozejdu.
"Rozumím, ale někdy minulost zasahuje do přítomnosti, dávej si na to pozor." To mi nemusí říkat. Zůstanu opatrný, jen si nemyslím, že by mi chtěl Itachi ublížit. Kvůli tomu se mnou určitě nechodí.
"Neboj, strejdo, budu…"
Víc jsme spolu nepromluvili. Ne o Itachim nebo Shisuim. Strýc si dál všímal jen Madarova uschlého křoví, přičemž si ze mě udělal asistenta. Neustále chtěl po mně podávat ty svoje motyčky, rýče a něco, co vypadalo jako teploměr. Nechápu, proč si rovnou nepořídí zahradnictví.
Už jsme se tu v hlíně rýpali snad hodinu a já už pomalu necítil svěrače, zato jsem cítil něco jiného… Měl jsem Itachiho poslechnout a nechat ho to dodělat. Kdyby tady nehrabal v zemi strýček Izuna, tak si to udělám klidně sám, ani bych si u toho na Itachiho nevzpomněl. Ačkoliv… teď jsem si na něj vzpomněl. Nedočkavě jsem pohlédl k oknu. Směřovalo přímo do kuchyně, tam by teď měli diskutovat Itachi se Shisuim.

Doopravdy tam něco horlivě řešili… a pak… pak Shisui Itachiho objal a on jeho objetí opětoval. Nic divnějšího jsem snad ještě neviděl. Proč se jako objímají? Pochopil bych to u dlouholetých přátel, ale věřím, že ti dva by si při nejbližší vhodné příležitosti vjeli do vlasů. A všechny si je navzájem vyškubali.
 


Komentáře

1 Keiko Keiko | 27. května 2017 v 12:14 | Reagovat

Sakriš... milujem Sasukeho a Itachiho... a ich sex... musel to byť dobrý šok asi pre všetkých, keď ich vyrušili... ale parádna atmosféra... som zvedavá, kedy sa Sasuke dozvie pravdu, celú pravdu... takto ho klame celá rodina a bude to len horšie, keď sa dozvie pravdu o milovanej osobe... pokiaľ chcú Itachi a Shisui niečo utajiť, mali by si dávať väčší pozor...
Inak krásna časť a teším sa na pokračovanie :-)

P.S. chcela by som sa opýtať či náhodou nemáte vaše dokončené príbehy aj v PDF.... ak áno, nebola by možnosť zaslania na email? Ďakujem za odpoveď aj za dnešnú časť

2 Káťa Káťa | E-mail | 27. května 2017 v 13:44 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se ti zkouška podařila a určitě to takhle půjde i dál ;).. vlastně jsem si i myslela, že další díly nevychází protože nejsou...tak snad budou :D...

Nemyslela jsem si, že Madara přijde a už vůbec jsem nečekala tyhle dva :D...

Nicméně jsem o povídce přemýšlela a myslím si, že by Madara mohl mít klidně něco se smrtí Sasukeho rodičů, Sasuke se v jednom díle zmínil, že byli vlastně popraveni.., ale zase co by z toho měl :D Sasukeho? To asi ne....taky jsem si myslela, že to měl Itachi všechno pěkně promyšlený a naplánovaný... konkrétně Sasukeho menší odvaz s Shisuim...Sasuke nebyl schopný vyslovit, že ho miluje a se vztah pořád váhal, tak se Itachi se Shisuim domluvil, aby po něm vyjel a on pak měl výčitky svědomí a snažil se.... jenže tohle mi nějak vyvrací konec dnešního dílu...to spíš vypadalo, že ho Shisui vážně vidí prvně a během konverzace mu Itachi řekl, že je jeho dlouho ztracený bratranec..proto to obětí :D...no uvidíme :D těším se ;)

3 Ebby Ebby | 27. května 2017 v 13:47 | Reagovat

Teď už mě vážně zajímá jak je to tam propletený!  😢😂 Hezký díl a těším se na další dil!

4 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 27. května 2017 v 18:10 | Reagovat

nemôzem si pomôct ale ty dvaja su spolu neskutocne zlaty, krasny, sladky a rozkosny a a a. su spolu neskutocny. navzajom sa miluju. asi. ale kedze to nema byt tak uplne romanrika ale skôr psycho, som veeeelmi zvedava ako to bude potom dalej. ako uz som pisala su proste rozkosny no atd atd atd.myslela som ze pride madara ale tak toto som necakala. som zvedava co sa medzi shisuim a itachim stalo. mooozno ako policajt zistil ze su rodina. moozno moozno....krasna poviedka a dakujem ti za nu. uz teraz sa tesim na dalsi diel ako zamilovany tak consored. a ked som to spravne pochopila gratulujem a nech ti to ide takto dalej. noo a rodicia su proste taky no. ja mam v izbe pre zmenu macku. a kedze ju nasi nechcu je zatvorena medzi styrmi stenamy. aby o nej nevedeli. ale milujem ju :-D  :-D

5 Yuuki Yuuki | 27. května 2017 v 19:08 | Reagovat

Juu to bylo super ten infarkt sem dostala já.. Jako shisuie sem fakt nečekala :-D byli tak sladci. Už se těším na další doufám že bude o trošku dřív :-D

6 Rellem Rellem | 28. května 2017 v 16:46 | Reagovat

Líbí se mi, jak to nikdo neřeší. „Dva šukající sourozenci, whatever" 😂

7 Ája Ája | Web | 28. května 2017 v 17:46 | Reagovat

[1]: Třeba o Itachim nikdo neví :P.
Tak v PDF nic bohužel nemám, všechno si ukládám normálně ve wordu (jaksi v PDF do toho už člověk později nemůže vpisovat ani to kopírovat apod.). A to, co už bylo jednou ukončeno dost často ani už nemám někde v PC, možná někde na flashkách, ale to bych je nejdřív musela najít, aktuálně vím jen o jedný a tu už si hlídám jak oko v hlavě, ale tam jsou jen věci do school :D.

[2]: Já si taky občas myslím, že nejsou, protože mám aktuálně v ntb dost bordel, ale tak občas se něco najde :D.
Já to chápu, protože všichni ve všech povídkách dělají z Madary prase a největšího záporáka, ale já bych dokonce řekla, že ve většině mých povídkách je buď neutrální, normální nebo dokonce i hodný :D. Ačkoliv... neřeknu, jak je to tady :D.

[3]: Já se divím, že si ještě pamatuju, jak jsem to chtěla proplíst :D.

[4]: Tak nějaký důvod to objetí má, to nepopírám, ale myslím, že na to tak úplně asi přijít nikdo nemůžete :D. Ačkoliv... aspon hrubá kostra by se dala odhadnout :D.
Brrrrh, dát mi někdo do pokoje kočku, tak ho asi zabiju nebo minimálně zbiju :D. Ehm ehm alergie na kočky.

[5]: Jo Shisui jen tak nezmizí :D.

[6]: Tak on jaksi nikdo neví, že jsou sourozenci, že jo :D ...možná :P. A pokud to někdo ví, tak to určitě neřeší před Sasukem, který to určitě neví, a z jehož pohledu je to psáno :D. Ačkoliv by to před ním i řešit mohli, ale možná mají důvod, proč nemůžou... třeba ten, že to sami nevědí :D.

8 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 30. května 2017 v 13:37 | Reagovat

Ano, přesně tohle vyrušední jsem čekala, ale bylo ještě lepší !!! :D :D smála jsem se dlouho, naposledy jsem se tak smála, když mi kámoš řekl, že si spletl díru :D :D :D :D což bylo před týdnem :D :D ale bylo to fakt super, hlavně Itachiho klidná reakce, jeho moc věcí prostě nevyvede z míry. :3 No  jsem zvědavá o čem se bavily, doufám, že to brzy zjistím a taky doufám, že bude Sasuke s Itachim brzy pokračovat :D :D a hlavně že si chudák Sasuke dá tu sprchu, není to nic přijemného :D :D :D

No jsem teď vážně zvědavá, jak se to ještě více zamotá :D :D těším se na další díly :3 :3 No nic užívej si života :D :D já se budu muset uklidnit, ta představa nejde z hlavy :D :D :D :D

9 Kabriolet76 Kabriolet76 | 31. května 2017 v 17:46 | Reagovat

Dilek se mi cetl lehce. Moje fantazie jsou podnecovany na plne obratky. Uz jsem si chvilku predstavovala, ze by si mohl ulevit za kerikem a strycek by ho mohl "nacapat". Uf. Asi bych si mela od yaoi tematiky dat pohov. 8-O  :-D  :-D

10 Rukis Rukis | 13. června 2017 v 6:53 | Reagovat

Další skvělý dil ... a tyhle dva jsem tam opravdu nečekala :D .....tesim se na další dil

11 Miska Miska | E-mail | 24. června 2017 v 17:17 | Reagovat

Super díl :)

12 Tony Tony | 12. září 2017 v 16:21 | Reagovat

Ten závěr je dost divnej. Dle mého skromného názoru: po smrti rodičů šel z nějakýho důvodu Sasuke k Madarovi a Itachi k Izunovi. Shisui s tím nesouhlasil a pojebkal si vztahy s otcem. Z nějakýho důvodu se všichni (vyjma Madary, který určitě bude vědět, kdo Itachi je, ale nebude vědět, že jsou se Sasukem milenci) nestaraj do toho, že brácha chrápe s bratrem. Ale to fakt nevím proč :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.