Censored 50.

26. dubna 2017 v 1:15 | Ája |  Censored

A je to tu, to na co všichni čekáte... teda ještě to není konec, ale vy víte :D.Hlasitý hrom zaduněl tupě a prázdně o něco blíž a probral Itachiho z té mrtvolné strnulosti.
Sasukeho ruka na klice od branky zaváhala, čekala na něco, v co už hlava nevěřila. A přece se mu prsty ovinuly kolem zápěstí, ruku stáhly zpátky, Sasuke byl najednou otočen o sto osmdesát stupňů zpět.
Druhá hřejivá dlaň mu přejela po tváři a ucítil, jak ho za zápěstí ta paže táhne blíž. Pak jen rty, měkké, hebké, ale z prudkostí oné bouře.
Itachi mu pustil ruku, sám mu svou obtočil kolem těla a přitiskl si ho k sobě, dlaň na jeho tvářičce, oči mírně přimhouřené před dotěrnou vodou a rty natisknuté na ty jeho.
Nečekal, až by se rozhodl bránit, líbal ho prudce i něžně, pil z těch poddajných rtů, nevšímaje si kapek, které jim oběma stékaly po tvářích. Nevšímal si kapek, najednou neútočily, spíš kůži hladily, obkreslovaly v dlouhých stopách každou linku. Přitahovány zemí odtékaly zase pryč, aby udělaly místo novým.
Sasukemu chvilku trvalo, než si uvědomil, čí rty ho líbají a kdo ho drží. Nikdo jiný mimo nich tu nejspíš nebyl, ale i tak tomu nemohl zprvu uvěřit. Čím víc mu docházelo, co se tu děje, tím více se chvěl, nakonec se jeho ruce zvedly, prsty zajely do těch tmavých mokrých vlasů a umožnily tak prohloubení polibku.
Kapky deště se mísily s jejich slinami, ale i tak oba dobře poznali chuť toho polibku. Stejný jako vždycky, a přeci naprosto odlišný.
Sasuke mu zajel rukama pod mikinu i triko a za pas si ho přitáhl blíž ke svému tělu. Jeho studené dlaně se pomalu ohřívaly díky bratrově horoucí kůži, přičemž ji zároveň chladily. Když Itachi jejich vlivem zalapal po dechu, nedovolil mu mladší vzít si kyslík ze vzduchu, musel mu ho ukrást ze rtů, protože se od něj odmítal odtrhnout.
Sasukeho ruce byly stále dotěrnější, hladily ho po nahé kůži a zkoumaly každý záhyb svalů, jako kdyby se snad jeden druhého dotýkali poprvé. On se ale jen potřeboval přesvědčit, že je to reálné, že zase nespí, jako už tolikrát.
Starší z dvojice chtěl ještě něco namítnout, tiše varovat, byť jen zašeptat, aby Sasuke utekl, dokud je ještě čas. Místo toho ho tiskl k sobě stále pevněji, pronikal mu mezi rty intenzivněji a přivíral oči nad samovolnými záchvěvy svého i Sasukeho těla.
,,Já potřebuju transplantaci..." Chytil Sasukeho ruku a vedl ji tak, aby se mladá Uchiha dotýkal svého vlastního jména na jeho hrudi. ,,Něco mi chybí," doplnil, než se sklonil, aby se rty otřel o tu tvářičku.
Sasuke už s rukama nebloudil po jeho těle, jednoduše ho objal a sám se k němu jen tiskl.
,,Cítím, že je to vážnej problém... budu se muset o tebe dlouho starat," poznamenal, aniž by se od něj odtrhl, ,,než se ti to zahojí," dodal a zase ho políbil.
Déšť pořád neustával, oblohu trhaly blesky v kusy, ale Sasuke to vůbec nevnímal, soustředil se jen na ty tenké vlhké rty žadonící o polibek. Chtivě po nich přejížděl, pronikal mezi ne jazykem a zase je olizoval a sál. Zase byly jen jeho, opět patřily jen jemu.
Itachi se prudce nadechl a snad to způsobila ta voda, že to znělo jako tlumený vzlyk, než si jeho rty našly ty měkké krásné Sasukeho polštářky. Dlaní na jeho tváři ho něžně pohladil a vlasy mu strčil za ucho, pak ji nechal na straně bratrova krku. Sledoval jen pár centimetrů od jeho tváře ty černé oči, kterým se na řasách leskly krůpěje deště. Pokud to byl déšť.
,,Jestli chceš jít, tak jdi teď... nebo tě už nepustím," vydechl do bouřky.
Sasuke se ale k odchodu neměl, zůstal tam stát, pořád se ho držel kolem pasu a sám hleděl do jeho tmavých studánek.
,,Už nikdy neodejdu, protože vždycky, když tě nechám samotnýho, děláš kraviny," odpověděl naprosto vážně, pak se ale pousmál. ,,A protože o tebe už nechci přijít." Ještě pevněji ho objal, přičemž nos zabořil mezi jeho rameno a krk. Najednou mu ta sprška nevadila, najednou měl zase na věc jiný názor, najednou... nikdy ho nedokáže opustit.
Itachi mu chtěl odvětit, že ty "kraviny" dělá kvůli němu, ale místo toho mu dlaní přejel po pažích. I když to očividně Sasuke sám nevnímal, naskočila mu drobná krupička. Jeho tělo se nepatrně třáslo.
Blesk přeškrtl oblohu a na chvíli ozářil své okolí. Jen pár vteřin na to se ozvala třeštivá rána. Bouřka se opět vracela.
,,Pojď dovnitř," zašeptal starší Uchiha, než mu stiskl ruku ve své a vedl ho krátkou cestou od branky k pootevřeným dveřím domu.
Déšť sílil a časově rozmezí blesků i hromu se zkracovalo. Když za tím nečasem zavřel Itachi dveře, do popředí pronikl zvláštně příjemný zvuk bubnování kapke na střechu domu.
Itachi si stáhl mikinu, pak ji hodil ke dveřím na zem. Místo, aby tiše dopadla, plesklá nasátá vodou do kachliček. Starší měl pod ní ještě černé upnuté tričko, které se mu lepilo na tělo tak, že ukazovalo všechny jeho svaly. Odložil kožený náramek a nechal ho na botníku sušit.
Sasuke si nejprve sundal boty, ten šplouchavý zvuk ho přiváděl k nepříčetnosti. Na rozdíl od bratra si sundal i triko, aby ho mohl přidat na hromádku k mikině, pak přistoupil k Itachimu a stáhl ho i jemu. Chtěl se zase odtáhnout, ale pohled na to tělo znal, stejně jako své reakce, když ho sledoval. Neodolal, musel ho obejmout. Čelem se opřel mezi jeho klíčními kostmi a zhluboka se nadechl.
,,Nemůžu uvěřit, že seš to fakt ty..." pronesl tak těžkým hlasem, jako kdyby v sobě něco strašně dlouho mučil.
,,Nechtěj, abych tě přesvědčoval," zasmál se Itachi tiše a dvěma prsty mu jemně přejel od krku po páteři až k lemu džínsů, v dlani pak stiskl jeho zadeček. Sám nevěděl, co se to teď stalo, ale ve chvíli, kdy zase viděl jeho záda mizet v dešti a noci... neexistoval Sai, neexistovaly zákony a ani dilema. Byl zkrátka jen Sasuke a ten od něj odcházel. Jeden by řekl, že už by si mohl zvyknout, když tohle viděl už tolikrát, ale tentokrát podvědomě tušil, že je to vážně naposledy a žádné racionální uvažování v tu chvíli nepřekřičelo jeho vlastní potřeby mít tohohle člověka u sebe.
,,Chci," namítl mladší rozhodně a znovu se na něj vrhl. Neviděl ho tak strašně dlouho, dlouhé měsíce strávil přesvědčováním sám sebe, že už o něj nemá zájem, jenže teď stál přímo naproti němu. Stejný jako vždycky a přece to byl někdo úplně jiný. Sasuke toho nového Itachiho toužil detailně poznat, připomenout si staré a objevit nové.
Nejen po psychické stránce se změnil. I ta fyzická byla znát, vzhledem k tomu, že s Indrou objevili Itachiho oblíbený způsob relaxace - při sportu, proto byl starší Uchiha nucen do nejrůznějších druhů prokládaných během.
Itachiho rty si našly jeho ouško a žádostivě, pozvolna vsály jeho ušní lalůček. Spolu s tím na jeho zadeček přemístil i druhou ruku a pevně ho stiskl, zároveň si ho tak přitlačil těsněji na svou pánev.
Až při světle si Sasuke všiml, že Itachiho svaly jsou nějak objemnější, v tom dešti vnímal jen chtíč jeho rtů a dlaní. Nejvíc to však zjistil při tom stisknutí, Itachi měl vždycky sílu, ale teď si vedle něj připadal jako lehoučké peříčko.
Musel zjistit, jak moc se mu změnil po tělesné stránce, proto mu hravě rozepl knoflíček, jenže když mu chtěl stáhnout i kalhoty, úplně se zasekl, mokrá látka přilnula ke stehnům a nehodlala se pustit.
Starší Uchiha ho škádlivě kousl do spodního rtíku.
,,Kdo by to byl řekl, že déšť může bejt ochrana proti otěhotnění, že...?" Sám si chytil lem kalhot a ten stáhl k nohám, patou látku přišlápl a pak si už bez problémů osvobodil obě nohy.
,,Ne v našem případě, samozřejmě," ušklíbl se a prsty zkoumavě přejel po jeho klíčních kostech až na ramena. On sám se trochu změnil, především na výdrž. Ale to i Sasukeho tělo, byl těsně po pubertě, když odjížděl a jeho tělo se ještě vyvíjelo, proto byl ten docela markantní rozdíl znát i na něm.
Na Sasukeho tváři se mihl zlomyslný úšklebek, když ho od sebe odstrčil a i on si sám stáhl kalhoty - včetně spodního prádla. Pak k němu jedním krokem došel, obtočil mu ruce kolem krku a nohama se zadržel v jeho pase. Ještě se proti němu schválně pohnul pánví, aby nejen viděl, jak je vzrušený, ale i cítil.
Nejdřív přemýšlel, že by se zpět přisál k jeho rtům, dal však přednost tomu bílé vlhké kůži na jeho krku.
Itachimu očividně nedělalo sebemenší problémy ho držet, dlaněmi podepřel ten dokonalý zadeček, až se špičkami prstů dotýkal té lákavé linky.
,,Dva roky..." zašeptal tiše. Byla to neskutečně dlouhá doba... a nejen kvůli tomu odloučení fyzickému, ale celková přítomnost Sasukeho teď rozechvívala Itachiho nervy jako napnuté struny. Stačilo mu pár kroků, aby se dostal do obývacího pokoje a v tu chvíli Sasuke na zádech ucítil jemný, měkký koberec.
,,Já vím..." odvětil mladší s mučivým chtíčem v hlase. Nedokázal pochopit, jak bez něj mohl tak dlouho vydržet. Kdysi stačil týden a už spolu zničili celé dvě místnosti. Sasuke pochyboval, že se příští ráno dokáže vůbec zvednout z postele.
,,Chci tě mít blízko..." zavrněl mu do ouška chtivě. ,,Hodně blízko... bráško," upřesnil trochu tajemně, když mu zajel prsty za gumu spodního prádla.
Starší černovlásek se snížil na lokty a nechal Sasukeho šikovné prsty přejíždět po jeho už tak vzrušeném údu. Přivíral třpytící se černé oči, rty a jazykem se mu otíral o tvář, aby poslouchal, jak se mladšímu Uchihovi pomalu zrychluje dech, když ho prsty začal hladit po stehně a brzy přešel na vnitřní stranu, ale používal u toho své nehty, aby nechával sice ne přímo škrábance, ale červené stopy.
Sasuke ho jen letmo políbil na rty, než uchopil jeho erekci do své ruky, nejprve promnul v dlani celou jeho délku, pak se zastavil na špičce. Něžně ji obkroužil bříškem ukazováčku a mírně zatlačil.
,,Kdy jsi naposledy... někoho měl?" zeptal se se zastřeným dechem. Neuniklo mu, jak rychle mu Itachi v ruce ztvrdl, nikdy s tím neměl problémy, ale byli teprve na samém začátku.
Jeho starší bratr krátce sklonil hlavu, že se skoro čelem dotkl jeho ramene a bylo poznat, že zasykl, aby si uhlídal slastné zasténání.
,,Naposledy jsem měl tebe..." vydechl pak mírně zastřeně a na konci věty jemně rozechvěle touhou.
,,Jinak.. jsem to nechtěl a ani nechci," při dalším doteku Sasukeho prstů až vzrušeně a tiše zakňučel a mezi zuby raději skousl bílou kůži na Sasukeho krku.
Sasuke vjel zezadu do vlasů a políbil ho do nich.
,,Tak to jsem do rána jenom tvůj," zavrněl, pak od sebe oddálil nohy, aby se o sebe jejich klíny mohly otřít.
Sám byl připravený to takhle dlouho vydržet, ale když viděl tu fotku v tom časopise, neudržel se. Bolavé srdce si okamžitě žádalo ošetření.
Starší Uchiha se proti němu provokativně, škádlivě pohnul a rty mu na straně jeho bílého krku po dlouhé době znovu vytvořil červené znaménko. Místo toho, aby ale Sasukeho upozornil na to, že je jeho nejen do rána, jen se dotkl jeho pootevřených rtů a zašeptal: ,,Já tvůj," než se hrubě a dravě do těch měkkých polštářků vnořil. Cítil, jak se mu podvoluje a nechává ho zajít čím dál hlouběji, ještě ho k tomu žádostivě vyzýval, to ho nutilo pevně mu zarýt nehty do boků.
,,Mnhh..." zamumlal mu mladší do rtů, než zase vklouzl rukou mezi jejich těla, aby uchopil jeho chloubu. V pomalém tempu ho třel prsty, ne pro zábavu z jeho mučení, toužil si otestovat výdrž toho tmavookého démona. Jakmile uslyšel další kňučení, raději ho postil a dál se o něj otíral jen svou erekcí. Zatímco mu spodní prádlo stáhl úplně.
Pak se od něj se rty odtáhl, přičemž mu ukazováčkem přejel po spodním sytějším rtu.
,,Nikdy jsem tě nepřestal milovat," řekl mu při pohledu to těch tmavých tůněk. Tolikrát chtěl zapomenout, ale pořád to v něm bylo.
,,A nikdy nepřestaneš?"
Sasuke ho místo odpovědi opět políbil do vlasů, načež vzal jeho hlavu do svých dlaní a znovu se vpil do těch rtů, které šeptaly už důvěrně známá slova.
,,Radši ti příště nasadím pouta a připoutám tě navždy k sobě, než abych o tebe znova přišel," zamumlal mu do ouška, když se od něj odtahoval. Už podruhé o něj mohl přijít, dobrovolně se o něj nechat připravit. Příště bude bojovat. Ať se stane cokoliv, nenechá ho odejít ze svého života, i kdyby sám chtěl, nedovolí mu to. Připadal si při té myšlence trochu sobecký, ale snad raději tak, než už ho nikdy nevidět.
Itachi přivřel oči a jemně vsál jeho ret mezi své, aby mu ho mohl vzápětí prokousnout.
,,Já tenkrát řekl, že poprvé a naposledy..." zavrněl a v dlani je oba trochu silněji stiskl. Rty cestoval pomaličku podél jeho spodní čelisti, špičkou jazyka ho poškádlil na lalůčku a i ten stiskl v bílých zubech. ,,Mimoto... připoutat mě k sobě zvládáš i bez pout," zavrněl mu do ouška a pak se snížil, aby se o něj mohl ještě intenzivněji otřít.
Sasuke mu obtočil nohy kolem pasu a sám mu vyšel pánví vstříc. Nic neříkal, jen mu slabě zasténal do ouška, aby mu naznačil, co s ním jeho slova i činy dělají. A hlavně jak moc mu chyběl.
Pořád nevěděl, co přesně na Itachim miloval. Dokázal by říct spoustu věcí, jenže ty samé by dokázal zopakovat i u jiných, jenže jen k bratrovi se vždycky vracel. Možná proto, že ho kdysi ztratil, jako nějakou věc, na kterou už si nepamatoval, ale stejně mu v životě chyběla. Po jejím nalezení už se jí nemohl dobrovolně vzdát.
Starší Uchiha se jen krátkou chvilku rozmýšlel. Na jednu stranu nechtěl, aby mu zase Sasuke omdlel, na druhou už teď vůbec neměl chuť se zvedat. Rozhodl se to nechat na mladším černovláskovi, začal ho jemně a provokativně kousat do krku, zatímco mu ukazováčkem přejel po zadečku a jedním prstem do něj pomalu vklouzl. Sám se od něj klínem mírně odtáhl, aby se druhou dlaní mohl věnovat jenom jemu, nehtem mu přejel po celé jeho délce od kořene na špičku, na ní pak udělal několik kružnic bříškem prstu, přivřel oči a zuby stiskl o něco silněji.
Sasukeho svaly se okamžitě pevně stáhly kolem Itachiho prstu, ale postupně se zase začaly uvolňovat. Sasuke pak sám sevřel jeho zápěstí ve své ruce a donutil ho zajet ještě dál. Trochu to pálilo jako vždycky bez řádného zvlhčení, ale ten jeden prst v sobě zatm snesl i bez použití lubrikantu. Druhou rukou si ho vzápětí za zátylek přitáhl ke svým rtům, aby ho mohl připravit o jeden menší polibek.
Starší Uchiha se znovu vrhl na ty sladké rtíky a pozvolna do jeho těla vsunul i druhý prst, aby si ho mohl sám pro sebe připravit. Dlaní mu z klína sjel po vnitřní straně stehna, chytil ho těsně nad kolenem a nohu mu tak odtáhl od té druhé, spolu s tím od sebe oddálil oba prsty v jeho těle a rty mu přitiskl do jamky mezi klíčními kostmi, špičkou jazyka pak obkreslil jednu z jeho klíčních kostí, aby mohl tu cestičku zakončit kousnutím na rameni. Tolik mu chyběl, nejen jeho tělo, ale právě to si teď měl možnost užívat.
Sasuke se zamračil a nesouhlasně se zavrtěl.
,,Bráško..." řekl v náznaku prosby, pak pustil jeho ruku v zápěstí, aby mu došlo, čeho si po něm žádá. Přežil by to bez lubrikantu, ale tak dlouho se neviděli a on si ho chtěl vychutnávat až do rána, což by po tak drastiském kroku nejspíš nedokázal. Když to spolu prvně dělali bez zvlhčení, vyžadovaly si ty oděrky uvnitř důkladné ošetření. Dnes si Sasuke přál, aby bylo všechno naprosto dokonalé.
Itachi se pousmál, zvedl se k jeho rtům a vtiskl mu mezi ně ještě jeden polibek, než se odtáhl a na chvíli zmizel. Tenhle dům naštěstí nebyl tak prostorný, jako jeho bývalá vila, částečně byl tak také zařízen právě kvůli Sasukemu.
Když se starší Uchiha vrátil, klekl si před něj, vzal jeho ruku do své, otočil mu ji dlaní vzhůru a na dva prsty mu nanesl trochu gelu. Po Sasukeho tázavém pohledu jen provokativně pozvedl obočí a škádlivě se kousl do rtu.
Jakmile Sasuke pochopil, věnoval mu ďábelský úsměv. Moc dobře si pamatoval na tu noc, kdy ho přivázal k židli a nutil ho dívat se na podobné hrátky.
Přivřel tedy oči a oběma prsty naráz vklouzl do svého otvoru. Nezapoměl se prohnout v hřbetu ani slastně zasténat. Schválně zajížděl co nejdal, aby se alespoň konečky prstů dotkl prostaty. V ten moment se už neudržel, zasténal o něco hlasitěji, hlavně nekontrolovaně.
Itachi se tiše nadechl a kousl se tvrdě do rtu, aby si zabránil zasahovat. Chtěl ho jednou vidět, jak udělá tuhle drobnou přípravu za něj, ale netušil, jestli a jak dlouho se vydrží jen dívat. Naklonil se nad něj, dlaní se opřel vedle jeho těla a přivřenýma očima se zadíval do těch jeho, v nichž se zrcadlila touha. Palcem volné ruky mu zlehka přitlačil na spodní, měkký ret a sám po svém si neznatelně přejel špičkou jazyka.
,,Tady můžeš, nikdo tě neuslyší..." zašeptal podmanivě.
Sasuke jako kdyby ho ani neposlouchal, oči už měl úplně schované pod víčky, jeho vlastní přírazy se stávaly hlubšími a dech se mu zrychlil. I jeho erekce vypadala každou vteřinu větší, rozhodně neměl daleko od orgasmu, zvlášť když druhou rukou přejel po svém nástroji.
,,Uh... nh..." Teprve teď otevřel oči, aby se mohl vítězně podívat do těch bratrových. Věděl, že ho včas zastaví, i kdyby to neudělal, tak to udělá on sám.
Itachi se po chvíli odtáhl, aby mu mohl zabránit dotýkání se své vlastní chlouby, znovu ho chytil za zápěstí a opět na svých prstech mladší Uchiha ucítil onen mírně chladivý gel. Itachiho druhá ruka pak chytila tu, kterou se ve svém těle dráždil, a ohnula mu ji nad hlavou, aby směl používat jen jednu. Kdy se sklonil, jazykem zavadil o to lákavé ouško, přičemž mu prsty s gelem navedl na svůj klín.
Sasuke se ho nejprve vůbec nedotýkal, až když ucítil jeho horký dech na svém krku, obemkl ho lehounce prsty. Věděl, že si teď nemůže vyskakovat, tohle dělá ve svém vlastním zájmu, ale chtěl ho trochu potrápit.
,,Copak, bráško...?" Zavrněl mu do ouška, když mezi prsty protřel jeho žalud, bříškem ukazováčku ho při tom polechtal na uzdičce, pak pokračoval až dál ke kořeni.
Itachi zavřel oči a trochu přetrhávaně vydechl, než se sklonil a mezi zuby zachytil tenkou bílou kůži mezi krkem a ramenem.
,,Že zlobíš," zasyčel, když čelisti pevně stiskl a onu kůži mu varovně prokousl, jak poznal podle železitě sladké chuti krve, kterou ucítil brzy na rtech. Očividně ho nehodlal nechat zlobit. Pohnul se zlehka proti jeho mučivé dlani svým klínem a po zranění provokativně přejel jazykem.
Sasuke se trochu stáhl, ale jakmile Itachiho teplý jazyk přejel po ráně, zase se oklepal. Teď už po jeho chloubě přejížděl v pravidelných intervalech, zároveň mu tak rozetíral gel po celé délce, jeho hlavní záměr se teď však posnul někam jinam. Po každém intenzivnějším doteku, se totiž zastavil u kořene nebo u špičky, počkal si na žalostný povzdech, a až pak pokračoval tam, kde skončil.
Starší černovlásek zavrčel, zachytil mu i druhou ruku a přisál se rty k raněnému místu, když špičkou svého vzrušení zatlačil na Sasukeho zadeček. Tolik si zase přál cítit to horké, těsné tělo, tolik chtěl slyšet ty žádostivé steny. Rty konečně opustil ono nešetrné kousnutí, aby mohl azykem poškádit jeho bradavku, vzápětí ji stisknout zuby, a když už se bolest postupně blížila hranici, zase pustil a vsál ji do horkých úst, aby mohl celý postup mučivě pomalu zopakovat, když se do něj pak na jeden příraz skoro celý dostal.
Sasuke využil jeho chvilkového nesoustředění a vysmekl se mu ze sevření, přičemž mu ruce položil na zadek a donutil ho tak přirazit ještě hlouběji. Jakmile ucítil ten opětovný záchvěv orgasmu, zaryl mu nehty do kůže.
,,Brá-ško," vydechl, aniž by dal ruce dolů.
I ve tmě by dokázal rozlišit, kdo do něj proniká, znal přesně ten rozdíl mezi Saiem a Itachim, přestože se sex se Saiem dal označit za vzrušující, tak s Itachim se vždycky cítil jako v drogovém opojení.
Itachi na to zareagoval okamžitě, když se natiskl na ty sladce šeptající rtíky a sám mu do nich tiše zasténal, když ho chytil za boky a ani on se nerozpakoval zarýt mu nehty do bílé, doposud neporušené kůže. Ať dělal se Saiem cokoliv, nebylo to tohle. Poodtáhl se a znovu do toho lákavého zadečku tvrdě pronikl, Sasuke mu s hloubkou sám pomohl a vzhledem k tomu, že totéž dělal i Itachi svýma rukama, dostával se hned ze začátku pořádně hluboko, aby ho mohl dráždit na tom citlivém místečku.
Sasuke se už vůbec nebránil sténání. Nikdy mu nešlo o lidi, nezajímalo ho, kdo je slyší nebo neslyší. V jeho případě šlo spíš trochu o hrdost, nechtěl na jednu stranu přiznat, že mu Itachi tak moc chyběl i po takové stránce. Dost na tom, že ho už u té branky málem znásilnil. Tolik se tomu bránil, ale když to viděl, hormony jednaly za něj.
,,Itachi..." šeptal mu žádostivě do ouška, zatímco mu pomáhal v přirážení. Místy Itachi až trochu bolestivě zatlačil na prostatu, jenže to v Sasukem vyvolalo ještě větší touhu.
Itachi se jako většinou držel, ale teď se sem tam stalo, že do Sasukeho hlasitějších, žádostivých stenů vzdychly i Itachiho slastí rozechvělé rty. Jak přirážel stále rychleji do jeho těla, stejně hluboce a dravě si nutil přístup vlhkým jazykem i do jeho úst. Přivlastňoval si je, znovu si ho po těch letech krotil a nutil pomaličku poslouchat. Jednou rukou se přesunul do Sasukeho klína a při hlasitějším zavzdychání mu na špičku přitiskl ukazováček. Tušil něco jako bolestné zakňučení, proto se k němu rovnou sehnul, aniž by ustal v tvrdých přírazech.
,,Ještě ne..." zavrněl mírně hrubým, ale melodickým a krásně hlubokým hlasem.
,,Itachi..." hlesl Sasuke frustrovně. ,,Prosím, potřebuju to... potřebuju tě," zasténal v prosbě, zároveň s tím ho pevně stiskl nohama v pase, tak Itachi mohl cítit, jak moc se chvěje nedočkavostí a vzrušením. Tváře mu mírně zrudly, oči se orosily, a když znovu vyšel bratrovi vstříc, ucítil ostrou bolest propletenou se vzrušením, pak mu z těch vlhkých studánek začaly téct slané potůčky.
Starší Uchiha se kousl do rtu, potom ho ale v klíně pomalu stiskl a párkrát po jeho vzrušením tepajícím penisu přejel od špičky ke kořeni, aniž by ustal ve stále divočejších přírazech. Ruku mu vsunul pod kříž a lehce ho zvedl, aby donutil jeho tělo částečně se prohnout a tak i zintenzivnil nárazy a dráždění jeho uzlinky slasti. I on ho chtěl, tak moc... jenom se Sasukem byly takovéhle chvilky až... hříšně zvířecí, oba po tom druhém toužili a dávali to najevo, jak hlasitými steny, tak tvrdými pohyby.
Sasuke mu opět zaryl nehty do pozadí, když první kapička touhy opustila jeho žalud, pak už jen hlasitě vykřikl a potrřísnil sobě i bratrovi břicho.
,,Nh.. uhm..." Konečně svůj stiskl uvolnil, zůstal pod ním nečinně ležet, ale v dalších přírazech mu nebránil. Pod každým naopak ještě slabě vzdechl. Jednu ruku mu při tom obtočil kolem krku, aby mu mohl věnovat dlouhý procítěný polibek jako poděkování za to, že ho tak dlouho netrápil.
Itachi do jeho těla ještě párkrát tvrdě přirazil, poslední pohyby ale překvapivě mírně zvolnil a protáhl, než zůstal přitisknutý na jeho tělo a s tlumeným zasténáním vyvrcholil. Zvedl se nad ním na ruce a dlaň mu něžně položil na tvář, mírně se sklonil a zuby stiskl ten měkký, spodní rtík, aby ho mohl trochu potrápit, hned po tom ho ale pustil.
,,Vy jste nám v tý cizině nějak zkrásněj a vyspěl, pane Uchiho," zašeptal a vtiskl mu škádlivě jemný polibek na nos.
,,To abych se vám víc líbil," zavrněl mladší na oplátku, když se pod ním pomalu přetáčel na břicho. Nechtěl ho tím prokovat, jen tu polohu miloval. ,,Ani nevíte, jak moc jste mi chyběl... pane," oslovil ho tím povědomým povýšeným titulem. Pamatoval si na jejich hru a hlavně na to, jak ji Itachi miloval. Na jeho silně nadřazenou pozici se nedalo jen tak zapomenout.
Itachiho reakce na sebe dlouho nenechala čekat, už jenom při bráškových slovech se mu zrychlil dech. Ne že by se mu to dělo pokaždé, ale Sasuke to prostě uměl správně podat. Ucítil zezadu jeho rty ve svém týle, a když na něj Itachi mírně nalehl, o do té lákavé rýhy jeho zadečku se natiskla jeho chlouba.

,,To i ty mně," zašeptal, zatímco se rty mazlil s jeho pokousaným krkem, pak mu prsty vjel do vlasů a přinutil zaklonit hlavu.Tak a co Sai? Co Indra? Nebo vás zajímá jen vývoj brášků? ^^
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 26. dubna 2017 v 13:52 | Reagovat

Mooc děkuju Ájuško :), ale prosím ještě Zamilovaného :D ten tu dlouho nebyl..

Co se děje týče :D.. Prostě patřej k sobě a bez diskuze :D...Indra a Sai to určo dají dohromady :D, ale zajímalo by mě co Kiba.. Jestli o něm ještě uslyšíme :D...

Doufám, že konec je ještě daleko, ale bohužel se už asi blížíme do cíle, že? :)

2 kabriolet76 kabriolet76 | 26. dubna 2017 v 16:22 | Reagovat

Tak se mi to podařilo. Konečně jsem se zvládla přihlásit, abych také mohla vyjádřit obdiv nad vámi napsanými povídkami. Ta fantazie, ta erotika, smyslnost, která je podbarvená napětím a zvraty. Je to prostě úžasný!!!!

Děkuji moc za možnost si je přečíst.

3 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 26. dubna 2017 v 18:49 | Reagovat

Hmmm takže klasika, nijak zamotané, teď ještě pár čísel a druhý den panika jak se omluvit Saiovi, ale stejně tak nějak mám pocit, že ten nakonec asi skončí s Indrou :3 :3 :3 Pár dílu s nimi by nemusel být zase tak špatný :D :D :D Těším se jak to tedy ještě bude pokračovat, jestli se už bude blížit sladký doslov nebo se to ještě nějak zamotá ať je z toho teleblbela pro otrlé :D :D ne nic ve zlém, řekla bych, že jestli by se to mělo ještě jednou zamotat a oni by se k sobě zase vrátili, tak je jasně vidět, že v jejich vztahu by nebylo něco v pořádku... No raději nebudu moc uvažovat, počkám si na další pokračování :D :3

4 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 26. dubna 2017 v 19:37 | Reagovat

nadhera. booze su spolu neskutocne zlaty a sladky a rozkosny a a a ..... som zvedava ako toto nakoniec dopadne. sai sice sasukemu umoznil ist za srdcom ale ..... nooo snad sa uz nic zle nestane. boooze snad to skonci stastne....uz aby bol dalsi diel... dakujem dakujem dakujem sa uuzasnu poiedku

5 Keiko Keiko | 27. dubna 2017 v 5:13 | Reagovat

Zastavil ho, zastavil ho... super... proste oni musia zostat spolu... prajem im krasny dlhy zivot plny sexu a lasky a podobnych veci, ktore su potrebne k stastnemu zivotu... ked by sme prilis spekulovali, tak by Indra a Sai mohli skoncit spolu... po urcitom case... dufam, ze to Sai pochopi... a Indra bude urcite rad, ak sa to vyriesi okolo Uchihovcov dobre....
To uz sme vazne na 50.kapitole? Ako ten cas leti....
Ale krasna cast a tesim sa na pokracovanie :-)

6 Simona Simona | Web | 27. dubna 2017 v 17:31 | Reagovat

Jsou nádherný a skvělý, wow a ještě jednou wow!

7 Vittani Virentem Vittani Virentem | 30. dubna 2017 v 0:46 | Reagovat

No proto. :D
Jasně, Itachi není až tak blbej.

Chn, ačkoliv ne, je škoda, že už není egocentrickej, zlej snob. No uvidíme.

8 Lussy Lussy | 4. května 2017 v 13:24 | Reagovat

Úplně mi spadl kámen ze srdce, když ho Itachi chytil za ruku a nenechal ho odejít. :3 Ti dva bez sebe, neumím si to představit. A ano, občas se mají navzájem plné zuby a už si hodně krát ublížili, ale vždycky se k sobě vrátí, zkrátka k sobě patří. Překvapilo mě, že Itachi od doby Sasukeho odjezdu nikoho neměl, 2 roky je dlouhá doba a vzhledem k jeho předchozím zvykům, chování a postojům mi to k němu nesedí. Opravdu od začátku prodělal jeho charakter obrovskou změnu. Neříkám, že Sasukeho ne, ale na Itachim je to znát obrovsky. Nemám asi co víc říct, jen doufám, že už žádné takové větší komplikace mezi nimi nebudou, momentálně jsem šťastná, že jsou zase spolu. :3 Uvidíme, co Sai a Indra ... :o :D
Těším se na pokračování. :)

9 Ebby Ebby | 6. května 2017 v 15:43 | Reagovat

Sai bude s Indrou a sasuke šťastný s Itachim 😍. Děkuji moc za další dílů!

10 Rukis Rukis | 9. května 2017 v 12:56 | Reagovat

Krásný dil :) jsem ráda ze je Itachi se Sasukem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.