Censored 47.

3. března 2017 v 19:55 | Ája + Vita |  Censored

Sasuke začíná nový život... opět bez Itachiho v pozici partnera.1. 9. 2015
Ahoj Itachi,
promiň, že jsem se neozval dřív - ani na netu nebo mobilu. Budeš se asi divit, ale to učení jsem vzal doopravdy vážně a přestal tak trochu myslet na zábavu i odpočinek. Zkolaboval jsem na přednášce, moc vydýchanýho vzduchu, stres... asi to znáš. Včera mě už naštěstí pustili z nemocnice, proto píšu tak pozdě.
Taky jsem ti chtěl pogratulovat k novému vztahu - opravdu. Indra je skvělej člověk, tak si ho koukej vážit. Mám tě rád, bráško, ale tuším, že jestli ten vztah jeden z vás posere, budeš to spíš ty. Nic ti vážně nevyčítám a přeju vám oběma hodně štěstí, doufám, že mě ještě budeš chtít vidět jako bratra.
Sasuke

4. 9. 2015
Ahoj Ino,
moc gratluju ke studiím a taky děkuju za upozornění. O Indrovi jsem nevěděl, ale jsem na brášku hrdej. Pochopitelně jsem to o něm věděl, jenže jsem ti tenkrát nesměl nic říct, dost úzkostlivě si to tajemství střežil. Doufám, že mu ta upřímnost dlouho vydrží a ty, že úspěšně dostuduješ.
Promiň, že píšu tak krátce, ale asi to teď sama znáš, když chodíš zase do školy, je to ještě víc stresující než v dětských letech.
Měj se moc hezky,
Sasuke.

18. 9. 2015
Ahoj Sasuke.
Proboha, vážně už jsi v pohodě? Nepřepínej se prosím tolik, tohle už je skoro sebedestruktivní. A lepší výkon podáš vyspalej a najedenej, věř mi. Jdi si někdy zaběhat na čerstvej vzduch někam za město nebo po parku, docela to pomáhá.
Já... nevim, odkud to víš a mrzí mě, že ses o tý věci nedozvěděl ode mě, ale teď už se to napravit nedá. Zatraceně, jak bych se na tebe mohl netěšit? To víš, že tě rád uvidím. Moc na tebe myslím, ať to tam zvládáš.
Tvůj Itachi

25. 11. 2015
Ahoj bráško,
už jsem dávno v pořádku, snažím se víc odpočívat. Sai je od tý mojí "nehody" jak vyměněnej, dokonce mi i vařil, po tom, co mě pustili domů. Vůbec ho nepoznávám.
Z toho si nic nedělej, cítil jsem, že se něco děje a pro mě je hlavní, že jsi šťastnej, nedivím se, že zrovna s Indrou. Lepšího člověka jsem si pro tebe ani nemohl přát. A i já se na tebe moc těším. Všichni se furt ptají, kdo je to ten muž na obrazech, řekl jsem, že ten jedinej, kvůli komu se chci vrátit domů. Na tom se nic nezměnilo.
Sasuke

23. 12. 2015
Zdravím, Sasu.
Primárně ti já i Indra přejeme Veselé Vánoce, když se to v Evropě tak hrotí. Teď mám dost napilno, tak jsem se k psaní skoro nedostal. Jenom jedno jsem chtěl... nejspíš ti budou volat, nebo možná - snad ne - už volali či jinak tě kontaktovali redaktoři z novin, nebo televize. Oni to tu strašně řešej, prosím, kdyžtak nic neodpovídej, dokážou být pořádně otravní. Vybíral jsem pro tebe dárek, s Indrovou pomocí a nakonec jsme se usnesli na tomhle, i když film byl taky v nabídce. Snad si to užiješ, dohodli jsme se, že se pro jednou budeme snažit neukázat, kolik máme na účtě, ale zkusili vymyslet něco, co by tě mohlo bavit.
Už mi tu moc chybíš, ale rok je za námi, teď už to uteče jak voda.
Měj se krásně, Itachi
Balíček: Krabička v barevném balicím papíru - CD do počítače s profesionálním grafickým programem a knížka jako příručka, jednoduše vysvětlující krok po kroku principy.

2. 3. 2015
Ahoj Itachi,
už jsem ti i Indrovi poděkoval za dáreček ve videu, ale stejně děkuju ještě jednou. Promiň, že moc nepíšu, ale není na to nějak čas. Neboj, v nemocnici už končit neplánuju, v rámci relaxace mě vzal Sai na výlet. Idiot. Příště vybírám místo já. Všude komáři, tolik jich doma nemáme. Mám fleky snad všude po těle. Jo i tam!
I já se na tebe moc těším, naštěstí už jen opravdu pár měsíců, návrat plánuju prvního července. Jo a vrátím se společně se Saiem. On se vrací za mámou, i když mluvili jsme o tom a uvažuje, že by zůstal jen do konce léta, a pak šel zase to Francie, je tu zvyklej. A o tom jsem s tebou taky chtěl mluvit. Já se možná vrátím s ním. Není to kvůli tobě a Indrovi. Já s ním začal chodit. Dokonce se přestal i kurvit - teda doufám. Chtěl bych ti ho představit, až se vrátíme. Teda, pokud o to budeš stát. Je to totiž větší pako než já.
Měj se zatím hezky, pozdravuj Indru.
Sasuke

6. 3. 2015
Ahoj Sasuke.
Páni, to jsem vůbec nečekal, proč ty se dáš nakonec dohromady vždycky s těma, který na začátku nemusíš? Heh, dobře, ale je to fajn. I z psychologického hlediska bylo fajn pozorovat, jak se váš vztah lepší a... ne, nechám toho. No, každopádně to tobě přeju, i když trochu žárlím, ale myslím, že to je oboustranný a oba si zvykneme, takhle to je přeci jenom lepší. Snad tě moc neotravuje bulvár a nebouráte se Saiem byt, jestli je ještě větší trdlo než ty, tak mi dovol vás upozornit, že po vyskočení okna s rozevřenám deštníkem to nelítá, tak ne aby ses přerazil nebo prováděl jinou šílenost. Jsem rád, že se ti dárek líbil, ale to už jsme ti taky říkali.
Měj se zatím krásně, už brzo se uvidíme.
Itachi
PS: Saie moc rád poznám, rozhodnutí s návratem do Francie je na tobě, říkal jsem ti, že tě nehodlám brzdit, tak se měj.

27. 5. 2015
Ahoj bráško!
Tak už jen měsíc a pár dní a máš mě doma!
Neboj, se Saiem jsme se zmírnili, naše postele stále žijou, ale o tom s tebou mluvit nechci. Všechno ti teď radši říkám přes video, než abych to řešil v dopise, jenže tohle je na tolik choulostivý, že nemám asi moc na výběr.
Potřebuju totiž poradit, jakož to od staršího. Když jsem hledal jedno svoje triko, našel jsem něco u Saie. Krabičku s prstýnkem. Možná je to pitomost, ale poslední dny je romantičtější než obvykle. Myslím si, že si mě chce vzít. Vždycky, když něco vytahuje, děsím se, že si přede mě klekne. Závazky mi nevadí, sám víš, že upřednostňuju trvalý vztahy, ale není moc brzo?
Nechci ho zklamat, ale taky se bojím.
Sasuke

14. 6. 2015
Ahoj, Sasu.
Podívej, jedna věc je starší a druhá zkušenější. Upřímně bych ani ve tvý situaci netušil, co dělat, ale i mně to přijde trochu brzo, ne že bych tě od toho chtěl zrazovat. Nedokážu si to dost dobře představit, sám bych z toho asi byl na nervy. Možná by se ti ale mohlo podařit mu nějak naznačit, že bys všemu dal čas, nemusíš mluvit konkrétně, stačí to navlíknout nějak obecně, ale jestli je chytrej, pochopí to.
Bavil jsem se o tom i s Indrou a došli jsme k tomu, že prostě musíš něco naznačit, když chceš čekat, protože říct pak ne by mu asi hodně ublížilo. Každopádně jsme tu oba pro tebe, kdykoliv bys cokoliv potřeboval, to přeci víš.
Už se nemůžu dočkat, zatím se měj krásně,
Itachi.

26. 6. 2015
Ahoj bráško,
já vím, máš pravdu. Ani já se na to moc necítím, ale i když jsem se to snažil u každý vhodný příležitosti naznačit, nevypadal, že by mu to došlo. Včera začal už balit nějaký věci, viděl jsem ho, jak tam tu krabičku dává, zeptal jsem se, co to je. Možná to je pro jeho mámu, jen si blbě domýšlím. Jenže to by mi asi řekl, místo toho děsně mlžil, a pak někam zmizel.
Možná na to jdu moc zbrkle, ale já to asi přijmu. Jestli mě požádá o ruku, tak si ho vezmu. Když to nevyjde, tak nevyjde no, ale možná je to ten, se kterým mi to konečně vydrží, nechci o tu šanci přijít jen proto, že jsem byl moc zbabělej. Ještě bych si o tom s tebou chtěl promluvit, až se vrátím. Ale to ti radši před odletem zatelefonuju.
S láskou, bráška.
P.S.: Moc se na tebe těším.

Na nástupiště přicházeli společně. Ruku v ruce. Sasuke už se ale rozhlížel po hale, jestli někde nespatří Itachiho. Slíbil mu přeci, že pro něj přijde. Jenže přes dav lidí čekající na odlet ho nemohl nějak zahlédnout.
,,Třeba má zpoždění, zkus mu zavolat," pobídl ho Sai, když viděl tu jeho nervozitu.
,,Sasuke!" Melodický, příjemně hluboký hlas upozornil mladého Uchihu na vysokého muže v džínách a kožené bundě, pod ní měl očividně tílko. Indra se usmál, když se na něj černovlásek otočil a rychlými kroky k němu došel, aby ho mohl pořádně obejmout.
Sasuke jeho objetí jen váhavě opětoval.
,,Kde je Itachi?" Zeptal se zklamaně, aniž by pozdravil. ,,Ještě než jsem nastupovali do letadla, tak říkal, že to stíhá." Mladší se rozhlížel kolem sebe, ale nikde bratra neviděl.
Sai hodil po Indrovi poněkud nevrlým výrazem, pak chytil Sasukeho za ruku a stáhl si ho k sobě.
Indra mu ale s klidem věnoval přátelský úsměv a nabídl mu ruku.
,,Ötsusuki, těší mě. Vy musíte být Sai," až když jeho ruku stiskl, otočil se k Sasukemu.
,,Itachi dneska nemůže, ale věř mi, strašně se na tebe těšil. Potřeboval bych si s tebou promluvit, Sasuke," zdůraznil černovlasý muž právě ono "s tebou". Ano, jen s ním.
,,Dobře, tak mluv, nemáme před sebou se Saiem tajnosti, chci, aby věděl všechno," zavrtěl Sasuke odmítavě hlavou, načež ho jeho přítel objal kolem pasu a přitáhl si ho blíž k tělu.
Sasuke se nebál, že by Indra mohl mluvit o jejich možném sňatku, Itachimu behěm videohovoru několikrát naznačil, aby o tom ani s ním nemluvil.
Indra si tiše povzdychl.
,,To znám, Sasu. Ale vážně potřebuju mluvit s tebou a bude na to třeba delší doba. A jestli si říkáte všechno, můžeš mu pak vyprávět. Ale mám pocit, že by to pro tebe i pro něj bylo lepší," vyjádřil se poněkud nejasně Indra.
Sasuke chtěl něco namítnout, ale v ten moment promluvil Sai.
,,Byl to dlouhej let, jdu na kafe, promluvte si." Ještě svého černovláska chytil kolem pasu, vtiskl mu mezi rty polibek a vzdálil se.
,,Možná vypadá jako děsnej idiot, nafoukanec a křupan, ale věř mi, že až ho poznáš... no je to hodnej kluk," řekl Sasuke s povzdechem, ale upřímně, jakmile se jim Sai ztratil v davu. ,,Tak o čem se mnou chceš mluvit? Hlavně se prosím zdrž nějakých omluv a vysvětlování, mě to nezajímá, Indro, chápu to a respektuju. Neříkám, že to zprvu vůbec nebolelo, ale mám toho troubu a miluju ho," ujistil ho.
Indra se snad trochu smutně pousmál.
,,Hned při výstupu z letiště je kavárna, napiš svýmu příteli, že budeš tam, ať nám dá tak hodinku," instruoval ho, než se pak s ním pomalu vydal ke zmíněnému podniku. Cestou se ještě Indra stavil pro černou tašku od notebooku a pak už podržel mladému černovláskovi dveře do kavárny. Byla předražená, jako všechny obchody u letiště, ale jak Indra, tak Sasuke nebyli z těch, co by se museli o finance strachovat.

Starší černovlásek vybral pohodlné místo v tišším koutě, kde měli klid a nejdřív jen povídal nedůležité drobnosti okolo, než jim přinesla obsluha objednaný čaj. Bylo jasné, že Indra jen čekal, aby je pak nikdo nerušil. Pak se opřel a vytáhl z tašky na notebook i pár papírů.Schválně jsem to ukončila tak krátce - zajímá mě, jestli tušíte,co chce Indra Sasukemu říct? Poradím vám - bude to hodně drsný.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 3. března 2017 v 20:22 | Reagovat

paaani a ja som myslela ze je to iba nafingovane. boooze neviem si predstavit ze nebudu bracekovia spolu.... O_O
uz teraz sa tesim na dalsi diel. naozaj som zvedava co indra chce. a ked hovoris ze to bude drsne......uuuff uz aby bol dalsi diel. som zvedava a ani si netrufam hadat o co ide...prosim rychlo rychlo rychlo dalsi diel

2 Yuuki Yuuki | 3. března 2017 v 21:57 | Reagovat

Tak tědka nevím zda se bát nebo ne. Opravdu moc mě to zajímá ale žádný nápady nemám. A to s itachim a Indrou jsem myslela že to bude jen fungovány a ono asik ne. Este se nechám překvapit ale ty dva musí prostě být spolu i itachiho si nedokážu nikoho jiného představit a ani vedle sasukeho. Jako vážně sai?  Nene ty dva už vůbec nejdou k sobě. :-D
No takže sem zvědavá co z toho vzejde pac todle sem proste nečekala. Jinak jsem opravdu ráda že sis udělala čas a přidala další díl. Děkuji. :-) doufám že to máš ve škole všechno v pořádku.

3 Ash Ash | E-mail | 3. března 2017 v 22:46 | Reagovat

Já nevím co říct... Tak rychlý spad.. Opravdu jsem překvapena...
Co by mu mohl říct? No jistě to bude něco s Itachim, ale nic úplně drsného mě opravdu nenapadá... Jsem napnutá... Moc se těším na další pokračování...

4 Keiko Keiko | 4. března 2017 v 0:08 | Reagovat

urcite za tým bude niečo viac... mozno viac nez Sasuke tusi.... preco by potom Indra smutne pousmial? mozno to bola pre Indru a Itachi iba hra... zo zaciatku... mozno sa nieco stalo, ze to tak muselo byt a Sasuke len nepozna vsetky informacie...
cokolvek mu chce Indra zdelil, tak asi nebude z toho nadseny...
trosku rychla zmena, ale tusila som to, ze si Sasuke zacne so Saiom :-D mozno intuicia?
tesim sa na pokracovanie :-)

5 Lussy Lussy | 4. března 2017 v 8:19 | Reagovat

Sice byla tato kapitola velice krátká, ale za to měla celkem rychlý spád. Ani jsem nevěřila, že by to Sasuke mohl vzít takhle s klidem. Myslela jsem, že ho to zaskočí a ublíží to i jejich bratrskému vztahu. Kdyby bylo na mně, byla bych asi naštvaná, že mi to nenapsal, ale dozvěděla jsem se to takhle z druhé ruky. Kluci to mají asi jinak, možná to všechno tolik neřeší, jako ženské. :D Každopádně je hezké, že se k tomu takhle postavil a přeje mu to, na druhou stranu i Itachi je tolerantní a i když žárlivost asi hlodá u obou, jejich bratrský vztah stále hezky funguje a to je hlavní. :)
Většinou mám sice hlavu plnou domněnek, ale po přečtení tohoto dílu vůbec nevím, co mu může Indra chtít. Na 100% se to týká Itachiho, ale žádné drsné možnosti mě nenapadají. Takže si asi počkám na pokračování, do té doby budu hodně napnutá. :D
Snad se ti teď ve škole daří. ;)
Těším se, jak to bude dál. :)

6 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 4. března 2017 v 8:19 | Reagovat

Jako první mě napadlo, že se Itachimu něco stalo a stále tuto teorii nezavrhuji, vy jste schopné ho i zabít! Počkat neuděláte to, že ne?

Straše moc doufám že se mílím a Itachi je v pořádku a jenom to nestihl.

7 Káťa Káťa | E-mail | 4. března 2017 v 9:43 | Reagovat

Nooo... Čekala jsem, že to Sasukeho vezme daleko víc, ale asi je to tak dobře :). Se Saiem mi do páru prostě nejde :D a myslím, že nakonec skončí Sasuke s Itachim a Indra se Saiem :D... Doufám..

Škoda, že byl dílek tak krátký, ale o to víc to bude příště napínavý...Co mu může Indra říct...S papíry a počítačem... Uvidíme :) a podej nám hlášení jak se zkouškou ;)

8 molly molly | 4. března 2017 v 10:28 | Reagovat

Cožeee 😱 No já nechápu 😂 Oni to Indra s Ita jen nehrají? Nebo hrají a Sasu to ještě neví? Co by Indra potřeboval říct tak tajnýho a důležitýho, než že ho Itachi jen zkoušel 😕

9 Ebby Ebby | 4. března 2017 v 11:27 | Reagovat

Papíry? ? Netuším ale snad bude Itachi a Sasuke pár 😍 Doufám jen, že Itachi neumřel nebo neumírá!

10 Ter-hime Ter-hime | 4. března 2017 v 19:35 | Reagovat

Tak ted jsem uplne zmatena...doufám, že se ten vztah Itachiho s Indrou ještě nějak vysvětlí :( první co me napadlo, že mu chce právě vysvětlit podrobnosti o tom vztahu a proc jsou spolu...druha možnost, že se Itachimu fakt něco stalo, ale to vázne doufám, že ne :( každopádně se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

11 Rellem Rellem | 8. března 2017 v 20:40 | Reagovat

Nebudu hádat, co mu může říct. Moje krutost nedosahuje tý vaší. (Myšleno jako kompliment, samozřejmě. U mě je nenávist k takovému ukončení pro autora jen plusem.)

12 Chikkuru Chikkuru | 11. března 2017 v 23:05 | Reagovat

Podľa mňa mu indira ukáže video na rozlúčku:D lebo sa nám zabil :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.