Censored 46.

11. února 2017 v 16:15 | Ája + Vita |  Censored


Pardon, jelikož jsem nedala zkoušku z anatomie o dva body, učím se na další termín a... je to fakt hrůza.


Sasukeho čeká pořádný šok. Na scéně je opět Ino.
10. 1. 2015
Ahoj poklade,
tvoje fotečky mě moc potěšily, už jsem je i zneužil a jednu ušpinil. Pokoušel jsem se dokonce nafotit nějaký pro tebe. Když přišel můj spolubydlící... moc trapně mi nebejvá, ale v tu chvíli mi fakt bylo. Snažil jsem se mu to nějak vysvětlit, ale vůbec mě neposlouchal. Prostě jako kdyby se nic nestalo, fakt ho nechápu, je to magor.
Je to sotva měsíc a já už myslím, jak bych tě ocumlal. Moje postel je docela vratká, takže kdybys náhodou přijel, asi by padla hned po prvním přírazu. Doufám, že ty už sis pořídil pevnější, až se vrátím, tak bude muset hodně vydržet. I když tě asi znásilním už ve dveřích.
Učitelé tu jsou docela fajn, jako všude - s nějakýma vyjdeš, s jinejma prostě ne. Obecně bych se ale pochválil - jde mi to. A nejsem egoista!
Jedný mojí učitelce se líbil jeden obraz... Jsi na něm ty a musím říct, že ses mi povedl. Neboj, žádnou tvou choulostivou partii jsem neodhalil, takový věci jsou jen pro mě.
Měj se, čumáčku.
Sasuke
P.S.: V obálce máš taky nějaký fotky, není to nic extra, ale určitě se s tím na nějakej čas zabavíš.

15. 1. 2015
Novej rok!
A ještě necelý tři před náma. Uh, jak frustrující. V první řadě musím poděkovat za fotky, ale příště neposílej žádný s obojkem, nad těma jsem musel lítostivě kňučet. Ušpinil si mojí fotku?! Budu hádat, tu s tím králíkem? Ne, dobře, ale stejně tě za to potrestám, až se vrátíš.
Tady se vcelku nic neděje, brzy vymrsknu Ino, už je tu se mnou až moc dlouho. A asi si před bulvárem zahraju na starýho mládence nebo pana nedostupného, protože snášet další slepici v domě by mě zabilo. Kibovi se po tobě asi stýská, běhá po domě a škrábe na dveře. Tak fajn, tak horký to není, ale vypadá posmutněle a neodpustí si sem tam poznámku, že je tu ticho. Ale chudáka lituju, tenkrát musel sbírat všechny ty... hračky, co sme měli v pracovně.
Musím už končit, ten idiot končí seminář a budou otázky, takže už musim začít dávat pozor.
Měj se krásně a pokračuj v tak úspěšným malování.
Tvůj Itachi.

30. 1. 2015
Ahoj miláčku,
tobě taky dodatečně šťastný Nový rok.
Hned na začátek se musím vrátit k našemu poslednímu videorozhovoru. Viděl tě můj spolubydlící, konečně se mnou pořádně promluvil a řekl mi, že mám hezkýho kamaráda. Tak jsem ho opravil, že jsi můj přítel. Ještě by za tebou jel... to tak.
Každopádně ten Sai je fakt divnej. Zjistil jsem, že je na kluky, protože si je sem furt vodí. Děsnej děvkař. Každý týden někdo novej, divím se, že nemá chlamydie nebo něco podobnýho. Ale moc hezky maluje, to se mu musí nechat.
Musím končit, čumáčku, čeká mě další přednáška.
Jenom tvůj Sasuke.

21. 2. 2015
Ahoj broučku.
Moc mě mrzí, že odpovídám s takovým zpožděním, ale teď po Novym roce je tu všude hora práce, zatimco pro ,,normální" lidi to znamená změna datumu, pro lidi v mý branži jsou to hory nově platnej smluv, zrušenejch platností, obnovování dohod, bilance, statistiky... samý hnusy.
Ale ale, pak kdo tu žárlí. Měl si mu říct, že jsem tvůj bratr, už jsem mu chtěl koupit letenku. Ale co sem ti nemohl říct a musel napsat... vzpomněl jsem si na to, jak si psal o tý trapný situaci. Když jsem ti předevčírem při tom hovoru říkal... heh, co máš dělat, slyšel to Kiba, hned jak mohl zmizel, ale slyšel to. On ví hodně, ale tohle mi moc nevyhovovalo.
No nic, už jsi byl na Eifelovce? Et parlez-vous un peu de français, monsieur Uchiha?
Spoustu pozdravů a pusinek od čumáčka.

15. 3. 2015
Ahoj čumáčku,
vůbec na mě tím jazykem nemluv! Ještě jsem nepochytil jediný slovo. Nemám na to jazyk... no i když, ty víš kterej.
Před Saiem jsi můj bratr a hotovo. Mimochodem, přivedl si sem i holku. On bude asi obojetnej. A už se se mnou trochu baví. Jednou jsme spolu byli i na společným obědě - neboj dal jsem si čínu, šneky nechci ani vidět. Říkal mi, že jeho matka je Japonka, ale otec Francouz a až dostuduje, vrátí se taky do Japonska. Možná je to větší uchyl než já, ale dá se s ním už aspoň trochu mluvit.
Na Eiffelovce jsem ještě nebyl, je to divný, ale nějak k tý věži nemám vztah, je naprosto obyčejná.
Měj se krásně, můj bratře!
Sasuke

13. 3. 2015
Ahoj Sasu.
Tak jak se tam máš? Už jsi ve Francii docela dlouho, doufám, že nemáš závažnější problémy a že si to tam užíváš. O tom herci... tušil jsem, že se ti bude líbit a nedivím se.
Na malování máš talent, rozhodně využij čas k tomu, abys ho rozvíjel. U nás se nic neděje, sníh už zmizel a všechno tu začíná kvést, strašně krásné období, když ty maličké zelené stonky prorážení půdu, aby si našly svou cestu ke slunci.
Štětce klidně používej, věci jsou právě od toho. Pochválil sem ten kousek s nakopnutím tvému bratrovi a ten vypadal tak vyděšeně, že jsem toho až litoval. Noviny si ho teď dost rozebírají na nože, ještě pořád. Že je násilník a na práškách a bůhvíco. Překvapivě se zdá, že jemu je to jedno, ale mě to štve, při takovýhle zkušenosti se zase akorát stáhne do ulity a bude se dál chovat jako namyšlenec a snob. Apropó ulity... zkoušel si šneky a žabí stehýnka? Mňamka. Zkus zapomenout, že to lezlo a sníst se to dá, ale nemůžeš to žvýkat.
No, budu už končit, přeju hodně úspěchů na akademii a co nejhezčí zážitky.
Indra

26. 3. 2015
Ahoj Sasu.
Heh, takže jsem před ním tvůj bratr, nebo přítel? Neříkej, že ses dobrovolně přiznal k incestu, čumáčku.
Jazyk pěkně trénuj, bude se ti do budoucna hodit. Taky víš, o jakým jazyku mluvím. Ten čas docela utíká, že? Jinak o tom Saiovi je docela zábava číst. Vypadá to na slušně promiskuitní kousek. No co, můžeš trénovat malování aktů. Jak to se studiem vidíš ty? Minule jsi říkal na videu něco o tom přeskakování ročníkem, to by bylo docela dobrý, viděli bychom se dřív. A už něco plánuješ do budoucna?
Na tu věž se vykašli, spíš zkus Moulin Rouge.
Zatím se měj, Itachi

18. 4. 2015
Ahoj poklade,
na věži už jsem byl a není to nic speciálního. Před Saiem jsi "jenom" můj přítel, bez tvýho svolení bych se mu k incestu nepřiznal, i když myslím, že zrovna jemu by to bylo fuk.
Ten ročník budu most přeskočit, když udělám zkoušky, ale už sena ně učím. Budu pak ve stejným ročníku jako Sai. Ten kluk je děsnej egoista, určitě mi to bude závidět. Pak bychom se mohli vidět už za dva roky. Moc mi chybíš, čumáčku.
Napsal bych ti delší dopis, ale večer budeme mít ještě videorozhovor, takže ti všechno důležitý řeknu v něm... proč ti to píšu? Stejně ten dopis dostaneš až po tom videu.
Měj se moc hezky a nezlob mi tam.
Sasuke

19. 4. 2015
Ahoj Indro,
neboj se, já si Itachiho zase srovnám, až se vrátím, nedovolím mu hrát si na toho šaška v kvádru.
Štětce už využívám častějc, budu teď dělat jednu zkoušku, tak si je tam vezmu, aby mi přinesly štěstí.
Tady už sníh taky opadnul, ale jsem ve městě a do přírody je to docela daleko, takže kytek tu moc není. Aspoň, že už je teplejc, to počasí mi lezlo na nervy - musel jsem pořád nosit rukavice!
Dokonce jsem poznal i jednoho fotografa, ale stejně umíš fotit líp. On je ještě amatér, i když šikovnej.
Měj se hezky,
Sasuke.

28. 4. 2015
Ahoj bráško.
Je perfektní, že budeš moct přeskočit ročník, ty zkoušky zvládneš, jsem si tím jistej. Navíc už jsi něco znal a znáš z nedokončenýho ročníku tady z Japonska. Včera mě Kiba donutil jít na výstavu letadel, zapracoval to, hajzl, mezi můj denní program, takže jsem se nemohl vymluvit, že nemám čas. Ale líbilo se mi to. Ino už u mě nebydlí, dostala slušně zaplaceno a ještě před odchodem se ptala, jestli jsem gey. Nevěděl jsem, co říct, ale nakonec jí to potvrdil. No co, ona je stejně vázaná mlčenlivostí a nechtěl jsem, aby se cejtila ublíženě, že jsem se jí ani nedotkl. Kakashi po mně chce, abych si co nejdřív sehnal novou, ale já jich mám už po krk. Bože to je doba, Sasu, vážně mi tu chybíš.
Tak se zatim měj hezky a pozdravuj toho Obojetnýho.
Itachi

10. 5. 2015
Ty můj čumáčku!
Ino tenkrát byla i za mnou, myslím, že to tušila, bylo jí hodně divný, že s ní nechceš spát, ale nic jsem jí tenkrát neprozradil.
Panu Hatakemu radši řekni, ať ti žádnou novou nehledá, single je taky dobrej status - teda na oko, protože ty máš mě. Na ženskou se prostě vykašli. A jestli ti chybí sex... víš, přemýšlel jsem o tom. Víš, jak nesnáším nevěru, ale tohle bych pochopil. Jestli je ti smutno... Nebo si můžeme dát video a kdybych ti nějak mohl pomoct... Nemůžu se tě sice dotknout, ale lepší než nic.
Kibovi za mě moc poděkuj, měl bys dělat, to co tě baví, asi mu navrhnu, aby ti zařídil i kurz na pilota. Musíš se odreagovat, doufám, že zase nesedíš do noci nad prací.
Obojetnýho jsem pozdravoval, mám tě pozdravovat zpátky, i když si už prej nepamatuje, kdo seš - jak ten kluk může zvládat zkoušky, to by mě fakt zajímalo.
Měj se broučku, stýská se mi.
Sasuke

16. 5. 2015
Ahoj Sasuke.
Já jsem docela rád, že jsi to téma nakousl. Když jsem ti o tý škole íikal, dohadoval jsem se s tebou, že nějakej úlet si klidně dovolit můžeš a jako nevěru to brát nebudu... ono i cizí ruka je vždycky zajímavější než svoje - proboha to zní vážně úchylně. Ale snad mě chápeš. Ne, že bych ti dával sbohem, to přeci víš. Jenom, kdyby sis tam našel někoho, tak bys do toho asi měl jít, totéž na mojí straně. Nemohl jsem neuvažovat o tom vztahu a popravdě... upřímně mi řekni, jaký šance máme. Nikdy v životě si nebudeme smět dovolit, aby to prasklo, navíc ani nevíme, jak to bude, až se vrátíš a jak dlouho spolu vydržíme, prostě bych tomu dal volný průběh.
Snad se tam máš dobře, docela to utíká. Máš tam horu možností, tak neváhej využívat. Budu rád, až zase napíšeš,
Itachi

30. 5. 2015
Ahoj bráško,
já vím, máš pravdu. Necháme tomu volný průběh, ale zatím ti můžu říct, že jsem s nikým nic neměl. Pořád mi chybíš a pořád na tebe myslím. Respektuju, že o nás nikomu nechceš říct, jinak bych s tebou ani nebyl.
Mimochodem, zkoušky už mám za sebou, jen ještě neznám výsledky. Jakmile se je dozvím, tak ti to napíšu, přes video o tom radši mluvit nebudu, ať máš nějaký překvápko.
A Sai začíná být trochu otevřenější. Už mě dokonce zdraví, což prvních pár týdnů vůbec nedělal. Jen mě štve, že chodí po bytě furt nahej. Znáš mě, nemám hranice, ale tohle je na mě trochu moc. Jediný vybavení, který chci vidět, je... však ty víš, čumáčku.
Těším se na další dopis,
tvůj Sasuke.

13. 6. 2015
Ahoj Francouzi.
Vážně nemůžu, vždyť víš, za incest by nás ukamenovali. Ale vážně uvidíme.
Na výsledky si ani nemusím čekat, studoval jsi vždycky pilně - když teda chceš. A věřim, že si to o rok zkrátíš rád, ne? I když snad tě to tam baví.
Proboha, vážně nahej? Co když přijde návštěva... máš štěstí, že přitahuješ vážně podivný lidi do svýho okolí, bráško. No nic, říkal jsem si, že jeden dopis za měsíc by bohatě stačil, vím, jak se musíš snažit a pořád běhat na poštu taky nemusíš, navíc si do toho voláme.
Musim už běžet, jeden kolega z práce mě donutil jít na nějakej plážovej večírek, asi tam umřu. Měj se zatím krásně.
Itachi

30. 6. 2015
Ahoj bráško,
rozhodně nechci, aby pro tebe dopisy byly povinností, piš, jak budeš moct a hlavně, jak se ti bude chtít.
A ti teď slavnostně musím oznámit, že jsem ve zkouškách uspěl, jednu jsem teda dal jen tak tak, ale až dokončím tenhle ročník, tak předměty z druhého zkombinuju s třetím. Ani nevím, kdy jsem naposled pořádně spal, učil jsem se i po nocích, byl bys na mě vážně hrdej, kdybys mě viděl.
Zatím mi tam moc neumírej, už jen rok a půl a máš mě zpátky v celé kráse. Něco jsem ti tu i nakoupil, ale ještě si na to počkáš, chci vidět tvůj pohled.
Jo, Sai si včera přivedl holku i kluka, celou noc jsem se nevyspal, asi si o tom s ním budu muset promluvit. Zrovna já... nejsem žádnej prudič, ale když tohle se nedá vydržet.
Zatím ahoj, čumáčku.
Sasuke

23. 7. 2015
Ahoj Sasu.
Vážně moc přeju ke zkouškám, rozhodně bych na tebe byl hrdej. Jsem vlastně už i teď, tak rychle se integrovat do cizího prostředí, navíc to chce dost samostatnosti, i když ta ti nechybí. Jeden musí být na koleji dost tolerantní, co? Rozhodně s nim promluv, vím, že málo spíš a jestli chceš fungovat, tak máš v noci právo na klid.
Nenašel sis tam nějakou zábavu? Neříkej mi, že celý dny maluješ, ačkoliv tuším, že tě studium dost zaměstnává.
Tady je všechno při starým, vlastně se nic od tvýho odjezdu pořádně nezměnilo, jenom mě teď média moc nemusej. Ale na to už jsem si zvykl.
Zase napiš, jsem rád, že se ti ten čas odloučení podařilo zkrátit.
Mám tě rád,
Itachi.

30. 7. 2015
Ahoj Sasuke.
Chtěla jsem ti napsat už dřív, ale nějak jsem se k tomu nedostala. A teď se cítím blbě, protože píšu taky kvůli jedný... no, novince.

Ale ještě před tím bych se ráda vrátila k našemu rozhovoru. Vážně jsem si připadala trochu jako holka z vykřičenýho domu, ale teď už tomu je konec. Pan Uchiha mi zaplatil vážně hodně, takže už si nemusím vydělávat na školný a konečně můžu pokračovat ve studiu. Bude ze mě herečka!
Ale teď k tomu, co jsem ti chtěla říct. Tenkrát jsme se o tom bavili a já ještě docela dlouho přemýšlela, ale když jsem odcházela, tvůj bratr mi tu myšlenku potvrdil. Je na kluky!
Nevím, jak moc jste se spolu bavili, a nebo jestli to jako kluk poznáš líp, ale mě potěšilo, že mi to řekl. Věděla jsem, že by se jednalo o skandál, kdyby se to provalilo a tak jsem slíbila, že budu mlčet.
Jenže to jsem vážně nečekala, že najde odvahu k tomu, aby s tím vyšel na veřejnost! Od včerejška to vědí všichni! Já se cítím docela hloupě, když se teď objevilo, že jsem ,,chodila" takovou dobu s geyem, ale prý si to uvědomil až se mnou, což situaci trochu zachraňuje. Dneska už je to ve všech magazínech a novinách, docela šrumec. Posílám ti i jedny noviny, myslela sem, že bys to chtěl vědět, nevím, jak moc v kontaktu jste.
Ino

Příloha: pečlivě odstřihnutá stránka novin. Na úvodu velký obrázek, Itachi v černé, polorozepnuté košili a kadmiově modré kravatě stojící po boku vysokého, černovlasého multimiliardáře. Indra. Ten měl na sobě tmavě rudé sako, pod tím černé tričko a na krku přívěsek, vypadal zatraceně dobře. Oba muži působily jako sex symboly, nebo playboyové. Stáli vedle sebe a Itachi měl ruku kolem Indrova pasu.
Text: Na společenské oslavě pořádané jedním z předních ministrů mladý podnikatel Itachi Uchiha vyrazil všem přítomným dech, když se na událost dostavil po boku svého přítele, Indry Ötsusukiho. Na překvapené dotazy odpovídal klidně, bez zjevného studu nebo zdrženlivosti a veřejně se tak přiznal k homosexualitě.
Text byl doplněn o obrázek, na kterém Itachiho dlouhé prsty drží Indrovu spodní čelist, černé oči jsou přivřené a rty přitisknuté k těm jeho.
Někteří kolegové jsou znechuceni, většina to ale přijala s nadšením. Svou orientaci si prý uvědomil, až když byl v nefungujícím vztahu s Ino. Po celou dobu byli tito dva muži pod drobnohledem přítomných, jsou skutečně zvláštní, ale nutno podotknout že přitažlivou dvojicí. Oba s penězi, tvářemi a těly modelů a celkově z vyšší vrstvy. Dnes ráno se jednomu z pracovníků našich novin podařilo zachytit snímek, kdy oba muži společně v mikinách s kapucí společně běhají, takže ani sport není zanedbáván. Všichni jsou jen zvědaví, díky Uchihově rychlo-střídací pověsti, jestli jim tenhle vztah spolu vydrží.

Autor článku: Yokamaru Reiza, deník Tokio+Myslíte si, že tohle Sasuke ustojí?
P.S.: Gratuluji všem, kdo Itachimu nevěřili ^^.
 


Komentáře

1 Ter-hime Ter-hime | 11. února 2017 v 17:12 | Reagovat

Tak to je super dil :D tohle jsem teda ani v nejmenším nečekala :D myslím ale, ze to dělají jen na oko, že spolu doopravdy nechodí :D Itachi by Sasukemu neublížil a Indra už vůbec ne...Teda doufám :D Díky za dil a těším se na další

2 Káťa Káťa | E-mail | 11. února 2017 v 19:27 | Reagovat

To je škoda, že ti zkouška na první pokus nevyšla, ale na příště už to určitě bude na pohodičku!! ;)

Teď k tomuto dílu....Sakra! :D tohle by mě ani ve snu nenapadlo! :D normálně musím říct, že když jsem to četla tak mě úplně píchlo u srdce jak kdybych byla na Sasukeho místě :D :D...On nechá Itachiho kvůli Indrovi..Pak Indru kvůli Itachimu a nakonec to vypadá, že skončí sám...
..Nebo možná se Saiem?...

Tu nevěru si neměli vzájemně povolovat... Myšleno to bylo v dobrém...Ono odříkávat si tři roky jistou potřebu asi ani nejde.., ale skončilo by to tím, že by jeden z nich s tím novým zůstal právě proto, že s ním může být daleko častěji...

Vztah Itachiho a Indry bych nečekala :D už jen proto, že během povídky naznačovali vzájemné nesympatie..Jak to vezme Sasuke..To zatím ví jen Ája s Vitou :D ...Asi ho to bude bolet...Teda určitě bude :D, ale rozumně se přes to přenese....Sakra :D já si ten dopis od Ino musím přečíst ještě minimálně dvakrát :D

3 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 11. února 2017 v 21:00 | Reagovat

som rada ze ostavaju v kontakte. tie vzajomne listi su jednoducho uuzasne. je jasne ze sasu skolu zvlada, a som uprinme rada ze skolu môze skoncit o rok skor. teda sai je naozaj zvlastny clovek. ved kto normalny chodi po internate nahy preboha. O_O naozaj som necakala a to asi nikto ze itachi sa da dokopy s indrom. ale pripajam sa k ter, ze ani itachi a ani indra by sasukemu neublizili. verim verim verim ze je to iba naoko. indra sa netaji s homosexualitou a itachi mozno chcel dat sasukemu nepriamo najavo ze sa za nich nehambi a nechce aby ich spajali a incestom. mozno aby to dobre vyzeralo vybral itachi da sa povedat najlepsiu partiu....booze duuuzam ze je to iba hra. aj ked mätie ze itachi prvy prisiel a tym ze mozu si zacat aj s niekym inim a o mesiac vyjde ze chodi s indrom .... [:tired:]  O_O booooze nech je rychlo dalsi diel....
ps  drzim palce na druhy pokus, tentokrat to vyjde

4 Ebby Ebby | 11. února 2017 v 21:52 | Reagovat

Tak to.nene . Oni budou v trojce 😲 tak to je gól!  Hodně dobrý a zajímavý těším se na další díl

5 Yuuki Yuuki | 11. února 2017 v 22:23 | Reagovat

Tak to kecás.. :-D to jako vážně?  Bože jak toto dopadne sem moc zvědavá. Doufám že se dalšího dílu dočkám co nejdřív.
Jinak držím palce ať to bez problému dáš.

6 Ruki Ruki | 11. února 2017 v 23:43 | Reagovat

Škoda že ti zkouška nevyšla ale i tak hodně štěstí na tu opravnou.

No nevím proč ale mě se zdá že je to opravdu jen jako xD protože Itachi má Sasukeho fakt rád.
Díky za díl

7 Keiko Keiko | 12. února 2017 v 0:06 | Reagovat

Vedela som, ze to Itachi nevydrzi, ale z hlbky duse som dufala a vkladala do neho nadeje :-D (znie to blbo,ze?)
ale s Indrom? chudak Sasuke...
uz s emailom bolo jasne, ze sa nieco deje,ked uz hovoril o tom, ze ho media nemaju radi, ze podviedol, tak sa mohol aspon priznat s kym...
zaujimalo by ma, ako sa dali prave ti dvaja dohromady, ci to nebolo nahodou kvoli Sasukemu ... a ci to nie je len obcasny sex... nemusi to byt prave nejako vazny vztah, mozno iba nejaka kamuflaz...
vazne ma to mrzi kvoli Sasukemu, ale hlavne akym sposobom sa to musel dozvedet...
ale zaujimalo by ma, ze v akej pozicii je Itachi v tom ich vztahu... su to dvaja alfa samci.... pochybujem dost, ze by sa mohol nechat len tak bez boja polozit na lopatky, ale po pravde, tak by to obcas potreboval... poriadne...

pekna cast a som zvedava na pokracovanie... ze ako to zoberie Sasuke, ci pride nejake vysvetlenie, ci bude vobec s nimi chciet dalej komunikovat, ako to bude vyzerat, ked sa vrati do Japonska, ako dlho to Indrovi a Itachimu pred mediami vydrzi, ci to nie je len hra pred mediami a sex alebo su v tom aj nejake city....

ach, boze, chudacik Sasuke....

tesim sa na pokracovanie.... teraz budem nedockavo cakat... neviem ako dlho to vydrzim... pokial mas uz premyslene pokracovanie, nevedela by si nejako utesit moju blaznivu mysel emailom? pekne prosim O:)

P.S. mrzi ma, ze si neuspela pri prvej skuske, ale drzim palce pri druhom pokuse :-)

8 Káťa Káťa | E-mail | 12. února 2017 v 2:57 | Reagovat

Když ještě luštím ty dopisy z minulého dílu a z dnešního :D...každým dopisem je vidět jak se Itachi vzdaloval...

Nejdříve čumáčkoval, dopisy byly dlouhé...pak psal aspoň tvůj Itachi a nakonec byly dopisy jen na pár řádků a pouze suchý podpis...taky zatím v tom posledním dopise jak mu napsal, že ho má rád....ne že ho miluje...je to srab :D!

9 Chikkuru Chikkuru | 12. února 2017 v 9:52 | Reagovat

To sa teda zamotalo :D najviac je mi ľúto sasukeho chudák , cele roky sa učí aby mohol štúdium ukončiť skôr kvôli itachimu a on mu za chrbtom uhol z jeho kamarátom hnusne od neho ..... škoda že nesral na to učenie aspoň by mal čas si tam niekoho nájsť ...no uvidíme ako to dopadne nakoniec

10 Saruma Saruma | Web | 12. února 2017 v 11:07 | Reagovat

To je ale parádička a že by troječka? Každopádně super díl....

11 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 12. února 2017 v 15:35 | Reagovat

Super díl :D
No jestli mu Sasu promine. No uvidíme :-/. Ale rozhodně ty noviny nelžou. Přitažliví jsou oba :3 ale Itachi patří Sasukemu! X3 vážně mi začíná hrabat, takže to tady ukončím, než bych zase začala kecat nesmysli.

Těším se na další díl!

12 Lussy Lussy | 12. února 2017 v 17:45 | Reagovat

Strašně se mi líbí, že je teď povídka psaná formou dopisů, je to takové nezvyklé, neokoukané, ještě nikde jsem nic podobného nečetla, ale opravdu mi to vyhovuje, ačkoliv tam nemůžeme vyčíst moc pocitů postav, proto asi nikdo z nás ani nečekal, že by se Itachi dal tak najednou dohromady zrovna s Indrou. Proč s Indrou?! Jsem si skoro jistá, že kdyby to byl někdo jiný, byl by Sasuke schopný mu to odpustit, ale zrovna Indra, to si teda nejsem jistá. Já to sice chápu, noviny nelžou, oba jsou takoví playboyové ... no vlastně nechápu, Indra se mi na to vůbec nehodí, Itachi budiž, ale Indra byl vždycky hrozně milý a slušný, že by se dal dohromady zrovna s Itachim? Ještě když věděl, že se to časem k Sasukemu musí dostat? A co má Itachi v té hlavě? Nejdříve Indru nesnáší a záměrně mu ukázal, aby na Sasukeho nesahal tehda na těch zachodcích, a teď tohle? No, jsem z toho opravdu zmatená, ale zároveň zvědavá na Sasukeho reakci. Je dobře, že si to ukončila dopisem od Ino, alespoň budeme napnutí do pokračování.
Každopádně mě mrzí, že jsi neudělala zkoušku z anatomie, ale co jsem slyšela, tak to je oříšek pro většinu studentů. Jistě ale bude druhý pokus úspěšný, držím palce ;)

13 Vendulka Vendulka | 13. února 2017 v 20:13 | Reagovat

Nee tak to je moc :OO úžasný, úžasný a ještě jednou úžasný díl no jako ten Itachi s Indrou nám myslím všem vyrazil dech, ale já si myslím, že to jen hrají nebo jak Indra psal Sasukemu, že se po Itachim vozí novináři tak možná začali něco odhalovat o vztahu Itasasu a tak Itachi asi nechtěl, aby se něco dozvěděli a pokazili tím nějak Sasukeho studium nebo tak něco a Indra také nechtěl, aby to Sasukemu nějak ublížilo tak se dohodli, že spolu začnou chodit :D :D :D jojo to je moje teorie a nebo se potkali někde na nějaké akci a najednou si porozuměli, ale to nevím nevím no hlavně jsem zvědavá co chudák Sasu na to řekne jestli se na to hned bude ptát Itachiho nebo jestli bude dělat že nic no uvidíme uvidíme, ale doufám že si Sasu nezačne něco se Saiem :D :D když je to takový děvkař :D :D hrozně se těším na další díl modlím se, aby byl co nejdříve :D

14 Rellem Rellem | 14. února 2017 v 8:03 | Reagovat

Nom... Dobře, to jsem... Nečekala. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.