Censored 44.

5. ledna 2017 v 16:48 | Ája + Vita |  Censored

Speciálně pro Vittani :D.


Brášky čeká divoké ráno.Itachi se tlumeně, ale hluboce nadechl a na vteřinu zavřel oči, zaklonil hlavu a neznatelně se prohnul. Spíš šlo o napnutí, protože v tu chvíli se mu krásně vyrýsoval každý sval na jeho silných pažích, ale necukal se mu. Od nikoho jiného by si tohle nenechal líbit, ale se Sasukem si hrál rád. Zvedl koleno a nohou se vyzývavě otřel o jeho klín. Tohle si vážně žádalo jeho pozornost. Jednu nohu pokrčil do výšky Sasukeho pasu, zaklesl mu ji za bok a stáhl si ho tak na sebe, aby jeho chloubu mladší Uchiha i přes látku svých a jeho vlastních kalhot ucítil na svém klíně.
Sasuke mu za odměnu pustil ruce, bříšky prstů mu přejížděl po obou dlaních, přes zápěstí, předloktí, až k ramenům.
,,Zlobíš," okomentoval jeho zákrok vůči svému klínu a schválně se proti němu pohnul, aby i on zjistil, jak moc je vzrušený. Sám pak zabloudil ke svým kalhotám ve snaze rozepnout knoflík se zipem. Mírně se nad Itachim nadzdvihl a i se spodním prádlem si je stáhl do půlky stehen.
Starší Uchiha jednu ruku nad hlavou nechal, druhou Sasukemu přejel pod tričkem po podbřišku a dlaní ho pohladil přes boxerky v klíně. Přivřel třpytivě černé oči a po pootevřených rtech se jemně přejel jazykem.
,,Jak bych mohl, pane..." zašeptal, než se jeho hebké rtíky zkroutily v sebejistý úšklebek a rovnou ho strhl pod sebe, dlaní se zapřel vedle jeho hrudníku a stáhl mu kalhoty i spodní prádlo kousek pod kolena, ale záměrně ne úplně. Nohy mu pak zvedl tak, aby si Sasuke svá lýtka položil na jeho ramena a naklonil se blíž k němu, čímž ho donutil krásně vystrčit zadeček.
,,Nepotřebuješ si tu zase něco připomenout?" zavrněl podmanivě. Polostažené kalhoty bránily Sasukeho nohám z Itachiho ramen sklouznout.
Starší Uchiha vzal mezi prsty zip svých kalhot, s opaskem se už díky Sasukemu zdržovat nemusel, a džíny i s boxerkami si sám stáhl ke kolenům.
,,Teď si tě vezmu, Sasuke, tvrdě, ať se budeš bránit nebo ne," zašeptal, když se mu tenké rty zvlnily v úsměv a dlouhým ukazováčkem přejel po rýze jeho zadečku, párkrát obkroužil ten lákavý otvůrek a pomalu se prstem vtěsnal dovnitř.
Sasuke ale nevypadal vyděšeně, naopak vyšel jeho prsu vstříc. Nohy na jeho rameno zkřížil v kotníkách, aby se sám v té poloze udržel.
,,Chci vás v sobě, pane..." vydechl vzrušeně, přičemž sevřel jeho ruku v zápěstí, aby si jeho prst zasunul ještě hlouběji. Na sucho to trochu pálilo, zatím se to však dalo vydržet. Doufal, že Itachiho nenapadne žádná pitomost, která by už tak jeho zničenému konečníku způsobila oděrky.
Itachi mírně přivřel oči a pootevřel rty.
,,To ti moc rád splním..." zavrněl, když se naklonil k jeho rtům a zároveň si tak Sasukeho tělo ještě víc zpřístupnil, dlaně mu položil na zadeček a odtáhl mu půlky od sebe, aby do něj mohl proniknout špičkou. Musel mírně přitlačit, když do toho úzkého těla zasunul čtvrtinu svého vzrušení. Rty se při tom natiskl na ty jeho a vynutil si tvrdý, hlubší polibek.
Sasuke mu ho oplatil, ale pánví proti němu nepřirazil, místo toho s začal rukou natahovat k šuplíku u nočního stolku. Spal s bratrem už tolikrát, že si pamatoval, kam dává lubrikační gel.
Na první pokus vytáhl pouta, ale ve druhém už se mu podařilo nahmatat menší plastovou tubu. Už teď tušil, že Itachi bude protestovat, nebo si minimálně ptát "co za to", bez řádného zvlhčení se mu ale Sasuke nehodlal zpřístupnit.
Ačkoliv možná neměl ani na výběr...
Itachi se ušklíbl a mírně se odtáhl. Obyčejně by to Sasuke asi zvládl, ale po včerejšku se mu sám nedivil. Natáhl se pro gel, spolu s tím na ukazováček navlékl i ta látkou vyložená, kovová a pevná pouta. Tohle už nebyla kravata. Ukázal je Sasukemu, pak se natáhl, a když si chytil bratrovo zápěstí, musel Sasuke vědět, že si podřezal větev pod zadkem.
Sasuke zvrátil hlavu dozadu a frustrovaně vydechl. Najednou litoval, že do toho šuplíku vůbec sahal nebo ho radši nenechal spát.
,,Pane..." zamumlal plačtivě a trhl při tom pouty na znamení, že by je rád uvolnil. Nepatrně mu zároveň s tím vyšel vstříc pánví, v němém slibu odměny za případné vyhovění jeho žádosti. Nepřepokládal moc úspěchu, proto se mírně zhoupl v bocích, aby do sebe dostal další centimetr jeho délky.
,,Buď hodnej a uvidíme," zazněla Itachiho odpověď, když se od něj skutečně úplně odtáhl a dvěma prsty s gelem si přejel po svém vzrušení, aby mohl do Sasukeho proniknout snadněji a méně bolestivě. Pak ho jednou rukou chytil za bok a prudce do něj přirazil, skutečně to šlo o poznání lépe. Itachi musel stisknout rty k sobě, aby nezasténal rovnou. Pak prsty ruky pomalu přemístil na Sasukeho předloktí a nehty zvolna mapoval bílou jemnou kůži.
,,Nemůžu za to, že ti to v bezmoci tak neskutečně sluší," vydechl a přirazil ještě tvrději.
,,Parchante," zavrčel mladší, ale už se nebránil. Nohy pořád držel překřížené v kotníkách, čímž umožňoval i Itachimu lepší průnik. Při dalším jeho přírazu slyšel i cítil, jak mu jeho stehna narážejí do zadku.
,,Uhm..." neubránil se zastání, když Itachi zasáhl prostatu. Nohami o to silněji zatlačil na jeho krk.
,,Měl bys zrychlit, nebo ti brzo vychladnu," zavrněl škodolibě a podvědomě si olízl spodní ret. Chtěl alespoň slyšet jeho dech těsně vedle svého ucha, jeho vzrušené vzdechy a na bokách cítit tvrdé sevření jeho dlaní.
Odpověď nedostal verbální, Itachi mu jen zaryl nehty do ramen a v zubech stiskl tenkou bílou kůži na klíční kosti, když své přírazy teď už prohluboval a zintenzivňoval. S každým pohybem se dostal dál a do příjemné lákavé horko a těsnost ho nutily tiše sténat. Cítil tu energii a vzrušení jako malé výboje všech nervů, které ho nutily brát si to dokonalé tělo ještě agresivněji a tvrději, tím spíš, že se Sasuke nemohl nijak bránit. Věděl, že brzy by dosáhl vrcholu, proto se naopak sám zhluboka nadechl a změnil úhel průniku tak, aby se o jeho nejcitlivější bod pravidelně otíral.
Sasuke sténal spolu s ním. Už ani přes vlastní vzdechy neslyšel ty jeho, už necítil, jak mu Itachiho stehna narážejí do zadku, protože ten pocit dávno přebila slast.
,,Brá-ško!" Vykřikl, když mu tělem projel první záchvěv orgasmus, který prostupoval každým nervovým zakončením jeho těla, než začal postupně odeznívat.
Až teď si Sasuke začal uvědomovat bolest od napjatých rukou a odrovnaného pozadí jak zevnitř, tak z vnějšku.
Itachiho hlasité zasténání tentokrát o pár sekund předstihlo Sasukeho výkřik a ve chvíli, kdy do něj pořádně naposledy hluboko přirazil, jen zavřel oči a s jemným zachvěním těla si užíval ten pocit, jako by ho chtěl udržet co nejdéle. Pak s tichým výdechem otevřel oči, natáhl se k němu a s cvaknutím odemkl pojistku pout, aby Sasukemu ruce od pelesti konečně uvolnil. Zůstával ještě pořád v jeho těle, jen se zhluboka nadechoval a jemně tiskl jeho bok.
Sasuke konečně uvolnil nohy, nechal sklouznout z jeho ramen, až se chodidly dotkl opět matrace. Jak ho ale Itachi držel za boky, zůstaly mu nohy na jeho předloktích.
,,Pane bože..." vydechl Sasuke, načež si zakryl dlaněmi oči, jako kdyby se snad snažil vzpamatovat. Potom dal ruce ale dolů a přemístil je na bratrovo pozadí, přičemž se proti němu ještě jednou mírně pohnul. Snad malá provokace na závěr.
Itachiho ruce jemně chytily jeho kalhoty a stáhly mu je úplně, totéž pak starší Uchiha udělal i se svým oblečením a nakonec se od Sasukeho odtáhl, ale jen aby mu svlékl tričko. Výhoda rána, tak rychle ho nevyčerpá.
,,Že jsi to ty, můžeš mi říkat i Itachi, nebo bráško... ale pane většinou stačí," zamumlal s úsměvem, když ho bral za pas a přetočil se pod ním na záda. Nechal si Sasukeho klečet na stehnech, sám se ležíc na zádech zvedl na lokty a prsty mu přejel po hrudníku.
,,Byl jsi hodný a já ti něco slíbil," zašeptal, dlouze vydechl krátce zavřel oči. Když je otevřel, dívaly se ty onyxy přímo do těch bratrových.
,,Tohle je poprvé a naposledy, jasné...?" Pomalu zvedl ruce a pravačkou se chytil příčky pelesti, zatímco druhou rukou si kolem jejího zápěstí sám zacvakl pouta. Druhou část stejným způsobem připevnil k posteli, takže teď měl k dispozici jen jednu, navíc ležel pod Sasukem, takže byl značně znevýhodněn. Věděl, že by se mu zase pokoušel minimálně na chvíli zadržet ruce, proto mu jednou chtěl dát možnost dotýkat se ho úplně podle libosti. Volnou ruku k němu zvedl a palcem mu přitlačil na spodní ret.
,,Jsem jenom tvůj," pozvedl jedno obočí a koutek úst mu cukl v upřímný, nefalšovaný úsměv.
Sasuke ho pohladil po krku, pokračoval přes jednu klíční kost, hrudník až ke klínu.
,,Budu něžný," zašeptal mu příležitostně do ouška, když se k němu nakláněl. Tohle vůbec nevypadalo špatně. Včera se mu ten pocit nadvlády a Itachiho zoufalost dost líbily.
Neodolal, musel se se rty posunout k tomu impozantnímu nástroji. Vzhledem k tomu, že byl Itachi těsně po vrcholu, vnímal všechno to intenzivněji, proto ho Sasuke rovnou vzal do úst a začal rytmicky pohybovat hlavou. Chtěl ho slyšet, tak moc chtěl slyšet jeho sténání.
Itachiho tělo reagovalo okamžitě, hned jak ho obklopila ta smyslná a těsná ústa. Uvězněnou ruku sevřel v pěst, instinktivně s ní trhl a zavřel oči. Hlouběji se nadechl, jako by se dostatkem kyslíku nutil tolik nemyslet na ty dokonalé doteky. Nikdy v životě by si nepomyslel, že se do takové situace dostane, ještě k tomu dobrovolně. Pokud by měl označit větší absurditu a měl na výběr lásku k vlastnímu bratrovi a sebe v podřízené roli, vybral by za pravděpodobnější tu první možnost. Na roli submisiva si nikdy nepotrpěl, ale... oddávat se a věnovat své tělo na chvíli Sasukemu... to bylo pro něj zvláštním způsobem vzrušující.
Sasuke se trochu zamračil, když na jazyku ucítil pachuť lubrikantu, ale ani to mu nezabránilo v dalším pohlcování jeho chlouby. Až kdy se mu zdál dostatečně tvrdý, tak ho od svých úst osvobodil. Nezapomněl si ani labužnicky olíznout rty, aby Itachi věděl, že to dělal s potěšením.
,,Čím bychom tě potrápili teď...?" Zamyslel se nahlas, ale to už si do ruky bral znovu tubu s lubrikačním gelem, aby se sám ještě trochu promazal. Nijak nespěchal, zároveň však nedopřával bratrovi znovu tu mučivou podívanou ze včerejška, dnes měl na programu něco trochu jiného...
,,Víš, nii-san, nejsi sám, kdo si občas rád zahrává se svou sebekontrolou..." Sasuke si na něj obkročmo sedl a nechal ho v sobě celého zmizet. Teď už to šlo naprosto hladce. Jenže se nehýbal, jen na něm seděl a hleděl do těch tmavých tůněk.
Itachi se musel hodně ovládat, aby nezakňučel. Volnou rukou stiskl pevně Sasukeho bok, a i když měl tělo zatížené Sasukeho váhou, pohnul se proti němu. Krásně se mu tak vyrýsovaly hrbolky napnutých břišních svalů. Bylo ale jasné, že i když má sílu, takový pohyb by dokázal zopakovat maximálně třikrát, pětkrát.
,,Sasu... no tak..." pevně zavřel oči a stiskl rty.
Sasuke na něj schválně tlačil, aby mu ty pohyby šly ještě hůř.
,,Copak bys chtěl?" Zeptal se ho mladší s nosíkem arogantně nahoru. Shlížel na něj shora, jako kdyby byl něco víc. Rukou ho při tom ale něžně hladil po tváři. Když mu palcem zabloudil ke rtům, znovu se proti němu trochu prudčeji pohnul, pohyb však znovu nezopakoval. Jen si ho chtěl udržet dostatečně tvrdého, ačkoliv pochyboval, že jeho erekce kvůli takové nečinnosti opadla.
Černovlasý muž Sasukeho zpražil ledovým pohledem. Chvíli to vypadalo, že se přemáhá, nakonec ale povolil pevně stisknuté rty a nechal si Sasukeho prstík vklouznout mezi ně. Sice se o něj otřel zuby, jako by si pohrával s myšlenkou tvrdě stisknout čelisti, ale nakonec si ho v zubech jen podržel a až poslušně mu špičkou jazyka přejel po bříšku a podél celé části prstíku, co měl v ústech. Naopak jeho druhá ruka, kterou mu svíral pak, svůj stisk ještě zesílila a prsty mu i s nehty vryla do kůže.
Sasuke zasyčel bolestí, ač od sebe mohl tu ruku snadno odtáhnout, neudělal to, spíš naopak položil svou volnou ruku na tu, která se mu tak sprostě zatínala do boku a přitlačil tak, že mu bratrovy nehty vytvořily krvavé šrámy. Současně s tím se proti němu párkrát divoce pohnul. Hlavu při tom zvrátil dozadu v prázdném stenu.
Druhou ruku pak vyprostil z jeho vláčných rtíků, aby její dva prsty mohl přidat do svého otvoru k Itachiho erekci.
Itachi stisk ještě zesílil. Měl vážně pořádnou sílu a stopy po jeho nehtech Sasukemu rozhodně delší dobu zůstanou.
,,Ahh... Sa... hnn," pootevřel černovlásek rty, jeho tělo se napnulo a on se mírně prohnul v zádech, zaklonil hlavu a pevně zavřel oči. Jen tak málo stačilo k tak prudkému nárůstu vzrušení a Sasukeho pohyby byly na chvíli konečně intenzivní a prudké.
Sasuke ho pohladil konejšivě po tvářičce, jako kdyby se mu omlouval za to, co brzy chystá udělat.
Nejprve přirážel proti svým prstům i Itachiho chloubě, teď se však rozhodl změnit taktiku. Celým svým tělem se mírně zaklonil a začal do sebe v pravidelném tempu oba dva prsty zasunovat, čímž se uvnitř svého těla otíral i o bratrovu chloubu.
Když narazil na prostatu, musel sám zasténat.
Jeho starší sourozenec zalapal po dechu a pustil jeho bok, na který už beztak špatně dosáhl a v prstech sevřel bílé prostěradlo. Když se ozvalo znovu tiché cinknutí kovu o dřevo, musel pravděpodobně ještě jednou trhnout i rukou, na jejímž zápěstí měl připevněná pouta. Znovu tiše, ale slastně zasténal a mírně sebou trhl, když se Sasukemu podařilo trefit opět svou vlastní uzlinku slasti, čímž se kolem jeho vzrušení jeho tělo ještě pevněji stáhlo.
Sasuke prsty volné ruky propletl s těmi Itachiho, aby ho ještě víc znehybnil. Jakmile se bratrovi podařilo za jeho ruku třeba jen slabě škubnout, nepatrně se proti němu pohnul. Jinak do sebe dál přirážel pouze prsty, Itachiho erekce uvnitř svého těla si vůbec nevšímal, vždy se o ni otíral jen náhodou. Když však Itachi zase trochu v rámci vzrušení trhl rukou, opět proti němu částečně samovolně přirazil.
,,Sasuke..." Itachi pootevřel rty v němém zasténání a prudce se nadechl. To delší čekání ještě zostřilo jeho vnímavost, každý byť i nepatrný pohyb v něm vyvolával téměř elektrické impulzy, které ho nutily sténat a šeptaly stále to jediné, ale tak naléhavě, že je nemohl ignorovat... ale ani vyslyšet.
,,Sasuke... prosím, víc..." vydechl mírně rozechvěle a tvrdě se kousnul do rtu, aby hned v závěsu na to nezasténal.
Sasuke se jen pousmál, ale nevyhověl mu. Věděl o svém bratrovi, že je bystrý, a že mu při dalším náhodném trhnutí rukou dojde, co po něm bude následovat.
Úmyslně si na něj počkal, v ten moment sám jeho ruku pevněji stiskl a pohnul se proti němu trochu divočeji. Zároveň s tím Itachiho žalud zasáhl Sasukeho citlivou uzlinku, takže byl i on nucen zasténat.
Starší Uchiha se kousl do rtu.
,,Hajzle..." zasyčel, když mu na oplátku jeho ruku stiskl... tak pevně, že mu svými prsty málem rozdrtil ty jeho a přitáhl si ji na sekundu k sobě. Ta bezmoc byla vážně až zoufalá, o to větší radost mu ale bude dělat příště fakt, že do ni příště zase bude moct přivést svého mladšího... a očividně pěkně vychytralého bratříčka.
Sasuke se na jeho klíně opět elegantně zhoupl. Jakmile Itachi jeho ruku uvolnil, vrátil se do původní polohy, s dalším zatáhnutím se sám zapojil a vyvinul na jeho klín větší tlak.
,,Nh... bráško..." zašeptal, když se Itachi stále otíral o jeho prostatu. Už ze sebe dokonce vytáhl i prsty, nechal vše pouze na bratrově snažení.
Po tom, co viděl, jako moc ho to vysiluje, se chytil čela postele a sám proti němu začal přirážet tak mocně, že se zadní strana postele odírala zeď. Po celém pokoji se rozezněly pravidelné rány, které se musely rozléhat i po chodbě.
Jakmile se ke staršímu bratrovi mírně sklonil, chytil ho Itachi volnou rukou ve vlasech v zátylku a donutil ho zvrátit hlavu dozadu, aby se spolu s tím prohnul a ještě zintenzivněl už tak dostatečně agresivní přírazy. Starší černovlásek už se neudržel a spolu se Sasukem slastně zavzdychal. Pak jeho havraní vlásky pustil a v prstech promnul citlivou špičku jeho vzrušení, jako by ho sám přímo nutil k vrcholu.
Sasuke už nesténal, ale rovnou zakřičel jeho jméno tak, že to muselo slyše minimálně první patro Itachiho domu.
Jakmile se z toho náhlého návalu neúnosné slasti vzpamatoval, chytil se čela postele oběma rukama, na chvíli v přírazech ustal, aby nabral sílu na ještě divočejší. Ať byla Itachiho postel z jakkoliv kvalitního materiálu, pod náporem Sasukeho přírazů žalostně kňourala.
Každý Sasukeho pohyb teď doprovázel i jeho hlasitý vzdech. Obličej mu zrudnul jako čerstvé rajčátko a oči zůstaly pod vlivem slasti zavřené.
Tentokrát se mu podařilo zdolat i veškerý odstup a chlad, kterým si Itachi své chování jak v životě, tak i v posteli jistil. Starší tmavovlásek se pod Sasukeho pohyby prohnul, v jistých chvílích mu vycházel tvrdě vstříc, zakláněl hlavu, a i když se kousal do rtů, poměrně hlasitě sténal. Jeho pohyby rukou v Sasukeho klíně byly o to prudší a drsnější, nehtem mu dokonce i provokativně přejel po tenoučké rýze na tom sametovém žaludu, než ho znovu pevně obemkl prsty. Pak otevřel rty v němém výkřiku, když konečně spolu s druhým bratrovým vrcholem dosáhl nejvyššího bodu slasti.
Jakmile v sobě Sasuke ucítil teplé vlhko, přivedlo ho to k vrcholu i jeho.
Jestli ještě někdo ze služebnictva nevěděl, že spolu bratři něco mají, tak teď už nemohli dál zůstávat v nevědomosti, protože Sasukeho poslední slastný výkřik málem připravil o sluch i jeho samotného.
,,Ita..." Sasuke se svezl na jeho hrudník, hlavu si vtěsnal mezi jeho rameno a krk. Ještě teď se třásl, jak v něm doznívaly poslední přírazy. Drobné slzičky zmáčely Itachimu krk. ,,Ita..." zašeptal znovu mladší snad na pokraji naprostého zhroucení.
,,Ššššt," Itachi zvedl ruku a hodnou chvíli mu trvalo, než sám našel způsob, jak pouta odemknout. Šlo to o dost hůř, když na to neviděl. Pak obě ruce položil na Sasukeho záda a jemně si ho k sobě přivinul. Nakonec mu i prsty jemně otřel z tvářičky slzičky vysílení a mazlivě mu jazykem přejel po chvějících se rtících. I on musel uznat, že takhle vyčerpaný se dlouho necítil. Tak vyčerpaně... a zatraceně dobře. Přetočil se na bok, aniž by brášku z náručí pouštěl a prsty mu odstranil černé vlásky z čela a strany krku. Mírně se odtáhl a zarazil se. Bral to jako samozřejmost, ale...
,,Sasu...? Ten obojek jsi měl i když tu byl Iruka?" Podíval se na něj mírně zděšeně, ale očividně odpověď znal.
Sasuke k němu vzhlédl, asi na to chtěl i něco říct, ale nebylo mu to umožněno. Postel pod nimi znovu zavrzala, přestože už leželi v klidu. Pak cosi prasklo a ozvala se tvrdá rána. Oba bratři se najednou ocitli o úroveň níž.
Sasuke chvíli na Itachiho vážně hleděl, než se i přes drobné slzičky rozesmál. Orgasmus v něm konečně úplně dozněl a on se mohl normálně hýbat.
,,Myslím... že dneska nemáš kde spát," zašklebil se a zabořil radši obličej do polštáře, aby neviděl Itachiho naštvaný výraz.
Itachi se nejdřív chvíli stále mírně v šoku rozhlížel po té pohromě, měl za to, že jeho nábytek je o dost stabilnější, ale asi není. Až po chvíli se vzpamatoval, ale místo naštvaného výrazu se jenom ušklíbl.
,,Omyl, ty jsi tu jenom na návštěvě, takže se pěkně poslušně stočíš do klubíčka ke dveřim, zatimco já se rozvalim ve tvý posteli," zasmál se tiše a položil si dlaň na čelo. Prokrista, tohle se mu vážně ještě nikdy nepovedlo.
Možná teď bylo dobře, že Itachi neviděl, jak moc se po jeho slovech změnil Sasukeho výraz.
Správně... on tu není doma. Ačkoliv se dali zase dohromady, měl by se vrátit k sobě do bytu. To přeci neznamená konec. Můžou se navštěvovat, chodit spolu do kina, na procházky, na večeře... jako každý jiný pár. Pokud tedy o to bude Itachi stát.
Jakmile se Sasuke trochu vzpamatoval, odložil polštář a s jemným úsměvem se mu zahleděl do tváře.
,,Kdepak... já už přeci dneska odcházím," přiložil mu palec ke rtům, aby ho po nich mohl pohladit.
Itachi je na protest pootevřel, pak zase stiskl k sobě a mírně se zamračil. Chvíli ho sledoval, než se rozhodl konečně promluvit.
,,Seš si jistej? Já bych tě rád měl tady u sebe," odpověděl mu upřímně, když bude bydlet u sebe, znamená to konec společným ránům, společnému usínání a probděným nocem.
,,Jak chceš," povzdychl si pak tiše. I když to znamenalo, že na sebe nebudou mít tolik času, jako měli doposud, hodlal na to Itachi přistoupit. Možná byl vážně neskutečně majetnický a Sasuke se necítil dobře, když u něj bydlel jako jeho majetek.
Sasuke k němu natáhl ruku a pohladil ho po tváři.
,,Vždyť si to sám řekl... jsem tu jenom na návštěvě. Já potřebuju k normálnímu životu domov, Itachi. Jsem bordelář, mám rád volný trika a pohodlný kalhoty... možná blbosti," zasmál se, ,,ale pro mě hodně důležitý." Ani jemu se ve skutečnosti nechtělo, přestože pro něj ty věci, co vyjmenoval byly hodně důležité, Itachi byl z toho všeho nejdůležitější. A doma se člověk nejvíc cítí tam, kde se má ke komu vracet. On vždycky přicházel do ticha mezi zapáchající plechovky barev, ale byl to jeho byt, který poctivě každý měsíc platil. Nechtěl Itachiho využívat, na to měl příliš vysoké ego.
Starší Uchiha si povzdychl.
,,Já tě nechci přemlouvat, Sasuke... já jen..." krátce se nadechl a pomalu se zvedl. Tentokrát bylo vstávání o dost obtížnější, protože se musel zvedat prakticky ze země.

,,Vydrž tu," instruoval ho, když vycházel ze dveří své ložnice.


Myslíte si, že Sasuke skutečně odejde?
 


Komentáře

1 Keiko Keiko | 5. ledna 2017 v 20:42 | Reagovat

Ake krasne usmerovanie 😍 paci sa mi momentalny Itachi... aj to ako sa vedel vzdat svojej uplnej dominancie 😊
Bud Sasuke ostane alebo spravia nejaky kompromis ☺ urcite sa nevzdaju svojich krasnych ran, noci a prezitych chvil 😊
som zvedava, ako to teraz medzi nimi bude aj dalej pocas dna ... a hlavne riesenie situacie s Indrom...
krasna cast a tesim sa na pokracovanie :-) 😊😍

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 5. ledna 2017 v 21:36 | Reagovat

boooze to bolo nadherne. krasne vzrusujuce rano. boli neskutocne sladky. sasu dal itachimu a aj sebe poriadne zabrat.ta prasknuta, presukana postel ma dostala sasu sa teda nezda... ale sasu bol ako dominatny neskutocne rozkosny. itachy robi neuveritelne pokroky. ako iti povedal pretim by to sputanie a nadvladu nedovilil nikomu. az to uvedomenie a priznsnie si ze sasukeho miluje a nechce o neho prist mu tak trochu otvorilo oci....som zvedava na dalsi diel....neviem ako to s tou navstevou itachi myslel. dufam ze to nemyslel vazne. dufam ze ho nenecha odist. sasu mu sam nepovie ze nechce ostat nato je az prilis hrdi a vazi si to co si sam vytvoril.snad nepridu o to krasne romanticke cumackovanie pred a po spani....som zvedava s cim itachi pride ked mal sasu pockat. snad bude dalsi diel coskoro... :-D

3 Yuuki Yuuki | 5. ledna 2017 v 23:23 | Reagovat

No já si myslím že odejde ale že se k němu pak vrátí pac si budou chybět. Jinak to byl úžasný díl. A ten konec s tou posteli mě rozbil. :-D

4 Káťa Káťa | E-mail | 6. ledna 2017 v 9:34 | Reagovat

Tenhle Itachi je skvělej :D furt dominantní, ale už ne arogantní...

Myslím si, že Sasu odejde.. Jak bylo napsáno.. Stýkat se můžou i nadále, ale on má doma jinde..

Hezký by bylo kdyby mu Itachi nechal celý jeho byt přestěhovat k němu do domu :D. Sasan by byl spokojený ve svým a zároveň by byli spolu :D.

Taky jsem zvědavá kdy se objeví Indra..Sasan se mu dlouho neozval...On jemu taky ne...

Jsou to ňufánci no :D postel byla výborná! :D

5 Ebby Ebby | 6. ledna 2017 v 17:31 | Reagovat

Ne to by nebylo už tak roztomilý 😣😊 Děkuji těším se na další díl.

6 Vittani Virentem Vittani Virentem | 7. ledna 2017 v 8:33 | Reagovat

Jééj, to je milý, děkuju :D ^^
Teda nemůžu si pomoct, ale Itachi prostě - minimálně v téhle povídce - do podřízené role nepatří. To, že prosí Sasukeho... *zakroutí hlavou a mlaskne.* Sice je krásný, že je zamilovanej, ale *a to jsem, jak tak čtu komentáře asi jediná* mně je mnohem sympatičtější ten arogantní a "zlej" Itachi. :'D
Nicméně "Hajzle..." a "... bráško..." skutečně pobavilo :D
Rozbitá postel? Huh :'D Ať se to zdá jakkoliv klišé a neoriginální, když zapátrám v paměti, v povídkách se to nevyskytuje - autoři se tak snaží o originalitu, až je to neoriginální. A vám se povedlo tu postel zakomponovat tak, že je to vtipný a zároveň vážný, nenucený a nepodobný čemukoliv, co jsem předtím četla - konec konců, jako povídka celá. :3

... Představa Itachiho v posteli a Sasukeho v klubíčku u dveří, yay :3 Ehn, tak nic :D
Celkem chápu Sasukeho, ale vzhledem k tomu, jak svoje postoje interpretuje - působí to, jako kdyby odejít chtěl jen kvůli těm *svým* zvyklostem. Itachi by ho mohl nechat jít jen proto, protože si bude myslet, že tak Sasukemu dá jakousi volnost a štěstí, což by nebylo fér ani vůči jednomu. Ale cosi mi napovídá, že tahle povídka bude mít happyend a nic takového se nestane, takže Sasuke zůstane u Itachiho :D Případně, vzhledem k finanční stránce nejstaršího žijícího Uchihy by mohli nechat přistavět jakousi chatičku hned vedle Itachiho vily, kde by si Sasuke mohl bordelařit, ale zároveň by nepohoršoval nebohou vyšší vrstvu :'D

Chn, zajímalo by mě - opravdu upřímně by mě zajímalo, za kým Itachi jde a co z toho kouká. Cosi mi napovídá, že to bude Kiba, ale... proč?

7 Vendulka Vendulka | 7. ledna 2017 v 19:18 | Reagovat

Ta část s tou postelí :D :D skvělé vážně mě to pobavilo a co se týče Sasukeho jestli odejde, tak to nevím něco mi říká, že ano, ale to samozřejmě nechci. Chudák Sasuke už byl konečně zase šťastný a ta Itachiho věta, že je u něj jen na návštěva ho zase vrhla do reality od Itachiho to vyznělo v tu chvíli hnusně, ale určitě to tak nemyslel :D Bůh ví kam šel možná že pro nějaký předmět jako je prsten nebo něco podobného aby dal Sasukemu nebo třeba mu donese klíče od  domu, ale ty by pro něj asi byli zbytečné když je tam pořád Kiba :D no myslím že se nechám překvapit jak to bude :D Jinak skvělí díl jako vždy :D

8 Amanda Uchiha Amanda Uchiha | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 17:56 | Reagovat

Jaksi vůbec nevím jak okomentovat tento úžasný díl, opravdu nemám slov!
Co dodat? snad jen, ať jim to vydží :)

Těším se na další díl :D.

9 Lussy Lussy | 14. ledna 2017 v 19:16 | Reagovat

Skvělý díl, jako vždycky. Kluci si to odloučení značně vynahrazují, jako by se měli vidět naposledy. Poslední asi tři díly jsou hodně vášnivé, ale musím podotknout, že mi to vůbec nevadí. :3
Co se týče Sasukeho odchodu, tak doufám, že si to nakonec rozmyslí, nebo že ho Itachi nějak přemluví, aby ještě počkal, nebo tam s ním zůstal napořád. Sasuke by asi nechtěl, protože přeci jen má svůj byt a to je jeho domov, kde sice nemá skoro nic, ale maluje tam a žil tam dlouhou dobu, je to něco, co si vybudoval. I když Itachiho miluje, nebude podle mě chtít u něj zůstat, protože by mohl mít pocit, že je na Itachim závislý.
A to byla tak krásná chvíle, dokud Itachi neřekl, že je Sasuke stále host. Přitom si to ani neuvědomil, že by se toho Sasuke chytil, a dokonce by byl určitě rád, kdyby nebyl jenom návštěva a bydlel tam s ním.
Ta část s postelí bylo ale velmi vtipné odlehčení, alespoň jde vidět, jak jí dávají zabrat. :D
Jsem zvědavá, jestli nakonec Sasuke odejde a zda ho Itachi zadrží, nebo ho nakonec nechá jít. Těším se na pokračování. ;) :)

10 Sora Sora | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:08 | Reagovat

Ne, neodejde. Ti dva se nakonec usmíří, ale zajímalo by mě, co bude s Indrou... Chci, aby Sasuke a Itachi zůstali spolu, ale zas je mi líto Indry...

11 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 21. ledna 2017 v 10:43 | Reagovat

Jsem čekala, kdy jim konečně ta postel spadne a dočkala jsem se :D :D bylo to super, ten divoký sex který skončil ruplou postelí, Itachiho bezmoc a Sasukeho řádění... teĎ už to chce jen vyřešit to aby Sasuke zůstal... Peckovní.... opravdu Peckovní :D ¨:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.