Duben 2015

Animefest 2015

30. dubna 2015 v 0:05 | Ája |  Kecy
Zdravíčko ^_^,
jak už jsem se okrajově zmínila, jsem asi masochista a tak jedu i letos na AF, přestože mě čeká ta debilní maturita.
Sice jsem měla domluvený skupinový cosplaye, ale s mým sobotním (jediným novým) jsem moc nepočítala. Asi tři týdny zpátky se totiž jaksi zjevil před mojí školu můj cosplay parťák a oznámil mi, že si sice stihl zabrat lístek za 400, ale tak nějak ho zapomněl zaplatit a registrace samozřejmě propadla. A v té době už nebyly ani žádné další volné.
Celej den jsem byla trochu navztekaná, ale nakonec mi došlo, že já ten svůj csp taky nemám hotovej, a že se spíš potřebuju učit.
O týden později na mě na FB stránce AFka vybaflo info o tom, že jsou uvolněné další registrace. Koukám na chat - dotyčný kámoš offline. Následoval můj povzdech a vzala jsem tu registraci teda přes svůj účet (kde už mám tolik registrací pro jiný, že jsem si myslela, že mě to ani nepustí). No tak pustilo... :D.
Kamarád má lístek a jelikož se mě ptal, v který den si ten csp teda bereme, tak ho asi má i hotovej :3. No a já ho jak šílená teda dneska dodělávala. A úspešně dokončila.

Tady jest můj plán, kdyby se mě opět pokoušel někdo najít (docela mě překvapilo, kolik lidí se ke mně loni hlásilo :D :3)

Dračí jezdci 10 - konec

28. dubna 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Dračí jezdci

Tak tu máme poslední díl. Snad jste si tuhle sérii užili, pro mě to byl vítaný odpočinek od Uchihů. Neodpustíme si lehce sladký konec. A ano, naši dráčci si též k sobě našli cestu, koho by to zajímalo.

Bleach manga 624 - KING IS BACK!

23. dubna 2015 v 14:48 | Shirayuki |  Kecy
SPOILER!!!!
Aneb Aizen stranou, přichází nová alfa.Vězeň ve své mysli III.

21. dubna 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Vězeň ve své mysli

Dnes nám přijde menší vizita a Itachi začíná - lidově řečeno - hysterčit. Příští týden vyjdou poslední Jezdci, ale i tak bude tahle povídka vycházet jednou za čtrnáct dní. V mezičase možná přidám pár povídek, co už delší dobu slibuju.
Milujte se a množte se, drahá poupátka.

Dračí jezdci 9

14. dubna 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko

Předposlední díl.


Poslední článek před popravou

9. dubna 2015 v 19:08 | Ája |  Kecy
Nejprve bychom Vám s Vitou chtěly poděkovat, že komentujete přednastavené povídky ^^, vážně nás to ohromilo. Jakmile budu mít po maturitě, určitě vydáme spoustu nových povídek, které se za tu dobu nashromáždily.
Teď přejdeme k bodovému systému...

1. od příštího týdne přestávám na nějakou dobu na internetu existovat, rozhodla jsem se, že wifinu si zapnu jen tehdy, když to budu potřebovat k maturitě, jinak se budu učit (25 otázek z chemie a já umím sotva 10 a rozhodně ne všechny na 1 s *). Takže veškeré dotazy, připomínky... budou zodpovězeny až někdy... někdy :D

2. Jelikož jsem psychopat a masochista, jedu na AF, takže kdyby se opět chtěl někdo vidět, loni to bylo vážně super ^_^. Nevím ještě, co si vezmu za cosplay, nejspíš jen Sasukeho a Misaki z Kaichou wa maid sama. (v neděli dopoledne se plánuju vrátit a v pondělí si jdu rovnou napsat angličtinu... úterý češtinu... fakt jsem se musela zbláznit).

3. Nechci to zakřiknout, ale Honza možná chystá částečně comeback.

4. Ještě něco? Poslední dobou vypouštím všechno, co se netýká tý pitomý maturity.

Asi nic.
Tak se tu zatím mějte, opatrujte se a všem spolumaturantům hodně úspěchu :3.
Vaše Ája

Vězeň ve své mysli II.

7. dubna 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Vězeň ve své mysli

S Itachiho nemocí to nebude vůbec lehké. Projevují se u něj časté záchvaty zuřivosti a úzkosti, nevyhne se ani sebevražedným myšlenkám. A Sasuke se rozhodne vzít ho ke svým pěstounům, aby zjistil něco o své minulosti.