Březen 2015

Dračí jezdci 8

31. března 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Dračí jezdci

Konečně si zadovádíme a tímto dílem končí hlavní část, poslední dvě kapitoly se budou odehrávat o několik let později.


Divided XXI.- Dobyvatel

22. března 2015 v 13:40 | Shirayuki + Ivanitko |  Divided

Předposlední díl. Sasuke se nudí a zajde si za Itachim ověřit pokrok svého plánu, ten ale má i bez něj starostí dost. Jako by se proroctví jeho mazlíčka začínala nezadržitelně plnit a pozice císaře je značně ohrožena.

Dračí jezdci 7

17. března 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Dračí jezdci

Dnes si zajdeme do lázní a okořeníme troškou žárlivosti. Doma je nuda, tak co s tím? Abych ocitovala "je třeba si promazat meč".


Vězeň ve své mysli I.

13. března 2015 v 22:14 | Shirayuki + Ivanitko |  Vězeň ve své mysli
Někteří z vás si možná ještě vzpomínají na tuto kapitolovku. Po ztrátě spoluautora bylo na mně, abych ji dopsala, ale dostala jsem se do mrtvého bodu, poslední díl byl vydán snad někdy před lety. Ale! Jelikož nemám ráda nedokončené věci a sama vím, jaké to je, když čtu povídku a najednou zjistím, že je dost stará a k tomu od té doby nepřibyl díl, rozhodla jsem se jednat. Lépe řečeno jsem poprosila Iv, aby mi pomohla. Jenže nešlo jen tak navázat tam, kde jsem přestala, v původní verzi bylo příliš mnoho chyb (pravopis, jasně oddělené dialogy postav, oslovení "nii-san" pro mladšího bratra, samotný princip SasuIta, nelogika atd.).
Toto je tedy nová upravená verze (jako by ty díly předtím neexistovaly, časem je smažu) již starší povídky, tentokrát dokončená ještě před zveřejněním. Celkem bude 7 dílů.

Rekapitulace děje:
Bratříčci Uchihové si v dětství prožili trauma (jak je na tomto blogu poměrně oblíbeným zvykem) - rodiče zabili mafiáni, Itachi byl unesen a jediný Sasuke se zachránil víceméně šťastnou náhodou.
Po letech, když už jsou oba dospělí, se znovu setkávají. Sasuke je praktikantem na psychiatrické léčebně a vezme na svá bedra těžký případ, který zatím nikdo nebyl schopný vyřešit. Není jím nikdo jiný než jeho starší bratr, kterého po naléhání na vyšších postech dostane k sobě do domácí péče. Itachi si nic nepamatuje vlivem traumatu a Sasukeho s amnézií vychovávali bohatí pěstouni, je na něm, aby bratra přivedl zpět, jinak zůstane Itachi až do konce života mezi stěnami ústavu.

Dračí jezdci 6

10. března 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Dračí jezdci

Kluci se zapletou do menší bitky a nevyváznou tak úplně v pohodě. Tímto dílem se dostáváme přes polovinu příběhu.

Panu učiteli s láskou 6.

8. března 2015 v 10:00 | Ája + Vita |  Panu učiteli s láskou

Tak první přednastavená, uvidíme, jak to bude fungovat...


ehrouiewf!!!

5. března 2015 v 14:18 | Ája |  Kecy
Ignorujte ten nadpis, nic vhodnýho mě nenapadlo :D.

Jelikož se blíží období maturity, oznamuji z mé strany takovou kratší pauzu - zhruba do poloviny května. Přemýšlela jsem, jak ty dva měsíce a něco zorganizovat, abyste tu netrpěli na povídky. Jsem ochotná obětovat půlku dne a něco na tu dobu přednastavit, ale pouze za předpokladu, že uvidím odezvu z vaší strany - tj. komentáře.
Pochopte, že já taky dělám něco pro vás a snad není tak těžké zanechat jeden komentář. Pro nás je to povzbuzení proč psát dál, nebo vůbec možnost zjistit, kde se zlepšit, nebo v čem jsme naopak silné... Vezměte si kolik vět pro vás napíšeme v jednom dílu povídky, u vás nám stačí jen ta jediná v komentářích.
O víkendu vše nastavím, ale zase uvidím, že to čte xxx počet lidí a komentuje sotva deset, budu další díly posílat na email jen těm, co komentují.

Myslete si třeba, že jsme egoisti, že potřebujeme strašně moc komentářů, abychom si pohladili sebevědomí. Je mi to upřímně jedno, radši budu rozesílat každý týden povídky emailem poctivým čtenářům, co komentují, než se zabývat těmi, co čtou každý díl a najsou schopni napsat jedno slovíčko (a že vás je většina). Kontraproduktivní činnosti nejsou zrovna moje hobby...

Ale abych se furt nezlobila, doopravdy si s Vitou vážíme těch, co komentují snad každičký díl, protože bez vás by ten blog neměl smysl, to bychom si mohly psát rovnou do šuplíčku. Ne že by nás to donutilo s psaním skončit, ale vždycky moc potěší, když víme, že se to někomu líbí :).

Na závěr bych se ještě chtěla omluvit všem, u kterých mám něco rozečteného, na ničí tvorbu jsem nezanevřela, jen jsem teď docela ve stresu kvůli tý maturitě a přijímačkám na vysokou. To je tak, když je někdo magor a rozhodne se maturovat z biologie a chemie -_-. No nic, jakmile budu vědět, jestli jsem odmaturovala nebo prolítla, tak se pustím do čtení :3.

Vaše Ája

PS: Co říkáte na jarní design? Někteří totiž měli problémy se zelenou... (že Vituško? :D :-*)Dračí jezdci 5

3. března 2015 v 7:00 | Shirayuki + Ivanitko |  Dračí jezdci

Co taková změna citů znamená v přátelském vztahu a jak Deidara zareaguje na takovou situaci. Tak ohnivé povahy se nemusí moc dlouho rozmýšlet, proto se v dnešním díle dočkáte už menšího sexíčku, i když trochu jiným způsobem. Pro Deidarovu úchylku je odborný název frotérství.