Listopad 2014

Abnormal activity

30. listopadu 2014 v 15:03 | Ája |  Kecy
Jak jsem se už párkrát zmiňovala, mimo toho, že jsem propadla prostředí blogu a fanfiction, tak jsem před pár lety propadla i cosplay a skončila v jedné naší místní šílené partě :D (i tak je miluju <3). A teď se mi zase tak nějak pokazil počítač - na blog to vliv nejspíš mít nebude, nejdou mi jen přehrávat videa, protože jsem tu měla malware a vrtala se v něčem, čemu tak úplně nerozumím... no to nechme stranou :D. Vymazávala jsem všechno, co se mi nehodí, protože už začínám mít nějak napěchovaný a neuspořádaný složky a při tom narazila na dost komický fotky z našeho cosplay focení, takže jen tak pro pobavení... xD

Tábor 1/3 (HidaSasu, ItaSasu)

29. listopadu 2014 v 12:59 | Ája + Vita |  Jednorázovky

Tuhle jednorázovku jsme napsaly s Vitou někdy v srpnu letošního roku, kdy všichni odjížděli na tábory... ale nápad vznikl jako reakce na povídku Party time, kdy se Sasuke vrátil z tábora. Prostě jsme si ten tábor nemohly odpustit :D.

Pár: ItaSasu, HidaSasu
Žánr: AU, PWP
Varování: yaoi, incest
Věková hranice: +18

Je to vážně spíš taková oddechovka bez hlubší zápletky.


Ježovka (RinHaru) 1/4

26. listopadu 2014 v 20:48 | Shirayuki + Shizuka |  Jednorázovky
Jak jsem slíbila, přichází období kratších povídek.
Psáno s Shizu-chan, dle mého se to povedlo a po dlouhé době se mi i dobře psalo a to včetně ero scének, kterých je tu tedy víc než jedna. Označily jsme pro vás odstavce, kdo co psal, pro větší přehlednost.
Co se týče povídek se Shizu, zabrala jsem si Rina asi tak jako Sasukeho, čili tu nikdy neuvidíte nic, kde bych za něj nepsala, ať už je seme či uke. Stejně tak nedám dopustit na Jinguuji Rena, to je prostě láska, na UtaPri tu též přibydou (na všechny oblíbené pairingy), ale momentálně máme ještě rozepsáno SouRin. Povídka na anime Free!, děj se odehrává někdy během či po druhé sérii Eternal Summer. Jelikož to jakožto jednorázovka může mít maximálně čtyři díly, odehraje se hned v prvním díle hodně věcí.
Rin dostane spásný nápad, že by si společně s přáteli mohli vyrazit na dovolenou do Itálie. Jednoho večera nastane bouře. Haru a jeho láska k vodě je nezměrná a tak se málem utopí, nebýt Rina, který pro něj skočí do vody, ale odnese je to dost daleko od pobřeží na odlehlý ostrůvek. A takového soukromí nejde nevyužít.
žánr: yaoi, shonen-ai, PWP, prázdninyNezávazně V.

25. listopadu 2014 v 19:00 | Ája + Vita |  Nezávazně

Wow, opravdu jste nás překvapili ^_^ a mile překvapili :D. Vážně Vám moc děkujeme za těch krásných 25 komentářů (u poslední kapitoly jich je sice 29, ale jeden je můj a tři jsou duplikáty). Máme toho už s Vitou napsanýho malinko víc, takže přemýšlíme, že bychom Vám to sem možná mohly dát i dřív, když se tak krásně snažíte :3. A ani to nebolí co? :D


Nevinná praxe 9

23. listopadu 2014 v 19:01 | Ája + Vita |  Nevinná praxe

Máme tu poslední díl, milánci, ale nezoufejte, máme toho napsanýho ještě dost :D.


Nezávazně IV.

20. listopadu 2014 v 17:06 | Ája + Vita |  Nezávazně

Chtěla jsem nejdřív ten díl přidat až o víkendu, ale vážně jste nás zasypali komentáři ^_^, a protože jakmile jsem dnes přišla na skype, měla jsem tam zprávu od Vity, že se vážně snažíte, tak by ten další díl sem už mohla dát o něco dřív, tak... prostě je tu :D. Enjoy it.


Nezávazně III.

13. listopadu 2014 v 20:07 | Ája + Vita |  Nezávazně

Čím víc bude komentářů, tím dříve se tu objeví další díl ^_^.


Alea iacta est 5

8. listopadu 2014 v 13:33 | Shirayuki |  Alea iacta est


Chyběla jsem vám?
Sice jsem řekla, že povídky s pravidelně málo komentáři budou pozastaveny, ale Shira má vyjímečně dobrou a rozdávačnou náladu, navíc není co vydávat - dílovky se zasekly na místě, tuhle mám předepsanou kousek dopředu a v zásobě mám i několik jednorázovek na Free! a Uta no prince-sama (tam vám vynahradím ten nedostatek yaoi).
K dnešnímu dílu: Hádes se probouzí, minulost a přítomnost se mu pletou jedna přes druhou a setkává se s prvním ze svých bratrů. Od teď budou kapitoly převážně z jeho pohledu. A brzy se těšte na příchod nových narutovských postav.

Nezávazně II.

5. listopadu 2014 v 16:36 | Ája + Vita |  Nezávazně

Moc Vám děkujeme za tak velkou odezvu ^_^. Za odměnu tu máte další díl o dost dříve, než bylo v plánu.


Nezávazně I.

3. listopadu 2014 v 21:14 | Ája + Vita |  Nezávazně
Já osobně bych řekla, že Vám s Vitou právě přinášíme naši nejpovedenější povídku, asi budu mluvit za obě, když řeknu, že jsme si to vážně užívaly (ne že by ty ostatní povídky ne).


Detailní popis povídky, najdete v rozcestníku, pokud se chcete spíš nechat překvapit, tak Vám bohatě postačí kratší úvod.
Sasuke a Itachi se nikdy neměli příliš v lásce až na krátké chvilky v jejich společném dětstvi. Když se matka a otec rozvedli, ztratili jeden s druhým kontakt, protože Sasuke zůstal s mámou a Itachi s tátou, aniž by měli potřebu se navzájem vídat.
Jisté okolnosti ale Sasuke přinutí dát druhé polovině najevo, že stále žije. Fugaku je spokojený, ale Itachimu se náhlá bratrova přítomnost nelíbí.
Začíná vlna naschválů, podrazů a intrik. Co nakonec bratry svede dohromady se dozvíte s dějem ~