Září 2014

Nový rekord

28. září 2014 v 8:18 | Ája |  Kecy
Nikdy jsem si moc nevšímala takových těch mezníků jako - největší počet komentářů, nejvyšší návštěvnost, nejvyšší počet online apod., takže tohle byla docela náhodička, ale potěšilo mě to. Po šesti letech náš blog zaznamenal 370 000 návštěv.


Na to, že jednou byl i blog vzhledem k mému dlouhodobě nefungujícímu internetu skoro půlrok mimo provoz, je to opravdu překrásné číslo. Tak doufám, že to tu ve zdraví přežijeme i do dalších podobných čísel ^_^.
Děkujeme.

Vaše Ája

Nevinná praxe 7

25. září 2014 v 11:57 | Ája + Vita |  Nevinná praxe

Pro Rissušu (Rin) a speciálně i pro Chikkuru, aby se neneudila :D.


Provinilý VI.

23. září 2014 v 21:27 | Ája + Vita |  Provinilý

Protože jste byli miláčci a moc krásně komentovali, máte tu další díl :3. Jen tak dál.


Prázdniny pokračují

23. září 2014 v 18:51 | Ája |  Kecy
Pamatujete na moje prodloužené prázdniny a děsivý čtvrtek? Tak dnes to mělo daleko horší dohru. Já si prostě musím postěžovat.
Zprvu pohodička, nakráčím si do ordinace, už vím, co za hrůzu mě čeká. Jenže ten doktor si mě tak zvláštně prohlížel a řekl mi, že se mu moc nelíbí ta moje levá strana, že se mi to sice hojí hezky, ale pořád mám nateklou pusu (jako nevím, co čekal, vyřeže mi dva zuby a čeká, že mi za těch pár dnů splaskne?). No každopdáně měl obavy z toho, abych pak vůbec mohla jíst, kdyby se dneska pustil do té pravé strany. Jenže, já už to chtěla mít z krku, tak jsem mu řekla, že to přežiju.
Takže opět následovala palba injekci - teda dneska ještě jednu přidal. Bolelo to o něco víc než naposled, ale zase se mi zdálo, že to bylo rychlejší. Jen mě trochu znervózňoval ten zvuk praskajících zubů. Navíc mi porušil siny (vedlejší dutiny nosní - jsou i v horní čelisti, a když se vám tam udělá díra, profukuje vzduch a prostě to není ok), takže zašívání bylo opět veliká sranda - pro mě ani moc ne. Málem jsem se rozplakala štěstím, když konečně skončil. Opět jsem na závěr dostala další super injekce proti bolesti a opuchnutí.
Pak si vesele vstávám z křesla, najednou černo před očima... takže následoval opětovný návrat do křesla. Ten doktor si mě tak s nelibým pohledem prohlížel, přičemž se mě zeptal, jestli vůbec piju, že mám hodně suchý rty a co jsem vůbec za celý ty dny jedla. Moje odpověď ho asi moc neuspokojila, protože se rozhodl, že mi dá infúzi - rovnou dvě, aby to asi stálo za to. Není vážně větší ňamka, než skončit v zubařským křesle na kapačkách.
Jenže jemu se to furt nelíbilo, i po tý infúzi jsem nezvládala pořádně chodit a jeho nenapadlo nic lepšího, než si se mnou domluvit v dalším dni kontrolu, a když se mu furt nebudu líbit tradá nemocnice.
Asi jsem mu měla říct, že moje stravovací návyky nikdy nebyly nic moc extra, a že by nebyl první, kdo mě kvůli tomu posílá na kapačky. Tím spíš, když mi odrovná půlku pusy a zakáže mi všechno, co normálně jím. Fuuu tohle zase bude týden.

Vaše Ája.
P.S.: Případně se Vám ozvu z nemocnice, už nikdy neudělám takovou chybu, že bych si tam nevzala notebook. Naposled jsem tam málem umřela nudou.Provinilý V.

22. září 2014 v 11:56 | Ája + Vita |  Provinilý

Jelikož má Ája hubu pořád jako balón a zítra jí budou škubat další dva zuby, tak když se budete snažit a komentovat, dám Vám sem další díl o to dřív :P.


Mazlíčci 4

19. září 2014 v 8:37 | Ája + Vita |  Mazlíčci

Další díl je na světě ~
BTW - máme pro Vás s Vituš rozepsané už další dvě povídky, jednu jsme teda dokončily, takže až dojdou svého posledního dílu nějaké předešlé, těžte se 3:-D, ale když budete sledovat rozcestník ItaSasu dílovek, určitě se tam časem objevi minimálně recenze


Nevyžádané prázdniny

18. září 2014 v 17:55 | Ája |  Kecy
Tak jsem si udělala neplánovaně týden volna, během kterého vesměs budeme asi s Vitou psát povídky 3:-D.
Nejspíš jsem se okrajově zmínila, že mě trápí zuby moudrosti (doteď nechápu, proč moudrosti, mělo by se to spíš jmenovat zuby bolesti) a jelikož jsem byla minulý týden na preventivní prohlídce u zubařky a ta se na ty zuby ptala, přiznala jsem, že z těch osmiček mám neskutečný migrény a občas kvůli nim mívám sebedestruktivní nápady. Tak jsem tedy milostivě byla poslána na polikliniku k zubnímu chirurgovi, aby zvážil, jestli vytrhat nebo dál trpět.
Udělali mi rentgen. Dopadl... skvěle. Ani jeden z těch moudráku ještě neopustil lůžko a nevykoukl na povrch. Dolní dva mi už ani nevyrostou (prý), navíc jsou v kosti a ty horní, i když jsou už ve sliznici, tak se nejspíš taky brzo zastaví. Takže se se mnou dohodl, že mi všechny čtyři odstraní a rovnou mi nabídl, že první dva mi může vzít rovnou v ten den, co jsem tam přišla jen na vyštření. Tohle řekne člověku, co v sedmi letech utekl z nemocnice, protože mu chtěli odebírat krev... Myslela jsem, že si ze mě snad dělá srandu. Tak jsme se tedy dohodli na následujícím dni (či - li dnešku).
Nejdřív se rozhodl, že mi vezme oba zuby na levé straně. Dostala jsem 6 injekcí. Jestli Vám někdy vadilo očkování nebo odběr krve, tak věřte, že injekce do dásně, jazyka, rtu, patra... by se Vám fakt nelíbila. Pak přišla jen hodinová muka v křesle při plném vědomí s držkou napůl ochrnutou a za doprovodu vrtačky. Sebral mi kus kosti a ještě mě tam strašil řečma typu: "ten zub je zatlačenej pod ostatníma, bude to trvat trochu dýl". Jo slzička mi občas ukápla, ale jinak to nebolelo. Po zákroku mi dal ještě další dvě injekce, abych prý neotekla a nebolelo mě to.
Uplynuly asi čtyři hodiny, nic mi není, jen mám hubu neskutečně nakřivo a šišlám jak mimino. Děsím se chvíle, kdy to začne přicházet k sobě, sice mi napsal analgetika i antibiotika, ale stejně... mám dohromady deset stehů, nemůžu otevřít pusu, aniž bych neslintala jako doga a mám neskutečnej hlad!

Kdybych se dlouho neozývala, tak jsem pošla. Jinak budu pilně psát povídky :3. V tomhle stavu nemám fakt nervy na to se učit.
Vaše Ája

P.S.: V úterý přijde na řadu pravá strana. Těším se ^^... moc.

On nebo já 4/4

14. září 2014 v 12:33 | Shirayuki + Kiira |  Jednorázovky
Poslední díl povídky nenáročné na děj, za to pro některé náročné na pochopení. Všem se určitě uleví, že to máme za sebou.


Party time 4/4

13. září 2014 v 23:47 | Ája + Vita |  Jednorázovky


Party time 3/4

13. září 2014 v 8:45 | Ája + Vita |  Jednorázovky


Byli jste hodní ^_^, takže tu mátě další část. Poslední sem dám někdy k večeru, teď si jako správný marod zalezu někam do tepla :D.