Červenec 2014

Můj majetek! Nesahat! 8 - konec

31. července 2014 v 16:31 | Ája |  Můj majetek! Nesahat!
Tak jsem se zase pustila aktivně do psaní, ale nejsem si jistá, jestli jsem udělala nejlíp, protože se mi zase objevily moje nádherné modřiny na zápěstí (pořiďte si notebook, buďte na něm 18 hodin denně a budete je mít taky).


A užijte si poslední díl, tenhle závěr už mám v hlavě možná rok. Snad se mi povede vás překvapit ~.


Nabídka (OroKabu) 1/?

31. července 2014 v 1:10 | Kin |  Jednorázovky
Na vyžádání jedné osoby na ask.cz je tu povídka na pár OroKabu.


Sereš na mě, seru na tebe 2/2 (NaruSasu, ItaSasu)

29. července 2014 v 17:38 | Ája |  Jednorázovky
Tak jsem zjistila, že první část tu byla někdy v únoru.. hehe... hehe... celá já. Asi to nejdřív celý dopíšu, než to zveřejním, takhle roztahaný je to na **** - jednu věc.


Ačkoliv tato povídka nemá žádnou hlubokou myšlenku ani extra super stavěnou kompozici, tak mě neskutečně moc baví takový hovadiny psát :3. Sice už je to pár let, co jsem byla v pubertě, ale snad se mi ty pocity povedlo vychytat :D.


Na hřbetu koně 20 2/2

27. července 2014 v 21:39 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně
Fakt ty znaky nenávidím -_-


Na hřbetu koně 20 1/2

27. července 2014 v 21:37 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně

Nejprve vám děkujeme za všechny krásné komentáře :3. Opravdu jste nám udělali radost a za odměnu tu máte předposlední díl ^_^.


On nebo já 2/4

26. července 2014 v 15:38 | Shirayuki + Kiira |  Jednorázovky
Druhá část na Shirayuki nebývale yaoistické povídky.
Dnes kýžená trojka a Sasu dostane co proto. Itachi se rozhodne dokázat svému milému lásku a jejich vztah nabere vážnější noty.


Rosier - recenze

25. července 2014 v 12:31 | Ája |  Rosier
Je čas se Vám svěřit se svým novým nápadem na povídku. Asi ještě chvilku potrvá, než ji rozepíšu, protože chci nejdřív ukončit ty, co mám rozepsané (teda některé...), ale ať víte, na co se máte těšit :D.


Na úvod by se hodilo asi říct, že půjde o povídku z Naruto světa. Pro své účely jsem si opět musela pozměnit jisté události. Tím chci říct, že Sasuke se o Itachim dozvěděl pravdu dříve, než ho stihl zabít, protože mrtvý Itachi se mi do krámu opravdu nehodí. Sasuke se dokonce stal natolik chápavým a přijal bratrovy důvody, proč vyvraždil klan i jeho smysl pro mír. Vrátili se spolu do Konohy a Itachi se stal hokagem (mimo recenze k téhle povídce, jste se teď dozvěděli, po jakém konci jsem v Naruto toužila a nebyl mi dopřán -_-).
Teď by to klidně mohlo končit, ale tohle není hlavní dějová linie. Dejme tomu, že nějaký ten čas, půjde všechno jak má. Do té doby než se Sasuke začne chovat... jinak než doposud. Toulá se po nocích venku, je stále agresivnější a zdá se, že něco tají.
Itachiho to trochu trápí, ale trpělivě čeká, až ta jeho zvláštní nálada odejde. Jenže ona neodchází, naopak se vše stupňuje tím, když Sasuke projeví o Itachiho zájem v jiném smyslu než v tom čistě bratrském. Starší Uchiha se zprvu brání, ale nikdy si úplně neodpustil to, jak špatné dětství kvůli němu Sasuke měl a teď mu tedy nechce nic upírat. Přesto mu to příliš dlouho nevydrží, protože přeci jen mít milenecký vztah s vlastním sourozencem je zvrácené a nemorální. A tak jedné noci Sasukeho pošle zpět do svého pokoje. Navíc se pořád opíjí představou, že se jeho malý bratříček brzy vrátí do normálu.
Svou bláhovost a naivitu si uvědomí až ve chvíli, kdy mu Sasuke prozradí, že zabil člověka a plánuje pokračovat, pokud ho bude Itachi odmítat.

Víc vám prozrazovat nebudu :P. Kdo přijde na to, proč se to jmenuje "Rosier", tomu věnuju první díl :D. Není to zase tak těžké, google určitě pomůže.
Nejdůležitější den roku

23. července 2014 v 16:25 | Ája |  Uchiha
Sice nemám moc času, ale na tohle se vykašlat zkrátka nemůžu. Dnes má narozeniny ten nejmocnější, nejnádhernější, nejdokonalejší, nejobdivovanějí, nejvíc sexy Uchiha z Uchihů - náš všemi milovaný Sasuke :3.
Takže mu všichni samozřejmě přejeme hodně štěstí, zdraví a bratrské lásky v jiném než bratrském podání 3:D. Jsem si jistá, že Itachi určitě Sasukemu popřeje daleko lépe než my všichni dohromady :3. Takže mu jen držme palce a modleme se za něj, aby si příští týden vůbec sedl :D.