Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Červen 2014

Uchiha brothers civil

29. června 2014 v 22:00 | Ája |  Uchiha
Tak se zase po pár dnech hlásím, že jsem úspěšně přežila vysvědčení a donutila Riuu k dalšímu focení xD. Nebylo to ani tak těžké, myslím, že už asi rezignovala :3. Dokonce se mi podařilo sehnat i schopného fotografa - děkuji, Libore, já vím, jak máš rád yaoi :D.
Foceni bylo velmi... interesting! Lidi na nás koukali ala: ,,Co to je fetky?" Ale who cares, máme fotky, to je hlavní.
Itachi by Riuu
Sasuke by me :D


Vánoční dárek 4

29. června 2014 v 8:34 | Ája + Ivanitko |  Vánoční dárek
Anooo, stále nepřednastavujeme ^^" aneb moc milujeme blog.cz... moc -_-

Carnival VI.

24. června 2014 v 17:55 | Shirayuki |  Carnival
Píseň dole povinně poslechnout!Laughing on the outside
While you're dying on the inside
You know you're a liar
I hope you find a place where
You can live without a face there
You know you're a liar

Zpět ze socialismu do (pseudo)demokracie

21. června 2014 v 20:14 | Ája |  Kecy
Tak jsem se vám vrátila - zničená a otrávenáFA - You're in my way (Sasuke Uchiha)

21. června 2014 v 15:01 | Baka - chan |  FanArty Naruto
Nazdárek!
Tak jsem ve zdraví přežila všechny strasti školního roku s relativně dobrým vysvědčením (ale za jakou cenu! :D) Jo, btw, můj první Animefest s Ájiným doprovodem (nebýt jí a ostatních, asi to nedám :D) byl vážně... aww, ani to nejde popsat jak jsem si to užila. :3 I já jsem o něm na svém blogu napsala článek, takže pokud máte zájem, můžete se kouknout sem (snad se vám načte ta hromada fotek -_-) ... Opět se po sto letech ozývám a přináším vám sem další FA na postavu, kterou tentokrát budete bezpečně znát asi všichni. Ani nevím, jak mě to napadlo. Jsem s tím relativně spokojená až na jednu věc... *sniff* ... when I draw humans, my anatomy sucks T_T ... A pozor! Mám scanner! ... :3 Já ho mám. Takže už žádné nekvalitní obrázky foťákem.


Hakuouki - recenze + odkazy

20. června 2014 v 18:53 | Shirayuki
Od tohoto dne sem pravidelně během prázdnin bude jednou týdně (v pátek) přibývat recenze na anime. V zásobě jich mám dost na to, aby bylo co dělat.


I'm not your friend 15

19. června 2014 v 19:25 | Shirayuki + Ája |  I'm not your friend


Dnes malinko kratší. V hlavní roli všemi oblíbený a milovaný Hidan.
Příští týden možná Divided a poté Carnival. Záleží na vás.

Na hřbetu koně 18

19. června 2014 v 14:00 | Ája + Vita
*Přednastaveno - Ája je v jednorázovém koncentračním táboru*


Sice nevím, jestli jste těch 15 komentářů dali, protože jsem na tom podělaným komunisťáku, ale doufám, že ano, jinak se na Vás příště vážně vykašlu -_-. Každopádně děkuji těm, kteří stále komentují, jen si nemyslete, já si všímám a pamatuji :3.


Nevinná praxe 3

18. června 2014 v 14:00 | Ája + Vita |  Nevinná praxe
*Přednastaveno - Ája je v jednorázovém koncentračním táboru*