Květen 2014

Už tady straším 6. rokem

31. května 2014 v 9:27 | Ája |  Kecy
A je to tady. Vytáhněte fanfáry, frkačky, trumpety, whatever... protože tohle je snad první výročí, na který jsem nezapomněla :D.
Dnes je tomu přesně šest let, kdy jsem si založila blog. Tehdy mi bylo 12 let (dobře, je to měsíc před mými 13. narozeninami, ale to nikoho nezajímá :D). Tenkrát jsem ještě byla SasuSaku maniak, Sakura pro mě byla vzor ženské dokonalosti a Sasuke ztělesněním toho nejlepšího a nejkrásnějšího kluka.


Začátky byly těžké, moje povídky byly tak kvalitní, že kdybych si je vytiskla, tak bych si s nimi dnes ani hrnek s čajem nepodložila (dodnes jsem nepochopila, jak ty moje slátaniny mohly mít větší úspěch než moje aktuální povídky :D).
Taky jsem měla spoustu "sbéček", pamatuju doby, když jich bylo i přes dvě stovky. Spousta z nich blog zrušila, spousta mých oblíbených autorů blog zrušila a tehdy jsem si pokládala otázku, jestli i já jednou dopadnu stejně. Jestli to i mě jednou omrzí, nebo prostě nebudu mít čas. Slibovala jsem si že se to nestane. NIKDY. Jenže stejně tak jsem si slibovala, že nikdy neskončím se SasuSaku. No a co se pak stalo... přičichla jsem k yaoi, pár dní do u mě vypadalo na SasuNaru, ale jakmile jsem objevila ItaSasu, SasuSaku odzvonilo.


Můj pokoj v té době prošel opravdu těžkou rekonstrukcí, protože moje maminka je tak extrémně tolerantní, že i kdybych měla na zdech porno, tak je jí to jedno :D. Takže všude viselo samé SasuSaku... no teď víc jak jedna polovina zdí zanesena ItaSasu (maminka si dodnes myslí, že Itachi je holka, ačkoliv jí neustále vysvětluju, že jsou to dva kluci o__O).
Všichni mi dokola opakovali, že mě to jednou přejde - jak povídky, tak blog i ItaSasu. No... táhne mi na 19 a nikdo už si netroufá říkat, že se mě to někdy pustí :D. To samé Sasuke. Můj malý ňufací Sasíneček, jeho opěvováním doháním své přátelé k šílenství (hlavně Riuu :D), ten se se mnou táhne opravdu už od nějakýho mýho 10. roku života :D.
Ze všech nejvíc ho asi nesnáší moje spolusedící, protože ho u mě věčně vídá na notebooku a tapetě na mobilu (spolu s Itánkem). Taky jsem s ní vedla jeden velice zajímavý rozhovor...
P: ,,Mně je jedno, o co se zajímáš, ale nemůžeš si tu uchylnou tapetu změnit a dát si tam třeba fotku svýho přítele?"
A: ,,Ne, není tak ňufací."
P: ,,To mu řekni, to ho určitě potěší."
A: ,,On to ví."
P: .___. ,,Nechci vědět, co má za tapetu on."
A: ,,Má tam mě. Náš vztah je naprosto harmonický a vyvážený."
S tím klukem už pár měsíců nejsem, ale Sasuke nebyl ten důvod našeho rozchodu. Sasíneček prostě nemůže za nic špatného :3.
No ale to jsem trochu odbočila. Teď by se slušelo se věnovat spoluadminům. Dlouho jsem váhala, jestli někoho takového mít, ale když přicházely doby, kdy jsem třeba po extrémní bouřce neměla i měsíc internet (tehdy jsem tak těžce závislá ještě nebyla, ale i tehdy to bylo dost děsný), nebo věčně neměla čas.
První byla L - chan, holka snad o tři roky mladší než já, ale rozuměly jsme si, do té doby, než na mě udělal dost hnusnej podraz, který tu nechci rozebírat. Neviděli jsme se x měsíců, přestože to k sobě máme kousek a ani mě to netrápí.
Druhý byl Honza, do té doby jsem nevěřila, že yaoi píšou i kluci. Pamatuju na den, kdy jsme byli oba nemocní a celý týden prožvanili na skypu :D. Je tu doteď, jen si nemyslete, ale nemá už tolik času.
Druhá (é), byla (y) Baka - chan a Shirayuki, obě sem přišly ve stejný den, takže nelze říct, kdo dřív, ale každá má stále svůj blog i mimo tento. Baka - chan určitě, Shirayuki už na něm, tuším, není aktivní.
Pak přišla Vita, moje nejoblíbenější spoluautorka :3, která tuším má také blog mimo tento. Asi má jediná věrná, kterou nikdy ItaSasu neopustí... doufám :D.
A poslední Kinuška, holka, se kterou se hádám nejčastěji o totálně nepodstatných věcech :D. Neuvěřitelně mi brnká na nervy, já myslím, že si to dokážete představit, když vidíte, jak elegantně tu jedná s "hatery". Ale znám ji tak dlouho, jako mám tento blog, takže tyhle naše neshody nás nerozdělí.

Tak to byla hrubě popsaná historie tohoto blogu, nikdy víc už to asi dělat nebudu, ale aspoň máte hrubou představu o tom, jak moc složité to tu občas máme :D. Docela by mě i zajímalo, jestli je tu mimo Kin a mě někdo, kdo tento blog zná od počátku... pochybuju :D.

No každopádně našemu bločgu přeju všechno nejlepší a dlouhéééééé trvání.

Vaše Ája


Na hřbetu koně 16 2/2

29. května 2014 v 15:01 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně
Debilní znaky...


Na hřbetu koně 16 1/2

29. května 2014 v 15:00 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně

No vidíte to, jak krásně umíte komentovat :3. Opravdu jde jste mě a Vitu potěšili, tak jen tak dál ^_^, protože jak často budeme povídky vydávat, zavisí jen na vás :P. My máme už spoustu povídek dopsaných, ale zveřejňujeme je podle toho, jak moc vy komentujete :P.


Divided XI. - Hladové plameny

26. května 2014 v 17:30 | Shirayuki + Vita |  Divided
Posedlost 3 - Odhalení

25. května 2014 v 10:26 | Ája |  Posedlost
Stala se mi taková moc fajn věc - je pondělí večer, já už mám napsaný skoro čtyři stránky, a když si ve dvě ráno říkám, že už bych jako fakt mohla jít spát, chci vypnout noťas, aby mohl přes noc aktualizovat (po tý přeinstalaci winu chce furt něco aktualizovat :D). No a jelikož na svém super extra rychlém notebooku (bez ironie) mám otevřených snad 15 textových dokumentů najednou a Posedlost 3 jsem neměla ještě uloženou, tak v tý zvrhlý rychlosti klikání si to omylem zavřu... bez uložení. Když mi to došlo, dobrých deset minut jsem jen hleděla beze slova na obrazovku, pak se začala hystericky smát a radši šla spát. Well done, práce několika hodin v tahu...
No každopádně jsem to napsala znovu :D ...i když zdá se mi, že ne tak dobře.Nevinná praxe 1

19. května 2014 v 23:37 | Ája + Vita |  Nevinná praxe

Dočkala/li jste se. Koho zajímá, o čem to je, nechť navštíví rozcestník ItaSasu dílo... ok, budu hodná a překopíruju to sem :D.


Povídka za první místo v BYS pro Rissušu. Sasuke je student herectví a se svým bratrem po prudké hádce neudržuje žádné styky, které ale záhy bude muset chtě nechtě obnovit, když se ukáže, že jen jeho sourozenec mu může pomoct získat... praxi.)


Ceny za BYS a samotné povídky

18. května 2014 v 15:10 | Our Genjutsu |  Soutěže
Omlouváme se, že je to tak pozdě, ale "vyrobit" cenu za první místo bylo trochu náročnější, ale zvládli jsme to ^_^.


Nevděčný spratek 14

17. května 2014 v 16:04 | Ája |  Nevděčný spratek
Docela mě vyděsily komentáře u téhle povídky (ne počet, za ten jste miláčci :D) - nebojte se, proboha, já to dopíšu...dopsala jsem - tohle je předposlední díl (všechno plánuju jednou dopsat... za 10 let.. vtip, VTIP! Na prázdniny jsem si dala předsevzetí - dopíšu všechno, co jsem začala před rokem 2013). Nejvíc mě štve a zároveň těší, že když si teď zpětně přečtu první díl a porovnám ho s posledním, je to až moc brutální změna. Sice asi k lepšímu, ale i tak mě to štve, protože ten text není jednolitý... no nic, s tím už asi nic neudělám a přepisovat to nebudu :D.

A to ještě nevíte o těch třech dalších nových povídek, které se chystají... :D.Na hřbetu koně 15

17. května 2014 v 14:56 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně


Jen málo z vás ti zaslouží pokračování, fakt nás s těmi (ne) komentáři štvete, takže jestli se další díl nepřehoupně přes alespoň obvyklých 15 (když vidíme, že to čte pomalu 80 lidí, je to i tak dost chabé), tak pokračování zkrátka nebude :). Ti, kdo napíšou komentář a budou chtít pokračování, stačí připsat email a my vám ho pošleme. Fair play.


Vánoční dárek 2 2/2

15. května 2014 v 20:30 | Ája + Ivanitko |  Vánoční dárek
Druhá část - která podle blog.cz má více než 40 000 znaků ^^"