Duben 2014

Divided IX. - Vyvolení

29. dubna 2014 v 13:39 | Shirayuki + Vita |  Divided


Dnešní anotace je trochu netradiční, inspirovaná fabulous Smajli, ovšem v duchu mé životní lásky jménem the GazettE. Jelikož končí největší nápor školských povinností a je tak víc času psát, budu přidávat častěji (Shira se prachsprostě nudí a její famílie by měla děkovat, že se věnuje tomuhle místo jiných druhů zábavy).
Tomuto dílu bych dala název něco jako ,,změna plánu". Vystřelíme si z/do někoho, představíme další z dvorských potěšení a jako třešnička na pomyslném dortu bude brzký nástup yaoisty oblíbené postavy, která v našem (arigato, Iv) kulišníkovi najde zalíbení. Brace yourselves. Jdu dělat něco smysluplnějšího.


Na hřbetu koně 14 2/2

28. dubna 2014 v 0:01 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně
znaky, znaky... ach ty znakyZloděj bolesti (Saito Hajime x Okita Souji)

27. dubna 2014 v 12:02 | Shirayuki |  Jednorázovky
Povídka je společná s mou nejnovější spoluautorkou Verčou, zatím bez otaku jména, takže není to jen má zásluha (yaoi scénku psala ona, btw). Moje maličkost ztvárnila postavu Hajime-kun, i když jsme si to tak nějak přehazovaly jako horkou bramboru. Závěr je moje zásluha *hrdě se hlásí*.
Hakuouki představuje jedno z nejlepších anime, co jsem kdy viděla. Ta historie, nádherná kresba, propracované charaktery jednotlivých historických postav (Hijikata je svému originálu hodně podobný), jen ta romantika tak trochu hapruje, jelikož se jedná o reverse harém, všechny postavy mužského pohlaví se točí kolem jedné neschopné holky, která se samozřejmě zamiluje do jejich velitele, chladného konzervativce. UtaPri hadr. Mám navíc podezření, že Chizuru má stejnou seiyuu jako Haruka. Ale to sem nepatří, recenzi udělám. Na čest klanu Uchiha.
Pokud jste anime viděli (teď mluvím o Shinsengumi Kitan a Hekketsu, Reimei roku je nultá řada o začátcích tehdejší Roshigumi a velkým plusem je nahrazení Chizuru fešným ukem Ibukim Ryunosukem), tak víte, jak kdo dopadl. Já osobně jsem z těch, co si dohledali osudy postav, protože mi například absolutně nedošlo, co se stalo s Hajime-kun. Konec této povídky je inspirovaný skutečnými událostmi, jak Souji dopadl, včetně jeho posledních dní. Ano, víme, že Saito se nakonec oženil, stal se velitelem policie a zemřel roku 1915 na onemocnění žaludku, takže se vylučuje to, co udělal na konci této povídky, ale budiž peníz.
Psané z pohledu Soujiho.
Žánr: romantika (slaďarna jako prase), yaoi (18+ sem psát nebudu, stejně na to kašlete, you perverts), spoilery, doják


Návrat k civilizaci

26. dubna 2014 v 22:43 | Ája |  Kecy
Píše se rok 2014, sobota 16:00
Ájinka je přezoufalá, bratr se jí stále neozývá, už na něj nechce spoléhat a tak si na svůj facebook píše status: Nenašel by se tu někdo, kdo se vyzná v počítačích? ^^" Nebo někdo, komu se po aktualizaci avastu nešlo připojit k wifině?
Chvíli bylo ticho po pěšině, pak mi to lajknul jeden kamarád... Tři hodiny jsem byla u něj, takových možností, kolik zkusil a už to vypadalo tak beznadějně... a pak...
Píše se stále rok 2014, sobota 21:40
Kamarád mi přeinstaloval win, nainstaloval nový ovladače k wifi... přišla jsem o všechny soubory i programy... což o to, s těma souborama jsem počitala, ty mám na flashce, ale přišla jsem o photoshop... no bude prdel, ho dávat zpátky, ale hlavně, že mi jde net :3. Já fakt měla absťák :D.
T: ,,Už jde kabel."
A: *nachází se pod vlivem extáze*
o několik minut později...
T: ,,Už jde i wifi."
A: ,,Zbožňuju tě." :3 :3 :3 ,,A zvu tě na pivo!"
Píše se rok 2014, sobota 22:40
Ája sedí doma na svém notebooku, konečně po dvou dnech strádání si vzala puding a pořádně se nadlábla :3

Tak teď budu do rána instalovat zpět to, o co jsem přišla :D. O zábavu mám postráno :D.

Vaše Ája

Odvrat od civilizace

26. dubna 2014 v 17:05 | Ája |  Kecy
Poplach nejvyššího stupně!
Tímto Vám oficiálně oznamuji, že jsem na dobu neurčitou bez internetu.
Píše se rok 2014 n. l., čtvrtek 24. 5. zhruba 23:40
Ája sedí u notebooku a přemýšlí, že už by mohla jít spát ráno přeci vstává do školy. Ještě před tím, než se ale odebere do říše snů, avast jí oznámí, že by rád aktualizoval. Áje už se moc nechce, ale tak potvrdí aktualizaci a následný restart. Když se notebook znovu spouští, vzpomene si, že by si měla zjistit autobus na zítřek, protože jim odpadá první hodina.
A teď přichází ta zlomová chvíle, notebook se ne a ne připojit k wifině. To se očas Ájince stane, ale nic co by nevyřešilo vypnutí a následné zapnutí wifi, to není. Ájinka tak tedy učiní a ono nic. Ájinka není nervózní a zkouští to znovu. Ale ono pořád nic... Ájinka panikaří... do 01:00 se s tím trápí a snaží se to opravit. Zhroucená nakonec odchází spát.
Píše se stále rok 2014 n. l., pátek, 25. 5. zhruba 8:00
Ájince se stále nedaří připojit k wifině. Ájinka přemýšlí, jestli je to vina wifi nebo notebooku. Ájinka se pokouší připojit mobil k wifi. Funguje. Ájinka neví, jestli se radovat nebo brečet, protože je sice na netu, ale s jejím nebohým notebookem něco je.
v 9:00
Ájinka přichází do školy a není ve své kůži a vypráví kamarádkám svůj srdceryvný příběh zatím se špatným koncem a nejistým pokračováním. Kamarádky koukají na Ájinku jako na nemocnou.
Ájinky spolusedící: ,,Je to jenom internet a máš mobil, můžeš třeba konečně začít cvičit."
Ájinka: *dívá se na ni, jako kdyby jí přeskočilo* ,,Nepotřebuju cvičit, jsem hubená až až, já chci svůj internet!"
v 10:00
Projevují se první abstinenčí příznaky. Třes rukou a roztěkaný pohled.
Ájinky spolusedící: ,,Prosímtě, vždyť ve škole jseš taky bez internetu a ani si sem notebook nenosíš."
Ájinka: ,,Mně jde o ten pocit, chápeš? Prostě ten pocit, že když přijdu domů, můžu jít na svůj notebook, kterej je připojenej k wifi!"
Ájinky spolusedící: ,,Jseš praštěná a závislá a potřebuješ psychologa, tohle není normální."
Ájinka: ,,Já neříkám, že nejsem závislá, ale taky na tom nic nechci měnit! Navíc, víš, že tahle nemoc fakt existuje? Je to fobie a říká se tomu - strach z toho, že zůstaneš bez připojení."
Ájinky spolusedící: ,,Jseš praštěná a závislá jako moje sestra."
v 13:00
Ájinka přichází domů ve stále špatné náladě. Ze stresu celý den nejedla. Nakonec si dala plátek sekaný. Notebook se stále odmítá připojit k wifi.
v 17:30
Ájinka přichází k Riuu s depkou, aby se trochu uklidila. Riuu nechápe jako všichni ostatní.
22:00
Ájinka na to prdí a jde spát. Ačkoliv ví, že bude mít noční můry.
Ájinky sestra: ,,Hele, má to i svoje pozitiva, poprvý v životě jdeš spát brzo."
Ájinka: ,,Zabiju tě." -_-
Ájinky maminka: ,,Já ji chápu, mně někdo rozbít televizi, tak probrečím celej den."
Ájinka: ,,Dík, mami, konečně mi někdo rozumí."
23:00
Ájinka je na mobilu na fb, protože ze stresu nemůže spát a zjišťuje, že se jí ozval bratr té doby žijící v Anglii, a velice důležitá poznámka: Ájinka má bratra odborníka přes PC. Oznámuje Ájince, že jí poradí, co s tím, ale až zítra, protože jde spát.
Té noci se Ájince zdaly velice hrozivé sny.
Píše se stále rok 2014, sobota 26. 5. 14:00
Ájinka jde na dvě hodiny ven s Riuu se projít. Vrací se obě dvě naprosto hotové. Ájinka stále trpí pro internet.
17:00
Ájinka sedí u sestry na notebooku a sepisuje tento článek a velice u toho trpí a čeká, až se jí bratr laskavě ozve. Doufá, že to bude brzo, protože jinak bude opravdu zralá na prášky...

Tak, myslíte si, že to přeháním, že? Přiznávám, že jsem závislá na internetu a myslím, že to vůbec nepřeháním! Q_Q Nevím, jak dlouho to ještě potrvá a jestli vůbec bratr něco vyřeší, ale do tý doby... no povídky budu psát, to můžu i bez netu, ale... no to je jedno, prostě potřebuju dopsát jisté věci do školy a to bez netu moc nejde a vůbec! JÁ - HO - CHCI.

Vaše zoufalá Ája
P. S.: Kdybych se dlouho neozvala, tak ležím na psychiatrii nebo jsem pošla. A to myslím naprosto vážně.


Lékařské tajemství (ItaSasu) 2/2

22. dubna 2014 v 19:00 | Ája |  Jednorázovky
Já se na ty znaky fakt vykašlu...

Lékařské tajemství (ItaSasu) 1/2

22. dubna 2014 v 18:58 | Ája |  Jednorázovky
Tak slibovaná jednorázovka je tu. Nejvíc mě štve, že mám tolik nápadů na povídky, ale prostě to nestíhám sepsat, tak tady je alespoň jedna z nich.
A mimochodem, zahájila jsem čištění Kirina (můj notebook má jméno! :D ...přesně Kirin Katon Uchiha) a našla spoustu perverzáckých obrázků ItaSasu, NaruSasu atd., tak se o ně s vámi v nejbližší době podělím a že to je tedy pohled :3. Někdy si říkám, co by se stalo, kdyby mi někdo Kirina sebral a zjistil heslo. Sice ta nejúchylnější složka je doplněná popisem ,,vstup na vlastní nebezepečí", ale no nevim nevim...

Pár: ItaSasu (nečekaně)
Žánr: romantika
Varování: yaoi, krev (nemyslete hned na to, na co právě myslíte, není to tak!)
Věková hranice: já je nemám tak ráda, protože stejně nevím, co do nich psát... tak minimálně 15+, aby se neřeklo, stejně to nikdo z vás nedodržuje xD


Divided VIII. - Oběť

22. dubna 2014 v 12:51 | Shirayuki + Vita |  DividedRozhodly jsme se přidávat díly těch povídek, co budou mít nejvíc komentářů. Chápejte, že když si to přečte 60 lidí a komentuje ani ne 10, pro nás jsou vaše reakce jediná odezva, co v povídkách zlepšit, nechat apod. Povídky s trvale nízkým komentováním budou pozastaveny a třeba se k nim časem vrátíme. A hejtujte si jak chcete, není naší povinností sem ty povídky dávat. Příště tedy bude INYF.
Ti ostatní, jejichž jména vídáváme pravidelně...děkujeme vám. My si všímáme. A podporujte nás dále :).


Náruč nejistoty 7

20. dubna 2014 v 23:17 | Ája + Vita |  Náruč nejistoty
Tak tu máte poslední díl...