Březen 2014

Without darkness 12.kapitola - The Last

31. března 2014 v 16:01 | Shirayuki + Vita |  Without darkness
Vážně je to poslední díl? Skoro se tomu nechce věřit. No, psaní jsme si s Vitou užily a já si jako vždy myslím, že jsme z tohohle tématu mohly získat víc. Elfové, hmm... někdy je zase použijeme. Jsem však ráda, že je povídka dopsaná a uzavřela se tím další vrátka do minulosti. Takže tímhle si můžeme odškrtnout další kolonku ve sloupečku nedokončených povídek.
A malá zajímavost: dávám sem tenhle díl protože se mi dnes zdálo, že to dělám. Well, to se pozná, když vám skutečně takříkajíc hrabe.
Mazlíčci 2

26. března 2014 v 20:03 | Ája + Vita |  Mazlíčci
Když už jsem tedy nic dlouho nepřidala :DUntouched 31

26. března 2014 v 19:51 | Ája + Vita |  Untouched

Tak tu máte další díl a pomalu a jistě se blížíme ke konci. Pardon, čekali jste dlouho, i když jste moc krásně komentovali, měla jsem trochu fofr, ale přeci jen to tu je.


Pod svícnem největší tma - Epilog 1/2

22. března 2014 v 16:45 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Pomalu se loučíme s touhle povídkou, proto si závěrečnou část necháme na později. Jedná se zatím o mé nejdelší společné dílo (hlavně dokončené!). Přijde mi, že se to od doby, co Itachi zachránil brášku z vězení, nějak zvrtlo. Původní námět šel zkrátka do kytek, mohla jsem z tohohle tématu vyždímat i víc než takový výžblebt, totiž jakýkoliv vztah Sasukeho kromě toho s Itachim se vůbec hodně odbyl, takže Konan a spol. zmizeli někam za humny.
Nevermind, příštím dílem se rozloučíme jak s touto povídkou, tak i Without darkness. Připravte si kapesníčky, naši milí čtenáři.

Spousta vyřešených problémů!

20. března 2014 v 12:00 | Ája |  Kecy
Spousta nových informací následuje právě teď! ----->
  1. Kdybyste někdo jel na Cosplayparty a chtěl se vidět se mnou nebo s Kin, máte možnost :D
  2. → z toho vyplývá, že pátek, sobotu, neděli ode mě nic nečekejte, pokud se nečekaně nerozhodnu něco přednastavit, ale jelikož je blog.cz * sprosté slovo * tak se to nejspíš ani nezveřejní.
  3. Mám rozepsáný další díl "Posedlost" a vůbec jsem šla hodně do sebe a snažím se dopsat co můžu :D.
  4. Mám rozepsanou povídku s Ivanitko a jaksi se čeká, až dopíšu lehce závěrečnou, část... :D (zpráva pro Ivanitko: možná potáhnu na Cosplayparty noťas, tak to tam dopíšu nebo minimálně dovymyslím a sepíšu na papír :D... neboj, skenovat ti to nebudu, přepíšu to pak do kompu :D)
  5. Plánujeme s Kinuš pokračování Orochimarovy rovnice (zpráva pro Kinuš: ne, pořád nevím, kdy si na to najdu čas :D)
  6. Pár lidí si už stěžovalo, že vždycky dávám pouze den dopředu vědět, na jakou akci jedu a vy nemáte možnost se se mnou domluvit na případném setkání, takže info ohledně AF: jedu a jedu se svým cosplay týmem, beru Madaru, Gaaru (jestli dostanu z tý tykve kýlu... :D), Sasánka (bez něj by se neobešel asi žádnej con a myslím že Riuu - asi už všichni víte o koho jde, ale kdyby náhodou, tak ten Itachi na designu :D - si už určitě zvykla, že si kvůli mně musí brát Ityho, protože Sasuke bez Itachiho v mým případě nepřipadá v úvahu :D), pak beru pár dalších méně podstatných cosplayů a jestli vůbec, nechce se mi s tím táhnout, loni mi to stačilo :D)
  7. SasuSaku - velká otázka, se kterou mě "prudí" nejvíc lidí - tak jo, veřejně se přiznám (jak si mnozí z vás vynutili), že mě ten pár opravdu už moc nebaví a plánuju tuhle kapitolu mého života definitivně uzavřít, až dopíšu všechny povídky, které jsem si s tím párem rozepsala, POKUD by se nenašel nějaký možný spoluautor (ano, myslím tím, že mi můžete napsat, pokud se mnou chcete napsat něco na SasuSaku). Doufám, že tímto vymizí všechny útoky na mou osobu, co se týče SasuSaku.
  8. Donuťte někdo Honzu, ať se mnou dopíše For your eyes... ok, to už přeháním :D. Donutím ho sama :D.
  9. A poslední: odměny za BYS se blíží, až s Vitou dopíšeme cenu za první místo :D.
  10. Chtělo by to něco i sem, protože deset je hezký číslo, ale už nevím, co víc jsem vám chtěla říct. Tak vám řeknu o Hokageconu, tam jedu taky, náš cosplay tým tam má přednášky + nějaký hry, takže kdyby se chtěl někdo vidět třeba tam. Taky vás tam nepřímo lákám (ne vůbec to není poznat :D, ale kdo jste tam loni byl, tak mi určitě dáte za pravdu, že to stalo za to :3)

Tak to už je fakt asi všechno... doufám... jsem sklerotik a notýsek na poznámky mi ještě nikdo nepořídil!
Ale můžu si odfajfknout: otázka účastu na conech vyřešena, otázka SasuSaku vyřešena, otázka spoluatuorský povídek by se taky dala považovat za vyřešenou :D.


Vaše Ája

Obchodník s lidmi VII.

19. března 2014 v 18:46 | Vita |  Obchodník s lidmi
Ano, vím že je to dlouho, opravdu hodně dlouho. Měla jsem zdravotní problémy, ostatně, to vás stejně nezajímá. Nebudu plýtvat znaky na výmluvy. Já jen upřímně doufám, že ještě existuje byť jen pár lidí, kteří by stáli o pokračování a kteří si o něj i řeknou, protože se nemůžu zbavit pocitu, že tahle povídka je na vás málo úchylná. Ono to přijde, časem... ale je jen na vás, jestli se k tomu společně propracujeme. Každý komentář od každého z vás (myslím i tebe, přesně tebe) mě nakopne k další tvorbě.

Začínáme se dostávat do nitra všech spletenců, v tomhle díle se poznáte blíž z Cvičiteli a přečtete si, jestli si bude Itachi schopen vyžehlit ten náhlý útěk, když měl se Sasukem schůzku.
Snad si to pamatujete.

Nature of evil 3/3

16. března 2014 v 14:24 | Shirayuki |  Jednorázovky
Shira-chan se dokopala k tomu dopsat další nedokončenou povídku! *davy jásají*
Jelikož mám za sebou psaní velké a malé seminární práce, shánění jejich tisku a vazby, z části též i období testů (neboť učitelé se musí domluvit na to, aby všechny písemky daly do termínů nesnesitelně blízko sebe a jak probereme jednu látku, hned z ní píšeme), tak jsem si udělala čas na dodělání alespoň téhle.
Dnešní díl je o něco delší než dva předchozí, potřebovala jsem to zkrátka všechno uzavřít a to je příběh ještě značně osekaný a ochuzený. Ten pocit, když už máte konec, ale mezeru mezi ním a tím, kde právě jste, nevíte jak vyplnit. Snad jsem ho nějak zvládla a bude to stát za to. Když budete hodní, brzy přibydou i další tohoto žánru a příští víkend čekejte Carnival.
Na hřbetu koně 12 2/2

15. března 2014 v 11:22 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně


Pitomý znaky...


Na hřbetu koně 12 1/2

15. března 2014 v 11:18 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně
Vím, slíbila jsem, že nejpozději do pátku bude další díl, ale jaksi jsem se v pátek dostala domů sotva na tři hodiny a ve dvě ráno se mi už opravdu nic zveřejňovat nechtělo :D. Ale vynahradím vám to, tenhle díl je delší než obvykle.Calia, Missy a Sebastian

12. března 2014 v 18:59 | Ája |  Vlastní příběhy
Tak Nausy, konečně si se dočkala, je to tady :D.
Přináším vám zážitek z jedné dvouhodinovky tvůrčího psaní. Náš profesor si vymyslel opravdu velice zajímavou aktivitu. Už při minulé dvouhodinovce nám zadal vymyslet si nějakou vlastní postavu anebo popsat už nějakou existující tímto způsobem: 5 přídavných jmen vzhledu a povahy, vnitřní monolog, dialog s nějakou jinou osobou a popis té postavy. Jelikož jsem tam minulou hodinu nebyla, tak jsem si zjistila, co jsme dělali, abych byla připravená a tuhle krávovinku si tedy napsala. Vymyslela jsem si perverzního upíra (jo začíná to být ohrané, příště si vymyslím radši šípkovou sněhurku :D).
A pak to přišlo. Náš drahý pan profesor řekl, že máme to všechno, co o té postavě máme shrnout do jedné věty a ten papírek pak položit na lavici dopředu nepopsanou stranou nahoru. Potom mě požádal, abych vylosovola dvojice a spolužačka ke každé dvojici vylosovala ještě jeden papírek s neznámým obsahem :D.
No nevím, jak se mi to podařilo, ale nakonec tam zbyla jedna trojice a shodou divných okolností jsem to byla já, ta spolužačka a Nausy :D. Na onom doplňujícím záhadném papírku bylo napsáno ,,redakce časopisu Blesk". A úkol zněl: napsat s těmi postavami dialog v prostředí, které nám bylo vylosováno.
Tak a vymyslete si dialog, když já měla upíra z nějakýho XX. Století (Sebastian), Nausy obdobu Xeny (Calia) a spolužačka holku z budoucnosti (Missy). Překvapivě jsme si s tím poradily a pojaly to jako rozhovor, holka z budoucnosti měla být redaktorka a obdoba Xeny s upírem celebrity :D.

,,Drž už hubu!"
,,Já ti pouze řekl, že máš v těch kalhotách velký zadek."
,,Tak se uklidníme," okřikla je energická žena. ,,Jak se vnímáte navzájem?" zeptala se Missy dřív, než ji stačili znovu přerušit.
,,To myslíte, jak vnímám toho sadistického bastarda?"
,,Pokud si dobře vzpomínám, tak moji rodiče byli před pěti sty lety řádně oddáni. A jak se mají tvoji rodiče? Ah, já zapomněl, ty jsi je ani nepoznala," poznamenal důležitým tónem hlasu.
Podívala se na něj vražedným pohledem a naznačila podříznutí hrdla.
,,Posluš si, stejně už nejsem mezi živými," poznamenal s pošklebkem.
,,Ehm, ehm," odkašlala si Missy. ,,Máte v současné době nějakého partnera?"
,,Owen byl upálen za velezradu," odpověděla Calia lhostejně.
,,Eh zajímavé a co vy?" Otočila se Missy na Sebastiana.
,,Sežral jsem ji při milostných hrátkách," opáčil chladnokrevně, zatímco si prohlížel špínu za nehty.
,,Počkej! Já myslela, že chodíš s Edwardem Cullenem?" poznamenala Calia šibalsky.
,,To je tvůj příbuzný?" zeptal se bez známky emocí.
,,Když už jsme u těch příbuzných," pokračovala Missy v otázkách, aniž by si všímala jejich rozepře, ,,jste s některým z nich v kontaktu?"
,,No moje tetička bydlí na sousedním hřbitově, ale ty asi žádný nemáš, když je necháváš upalovat za velezradu," protáhl významně.
,,A tvoje tetička asi nebude mít brzo koho navštěvovat." Vytasila Calia meč.
,,Posluš si, ale dost se nadřež." Roztáhl upíří křídla a odletěl.
,,Tak si myslím, že zabíjení robotů bylo bezpečnější," povzdechla si Missy a svým teleportačním oblekem se přenesla pryč.

The bloody End :3

Poznámka nakonec:
profesor na mě: ,,Takže vy chcete být muž a ještě k tomu upír?"
já: ,,Ne... já nevěděla, že ta postava měla představovat nás." Podívám se na Nausy.
Nausy šeptem: ,,Já taky ne."
...bezva, už mám status uchyla a teď mužatky a upíra :D