Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Leden 2014

Špatný nápad 7

31. ledna 2014 v 12:27 | Ája |  Špatný nápad
Píšu jak... ani nechtějte vědět. Kdykoliv mám volnou chvilku. Seděla jsem tu pomalu až do 5... ráno. A jestli mi teď někdo napíše, že chtěl ale tu a tu povídku a ne tohle, je mi to upřímně jedno :). Píšu tak, jak mám nápady. Já si prostě nápady z prstu nevycucám, přicházejí samy. Teď pracuju na Nevlastní. Tak se mnou prosím mějte soucit a pochopení. Dělám co můžu.
Děkuji.
Pornochimaru

30. ledna 2014 v 23:35 | Ája
Dobrý večer, drazí a rozmilí,
tak jsme dneska s Kinuš trochu blbli :D. Bavili jsme se o tekutých linkách a vzniklo z toho toto... :D

Cosplay by Kin Ankoku. Já vím, vypadá děsivě, taky jsem se jí lekla :D. Musela jsem to sem dát, to opravdu nešlo :D


Ku ku ku

26. ledna 2014 v 9:36 | Ája |  Uchiha
Nemohla jsem si pomoct, včera jsem na něco náhodou narazila a musím Vám to ukázat :D.


Na hřbetu koně 10 1/2

25. ledna 2014 v 16:55 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně

Jste zlobivé děti, takže další část dostanete až... jindy :PCarnival IV.

21. ledna 2014 v 9:56 | Shirayuki |  Carnival

Náruč nejistoty 5

19. ledna 2014 v 17:55 | Ája + Vita |  Náruč nejistoty

Další díleček. Přemýšlím, že si pro vás přednastavím všechno, co jen můžu, protože opravdu poslední dva týdny absolutně nestíhám. Ne že bych byla přímo flákač, ale v rámcích možností na školu docela peču (ono fakt nejde učit se každý den), a proto když se já učím i v pátek, znamená to, že je opravdu zle.
Den co den píšeme písemky. Písemku z dějáku na jedno a to samé téma jsme psali už 3x, protože máme všichni pětky. Prý je to naše vina, ale kdyby se ten kretén... pan profesor jsem chtěla říct, zamyslel sám nad sebou, tak mu možná dojde, kde je asi chyba. Jsem asi jeden z pěti jedničkářů v dějáku a mám z toho testu 4 ...who cares? Mně už je to fakt jedno :D. Ale ty ostatní předměty zase tak lehko vypustit nemůžu.
Do toho ještě rodinné a mezilidské vztahy a problémy. To nechci probírat na veřejnosti, povolaní již vědí :D, ale prosím vydržte do pololetí. Potřebuju se trochu vzchopit. Doteď jsem psala soutěžní povídku, když ji nenapíšu jsem neklasifikovaná ze semináře tvůrčího psaní. Nemůžu vám tu povídku ani ukázat, protože to je podmínka tý soutěže - musí to být něco, co ještě nebylo nikde uveřejněno. Až vyhlásí výsledky, tak vám to sem klidně dám, ale je to brak :D.
Taky jsem dělala projekt na chemii. Měli jsme udělat něco na téma léky nebo pesticidy, ale ne na papír. Tak jsem nashromáždila krabičky od léků a postavila z nich takový "menší" městečko :D. Jsem zvědavá, jak se s tím potáhnu do školy v MHD.
Dobře, už končím! :D