Prosinec 2013

Obchodník s lidmi VI.

2. prosince 2013 v 22:03 | Vita |  Obchodník s lidmi

Tak ještě před zavíráním pc zkontroluju, jak je na tom počet komentů u Obchodníka s lidmi a nevěřím tomu, co vidím... oni vědí, že Uchihovi Itachimu je 21 let. Vzhledem k tomu, že mě to tak potěšilo, jsem se rozhodla dát vám sem další kapitolu. Sasufilové nebudou potěšeni, fanoušci Hidana naopak ano. Dozvíte se o tom HIV, kdopak nám ho chytil...?


Náruč nejistoty 1

2. prosince 2013 v 0:00 | Vita + Ája |  Náruč nejistoty
Takže, přinášíme Vám s Vitou novou povídku ^^. Nebude to tak dlouhé jako Na hřbetu koně nebo Untouched, protože to původně bylo plánované jako jednorázovka, ale tak nějak se to protáhlo... o zhruba 30 stránek :D.

Námět je jednoduchý. Z Itachiho se krátce po studiích stal úspěšný podnikatel, odstěhuje se od rodiny a vede vlastní bohatý život. Bohatý hlavně na milenky... a milence. Jeden takový krásný týden plný nezávazného sexu mu přeruší Fugaku, má na svého staršího syna prosbu - jestli by si k sobě na pár dnů nevzal Sasukeho, protože má prázdniny a musel by být doma sám. A Fugaku se bojí, aby nezdemoloval dům. To by ještě nebylo takové neštěstí, pravý problém nastane, až když Sasuke naruší bratrovi milostné hrátky jen kvůli své domněnce, že prozradil jedno jeho choulostivé tajemství. Itachi rozhořčen pošle sice dívku domů, ale po Sasukem chce odpovídající náhradu za zkažený večer a nespravedlivé nařčení...