Říjen 2013

Alea iacta est 2

30. října 2013 v 12:44 | Shirayuki |  Alea iacta est
Dnes si představíme pár více i méně důležitých postav a čeká nás také seznámení s hned několika jejich legendami. A pomalu se nám blíží hlavní zlom v příběhu.

Akinator

27. října 2013 v 12:09 | Ája
Hned na úvod, všimněte si, do jaký rubriky to dávám. Kin se s vámi chce o něco podělit, ale nechce, aby to vypadalo, že je aktivní (ne, taky to nechápu :D). Tak vám o tom povím já.
Ráno mi poslala Kinuška odkaz a k tomu stručný popisek ,,hajzl". Nechápala jsem, ale klika a pochopila :D.
Klikněte na odkaz a v bublině na play, zadejte svoje jméno, věk, pohlaví (taky nechápu na co :D) a myslete si postavu - zpěváka, anime postavu, herce, režiséra... koholiv slavnýho a odpovídejte na otázky. On to uhodne :D.

Carnival I.

26. října 2013 v 12:05 | Shirayuki |  Carnival
První díl je lehce oddechový, představíme si v něm hlavní postavy a v příštím vysvětlíme, jak to tam vlastně chodí :). O podzimkách sem přibyde PSNT, abych to co nejdříve dokončila.


P.S.: Ten obrázek je naprosto nádherný a sexy zároveň :3. Poděkujme Áje ^^.

Divided I. - Ortel

24. října 2013 v 21:14 | Shirayuki + Vita |  Divided
Neděste se, Shira-chan hned vysvětlí. Protože se nám PSNT blíží ke konci a WD jsme také nedávno dopsaly, jen to sem dát, nastal čas přijít s další povídkou. Vyjímečně tu není jen recenze, ale i první díl a to z důvodu, abychom zjistily, kolik z vás bude mít zájem tuhle povídku číst. Jedná se o další ItaSasu z historického prostředí, někdy jsem se o tom námětu už zmiňovala. A protože jsem nemocná stejnou chorobou jako hlavní adminka, během víkendu sem konečně přibyde i první díl Carnival. Tak se ukažte, ať máme nějakou motivaci si udělat čas a dát sem další díl. Ano, i ty, neznámý čtenáři, co nenapíšeš komentář, na tebe se díváme :D.
Řím. Ve své době nejbohatší město na světě. Pod pozlátkem se však skrývá bída, utrpení a nespočet příběhů. Nyní zde vládne císař tvrdou rukou, šílený a krutý, Itachi. Trnem v oku mu je nebezpečná odbojová organizace, jež se svými sabotážemi, atentáty a úkladnými vraždami snaží svrhnout jeho vládu a nastolit svobodu. V jejím čele stojí jakýsi mladík s tajemnou minulostí, Sasuke. Právě po jednom takovém pokusu o převrat se ho podaří chytit, ale místo obvyklého trestu smrti se Sasuke stane jedním z císařových mazlíčků. Ti mají v paláci nejlepší postavení a slouží jen svému pánovi, avšak za cenu ztráty volnosti a své duše, časem se z nich stanou jen bezduchá těla, poslouchající na slovo. I zde panuje boj o pozornost a konkurence, řízené nekompromisními pravidly. A co může být více lákavé než čerstvé maso, schopné neustále odporovat svému pánovi.
Na pozadí příběhu o odhodlání, chtíči a rozpolcenosti se nám odkrývají vzpomínky na dávno ztracené pouto.


I'm not your friend 7

23. října 2013 v 21:44 | Ája + Shirayuki |  I'm not your friend

Tak jo, měli jste pravdu, ten předchozí díl tu už byl, akorát jsme ho kdysi nedala do rubriky, takže proto jsem ho zveřejnila znovu, protože já se vždycky dívám na to, co bylo poslední právě do rubriky :D.


Untouched 26 2/2

22. října 2013 v 9:13 | Ája + Vita |  Untouched
Ach ten omezený počet znaků :D

Untouched 26 1/2

22. října 2013 v 9:08 | Ája + Vita |  Untouched
Tak, jsem doma, mám zánět dutin a docela si to užívám :D. Ta škola mě jednou fakt úplně odrovná, mno nic, mám celekm dost času zveřejňovat povídky ^^.FA - Ichigo & Rukia

20. října 2013 v 13:32 | Baka - chan |  Ostatní FanArty
Hurá, po víc než dvou měsících jsem tu. Vím, že to bylo i horší, ale já se snažím zlepšit a moje neaktivita tomu zrovna moc neodpovídá. :D Začala škola a já z ní mám nervy v kýblu, před sebou vidím průměr na gympl, tlačí mě čas, v jednom kuse se s někým hádám a pak jsem nucená zamyslet se nad sebou a nad svými chybami a následně upadám do depresí. To je hnus. Pfu, to nemusíte vědět, ale proč to taky konečně někomu neříct, že jo. Ale vždycky může být hůř :D To mě zatim drží nad vodou a jsem ráda aspoň za těch pár věcí, co mi vycházejí. Když mám volno, jsem ráda že nic nedělám a nic nedělám. A nebo se většinu volného času snažím věnovat svým kamarádům. Jak se taky může někdo divit, když tady nejsem... :D
Taky si řikám, že tady nemám co pohledávat, když mám v hlavě jenom Bleach, píšu Bleach, kreslím Bleach atd. No, ono to přejde. (Tak já si ještě třeba rok počkám než objevím něco jinýho. :D) No ale, nikdo neřekl, že je to tu určené jen pro Naruto fandy (jak Ájuš říkala), tak prosim. :)
Ale nevěste hlavu, mám rozdělanej jeden Naruto FA, ale zkrat nastal někde mezi tužkou a anatomií Sasukeho těla, protože vypadá jako hadrová panenka. Takže si to ještě projde pár úpravami. :)
A už konec výkecu. :D Za konstruktivní kritiku budu vděčná.Na hřbetu koně 2

18. října 2013 v 22:45 | Ája + Vita |  Na hřbetu koně


Ájinek má rýmičku a krkbolístek (hele, já vymyslela vlastní slovo :D) a po dlouhém uvážení se rozhodla, že alespoň v pondělí zůstane doma, takže.... asi budu zveřejňovat povídky :D.Beastly 3/3 (SasuNaru)

16. října 2013 v 20:10 | Shirayuki + Katana |  Jednorázovky
Tak tu máme poslední díl, snad jste si čtení užily stejně jako já psaní s Katanou :). Brzy sem možná přibyde další SasuNaru a taky jedno hodně PWP ItaSasu, dále mám v plánu mou první kapitolovku SasuNaru. Pokud mi miláček půjčí net, jako tentokrát, jelikož můj nejde T_T.