Září 2013

Žárlivost

30. září 2013 v 8:44 | Vita |  Jednorázovky
Mám tady pro vás kratší jednorázovku, mám školu a myslím, že nejsem jediná kdo nestíhá, takže si na Obchodníka a Untouched budete asi muset počkat, nejsme roboti, že. Tahle jednorázovka už byla napsaná dávno dávno, takže kvalit NIC MOC A JÁ TO NESTÍHÁM OPRAVIT... no zkuste to...

Dárek k svátku 1/2

26. září 2013 v 1:04 | Vita |  Jednorázovky
Takže… dneska je 26.9. a to znamená co? Že má naše hlavní adminka Ája svátek. Takže já ti přeju všechno nej, znáš to. Můj dárek je jako vždy originální -.-" Promiň, ale nic jiného mě nenapadlo. Takže tahle ItaSasu povídka je věnována všem Andreám a hlavně tobě, Ájo J Jsi úžasná spisovatelka a dobrej člověk, tk prosím zůstaň taková, jaká jsi, protože tak tě mám rádda.
Teď už k povídce… je to úchylárna… divte se, vždyť to má bejt dárek naší Áje :D Ale pro jistotu a klidné svědomí:
Varování: 18+ (yaoi)

Dárek k svátku 2/2

26. září 2013 v 0:59 | Vita |  Jednorázovky
pokračování


Pod svícnem největší tma II - 7.kapitola

21. září 2013 v 12:55 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Budu se snažit přidávat sem povídky průběžně, ale to záleží také na vás a vašich komentech, zda vám stojíme alespoň za to vyjádření. Takže čím víc jich bude, tím pravidelněji budu přidávat další díly nejen téhle povídky, ale i těch ostatních. A vyjádřete se, prosím, kterou chcete jako další.
Jinak, co se týče další mé aktivity na tomto blogu, plánuji sem přidat pár recenzí a nějaká ta videa.
Varování pro dnešní kapitolu: yaoi, krev a násilí (jednoduše, standart téhle povídky :D ).


Miska jahod

18. září 2013 v 18:51 | Ája |  Vlastní příběhy
Toto jest po dlouhé době jedna z originálních povídek. Měla jsem něco napsat na tvůrčí psaní. Cokoliv, co by dalo na 2 stránky max. a já napsala šíleně zvrhlou věc. Nechala jsem to přečíst asi 10 lidí, otaku mi řekli, že to mám poslat, neotaku, že ne.
Dlouze jsem přemýšlela a nakonec napsala o vyvraždění klanu Uchiha, jen jsem pozměnila trochu situaci, prostředí, postavy a okolnosti. Protože mi bylo řečeno, že takovou perverznost by náš profesor nemusel ustát :D.

Obchodník s lidmi IV

16. září 2013 v 16:49 | Vita |  Obchodník s lidmi
Tahle kapitola už je trochu akčnější, pokud jste se prokousali až sem, tak vám gratuluji, ona tahle černá společnost, co tu popisuji je docela složitá a pokud jste pročetli první tři díly, už byste se v tomhle ilegálním světě měli umět pohybovat. Každopádně tady už se začně něco dít, objevuje se náš neodolatelný Sasuke.
Děkuji za přízeň a nápady Mie, Asway, Kataně, Uchimaki, Aki-chan a samozřejmě Áje. Vaše nápady mě inspirovali a některé se mi líbily tolik, že je v příštích dílech pravděpodobně použiji.Nehodlám se ale snažit míň, než vy, takže pokud vám další kapitola nestojí ani za jeden komentář, tak si holt na incest budete muset počkat.

Obchodník s lidmi III.

14. září 2013 v 16:32 | Vita |  Obchodník s lidmi
Takže je tu další kapitola… omluvám se, že je kratší, ale je to tak ze dvou důvodů. A ne, ani jeden z nich není, že se mi do psaní nechce. Naopak, až moc. ALE! Tady je docela dost přímé řeči, to by se vám mohli líbit, PLUS za druhé, je tady jedna trochu… šoková informace. A kdybych to neusekla tam, kde jsem to usekla, bylo by těch šokovek na vás už moc, takže proto. Každopádně tady v týhle kapitole je toho docela dost vysvětlený, takže doporučuju přečíst, pokud chcete v hlavě udržet děj do příště.

Také děkuji: Sasance-chan, Yukiš, Mie, Takagari, Uke-chan, Kataně. Vašich názorů si moc vážím.
Zvláštní dík potom patří Aki-chan, Lussy a Anettsi-chan. Všimla jsem si, že vy tři jste komentovali zatím všechny tři články OsL a proto vás tu zmiňuji. Chci vám zdůraznit, že tahle povídka není psaná moc napřed, maximálně dva, tři díly, takže vaše názory a nápady mi mohou být dobrou inspirací. Díky vaší podpoře je tu také i tenhle nový díl.


Untouched - BONUS navíc 1/2

13. září 2013 v 0:07 | Ája + Vita |  Untouched
Milí drazí. Stala se nám taková roztomilá věc. Na e-mail nám poslala jedna náruživá čtenářka povídky Untouched a dlouhodobá návštěvnice blogu dvaceti-otázkový dotazník, ohledně naší společné tvorby a především společné povídky. Na některé otázky byste si odpověděli sami, jiné jsou hodně na tělo a obě jsme se při odpovídání docela rozjeli. Dotazník je dělán formou obyčejné konverzace, určitě ale stojí za to si to přečíst, pokud také ujíždíte na Untouched...

Otázky a odpovědi

11. září 2013 v 23:13 | Kin Ankoku
Poslušně hlásím, že jsem tu zas :D Padlo tu pár otázek na téma, jeslti bude pokračovat diskuze s Akumou. Na diskuzi jsou potřeba 2 lidé, a vzhledem k tomu, že ona se už neozvala, to upadá :D
Momentálně tady nemám co na práci, takže pokud na mě máte otázky, ptejte se. Možná odpovím, možná ne :D

Untouched 24

10. září 2013 v 19:22 | Ája + Vita |  Untouched
Tak jsem se k tomu dostala :D.