Červenec 2013

Obchodník s lidmi - recenze

30. července 2013 v 22:47 | Vita |  Obchodník s lidmi
Zdravím vás, jsem Vita, moje tvorba tady na blogu byla zatím jen v povídkách psaných s Ájou nebo Shirayuki, mé vlastní, jako je například tahle, tu moc nebudou - upřímně mě to víc baví se spoluspisovateli, no a zároveň mám pocit, že můj sloh není nijak okouzlující. Psaní mě baví, ne že by mi vyloženě šlo.

Co se týče mé osoby, vy co mě neznáte, nemusíte vědět víc než přezdívku a ti co mě chtějí poznat si to zařídí. Kdybyste měli zájem vědět jaké postavy mám například ráda, poznáte to pravděpodobně z většiny povídek, které píšu. Pokud si za písmeny na vaší obrazovce nepředstavujete jen to, co znamenají, ale také toho, kdo to napsal. A to hodně lidí bohužel nedělá. Jen ti, co sami píšou, vědí, kolik dřiny a přemáhání za tím často je.

No a k povídce - je mi skoro až hloupé dávat jí sem, když vím, že tu budou vedle těch například Ájiných, ale nikoho nenutím, takže mi pak prosím nenadávajte.

A tohle prodávaj na Sardinii!

30. července 2013 v 11:01 | Baka - chan |  Kecy
Cheché, tentokrát žádné FanArty! :D
Já si prostě nemohla pomoct! Baka - chan jela začátkem prázdnin na tři týdny na Sardinii... za tu dobu se stihla zbavit své uchihovské bledosti, musela si zvyknout na smrtelné vedro a spálené nohy a zjistila, že při noční jízdě trajektem se opravdu nedá spát, páč se to někdy opravdu houpe. :D Každopádně, místo, kam by se rozhodně mělo jezdit na dovču (hned po Japonsku xDD) je Itálie. Prostě... hé, miluju tam to jídlo! :D
A kdo by čekal, že na ostrově u Itálie, kterej je možná menší než ČR, budou mít víc narutardského materiálu. Když jsem na tohle narazila v obchodě, musela jsem se přesvědčit, jestli náhodou špatně nevidím, pak následoval rozhovor podobného typu:
Já: ,,Mami... mami, mami!!"
Mamka: *rezignovaný výraz* ,,Vem si to, prosimtě..."
A koupila jsem hned každou dvakrát :D Napadlo mě, že bych to mohla dát někomu jako dárek, takže jestli by někdo ze spoluadminů neměl zájem xD (Kin, je mi líto, s Orochimarem neměli) ... Riuu už má slíbenýho Kakashiho. :D A je mi jasný, kdo bude chtít Sasukeho. :D Klidně vám to při srazu dám, koupila jsem vám to jako suvenýr. :D
Ve skutečnosti jsou to tři plechovky (Gaara, Sasuke, Kakashi), ale z každé strany je jiný obrázek, takže když jsem je vzala dvakrát, tak jsem to využila a naaranžovala tak, aby bylo vidět všechno. :)

A teď jednu s Ginem, prosím... >:D

Without darkness 7. kapitola

20. července 2013 v 14:56 | Shirayuki + Vita |  Without darknessI'm not your friend 4

17. července 2013 v 14:17 | Ája + Shirayuki |  I'm not your friend


Vyjádření k sexybombě

13. července 2013 v 22:26 | Kin Ankoku

Pod perexem

Znovu pro Akumu

13. července 2013 v 13:03 | Kin Ankoku
Vyjasníme si tu celý problém s Akumou-chan.
Pokud vím, tak počátek byly její komentáře u povídky Nevlastní. Komentáře byly smazané, aby tam nerušily ostatní. Ale tak klidně je sem dám, aby bylo jasné o co jde.

Temná strana

13. července 2013 v 10:21 | Kin Ankoku
Zdravím vás.
Mé jméno je Kin Ankoku, věk 16, studentka oboru elektrotechnika. Jen aby bylo jasno, sice jsem tu jako jeden z adminů stránky, ale popis mé práce není psát tu povídky, přidávat vlastní kresby a tak. Na to mě nikdy neužilo. V dobách, kdy se tu opravdu nebude nic dít, bych mohla přidat zajímavosti co najdu na síti, videa, fanflashe a tak. Naprostá většina z toho nebude moje tvorba, jen věci co někde najdu.
Moje práce zde je komunikace s hatery. Nic moc jiného tu asi opravdu dělat nebudu. Proč jsem se ujala toho nevděčného úkolu? Baví mě hádat se s lidmi. To nezahrnuje jen hádat se s hatery co mají něco proti mě. Budu tu řešit všechny.
Haterem nemyslím člověka, který ve vší slušnosti vytkne něco, co se mu nelíbí, ale zároveň respektuje názor ostatních. Haterem myslím lidi, jako například nedávno Akumu. Takové bytosti, které neovládají základy pravopisu, nadávají ostatním za to, že mají rádi jiné postavy a jejich oblíbence nenávidí, a celkově si tu honí ego a myslí si, jak to tu všem natřeli. Takže vás prosím, aby než něco uděláte a ohatujete, jste se podívali na tento obrázek a zamysleli se nad ním

Sice to už dlouhou dobu koluje internetem, ale stále jsou tu tací, kteří to nepochopili.

Aby bylo jasno, milí hateři, kousnete mě, kousnu já vás. A ten, kdo se z důvodu toho, že mu dojdou argumenty, začne navážet do rodin autorů, je ubožák a odpad. Nic jiného.

Tak tedy, vítejte v mé říši.


Untouched 21

12. července 2013 v 17:17 | Ája + Vita |  Untouched

After the fall (GrimmUlqui)

11. července 2013 v 16:09 | Shirayuki |  Jednorázovky
Nezapomněla jsem ani na fanoušky Bleache ;). Je to dost krátké, ale snad nevadí.
Ráda bych tuto povídku věnovala Baka-chan, jakožto mému beta-readerovi, plus děkuji za to, že mi poslala odkaz na tuhle písničku a za její podnět "ta holka na obrázku vypadá jako Ulqui-chan".
Odehrává se to přibližně současně s dějem v manze. Jen další z mých teorií, kromě té, kde Grim pobíhá po HM se síťkou na motýli a chytá Ulquiho popel, aby si z něj mohl doma udělat 3D puzzle xD.
Varování: náznaky shounen-ai, spoiler, songfic


Nevlastní 6

10. července 2013 v 1:34 | Ája |  Nevlastní

Tleskejte mi! :D Je tu po dvou měsících další díl :D.