Pravidla blogu

8. června 2013 v 12:06 | Ája

Pravidla blogu

Krátká a stručná pravdila jsou sice v záhlaví, ale často se setkáváme s tím, že to prostě nestačí. Už jednou byla sepsána v jednom článku, ale ten jaksi zapadl a ještě potřeboval doupravit.

1. Vyjadřuj se slušně, jsme přeci lidi, ne prasata.
2. Nekopíruj! Pochopte, že napsat kvalitní povídku není lehká věc a krást se nemá. Pokud si chceš něco zkopírovat na svůj blog, zeptej se nejdřív autora, předem ale upozorňuji, že konkrétně v mém případě, bude Vaše žádost zamítnuta.
3. Každý se může ke všemu vyjádřit. Nechci tu vidět větu: ,, Tebe se to ale vůbec netýká."
Když mezi sebou máte někdo konflikt, vyřešte si ho laskavě někde na chatu, ne v komentářích. Pokud bude někdo řešit něco v komentářích, tak se to týká všech.
4. A věc, která mě mrzí ze všeho nejvíc, nemyslete si, že jsme stroje. Povídky píšeme, protože nás to baví, ale i pro Vás, ale vedle života na blogu máme ještě jeden další, jako každý z Vás. Jsme lidi a potřebujeme odpočinek, máme starosti a problémy. Tak na nás netlačte, když jsme nějakou dobu neaktivní.
5. Nepište reklamy. Jestli chcete někde hlas, tak buď běžte o dům dál, anebo napište na email a facebook. Rozhodně nám to necpěte k jiným článkum ani k dotazům!
6. Zveřejňování povídek: Povídky budou dál vycházet, tak jak to znáte, jen budou nahrávány na uložto a to pod heslem. Abyste přesně věděli, jak to bude vypadat, dám vám názorný příklad...
př.: Zítra budu chtít vydat Censored 23., na blou se objeví článek s názvem Censored 23., ale když ho rozkliknete, najdete tam odkaz na server uložto, kde si ho budete moci v pdf stáhnout. Povídka bude ZAHESLOVANÁ. Heslo k ní dostanou ti, kteří okomentovali Censored 22. Pokud budete chtít příště dostat heslo na další díl (tedy Censored 24.), napište mi normálně pod článek s názvem Censored 23. komentář (sprosté nadávky neberu ;)), NEpište mi to na uložto, ale sem na blog (pro lepší přehlednost).
Pokud bude mít povídka mezi 10-15 komentáři, zveřejním ji normálně (tak jak jste doteď byli zvyklí, bez uložta), pokud ne, vyjde další díl na heslo na uložtu.
Z tohoto důvodu bych vás taky poprosila, abyste mi napsali ke komentáři emailovou adresu (nemusíte ji psát pořád, já si emaily budu postupně ukládat i s vaši přezdívkou, kterou tu používáte - pokud tedy nestřídáte přezdívky jako ponožky, pak mi ten email radši pište pořád :D)

Děkujeme za pochopení.
 


Komentáře

1 Markeet Markeet | Web | 12. srpna 2014 v 12:17 | Reagovat

omlouvám se

2 Krist Krist | 1. dubna 2016 v 13:06 | Reagovat

Když my nemáme tlačit na vás s povídkama, proč vy tlačíte na nás s komentáři? To je prostě ubohost prvního stupně a to mě odrazuje od čtení Vašich povídek. Nechci, abyste si to vyložili špatně, ale právě kvůli tomuhle jsem přestal. Měl jsem zájem číst Vaše povídky, jsou skvělé, máte hezky promyšlený děj atd, ale napsat komentář bylo obtížné už jen proto, že nemám tolik času přemýšlet nad tím, jaký to na mě udělalo dojem. Maximálně by to bylo: "Hezké. Pěkné. Prosím další díl." A nepřijde Vám, jako byste ty lidi nutili to číst? Takhle se vydáváte jen za blbce, s prominutím... Klidně tento komentář smaž, nemusíš na něj odpovídat, jen jsem se k tomu chtěl vyjádřit.
Přeju Vám hodně sil v povídkách! :)

3 Ája Ája | Web | 27. května 2016 v 17:51 | Reagovat

[2]: Myslíš si, že tlačit na někoho s tím, aby seděl za počítačem a psal od rána do večera povídky, je úměrný tomu chtít po někom, aby napsal komentář? Když má někdo dostatek času přečíst si povídku, tak dvě minuty na komentář si najde. Nevymlouvej se na čas, pár minut nikdy nikoho nezabilo. Podle tvého komentáře bych řekla, že na tom s vyjadřováním nejsi zle, takže opravdu pochybuju, že bys nad komentářem přemýšlel hodinu. A když nemáš nápad, proto máš pod povídkou otázky pro inspiraci. Já už víc udělat opravdu nemůžu.

Neskutečně moc mě mrzí, že vy vždycky nejdřív myslíte na sebe - já nemám čas, já nemám chuť, já... já... a zase já... Zkus se trochu vžít do naší kůže. Není ani trochu příjemný pro někoho něco dělat, když jediný ,co pro nás má za odměnu, je... nic. Maximálně komentář tvého typu.

V životě není nic zadarmo a neřekla bych, že chci moc ;).

4 Nezájem Nezájem | 15. listopadu 2016 v 12:09 | Reagovat

[3]: Souhlasím s Kristem. Právěže vy jste zahledění moc do sebe a jde vidět, že nepíšete povídky jen pro radost a protože vás baví. Je to jako bys dostala pochvalu od někoho, komu řekneš "Pochval mě!" a ještě mu nakonec poděkuješ. V tomhle jste opravdu ubozí a hloupí.

5 Ája Ája | Web | 8. ledna 2017 v 12:27 | Reagovat

[4]: Možná by sis nejdřív mohlo přečíst všechny ty naše důvody, proč jsou pro nás komentáře důležité, a pak by tě nenapadlo tohle vypustit do éteru.

Vždycky jsme psali pro radost a vždycky budeme. Toto se týká pouze zveřejňování na blogu (kdybys nevědělo, co to je - tak blog je internetová stránka, na které lidi publikují dle svých zájmů, nápadů apod., ale to neznamená, že produkty, které na blog umisťují nemají i někde v šuplíčku nebo někde uložené v počítači). Psát můžeme dál, ale nemusíme zveřejňovat. Píšeme pro radost, zveřejňujeme pro komentáře.
Prosím mohlo by ses to naučit rozlišovat? (pokud je tvé IQ na hranici debility, tak se omlouvám a tohle nemůžeš nikdy pochopit)

Nikde jsme taky nepsali, že chceme pochvalu, my chceme komentáře a ty nezahrnují jen pochvaly, ale i výtky (samozřejmě ne výtky tvého typu, ty postrádají jakoukoliv smysluplnost a značí, že vnímání souvislostí ti moc nejde).

Takže, protože vidím, že nejsi příliš vnímavé a neumíš si dávat jedna a jedna dohromady, tak souhrnně - zveřejňujeme pro komentáře, píšeme pro radost.
Snad jsi to pochopilo (pardon, nevím, jaké je tvé pohlaví).

6 Ája Ája | Web | 8. ledna 2017 v 12:33 | Reagovat

[2]:[4]: PS.: Vím, že jste jedna osoba ;), není nutné si vymýšlet pokaždé jinou přezdívku. Blog.cz ukazuje, že jsi to vyplodilo z jednoho počítače.

7 IntieCake IntieCake | 10. března 2017 v 18:07 | Reagovat

[6]:
No, mne ještě neznáš.. Povídky nekomentuji, jelikož jsem zatím četla jen ty starší.. No, tak či tak, připadá mi jako pěkné svinstvo vydírat takhle lidi s komentáři, jenže.. tak kvalitní povídky.. pokud je jeden pitomý komentář cena za povídky, které by se daly kupovat, tak se to dá brát.. 8-O

8 Ája Ája | Web | 12. března 2017 v 20:55 | Reagovat

[7]: Já už fakt nevím, co k tomu víc psát... přečti si všechno viz. výše - jak komentáře, tak články, proč chceme komentáře, a pokud ti to pořád bude připadat jako vydírání, s radostí můžeš vypadnout. Nikoho na tomhle blogu nedržím. Je mi fakt moc líto, že když se někomu ty povídky líbí, nenapíše mi k tomu, co konkrétně, co bych naopak mohla víc vypilovat a jen pindá, hází na nás špínu a lituje se (oh boe otrokář Ája a její tým vydírá nebohé čtenáře, kteří jsou nucení psát komentáře pod úporným sluncem a ani jim nedá najíst). Já budu psát jen do šuplíčku, zruším blog, budu to posílat těm, co mi nikdy svůj názor neupřely, a zbytek si - sorry, ale polibte řitní otvor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.