Květen 2013

Páté narozeniny

31. května 2013 v 0:00 | Ája |  Kecy

Je to skoro k neuvěření, ale dneškem je našemu blogu už pět let. Jestli se tu najde někdo, kdo tento blog navštěvuje od počátku věku, tak to musí vnímat trochu podobně jako já.
Doteď si vzpomínám, jak jsem se těsně před mými 13. narozeninami 31. května rozhodla, že si založím blog o Naruto a hlavně o SasuSaku. Tehdy jsem ten pár milovala, ale čas plynul a i já se měnila... zjistila jsem, že existuje Shippuuden, manga a hlavně Itachi a tehdy Sakuře odzvonilo :D. Najednou to byl blog zaměřený hlavně na ItaSasu a očividně se to drží dodnes.
Tolik povídek, tolik keců, tolik designů, tolik spoluadministrátorů, sbéček... náš blog si toho zažil opravdu moc. Prakticky jsem s ním vyrůstala, stejně jako jsem se měnila já, se měnil i on.
Zažili jsme spolu tolik pádů (a že byly dost o hubu) a vzestupů a pořád se držíme. Jako malá jsem se bála, že i mě jednou anime omrzí, že i já jednou skončím, až vyrostu, ale můžu hrdě prohlásit, že se zatím držím... zatím, já si myslím, že tohle se se mnou potáhne do konce života. Všichni okolo říkají, že já už jsem ztracený případ :D. To počáteční nadšení ze mě ještě neopadlo, i když není už tolik času, pořád se snažím. Plno z Vás ani neví, kolik dřiny a času mě to stojí. Tolik urážek jsem si tu vyslechla, jak na to kašlu od lidí, kteří nikdy ani blog neměli, ale i přesto jsem tu kvůli sobě i kvůli Vám.
Momentálně koukám od začátku na Naruto (opravdu od 1. dílu), ať si říká kdo chce, co chce, pořád to je anime číslo 1 a když opomeneme Pokémoni, tak jsme na něm všichni začínali a tento blog pravděpodobně navždy bude hlavně o něm. Dokonce ani nápady na povídky mě neopouští... spíš naopak. Ta chuť do psaní se za těch pět let vůbec nezměnšila. A i když u mě teď hraje hlavní roli ItaSasu, pořád se snažím psát i SasuSaku.
Pořád tomu nemůžu uvěřit, pět let... celých pět let... Bylo mi sotva třináct, když jsem začínala, za měsíc mě čekají 18. narozeniny a pořád tu jsem. Někdy mi to přijde všechno líto, jak jsem se změnila za tu dobu, jak jsem zároveň zůstala i stejná... tohle asi pochopí vážně jen ti nejbližší a hlavně Kin, vlastně první otaku, kterou jsem víc poznala i mimo blog a jsem strašně ráda, že ji znám doteď, protože plno lidí, které jsem dřív znala, už neznám... zmizeli stejně jako jejich blogy.
Asi bych měla přestat s tou nostalgií, chce se mi brečet, protože si vážně pamatuju přesně na ten den, kdy jsem blog zazkládala, jaký bylo nechutný vedro, jak na mě táta řval, abych dělala něco jinýho, než seděla u počítače, jenže já tehdy neměla jedinýho kamaráda a počítač a Naruto bylo to jediné, co jsem skutečně měla. Teď je spousta věcí lepších - už nejsem tak sama a jsem za to ráda, vlastně snad všichni moji kamarádi jsou otaku. Mám hodně málo těch, kteří nejsou. Ale hlavně, pořád mám svůj blog. A já doufám, že dáme minimálně dalších pět let :D ...proboha to už mi bude bez měsíce 23 :D. Děsivé.

Tak hodně štěstí, miláčku! Ať jsme ještě hodně dlouho spolu, ať se povídkám daří, ať nás spoluadmini neopouští! A hlavně by mě potěšilo, kdybychom se konečně mohli vidět s Honzou. Shiru i Baka-chan znám už dost dlouho osobně (ono to bude tím, že jsme z jednoho města :D a se Shirou jsem chodila na ZŠ do jedný třídy, ale přeci jen...).

Vaše Ája

Pod svícnem největší tma II - 3.kapitola

30. května 2013 v 14:23 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma


Protože ne všechno jde vždycky podle plánu.

Drak

27. května 2013 v 21:01 | Baka - chan |  Ostatní FanArty
Yo! ^^
Jelikož Baka - chan slíbila, že bude aktivnější, vkládá sem další neFA... *sigh* já vím, tohle je z většiny Naruto stránka. :D Ale tímhle jsem se nemohla nepochlubit, visí mi to už delší dobu na zdi a já nemám nic jiného k přispívání, jelikož ty obrázky, co jsem poslední dobou kreslila se nepovedly nebo to byly jen manga skicy. Tudíž sem chci přidávat jen ty "hotové".

Inspiraci jsem našla v jednom tetování, dále jsem si to už jen upravila k obrazu svému. :)


Mimochodem *dělá si reklamu xD* ... jelikož na svém blogu už asi půl roku naslouchám jen vlastní ozvěně, našel by si někdo čas a mrknul se tam? Ráda bych věděla, čím bych to tam mohla oživit, abych se dočkala alespoň pár komentářů, které mě přesvědčí, že opravdu stojí za tu snahu ho mít. http://jeromesblog.blog.cz/ Pozor, objevují se tam myšlenky a ne moc optimistické... ve starém archivu můžete ještě najít nějaké deníčkové kecy, tomu se vyhněte. :D *právě na to upozornila* ... ^^" Hehe, nic jsem neřekla...

Mno... dost okecávačky, já zase valím, mějte se hezky... ^^

Untouched 17

27. května 2013 v 14:36 | Ája + Vita |  Untouched


Můj majetek! Nesahat! 6

25. května 2013 v 14:13 | Ája |  Můj majetek! Nesahat!
Tak... andílci moji, tímto týdnem skončila SNAD ta největší hrůza všech hrůz ve škole - mám napsanou a odevzdanou ročníkovku, argumentační esej na angličtinu, ty nejhorší testy za sebou (test z dějáku na formát A3 popsaný z obou stran vede... náš učitel je prostě neskutečný hovado... bestovní bylo, když se na konci hodiny zeptal: ,,Bylo to lehké, že?"...kill him.
Mno, ale mám to za sebou a konečně můžu psát i jiné povídky, než jen zveřejňovat Untouched, kde máme s miláčkem Hizuki napsáno asi 90 stránek dopředu :D... ale stejně je to moje nejoblíbenější povídka. Vážně mě nic nebaví psát víc.
Mno ale bylo tu docela dost žádosti na tuto povídku, takže doufám, že si ji vychutnáte a jestli nebudou komentáře, tak se na vás příště vyprdnu :D.Algorithm March

24. května 2013 v 21:48 | Ája |  Japonsko
Já se o to musela podělit :D. Na tohle mi poslala odkaz moje milovaná Kinuška a já už to sjíždím asi po stý, je to tak neuvěřitelně návykový video. Nedoporučuju si to pouštět, jestli Vám pak bude vadit, že to nebudete moct vyhnat z hlavy :D. Ale je to skvělý!!! :D A vážně neuvěřitelně chytlavý.
Po tomhle songu asi začnu mít ráda matematiku :D.


Pod svícnem největší tma II - 2.kapitola

24. května 2013 v 17:49 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Potěšili jste nás, máme velmi šikovné čtenáře, že umějí tak skvěle komentovat :). Další díl přibyde ale trochu déle, musím toho dost dělat do školy. Ale těšte se na nečekaný zvrat událostí.Pod svícnem největší tma II - 1.kapitola

22. května 2013 v 16:44 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Protože Shira-chan vždy drží slovo ;).
Jinak... touto kapitolou začíná "druhá kniha" a to z důvodů time-skipu přibližně jednoho roku od posledního děje. Ave já! xDWithout darkness - 3.kapitola

20. května 2013 v 16:36 | Shirayuki + Vita |  Without darkness
Pravidlo deseti zavedeme i tady, když se mi to posledně tak hezky fungovalo =D.
Mimochodem, koukám teď na Game of thrones (plus se mi povedlo sehnat první díl knížky, banzai!). Najde se tu nějaká spřízněná duše ochotná se mnou prodiskutovat tento nový objev a případně mi objasnit, o co že to tam vlastně jde? ^^"Untouched 16

18. května 2013 v 16:20 | Ája + Vita |  Untouched