Duben 2013

Yakuza cosplay production

28. dubna 2013 v 15:40 | Ája |  Kecy
Pořád jen přidávám povídky, recenze a kecy o ničem, tak jednou budu mluvit o něčem :D.
Takže představují Vám Yakuzu cosplay production (YCP)
Už z názvu někomu z Vás určitě došlo, že půjde o cosplay tým :D.


Členi
Ayumi
Ája
Hachiko
Kadet
Kuruka
Riuu
Somrlík
Lee
Kirai

Tak, vidíte moje jméno a určitě si myslíte, že nám dělám reklamu, ale já si myslím, že cosplay patří k anime a tento blog je především o anime. Navíc jde o můj blog, takže se to sem určitě hodí :P. A věřím, že někoho z Vás určitě zaujmeme.

Tak a teď bych mohla říct asi i něco víc, že? :D
Většina z nás je z Hradce Králové (východní Čechy - pro jistotu :D) a blízkého okolí. Yakuza začala v roce 2010 (to já ještě trčela ponořená jen do víru povídek a o cosplay se nezajímala :D).
Anime, na která cosplayujeme - Naruto, Death note, Nana, Yu Yu Hakusho, Kuroshitsuji a začínáme Bleach a Another.
Věkové složení bych asi moc nerozebírala, už tak mě žere, že jsem nejmladší, ale což, už jen 2 měsíce a ,,sladkých" 18 na krku :D.
Možná bych Vám mohla i vypsat, kdo koho konkrétně cosplayuje (to, na co si vzpomenu :D)
Ayumi - Ichimaru Gin (Bleach), Tsunade
Ája - Sasuke (moje srdcovka, jak všichni už asi víte :D), kdysi dávno i Itachi (v tom už mě asi nikdy neuvidíte), Light Yagami, Undertaker (Kuroshitsuji), Akazawa Izumi (Another), do budoucna Rukia Kuchiki (Bleach)
Hachiko - Grell Sutcliff (Kuroshitsuji), Deidara, Yagura, Near, Tenten, do budoucna Ukitake (Bleach)
Kadet - Shikamaru Nara, Karasu, Kisame Hoshigaki
Kuruka - Orochimaru, Kurenai, Sasori, Misa Amane, Ciel (Kuroshitsuji), Maidka
Riuu - Itachi, kdysi i Sasuke, Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji), Utakata, Ino Yamanaka, L Ryuzaki, Misaki Mei (Another), do budoucna Byakuya Kuchiki (Bleach)
Somrlík - Tobi
Lee - Alois (Kuroshitsuji), Naruto Uzumaki, Lolita, Zetsu

Kde se na nás můžete podívat ycp.blog.cz a na facebooku (tam toho je o mnoho více) - YCP.
Ráda bych zmínila, že většina cosplayujů je především ruční práce - jehla, nit a látka. Řeknu Vám, že to občas vážně není sranda :D. Můj obdiv má fakt Ayumi, ušila všechny Akatsuki pláště a mnoho dalšího a já už fňukám, když mám šít jen sukně ke školním uniformám (Another) pro mě a Riuu :D. A pak paruky - většina se hned po zakoupení originálu rozhodně nepodobala. Můj Light a Kuruky Sasori bylo třeba odporně nechutné mikádo :D. Můj Sasuke byla po ramena dlouhá černá paruka a takhle bych mohla pokračovat. Chce to vážně někdy nůžky, hodně laku a gelu na vlasy, ale výsledek stojí za to :).
Na závěr bych řekla, že se mnou a Riuu se určitě můžete potkat na AF (při troše štěstí i se Somrlíkem). Ostatní letos maturují anebo nejedou z jiných osobních důvodů.
A ještě jeden bonusek, někdo si možná všiml, ale pro ty s horším postřehem, ty fotky Uchiha brothers, které mám na designu - já (Sasuke) a Riuu (Itachi). Další fotky najdete na výše uvedených odkazech :D :P.

Vaše ÁjaUntouched 13

27. dubna 2013 v 18:00 | Ája + Vita |  Untouched

No vidíte, jak krásně umíte komentovat :D

Untouched 12

26. dubna 2013 v 16:08 | Ája + Vita |  Untouched

Pardon, že to trvalo skoro dva týdny, ale Ájinka byla uvězněna v časové tísni :D ...dobře, to asi přeháním, ale bylo toho fakt moc. Slibuju, že když budete krásně komentovat, tak vám sem dám zítra další díl :D. Lákavá nabídka, že? :D

Pod svícnem největší tma 6

25. dubna 2013 v 16:08 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Tadá! Máme tu další díl. Dneska si odbydeme dlouho očekávanou kapitolku, v níž konečně dojde k definitivnímu zblížení^^. Ale aby to bylo ještě zajímavější, trošku se nám to komplikuje ;). V blízké době se těšte na zveřejnění prvního dílu nové povídky, ItaSasu of course :).Zase nový kamarád

20. dubna 2013 v 8:58 | Ája |  Kecy
Dlouho jsem tu teď nebyla, protože jsem byla nemocná a musela dohánět hodně věcí do školy, ale brzy vám to vynahradím :D. Nejhorší bylo, že jsem měla od sestry brutálně zavirovanej notebook a už jsem z toho byla fakt zoufalá. Normální člověk by ho dal asi vyčistit, ale ono je to kolikrát draží než nový notebook... Takže Ájinka má novýho noťáska :D. Upřímně jsem ale byla zděšena, když jsem všude viděla windows 8. Jako pardon, kdo to má, ale mně to teda absolutně nevyhovuje. Ten prodavač se mnou naprosto souhlasil :D :D, vůbec se mi nedivil, že chci radši windows 7. Měl na to asi podobný názor jako já :D. A to se mi moc často nestává, obvykle se mi snaží všichni vnutit to nejnovější, jenže ono to nejnovější není vždy nejlepší. Takže já jsem spokojená, sice mi pár vteřinek trvalo, než jsem si zvykla i na sedmičky, protože Ájinka byla vážně zaostalec a na svým starým notebooku měla xp, nepřijde mi, že se to moc od sedmiček liší, ale stejně... člověk se tak těžko přeučuje :D.
Tak, teď jdu ven s hafíčkem, pak ven s někým jiným :D a pak něco přidám :D
Vaše Ája

Pod svícnem největší tma 5

10. dubna 2013 v 15:10 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Dneska je to trochu kratší, ale příště vám to vynahradím ;).Nevlastní 5

7. dubna 2013 v 13:45 | Ája |  Nevlastní
Abyste neřekli, že píšu jen ItaSasu :DUntouched 11

6. dubna 2013 v 13:35 | Ája + Vita |  Untouched

Vidíte, naučila jsem se dodržet svoje sliby :D
Už jste určitě zvědaví, co Hidan po Sasukem chtěl, ale nic světobornýho, vy uchyláci, nečekejte :D :P

Nevděčný spratek 13

4. dubna 2013 v 21:36 | Ája |  Nevděčný spratek
Tak po 3 měsících další část. Gomen, že to tak trvá, ale zase jsem si toho moc rozepsala -_- ...celá já. U plno povídek už jsem měla na pár stránek pokračování, ale jelikož mám smazaný účet, povídky jsou fuč a já musím psát znovu. S tím se prostě musíme všichni smířit, měla jsem rozepsaný další díl: Nevlastní, Já rozmazlenec... a plno dalších. Štve mě to, ale to je mi užitečný asi tak jako moje debilní sestra, která to má všechno na svědomí.Untouched 10

3. dubna 2013 v 23:00 | Ája + Vita |  Untouched
Protože jste teď neobvykle hodně komentovali, tak jsem se rozhodla přidat další díl už dnes :D. Vidíte, že se umíte vyjádřit, když chcete :D


Taky jsem si říkala, že ani možná nevíte, kdo které postavy s Hizuki píšeme. Když píšou dva autoři povídku, tak to obvykle dělají dvěma způsoby: 1) Každý píše za určité postavy 2) Každý vždycky napíše kousek příběhu, a pak zase ten druhý. My jsme s Hizuki ten první případ :D ...ono je to pak takový zajímavější :D. A teď ta postavy (některé se objeví teprv až v dalších dílech)
Hizuki - Itachi, Madara, Obito, Ino, Naruto, Sakura, Hidan, Sasori, Tsunade, Kakuzu, Pein, Haku
Já (Ája) - Sasuke, Fugaku, Mikoto, Deidara ...a z toho vyplývá, že si asi ještě pár postaviček přiberu :D