Březen 2013

Untouched 9

30. března 2013 v 10:29 | Ája + Vita |  Untouched

Miláčkové, stala se mi jedna velmi nemilá věc. Moje sestra má v háji notebook (spíš internet) a já byla donucena ji občas pustit na svůj. Jenže Ájinka je majetnická a svůj píseček si dost hájí. Ne že by mi vadilo, kdyby si moje sestra četla moje povídky a koukala na moje úchvatný yaoi obrázky :D (pro vlastní dobro by to stejně neudělala, moje složka ja nadepsána: Ájinky majetek, vstup pouze na vlastní nebezpečí. Věřte tomu nebo ne, ale ona tam fakt nikdy asi nelezla :D ...vážně jednou řekla, že se bojí :D). No jenže po tom, co mi jednou málem "omylem" smazala photoshop, jsem se dost nakrkla a založila jína svým notebooku vlastní účet s názvem Hajzlík (ano jsem milý sourozenec :D). A včera, když od toho notebooku odcházela, tak se mi ukázalo, že můj miláček má nějaký error a plánuje restart. No tak jsem mu ho povolila, pak čekala, až naběhne plocha s účty a hle... byl tam jen jeden - Hajzlík. Můj účet nebyl v nabídce, prostě zmizel. Když jsem zjistila, že nikde není, že prostě zmizel, následoval můj několikahodinový hysterický záchvat... měla jsem tam úplně všechno - povídky, seminárku, designy, fotky... Když jsem se trochu uklidnila, začalo mi docházet, že musím začít znovu. Na flshce jsem naštěstí měla všechny svoje staré povídky (ty rozepsané bohužel ne-e), ale našla jsem tam vís jak polovinu Untouched. Dohromady má ta povídka zatím něco okolo 130 normostránek, na flashce jich bylo zhruba 80, zveřejněno bylo zatím pouhých 50. Takže jsem utrpěla ztrátu 50 normostran, který se mi naštěstí podařilo vydolovat z historie facebooku, když jsme to s Hizuki psali, teď to stačí jen očistit od našich úžasných keců okolo :D, upravit pravopis a naformátovat (jo, mám co o prázdninách dělat). Pak musím začít znovu psát seminárku (Jasně, proč ne, vždyť já mám času dost... ironie, kdyby někdo nevěděl). Designy mám naštěstí v galerii blogu. Photoshop se mi podařilo vydolovat z Programů hluboko v té nádherné ikoně "tento počítač". Našla jsem tam i můj účet, ale byl prázdnej a odmítá mi to přístup... prostě na ho*no. A ještě se mi podařilo zachránit Uchiha brothers fotky... tak strašně mě to sere. Tři roky dřiny v háji.

Jinýma očima 6. kapitola (konec + doslov autorek + epilog) - Feeling your cold dead eyes, stealing the live of mine

27. března 2013 v 14:28 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Tak jsme se dostali k poslednímu dílu. Od teď se budu věnovat hlavně Pod svícnem.. na ostatní bohužel vůbec nechytám inspiraci. Ale abych vám vynahradila konec tohoto dílka, pracujeme na další povídce. Recenzi sem hodím snad brzo, chtěla bych vědět, jestli to bude vůbec někdo číst :D.
Ke konci chci snad říct jenom to, že psaní s Hizuki-chan jsem si fakt užila :) Dnešní díl je tak snad nejlepší ze všech dosud vydaných :'D Pro název jsem použila část z písničky Dance with the devil od Breaking Benjamin, jejich texty mě naprosto uhranuly *-*.Untouched 8

23. března 2013 v 10:00 | Ája + Vita |  UntouchedVzkřísení

18. března 2013 v 18:03 | Ája |  Kecy
Můžete slavit, konečně mám novou nabíječku :D.
Noťas je sice parádně seklej, ale to se snad dá brzo do kupy.
Ale abych neměla jen dobrý zprávy... mám nějak nervy v kýblu a pořádně netuším, čím to je, ale prostě jsem děsně znechucená snad ze všeho a ze všech... Možná je to tím, že propadám z matiky, jsem už tři týdny nemocná (ani nevím, co mi je, ale bojím se s tím jít k doktorce, někdy je lepší nevědět a asi na tom má i svůj podíl psychika), nedokážu přijít ani na jiný myšenky s kámošema... to ani nad chlastem (a to už je co říct)... dobře, občas se objevilo světýlko :D ...ta chvíle, kdy jsme s kámošem řešili, jak by vypadaly naše děti (fakt jsme jen kámoši :D), to byla docela zajímavá diskuze :D ... taky mě trápí kluci (proč mě jen někteří vybraní nemůžou prostě ignorovat a pochopit, že nemám zájem? Já bych se cejtilablbě za někým pořád dolejzat...), taky mě žere jeden vztah nevztah s jedním... ale to je na dlouho a ani se mi o tom moc mluvit nechce, aneb zase jsem udělala jednu kravinu, a pak mě žere, že nemůžu najít jednu knížku z knihovny...
Tak a teď si myslíte, že řeším prkotiny, asi jo... nevím, co je se mnou :D ...to bude tím, že se mi blíží 18 :D ...asi se ze mě stává mrzout těsně nad hrobem (jak někteří říkají :D).

Tak, teď se jdu najíst :D
Tak zatím.


Jinýma očima 5. kapitola - Until you won't moan my name

18. března 2013 v 17:33 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Snad se tu najde někdo, kdo to ještě čte. Dnešní díl si užijte, protože obsahuje tak dlouho očekávané YAOI :3. A příště vás čeká poslední díl ;).
Error

14. března 2013 v 8:57 | Ája |  Kecy
Tak, asi jste si všimli, že moje aktivita tady výrazně klesla a může za to hned několik faktorů.
Škola je v tom tentokrát ale docela nevinně :D

Tak nejdřív: plno věcí se tak nějak změnilo... zase se objevili problémy s klukama. Když jsem si po několika zpackaných vztazích na konci sprna řekla, že s nima na nějakou dobu končím, bylo mi docela fajn. Jenže jsem pak udělala tu blbost, že jsem s klukama zase začala... A nejhorší je, že nevím, jestli je to dobře nebo špatně... moje myšlenky se zase ubírají jiným směrem, na druhou stranu je to občas fajn... je to prostě složitý.
Pak mi dochází inspirace nebo jsem spíš poslední dva týdny v teplotách a můj mozek prostě vypnul, ale to půjde...
A ten největší error: shořela mi nabíječka od notebooku. Sice máme se sestrou stejný notebooky... nebo aspoň stejnou značku, ale jí nabíječka přestala fungovat už před 3 měsíci. Bratr řekl, že ji sežene... a co myslíte, ještě ji nemá. Naštěstí ji moje úžasná maminka sehnala během jednoho dne, ale musela se objednávat a ještě nepřišla. Sice mám v mobilu wifinu (která občas jde a nejde), ale přes to teda povídky fakt psát nebudu, to by mě asi kleplo.
Jednu dobrou zprávu ale mám, jenže ta je dobrá tak maximálně pro mě :D. Dostala jsem se na všechny semináře - biologie (ať žijí pitvy! :D), psychologii (jako by nestačilo, že dělám lidem vrbu i bez toho - ne že by mi to vadilo :D) a aby se neřeklo, tak jsem šla na tvůrčí psaní :D.

Takže, abych to shrnula, čekejte, až budu mít nabíječku :D

Untouched 7

10. března 2013 v 20:02 | Ája + Vita |  Untouched


Pod svícnem největší tma 4

9. března 2013 v 11:13 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Je to tu trošku dřív než jindy, ale snad nevadí :D. Příště zase bude Jinýma očima, holt má tohle víc komentů. Tak ukažte, že se vám to líbí a udělejte nám radost v komentářích :D.