Únor 2013

Untouched 6

27. února 2013 v 11:47 | Ája + Vita |  Untouched


Uchiha FC

27. února 2013 v 10:19 | Ája
Uchiha FC

Rozhodla jsem se vytvořit takový menší rozcestník pro Uchiha FC, protože si to už vážně zaslouží Smějící se.
Takže, jestli máte rádi Uchihy a ještě nepatříte k našemu velectěnému fanclubu, můžete to omrknout Smějící se.


In the name of God 1

25. února 2013 v 12:23 | Ája |  In the name of God

Tak jsem se končně dostala k té nové ItaSasu povídce. Máme zrovna jarní prázdniny, takže týden času přede mnou :D ...ale zase tak aktivní nebudu, musím napsat ročníkovku, nechci to pak psát na poslední chvíli.
Tak teď už k povídce. Nejdřív jsem si znovu musela zopakovat, jak vznikla planeta Země a k ničemu mi to stejně nebylo :D. Potom jsem se teda pustila do psaní a už při prvních slovech jsem ze svých nápadů chytala záchvaty smíchu (myslím, že plno biologů, geologů, teologů a spustu dalších by se chytalo za hlavu, ale tohle je prostě jen můj příběh a možná nová teorie vzniku života...ovšem ničím nepodložená :D :D), takže to berte trošku s rezervou... vážně jsem nevěděla, jak jinak to napsat, abych aspoň trochu udržela rodinné vztahy :D.

I am sexy and I know it

24. února 2013 v 12:18 | Ája |  Uchiha
V pátek jsem přišla ze školy tak otrávená, že jsem si musela vylepšit chuť focením cosplaye Sasukeho. Nejdřív jsem plánovala něco naprosto jednoduchýho, jako je Shippuuden, ale zvrhlo se to v tohle (omluvte kvalitu, je to foceno mobilem) ->
Aneb naše povídka s Hizuki je velmi inspirativní a máte se teda na co těšit :D (mluvím teď o Untouched).


Podle civilistů jsem uchyl, podle většiny otaku k sežrání (pro zbytek opět uchyl :D). Co mě ale nejvíc zarazilo, co mi potom psali jistí kluci... Achych, vždyť jsem tam převlečená za kluka a tím, že mi píšou takový návrhy, ze sebe dělaj přiteplený (ne že bych proti tomu něco měla :D).

Ale jo, přiznávám, jsem uchyl, moje FF mluví jasně :D

Fotka: Tak jsem zase jednou ponížila Sasukeho :D


Untouched 5

21. února 2013 v 17:57 | Ája + Vita |  Untouched


Nevlastní 4

17. února 2013 v 15:35 | Ája |  Nevlastní


Jinýma očima 4. kapitola - Nezahrávej si!

14. února 2013 v 10:00 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Minule jsem sice slíbila flashback, ale nějak jsme na ně zapomněly. Tak se omlouvám. A už se nám to chýlí ke konci, odhadem zbývají ještě asi tři díly do konce.
Na co se můžete těšit: trošku blood-play :3


Už podle názvu se nám to škádlení trochu vystupňuje^^.
P.S. : Pokud nenapíšu jinak, jsou ve své lidské podobě. To kvůli druhé části, aby v tom nebyl zmatek.

Untouched 4

10. února 2013 v 23:46 | Ája + Vita |  Untouched


Pod svícnem největší tma 2

6. února 2013 v 8:33 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Už je to tak, Shira-chan je nemocná a tak má víc času na blog. Je to dobře nebo špatně? :D
Vzhledem k tomu jsem stihla dokoukat pár anime, takže recenzí určitě časem ještě přibude. Třeba Durarara, Izaya je tam naprosto boží^^. A dostala jsem i nápady na povídky z těch menších a méně známých anime. Vim vim, yaoi není všude. Ale ono to svádí, když v celým seriálu je jediná holka typu Hinata a navíc je tam plno úžasných charakterů :3 *if you know what i mean* :D.
Teď k rozpracovaným povídkám: Jinýma očima sem brzo přibude, chci to už zveřejnit, když je to už dokončený v počítači. S Vězněm jsem se trošku sekla, potřebuju inspiraci (neznáte někdo nějakej film na tohle téma? :D). Ale tahle povídka mě děsně baví, jen jsme se trochu odchýlily od původního námětu xD. Ale tak stane se že jo :D.


Dneska se dozvíme něco víc o Sasukeho "práci" a konečně dojde i na interakci ^^.

Ao no Exorcist

5. února 2013 v 14:52 | Shirayuki


Recenze
Existují dva světy, Assiah - říše lidí a Gehenna - říše démonů, se v sobě navzájem odrážejí jako zrcadlo, avšak nikdy se nesmějí prolnout. I když mohou démoni cestovat do toho našeho světa pomocí posednutím slabších lidí, Satan, vládce Gehenny k tomu ale potřebuje vhodného hostitele. A tím se dostáváme k příběhu.
Šestnáctiletý Rin Okumura je vychováván Otcem Fujimutem, společně se svým mladším dvojčetem Yukiem. I když byl narozdíl od svého bratra poněkud prudší povahy a často vyvolával rvačky,vede celkem normální život. To se však změní jednoho dne, kdy se stane terčem útoku jakéhosi démona. V poslední chvíli je zachráněn svým vychovatelem, který je ve skutečnosti nejlepší Vymítač (někde se to překládá jako Exorcista) a tak se dozvídá pravdu o svém původu. Je totiž synem Satana a jeho démonické schopnosti jsou zapečetěné v kataně.
Později však při jistém rituálu Satan posedne Fujimota, který se raději sám zabije než by ublížil Rinovi. Okumura přísahá, že se stane Exorcistou a pomstí se. Proto začíná studovat na Akademii Pravého kříže, škole Exorcistů, kde se postupně učí ovládat své schopnosti. Útoky démonů se však stále stupňují a do nebezpečí se tak dostanou i jeho přátelé.
Co se stane, až se přátelé dozvědí o jeho skutečné identitě? Dokáže splnit svůj slib a stát se Paladinem, nejvyšším Exorcistou, nebo podlehne své temné stránce a zničí svět? Boj začíná!

Můj názor
Za sebe mohu říct, že tohle anime bylo jedno z nejlepších, co jsem dosud viděla. Postavy velmi rychle přilnou k srdci a jen těžko se s nimi pak po zhruba pětadvaceti dílech loučíte. Najdete tu hodně známých dabérů (Rinovi propůjčil hlas Namikawa Daisuke, kterého můžete znát jako Ulquiorru z Bleache nebo Eustasse Kidda z OP. Ředitel akademie, Mephisto Pheles, je jedna z mých nejoblíbenějších postav a v jeho hlase můžete poznat Izayu Oriharu z Durarara nebo Lawa Trafalgara z OP.). Dalším plusem je naprosto úžasný soundtrack, při bojích se to asi projevuje nejvíc (společně s téměř dokonalou animací) a taky nádherná kresba. Dávám 10/10 bodů.

Link