Leden 2013

Můžu vás o něco poprosit? ^^

31. ledna 2013 v 18:25 | Ája |  Kecy
Lidičky,
potřebovala bych od vás něco vyplnit. Je to anonymní dotazník a týka se jedné mé (a mojí kamarádky) práce.
Zjišťujeme, co všechno běžný člověk ví o syndromu vyhoření nebo-li burnout. Děláme to na sočku (taková soutěž středních škol).

-> TADY

Děkuju ^^

btw na povídky se mě ani neptejte, je dost možné, že mi zabaví notebook, protože moje sestra si svůj rozbila a je taková huba, že usiluje o můj

Za dveřmi kabinetu 5

29. ledna 2013 v 21:31 | Shirayuki |  Za dveřmi kabinetu
Tak nějak jsem si říkala, co už tady dlouho nebylo. Tuším, že poslední díl vyšel někdy začátkem září a to je fakt docela dlouho :D. Snad to tu ještě někdo čte... Oznamuju, že tuhle povídku plus Vězně budu od teď psát jenom já sama *třikrát banzai pro Shira-chan*. Co Vězně týče, trochu jsem se sekla na místě a tak se teď budu věnovat ostatním. Jinýma očima už máme dopsáno, takže to sem nějak hodím po dílech. "Zločinci" měli docela úspěch, to jsme ráda^^.
Jinak chystám pár recenzí na anime, co teď sleduju. Třeba D.gray-man, Hakuouki (to se mi strašně zalíbilo n.n) a taky Ao no Exorcist *nom nom*. Jednoduše je toho dost :D.Vyhodnocení třídění SB

26. ledna 2013 v 14:10 | Ája |  Kecy
Měli jste na to něco okolo měsíce, což si myslím, že je víc než dost. Je čas to ukončit.
Pokud chcete vidět svůj status -> TADY
Takže, seznam těch, kteří se zapsali a zůstávají

1. Duffy
2. Sayuri a Lee
3. Ininka
4. Kajushka-chan
5. Hizukimaru
6. Ráďuše
7. Neri (sice zrušila SB, ale vzpoměla si a toho já si strašně vážím)
8. Tia Zealot Crystalvoyager
9. Kinuška
10. Šárka
11. Katsu team
12. Tarei
13. Chaoss
14. Krevetka
15. Natsuko
16. Katana

Děkuju moc ^^ ...je vás dost

Teď nová SB

1. Shinigami
2. Shina
3. Stella S-E
4. Satsuki a Sasoa
5. Danyla
6. Alexa - chan
7. Izz99
8. Akemi no Hoshi

Taky je vás dost, tak snad si budeme rozumnět.

Untouched 2

23. ledna 2013 v 22:04 | Ája + Vita |  Untouched


Untouched 1

19. ledna 2013 v 9:21 | Ája + Vita |  Untouched


Asi se zase chytáte za hlavu, že rozepisuju další povídku, ale tuhle nepíšu po dlouhé době sama :D. Vlastně to je možná moje první společná dílovka na tomto blogu :D. A s Hizukimaru už máme tuším něco okolo 45 stran, takže mě v to dalších povídkách absolutně nebrzdí ;).

Co bych vám k tomu ještě řekla? Asi že to byl pětiminutový nápad :D
Sasuke se zaregistroval na gay seznamku, ale s nikým se zasádně nechce sejít. Je tak trochu zbabělec a fňukna. Vše se má ale změnit, když mu přijde zprává od někoho, kdo ho dost dobře zná. Začne mu vyhrožovat, že pokud se nedostaví následující den do jednoho hotelu, tak vše prozradí jeho rodičům.
Sasukeho čeká pořádný šok, když za ním od hotelu přijde jeho vlastní bratr...
WARNING: Hodně yaoistická povídka :D ...v prvním dílu to není zas tak znát, ale těšte se na další :D. Píšu to hlavně proto, aby mě pak někdo nesjel, že to je jak porno. Mnozí z vás se v takových řečičkách vyžívají.

Pod svícnem největší tma 1

16. ledna 2013 v 22:44 | Shirayuki + Vita |  Pod svícnem největší tma
Přináším zbrusu novou povídku. Je to další společná, s moji milovanou Hizuki-chan v roli Itachiho :D. Nápad byl původně v filmu Mr. and Mrs. Smith (neptejte se mě, proč :D), ale po mnoha úpravách vzniklo tohle.
Věřím, že se bude líbit. Tak jen do toho^^


Podsvětím New Yorku zmítají války gangů. Na jejich vrcholu stojí tajemná a poměrně před nedávnem vzniklá mafie, která má v poslední době na svědomí drtivou většinu všech vražd, únosů a dalších zločinů ve městě.
Tento případ dostane jednoho dne na starost jeden z nejlepších policistů kriminálního oddělení FBI, Itachi Uchiha.
Po smrti rodičů se jeho vztah s mladším bratrem značně změnil. Sasuke tráví noci neznámo kde, vrací se až ráno často i v podnapilém stavu, neustále dostává záhadné telefonáty a stýká se s podivnými lidmi.
Konečný úder zasadí až zjištění, že hlavou oné nebezpečné mafie je právě Sasuke. Jenže Itachi toho ví příliš mnoho, než aby mohl zůstat naživu.


Můj majetek! Nesahat! 5

13. ledna 2013 v 13:15 | Ája |  Můj majetek! Nesahat!
Tak další díl něčeho, co tu dlouho nebylo. Tenhle díl se mi dle mého názoru povedl :D ...čeká nás zásadní zvrat… spíš několik zvratů... ale nebojte, nepřehnala jsem to.ItaSasu doujinshi

9. ledna 2013 v 16:22 | Ája
Tak jsem se zase rozhodla něco přeložit :D. Tohle doujinshi mám strašně ráda, ale vždycky jsem ho našla jen v aj :-/ ...možná jednou ve slovenštině, tak jsem se ho rozhodla přeložit :D.

Žánr: yaoi
Pár: ItaSasu
Díly: TADY

Ask.fm

7. ledna 2013 v 21:09 | Ája |  Kecy
Moji milí lidáčci,
tak už mi tři z vás psali na email, jestli mám na téhle stránce účet. Můžu vám říct, že do té doby jsem neměla o něčem takovém ponětí :D. Nicméně jsem to prozkoumala, shodnotila a vyhodnotila to jako divnou věc a jelikož jsem pro všechno divný...
Takže, jestli se mě teda chcete na něco zeptat... :D


Ten navíc 1

5. ledna 2013 v 13:44 | Ája |  Ten navíc
Tak doufám, že se vám to bude líbit. Poslední dobu vás vůbec naotravuju s komentářema, ale přece jen by potešily, abych věděla, jestli má vůbec cenu něco psát.
A promiňte, že to tak dlouho trvalo, ale já jsem jeden z těch nešťastníku, kterým na čtvrtek a pátek dali školu :-/. On by totiž gympl spadnul, kdybychom ty dva dny byli "nedejbože" doma.