Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Prosinec 2012

Špatný nápad 6

30. prosince 2012 v 1:35 | Ája |  Špatný nápad
Já vím, že jsem slíbila tu novou SasuSaku, ale jsou tu teď dva nové díly a stejně to nikdo z Vás moc nečte.
Dlouho to tu nebylo, ale přesto si myslím, že je tohle jedna z mých nejpovedenějších povídek.In the name of God - recenze

29. prosince 2012 v 15:20 | Ája |  In the name of God

Já říkala, že mám nápad i na ItaSasu povídku :D. Jen nevím, kdy přidám nový díl...snad brzy. Hlavně nevím, jestli zvládnu tolik nových rozepsaných povídek. Mám už sice pár těsně před dokončením, ale i tak to potrvá. Prostě uvidíme :D.
A k názvu - napadl mě, když jsem zrovna poslouchala Sabotony - In the name of God :D
Recenze
Možná už je Vám z obrázku jasné, o co tu půjde, ale stejně to upřesním :D. Ten nápad v sobě nosím pomalu dva roky, ale měla to původně být SasuSaku povídka, jenže mě pak napadlo i něco jiné, co by se hodilo k SasuSaku, tak jsem toto přepracovala do verze ItaSasu a musím přiznat, že to vypadá i lépe než se SasuSaku.
Takže už vážně k příběhu. Kdysi dávno...velmi dávno se narodili dva bratři - bůh (Itachi) a ďábel (Sasuke). Jak už znáte z miliardy jiných příběhů, pohádek a povídek, bůh měl zastávat dobro a ďábel zlo, ale v tomto příběhu to až zas tak viditelné nebude. Přece jen bůh by nemohl existovat bez ďábla a ďábel bez boha. Jejich síly zajišťují rovnováhu na světě. Samozřejmě, že ďábel se bude snažit zlákat obyčejné lidi na stranu zla, zkrz přání a úpis o poskytnutí duše a to bude jedním z důvodů rozepří s jeho bratrem, bohem.

Ten navíc - recenze

29. prosince 2012 v 11:06 | Ája |  Ten navíc

Napadla mě nová povídka - SasuSaku. Mám nápad i na ItaSasu, ale tu přidám o něco později. Zatím sem dávám jen recenzi, ale když to dobře půjde, přidám dneska první díl ;).
Recenze
Sasuke a Naruto jsou nejlepší kamarádi snad už od školky. Jejich přátelství jim vydrželo až do střední. Oba za sebou mají několik nepodstatných vztahů s dívkami, které ale nikterak jejich přátelství nenarušily. Všechna dobrodružství a lumpárny vždycky podnikali jen ve dvou a slíbili si, že to tak zůstane navždy. Zásadní zvrat přijde, když Sasuke Narutovi představí svou novou dívku - Sakuru. Najednou nemá Sasuke pořád čas a to Naruta hodně trápí, a když už jsou spolu, tak sebou většinou bere právě i Sakuru. V jejich přátelství se najednou objevuje obrovská trhlina, kterou podle Naruta způsobila Sakura, ale tak lehko se nevzdá. Rozhodne se jejich kamarádství zachránit tím, že odstraní příčinu jeho rozpadání...

Nevlastní 3

28. prosince 2012 v 14:08 | Ája |  Nevlastní
Poslední dobou se opravdu snažím, všimli jste si? :D ...dokonce mám z tohohle dílu víc než dobrý pocit :D...jen na konci mě bude většina z vás asi hodně nenávidět :DTřídění SB + nová SB

27. prosince 2012 v 10:51 | Ája |  Kecy
Myslím, že už to tu dlouho dobu nebylo a je to hned z několika důvodů...

Já rozmazlenec a má sladká růžovláska 9 (nová verze)

25. prosince 2012 v 20:41 | Ája |  Já rozmazlenec a má sladká růžovláska 2.verze

Tak tu máte po dlouhé době další díl :D ...aby se neřeklo, že píšu jen yaoi :D

Úsvit 7

25. prosince 2012 v 1:54 | Honza |  Úsvit
Zdravím,

tak jak jsem slíbil, tak i konám - užijte si další kapitolku Úsvitu. :)

P.S: Nepsal jsem více jak půl roku, buďte tedy, prosím, trpěliví, časem se snad více rozepíšu. :D)Překvápko!

25. prosince 2012 v 1:37 | Honza |  Kecy
Zdravíčko. :D

Po pár měsících absolutní neaktivity na tomto blogu mám pro Vás jednu zásadní větu - Jsem zpět!! :D Nevím sice, jak dlouho mi toto nadšení vydrží, ale cítím se plný enegrie a mám elánu do života na rozdávání, takže.. by mi to chvilku vydržet mohlo. :D

Tak, teď trochu vážně - více než půl rok jsem nepřispíval, protože jsem měl plno jiných věcí na řešení, musel jsem tedy upřednostnit nějaké své povinnosti vůči psaní, doufám, že to chápete. :) Teď jsem na nějakou dobu zpět a jak už jsem psal v předcházejícím odstavci, doufám, že mi ten můj elán vydrží a já zase na další půlrok nevypadnu z tempa. Držte mi palce. ;)

Na závěr tohoto příspěvku bych Vám chtěl popřát příjemné prožití vánočních svátků, doufám, že Vám Ježíšek něco pěkného neježil. A pokud ne, tak já to za něj napravím a hned v zápětí Vám sem přidám další kapitolku Úsvitu. ;) :)

Mějte se krásně, Váš Honza ^^,

P.S: Jsem rád, že jsem zpět. :))

Vánoce alkoholikovy (ItaSasu) 3/3

24. prosince 2012 v 12:02 | Ája + Shirayuki |  Jednorázovky
Opravdu moc dlouhé :D ...ale myslím si, že nikdo z vás, kdo se sem prokousal, rozhodně nelituje :D

Vánoce alkoholikovy (ItaSasu) 2/3

24. prosince 2012 v 12:01 | Ája + Shirayuki |  Jednorázovky
Moc dlouhé :D