Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Listopad 2012

Jinýma očima 2. kapitola - Co nás spojuje aneb Je první dojem ten správný?

21. listopadu 2012 v 20:54 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Zdravím po dvou týdnech a přináším novou kapitolu.
Po tomhle díle stanovuju pauzu na dobu neurčitou. Důvodem je virus na skypu, který maže historii a pak i zablokuje počítač. Nechci to dopisovat sama a tak si budete muset počkat.
Tak, co se dneska dozvíme... Přijde pár nových postav a tak podobně. Samozřejmě i úžasně napínavý konec *škodolibě se směje*.
Another - rozcestník

20. listopadu 2012 v 16:49 | Ája

Recenze
Jedna se o horor s věkovou hranicí +18, ale podle mě tomu obsah zase tolik neodpovídá, pokud teda opomenu brutální způsoby vražd a množství krve.
Do jednoho menšího města se stěhuje nový student - Kouichi Sakakibara. Kdysi mu zemřela matka a jeho otec je v zahraničí, takže zůstává u svojí tety a začne navštěvovat školu, do které kdysi chodila jeho matka i teta. Od samého začátku vypadá třída jinak než šechny ostatní. Dochází tam k častým úmrtím a jednu ze studentek - Misaki všichni ignorují, jako by ani neexistovala. Kouichi se s ní snaží komunikovat, ale sama dívka ho žádá o to, aby s ní přestal mluvit...pro svoje vlastní dobro. Byla vyloučena z kolektivu při protiopatření, aby se zabránilo hrůzným vraždám, ke kterým dochází každý rok, když někdo přebývá...
Rozhodňe vám tohle anime vřele doporučuju, ale radím vám dávat u toho dobře pozor, jinak se lehko ztratíte v ději i faktech.

Link na anime

Nevlastní 1

11. listopadu 2012 v 10:27 | Ája |  Nevlastní
Popadla mě nějaká aktivita xD. Dokonce se už ani nerozčiluju nad tím, že nepíšete komentáře (to bude tím, že stoupla návštěvnost, aspoň díky tomu vím, že tu jste a kvůli lelkování by sem asi nikdo nechodil, tak děkuju aspoň za to).Náprava (ItaSasu)

8. listopadu 2012 v 23:55 | Ája |  Jednorázovky
Máte tu menší jednorázovku...ItaSasu (jak jinak :D). Poslední dobou nemám fakt nic jinýho na práci, tak píšu...přiznávám, že je to trochu přeyaoizovaná povídka, ale pochybuju, že zrovna vám to bude nějak vadit xD

Jinýma očima 1. kapitola - Probuzení

7. listopadu 2012 v 18:55 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Vím, že už mám rozepsané dvě další povídky, ale tohle jsem sem prostě musela dát :D. Je to můj nejnovější společný výtvor, s vámi již známou Hizuki-chan, která píše ze strany Itachiho (jak jinak xD). Díly budou kratší než normálně, nechci všechno vyzradit hnedka v první části.
Taky máte ten pocit, že vám něco leží v hlavě a pak najednou někdo přijde s tím samým nápadem? Tohle je jeden z těch případů :D. Za titulní obrázek děkuji jako vždy naší hlavní admince Koinaku a snad se to bude líbit jí i vám^^.
Recenze pod obrázkem ;)


Sasuke se probudí a vůbec si nepamatuje, co se stalo den předtím. Pak ale zjistí, že má mnohem lepší fyzické schopnosti než obyčejný člověk. Když se probere z bezvědomí v džungli, kde je víc takových jako on, pravda vyjde najevo: někdo jim implantoval zvířecí geny a oni teď musejí na zcela neznámém místě bojovat o život. Jen ten nejsilnější má právo se odsud dostat. A aby toho nebylo dost, stupňuje se napětí mezi ním a tajemnou šelmou jménem Itachi. Jedna věc je ale jistá: tady se bude umírat.


Můj majetek! Nesahat! 4

3. listopadu 2012 v 18:40 | Ája |  Můj majetek! Nesahat!
Poslední týden jsem strávila zavřená doma(když nepočítám školu) a vypadá to, že další týden nebude o moc jiný, tak jsem si řekla, že bych něco už konečně mohla napsat, když jsem tu jak ten pták v kleci :D