Listopad 2012

Jinýma očima 2. kapitola - Co nás spojuje aneb Je první dojem ten správný?

21. listopadu 2012 v 20:54 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Zdravím po dvou týdnech a přináším novou kapitolu.
Po tomhle díle stanovuju pauzu na dobu neurčitou. Důvodem je virus na skypu, který maže historii a pak i zablokuje počítač. Nechci to dopisovat sama a tak si budete muset počkat.
Tak, co se dneska dozvíme... Přijde pár nových postav a tak podobně. Samozřejmě i úžasně napínavý konec *škodolibě se směje*.
Another - rozcestník

20. listopadu 2012 v 16:49 | Ája

Recenze
Jedna se o horor s věkovou hranicí +18, ale podle mě tomu obsah zase tolik neodpovídá, pokud teda opomenu brutální způsoby vražd a množství krve.
Do jednoho menšího města se stěhuje nový student - Kouichi Sakakibara. Kdysi mu zemřela matka a jeho otec je v zahraničí, takže zůstává u svojí tety a začne navštěvovat školu, do které kdysi chodila jeho matka i teta. Od samého začátku vypadá třída jinak než šechny ostatní. Dochází tam k častým úmrtím a jednu ze studentek - Misaki všichni ignorují, jako by ani neexistovala. Kouichi se s ní snaží komunikovat, ale sama dívka ho žádá o to, aby s ní přestal mluvit...pro svoje vlastní dobro. Byla vyloučena z kolektivu při protiopatření, aby se zabránilo hrůzným vraždám, ke kterým dochází každý rok, když někdo přebývá...
Rozhodňe vám tohle anime vřele doporučuju, ale radím vám dávat u toho dobře pozor, jinak se lehko ztratíte v ději i faktech.

Link na anime

Nevlastní 1

11. listopadu 2012 v 10:27 | Ája |  Nevlastní
Popadla mě nějaká aktivita xD. Dokonce se už ani nerozčiluju nad tím, že nepíšete komentáře (to bude tím, že stoupla návštěvnost, aspoň díky tomu vím, že tu jste a kvůli lelkování by sem asi nikdo nechodil, tak děkuju aspoň za to).Náprava (ItaSasu)

8. listopadu 2012 v 23:55 | Ája |  Jednorázovky
Máte tu menší jednorázovku...ItaSasu (jak jinak :D). Poslední dobou nemám fakt nic jinýho na práci, tak píšu...přiznávám, že je to trochu přeyaoizovaná povídka, ale pochybuju, že zrovna vám to bude nějak vadit xD

Jinýma očima 1. kapitola - Probuzení

7. listopadu 2012 v 18:55 | Shirayuki + Vita |  Jinýma očima
Vím, že už mám rozepsané dvě další povídky, ale tohle jsem sem prostě musela dát :D. Je to můj nejnovější společný výtvor, s vámi již známou Hizuki-chan, která píše ze strany Itachiho (jak jinak xD). Díly budou kratší než normálně, nechci všechno vyzradit hnedka v první části.
Taky máte ten pocit, že vám něco leží v hlavě a pak najednou někdo přijde s tím samým nápadem? Tohle je jeden z těch případů :D. Za titulní obrázek děkuji jako vždy naší hlavní admince Koinaku a snad se to bude líbit jí i vám^^.
Recenze pod obrázkem ;)


Sasuke se probudí a vůbec si nepamatuje, co se stalo den předtím. Pak ale zjistí, že má mnohem lepší fyzické schopnosti než obyčejný člověk. Když se probere z bezvědomí v džungli, kde je víc takových jako on, pravda vyjde najevo: někdo jim implantoval zvířecí geny a oni teď musejí na zcela neznámém místě bojovat o život. Jen ten nejsilnější má právo se odsud dostat. A aby toho nebylo dost, stupňuje se napětí mezi ním a tajemnou šelmou jménem Itachi. Jedna věc je ale jistá: tady se bude umírat.


Můj majetek! Nesahat! 4

3. listopadu 2012 v 18:40 | Ája |  Můj majetek! Nesahat!
Poslední týden jsem strávila zavřená doma(když nepočítám školu) a vypadá to, že další týden nebude o moc jiný, tak jsem si řekla, že bych něco už konečně mohla napsat, když jsem tu jak ten pták v kleci :D