Říjen 2012

Jak zašíval Sasuke Itachimu triko (ItaSasu)

28. října 2012 v 14:00 | Ája |  Jednorázovky
Tak jsem se konečně k něčemu zase po dlouhé době dostala. Já vím, není to SasuSaku, ale aspoň něco...Budete se prostě muset smířit s tím, že píšu to, na co mám zrovna náladu, nemůžu se nutit psát něco, co mě momentálně nebaví a na co nemám sebemenší chuť. Je to v tom textu potom znát a to není hezké...
Inspiraci k téhle jednorázovce jsem našla ve skutečném životě :D. Byla to jedna taková chvíle, kdy jsem šila Uchihovské triko pro Itachiho a měla spostu času u toho přemýšlet :D.
P. S. : Nečekjte žádné drama, tohle je parodie :D...za moc nestojí, ale na nic víc se momentálně nezmůžu.

Pár črtanců 1/...

15. října 2012 v 20:27 | Baka - chan |  Jednorázovky
Nazdárek!
Tak, přispívám už sem celkem dlouho svými FanArty.. Jenže teď na mě padla tvůrčí krize.. Absolutně nic mě nenapadá, nakreslila jsem snad už všechno..? :D A navíc mi to teď ani nejde. A tak mě napadlo, že bych se mohla pochlubit i příspěvky z jiné dílny, a to literární.
Je to teoreticky moje první pokušení o FanFiction, které tak rapidně neselhalo jako všechna ostatní.. Takže bych chtěla slyšet vaše názory, zda stojí za to pokračovat v tomhle okruhu ..
Tak.. to zkuste přelouskat :D

(PS: Nevěděla jsem si rady, do jaké rubriky to mám zařadit, nevím, jestli to bude kapitolovka a jednorázovky to taky není a překvapivě ani FanArt :D Takže jsem to zkrátka dala do Naruto - ostatní, snad se na tom dohodneme.. :))

Uchiha brothers

13. října 2012 v 9:15 | Ája |  Uchiha
Ahoj, miláčci,
asi bych měla něco napsat, že? :D Dneska bych se konečně vrhla na nějakou tu SasuSaku povídku, ale neslibuju, že to stihnu do večera dopsat. Možná už vás unavují moje výmluvy, jenže bez nich se to neobejde :D ...
1. místo: škola...ne, nemusím se učit, jen chodím pozdě domů a potom jsem celá happy, že si můžu dát sprchu a jít spát.
2. místo: obsadil "překvapivě" cosplay :D ...myslím, že netřeba rozebírat šití, shánění látek, upravování paruk...a rozpadnutí mého mangekyou sharinganu na Itachiho -_-"...stejně už ho nedělám, ale koho by to nenasralo? :D

Teď vám něco ukážu, přece jen důkazy jsou důkazy...:D

Vězeň ve své mysli 3

8. října 2012 v 7:52 | Shirayuki + Vita |  Vězeň ve své mysli
Yo, minna.
Slíbila jsem sice do konce týdne, ale přes víkend prostě nebyl čas. Dělám slohovky, plus se ještě dodatečně zapisuju na projekťák ve škole, do toho překládám mangu a RMB (Rock Musical Bleach, snad sem potom dám odkaz) a taky je spousta zařizování ohledně Akiconu -.-". Sice jsem teď byla dva týdny nemocná, ale na net jsem se stejně moc nedostala, hlavně díky své drahé sestřičce, která si celých 7 dnů dělala jeden blbej úkol na informatiku >.
Poslední dobou povídky dopisuju sama, hlavně abych sem mohla dávat celkem pravidelně další díly. Tahle část je sice ještě společná, ale od příště už to bude výhradně moje tvorba.
Užijte si dnešní díl :).Sníh (GrimUlqu)

2. října 2012 v 9:15 | Shirayuki |  Jednorázovky
Tohle jeden z mých novějších výtvorů. Vlastně úplně první samostatná povídka na tenhle pairing. Občas se mi stává, že před očima uvidím nějaký obraz nebo scénku a z toho pak vznikne takovéhle dílko. Tentokrát se nejedná ani o yaoi, spíš opravdu jen náznaky.
Je to o dost kratší, jen asi jedna a půl stránky ve Wordu. Jestli chcete, přečtěte si to.