Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Září 2012

V koncích 4

28. září 2012 v 20:11 | Ája |  V koncích
Spokojení, už? :D ...Jestli nebudou komentáře, tak se Vám na to ale vykašlu -_- ...sice je to trošku kratší (na mě je to fakt krátký :D...ale což, jiní píšou ještě kratší :D), ale mám antibiotika a vážně mi není moc dobře. O učení vám snad radši ani říkat nebudu, ale je toho moc.


Psychicky nemocný 8 - konec

16. září 2012 v 0:32 | Ája |  Psychicky nemocný
Tak je tu poslední díl, vážení :D. Pardon, slíbila jsem V koncích, ale chci dopsat co nejvíc dílovek, abych si mohla dovolit rozepsat jednu SasuSaku. Sice SasuSaku zrovna nežeru, ale nápad na ten pár mám vážně šikovný :D.

V koncích bude příště, slibuju, už to mám i rozepsaný ;) a potom něco SasuSaku :).FA - Deidara

15. září 2012 v 10:38 | Baka - chan |  FanArty Naruto
Tak ^^"
Konečně jsem se donutila vzít tužky, gumu a pastelky a zase něco vytvořit. Při tom jsem si vzpomněla na stokrát slibovaného Deidaru, kterého mám věnovat Áje. xD Docela jsem se toho bála, ale výsledek mě celkem překvapil.. na to, že ho kreslím poprvé.. :D *něco tu smrdí, hele xD*
Víte, jakou mi uděláte radost, když si nebudete všímat toho pozadí, které jsem tak trochu hodně zmrvila? xD A je tak trochu "špinavý" :D Kočka se mi totiž denně prochází po stole a šlape po mých výkresech.. ale to nechme stranou. Už žádné hloupé zapírání. xD
Ano, nápis I´ll die for art není ani tak můj nápad. Někde jsem to ve spojení s Deidarou už viděla. Aby náhodou nenastal nějaký konflikt kvůli "autorským právům" .. xD


Snad si časem troufnu i na další postavy z Naruta. :)
Budu ráda za vaše názory.. ^^"

Manga 601

13. září 2012 v 8:55 | Ája |  Kecy
Nikdy jsme si ještě nepovídali o manze, že? Tak to chci dnes trochu napravit, protože tenhle díl za to opravdu stojí. Madara mě vážně mile překvapil. Jak kage začínali mít ty chytré kecy o tom, že Madaru porazí, myslela jsem si, že se jim to fakt podaří a Madara...je to prostě borec ÚžasnýJe mi líto jen Tsunade :D
P. S.: Dnes bude poslední díl Psychicky nemocný ;)

Vaše Ája

Links

9. září 2012 v 20:30 | Ája


Za dveřmi kabinetu 4

1. září 2012 v 12:35 | Shirayuki + Vita |  Za dveřmi kabinetu
Tak jsem tu s dalším dílem, trvalo to sice trochu delší dobu (z různých důvodů, o kterých se tu nechci rozepisovat), ale nakonec... Za sebe můžu říct, že tahle povídka se mi píše mnohem lépe než ostatní :).
Už to nebudu protahovat, komentujte a pište své názory na případné zlepšení.