Srpen 2012

Ten blog mě nenávidí >.<"

14. srpna 2012 v 19:06 | Ája |  Kecy
Ti bystřejší z vás si všimli, že nám zmizela polovina menu -_-. Přidávala jsem novou ikonku se Sasuzillou (ten obrázek je protě boží *_*) a když jsem to ukládala, chci se podívat, jak to na blogu vypadá a tam polovina menu v haj...pryč. Můj záchvat hrůzy vám popisovat nebudu, ale trvalo to dlouho, než jsem to dala do kupy.
- seznam sb, to bylo něco katastrofického, ono se to takhle nezdá, ale mám to udělaný dost složitě. Jasně, že by to šlo jednodušeji, ale proč dělat něco lehce, když to jde složitě, že? ...celá já -_-"
- odkazy na fancluby, odkazy na všechno další, já fakt myslela, že mě klepne
- hledat URL ikonek, to bylo vážně úděsné, hlavně než jsem našla tu od Kamishiro se Sasukem, tu fakt miluju <3 ...o tu jsme přijít nechtěla
- ještě mi u toho padala wifina, to bylo to nejhorší, každou chvíli něco zálohovat, abych to tam mohla rychle znovu hodit, kdyby mi zase u ukládání spadnul net

Zdá se vám, že to přeháním?...Omyl mí drazí, to byste museli vidět ten můj složitý systém (který můžu udělat jednodušeji -.-") ...ještě jednou se tohle stane a sháním si šibenici.


Vaše Ája

P.S.: Nevím, jak to bude s povídkami, komentáře žádná sláva, takže asi napíšu pokračování té povídky, kde jich je nejvíc nebo která se mi prostě bude chtít. Už mě přestává bavit se na vás ohlížet, když vám potom nestojím ani ...to je jedno. Nebudu se namáhat, nemá to smysl.


Vězeň ve své mysli 2

12. srpna 2012 v 15:44 | Shirayuki + Vita |  Vězeň ve své mysli
Další díl je tu, jak jsem slíbila. Měla jsem sice v plánu udělat takovou malou vsuvku, ale tenhle týden je to vážně na zabití -.-". Část v ich-formě je z pohledu Itachiho, pak už to jde zase normálně. Opět jsem si neodpustila zajímavý konec, takže se těšte na další kapitolu určitě ještě před koncem prázdnin. Komenty potěší, jako obvykle ;).Justin Bieber

11. srpna 2012 v 12:28 | Ája |  Kecy
Asi se divíte, co mě to popadlo, že?
Opět jsem narazila na blog, kde se někdo chlubí tím, jak strašně nenávidí Justina a jak se mu rád posmívá. Nebudu sem dávat odkaz, to bych byla stejná špína jako ti, kteří ho šikanují.
Neříkám, že jsem se mu kdysi nesmála. Když jsem ho slyšela prvně zpívat, řekla jsem si zase nějaká patnáctiletá puberťačka a hodně jsem se divila, když řekli, že je to kluk. Když jsem narazila na nějaký vtip nebo komix s ním, zasmála jsem se, ale čeho je moc, toho je příliš. Už mě nebaví pořád na facebooku vídat to srovnávání Justina s popelnicí, záchodem, toaletním papírem...Vždyť je to ubohé a trapné. Mně osobně nic neudělal, tak proč bych se mu měla smát? Všeho s mírou, ne? Nemůže za to jaký má hlas, ale pořád jsou lidi, kterým se líbí, vždyť to statistiky potvrzují. Je dost oblíbený a tím, že na něj budete házet špínu světa to nezměníte. Jediné, čeho tím docílíte, bude, že se budu já a jiní, kteří nemají potřebu šikanovat, smát vaší debilitě a závisti. Mně se kdysi na ZŠ smáli kvůli tomu, jak vypadám, že se dívám na anime, že kreslím fanarty a nevím, jak u vás, ale u nás se tomu říkalo šikana a to samé teď mnozí z vás dělají Justinovi.
Sama vzhlížím k Michaelu Jacksonovi a přijde mi, že měl podobný život, jako má teď Justin. Plno lidí ho nenávidělo, ale také plno milovalo. Psychicky se zhroutil z toho, když ho obvinili z pedifílie, přitom těm bystřejším došlo, že to nejspíš nemohl udělat. Po mých argumentech to došlo i mému otci, který byl jeho zarytý odpůrce. Ale kdo chce věřit spekulantům a mediím, jen do toho, vy bláhoví a naivní.
Kolikrát slintám nad obrázky Sasukeho, nad fotkami Chestera z Linkin park, kolikrát jsem si zpívala jejich písničky. Tak proč by si nemohli ostatní zpívat Justinovy písničky a slintat nad jeho fotkami? Vždyť každému se líbí něco jiného. Tak proč ti lidi tolik odsuzujete?
Zamyslete se ti, kteří tohle děláte, protože pro to existuje jen jeden přesný výraz ,, ŠIKANA".Kulhavka obecná

9. srpna 2012 v 23:58 | Ája |  Kecy
...aneb boss se zase ozývá.
Lidáčci, vypadá to, že na vás budu mít stále víc a víc času (pokud neskolabuje net, což se mi stává často). Dnes je to čtvrtý den, od té doby, kdy jsem šla po ulici a zničehonic mi do nártu u levé nohy vystřelila hnusná bolest. OK, tohle se mi stává často, ale nikdy to nebolí déle než 10 minut, zatímco teď to bolí už 4. den. Včera večer mě popadl amok, že mi snad amputují nohu xD (fajn, to jsem možná trochu přehnala...ale jeden nikdy neví -__-). Takže jsme ráno pro klid moji dušičky vyrazily s maminkou do nemocnice (můj 2. domov xD). Dohady s maminkou o tom, jak se mám obléknout do nemocnice vám ani snad nebudu popisovat xD. V čekárně byli jediní dva lidé, což je na chirurgii v Hradci ve Fakultce fakt slušný. Obvykle máme před sebou aspoň 20 lidí -__-"...ovšem, stejně se to tam protáhlo tak na 2 hodiny, ale časopis, kde psali o Chesterovi (Linkin park), mi to čekání usnadnil :3. Doktorovi jsem jasně říkala, že jsem nikde neupadla, že to přišlo při chůzi, takže to asi logicky nebude úraz. A víte, jaký byl jeho závěr? Udělali mi rentgen, ze kterého stejně nic nezjistili, ale prý mám podvrtnutou nějakou kost v nártu nebo kotník...možná, možná to tak je. Do zprávy mi napsal, že má podezření na nemoc nebo patologický stav nervové soustavy. V pondělí mě čeká "skvělá" kontrola...je mi jasné, že se potvrdí to podezření ze zprávy...ale hlavně, že mi dali berle a obvaz kvůli údajně podvrtnuté kosti...tohle je fakt úplně na *****, zbytečně ztrácím čas blbou diagnózou, které nevěří ani ten doktor sám...ach...já jdu trpět k lednici s ledem. Gomenasai, že se tu tak vykecávám, ale já se fakt nudím a budu se doma nudit dál až do té kontroly, po které mě čeká další nudění....ááá jdu se zahrabat.

Vaše kulhavka...tedy Ája -___-

Můj majetek! Nesahat! 3

3. srpna 2012 v 17:06 | Ája |  Můj majetek! Nesahat!
Tak jo, právě jsem úplně po tmě ve svým úchvatným pokoji, venku leje jako z konve, na cosplay Lighta Yagamiho mi chybí už jen sehnat větší bílou košili, ale pro tu v tomhle lijáku fakt nepůjdu, takže jsem se rozhodla dopsat 3. díl téhle povídky. Mám jich rozepsaných víc, ale většinou jsou spoluautorské a spoluautoři teď dělají něco jiného.


Za dveřmi kabinetu 3

3. srpna 2012 v 11:15 | Shirayuki + Vita |  Za dveřmi kabinetu
Stalo se, v co jsem ani nedoufala: Hizuki-chan se vrátila z prázdnin a já mám dovoleno psát po nocích další a další povídky ^^.
*Shirayuki zemřela jedna z nejoblíbennějších postav, takže si to bude vynahrazovat povídkami, fanoušci Bleache vědí, o co jde*.
Zdá se, že tahle povídka vás baví daleko víc, než Vězeň ve své mysli a musím přiznat, že mě taky,
budu se jí tedy nějakou dobu věnovat.
Vykašlala jsem se na psaní z různých pohledů, takže to tu máte všechno pohromadě :P.
Co bych k tomu řekla? Dneska dokončíme, co jsme minule začali a ještě i něco navíc ;).