Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Červen 2012

Ahoj, miláčci

28. června 2012 v 23:43 | Ája |  Kecy
Máte pocit, že si z Vás dělám srandu, že?
Skoro už to vypadalo, že se vracím a pak najednou nic.
Nemůže za to škola, ale cosplay...dost jsem teď makala na Sasukem. Důvod je prostý - Riuu, nejlepší Itachi, kterého si jen dokážete představit a řekla, že když udělám Sasukeho, vezme si na sraz Itachiho. Kdo by ododlal, že? :D ...takže ještě ráno před srazem jsem dobarvovala lano z oranžový na fialovou...fakt fuška.
Teď budu dělat Yoruchi Shihouin a Lighta Yagammi. Jenže začínají prázdniny, takže víc času, proto zvládnu oboje.
Zítra je Harajuku sraz a tam prostě musím být :D, ale večer něco napíšu, jen mi povězte co, síly mezi yaoi a hentai se mi zdají vyrovnané, takže nevím. Navrhněte něco.

Abych vám ukázala, že jsem se fakt neflákala....


Fotka


Fotka


Já vím, můj Sasuke to je něco neskutečně zvláštního, ale říkám...byl to boj s časem, bude lepší :D. Je to moje nejoblíbenější postava, zaslouží si vylepšení...už jen kvůli tomu a Riuu...nesmím dělat bráchovi ostudu :D.

S láskou Vaše Ája

Recenze mých nejnovějších povídek

22. června 2012 v 21:50 | Shirayuki |  Kecy
Pro ty, kteří nečtou podnadpis se jménem autora: ano, jsem to já, Shirayuki.
Ostatní: vítám vás, pozemšťané xD.

Chtěla bych vás seznámit s několika povídkami, na nichž právě pracuji. Jedná se převážně o společná díla s několika milými otaku, ale také i některé samostatné. A proč to vlastně říkám? Přemýšlela jsem a došla k názoru, že by se vám možná líbily. Pod oddělovač dávám recenze svých nejpovedenějších.


Stále vykazuješ špatné chování! 12

12. června 2012 v 11:53 | Ája |  Stále vykazuješ špatné chování

Přemýšlela jsem, čeho mám napsat pokračování, nakonec vyhrála SasuSaku povídka, dost jsem teď psala yaoi a komentářů je u nich čím dál míň, tak je na čase dát šanci SasuSaku maniakům. Já vás varovala, že to přijde (hlavně yaoistky jsem varovala :P).
Mimochodem, blíží se už poslední díl a potom začnu tu novou SasuSaku povídku^^

Honzuš se hlásí do služby!

12. června 2012 v 0:35 | Honza |  KecyČáu lidi!

Tak nějak jsem si pročítal Úsvit a nostalgicky vzpomínal na staré časy, když jsem si uvědomil, že už je to nějaká doba, co jsem se tady ohlásil. Shrnutí - žiju. :D Celkem se mi poslední dobou hromadí věcy, tak nevím, kam dřív skočit, takže jsem od vydání posledního Úsvitu nenapsal ani řádku.. :D ALE to hodlám brzy změnit. Nic neslibuji, ale o víkendu bych si mohl chvilku najít a něco poskládat dohromady. Na psaní teď vážně není čas, ale přiznám se, že mi to chybí. A to jako dost.. Takže s chutí do toho! V plánu je nová kapitolka Üsvitu + žhavá novinka, dlouho slibované ItaSasu. Nevím, co z toho nakonec vyleze, ale fajn, budu optimista. ^^ :D


Takže lidičky, to by asi mohlo pro teď stačit, já pádím do sprchy a pak alou do postele. Čauky mňauky ^^,

P.S: Omluvte moji přílišnou veselost a případné pravopisné chyby, ale je půl jedné ráno, takže.. :D

!Třídění SB!

11. června 2012 v 16:34 | Ája |  Kecy
Mám už v tom zmatek, plno lidí blog zrušilo, kliknu na odkaz a ono ,, blog nenalezen" nebo vy jste měli třídění a mně zrovna nešel pc anebo jsem měla problémy, nebyl čas, možná jsem si toho jen nevšimla (to je nejčastější důvod). Neomlouvá mě to, já jen říkám, jak to bylo. Ale je pravda, že třídění sb dělám jednou za půl rok. Byly časy, kdy tu bylo častěji, ale hlavně proto, že jsem pako a nějakým nedopatřením jsem si smazala seznam sb, ale to je minulost.

Sex v kanceláři 18 - 2.část - konec

10. června 2012 v 21:28 | Ája |  Sex v kanceláří
U mě je prostě nemožný, aby se to vešlo do znaků :D

Sex v kanceláři 18 - 1.část - konec

10. června 2012 v 21:26 | Ája |  Sex v kanceláří
Jedna z mých nejtrapnějších a nejstarších povídek, ale mazat se mi jí nechce a v tom případě jsme ji musela i dokonči. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo, byla jsem nemocná (pořád jsem, asi si už vážně zajdu k doktorce -.-"), sice už tu povídku mám napsanou od pátku, ale můj milostivý počítač se rozhodl, že mi přístup k netu umožní až v neděli večer (dělá to poslední dobou často -.-"...svině zákeřná)
Nechť se vám tahle slátanina líbí (pořád je to lepší než ty předchozí díly, četla jsem 17. a málem jsem se sama ze sebe pozvracela)