Květen 2012

Power of darkness (FA)

27. května 2012 v 12:40 | Baka - chan |  FanArty Naruto
Ták ^^ A Baka - chan se tu, s dovolením mihne se svým FanArtem a zase se odmihne, ano? :D
Proč zase Sasuke? Protože se mi kreslí asi nejlíp ze všech postav. A protože to tu prostě patří Uchihům xD..
Není to postel, jak to pár jistých nejmenovaných naznačovalo v mé přítomnosti. Možná to tak nevypadá, ale je přivázaný ve volném prostoru ve stoje. xD Ani nevíte, jak mi ta pečeť dala zabrat..
Veškeří otaku kritici, spojte se a nebojte se naznačit, v čem bych se měla zlepšit. ^^ Uděláte jen dobře.

Abych nezapomněla: Obrázek věnuju opět Koinaku, která, jak už několikrát opakovala, ,,zbožňuje moje Sasánky" ^^ xD Většinou mi ty dáváš tu chuť jednoho takového Sasánka nakreslit.


Diplom pro Saki-san

19. května 2012 v 12:56 | Ája |  Diplomy
Jelikož jsem si myslela, že jsem se u Saki zapsala do třídění a ono to tak nebylo, vypadla jsem z SB, jenže já ji mám fakt ráda, takže jsem s ní musela znova spřátelit :D.

Yaoi vs. Hentai

18. května 2012 v 17:02 | Ája |  Kecy
Andílci moji,
všimla jsem si, že je tu víc SasuSaku fanoušku než ItaSasu. Proto jsem se rozhodla pro následující: Ještě dnes se pokusím zveřejnit SasuSaku povídku. Ptáte se jakou?
Neřeknu, nechte se překvapit. Ale když bude mít výrazně víc komentářů než Nevděčný spratek, kašlu vám na yaoi a budu psát SasuSaku, protože mám tušení, že Spratka si přečetli jen Baruš, Ininka a Neri...možná Chaoss. Dělám to hlavně pro vás, nebudu vás trápit yaoi, když vás to nebaví. Já proti SasuSaku většinou nic moc nemám, sice už se mi tolik nelíbí, ale pořád mám ten pár ráda a jsou dny, kdy mám neskutečnou chuť s nimi udělat i design :D.

Takže můžeme začít YAOI VS. HENTAI


Nevděčný spratek 10/2. část

16. května 2012 v 23:15 | Ája |  Nevděčný spratek

Jako obvykle se mi to nevešlo do znaků, je to na 10 normostránek celkem :D. Což je víc než dost.
Jen tak mezi námi, tahle část je zajímavější :D.

Nevděčný spratek 10/1. část

16. května 2012 v 23:13 | Ája |  Nevděčný spratek

Miláčkové, píšu to pro vás už skoro dva týdny, takže doufám, že to oceníte...já na vás vážně nedlabu, jen mě ubíjí škola, u nás se dlouze ignoruje, že už bude konec školního roku -.-"

Iluze

16. května 2012 v 7:31 | Shirayuki |  Jednorázovky
Zdravím po celkem dlouhé době. Ne neusnula jsem věčným spánkem (zatím), jen mě nenapadá co psát.
Tak jsem si řekla, že sem zase dám jednu svou jednorázovku a to na téma ,,Itachi" (jak jinak ^^). Nemám k tomu moc co říct, záleží jen na vás, jestli si to přečtete a bude se to líbit. Je to nepatrně odlišné od těch, které píšu normálně.
Ohledně dalších povídek: mám v záloze další tohoto typu a také pracuji s jednou milou otaku na díle momentálně o zhruba 30 stránkách :D . Snad se k tomu dostanu a dám sem alespoň kousíček.
Tak směle do čtení, mina.


Zpět z Animefestu

9. května 2012 v 16:01 | Ája |  Kecy
Tak jsem se vám vrátila živá a zdravá :D ...snad jen trochu unavená.
Animefest byl fajn až na pár detailů. Mohli snad jen líp vymyslet vzdálenost místa konání a tělocvičnu, kde se mělo spát, protože to od sebe bylo vzdáleno 3km, což bylo na unaveného, Brna neznalého člověka trošičku moc.
Nechci tu zavádět nějaké hádky, ale najdete mi někdo v Brně obyčejné stéblo trávy?
To město je tak...kamenný a betonový.
Mno, ale radši se budu věnovat AF. Viděla jsem kousek jednoho anime o nějaký princezně a liteci, na jméno si nevzpomenu :D. Ale co bylo fakt jashinovský, tak To je Bašta. Sice mi to ze začátku připadalo trapný, na můj vkus až moc dětský, ale byla to legrace :D.
Přivezla jsem si jen placky a špinavý oblčení a ještě špinavější cosplay. První den jsem na sobě měla Itachiho, v něm jsem vydržela až do večera, druhý den jsem si vzala Undertakera, v kterým jsem vydržela sotva hodinu, bylo vážně teplo a v neděli jsem šla už radši v civilu :D.
Nejvíc mě asi mrzí, že jsem se pohádala s pár lidma, ale to vem čert...byla jsem tam a to je hlavní.

Teď jdu psát Spratka, na víkend čekejte SasuSaku (neslibuju, musím ještě napsat ročníkovku)
S láskou vaše Ája