Duben 2012

V iluzi bezmoci 1/3 (ItaSasu)

29. dubna 2012 v 11:57 | Mája, Ája |  Jednorázovky

S Májou už nějaký ten pátek píšeme ItaSasu povídku, jen nejasné, kolik bude mít částí, ale jeden ,,malý" kousek tu máte :D. V roli Itachiho Mája, v roli Sasukeho Ája.

V koncích 3

23. dubna 2012 v 2:59 | Ája |  V koncích

Překvápko?
Ájinka zase něco ,, inteligentního" napsala :D. Mno asi to bude stát za prd, ale já se vážně snažila. Jen mám poslední dobou vylitej mozeček. Musím stihnout do konce května přečíst 4 knížky a napsat ročníkovku. Nechce mě rovnou někdo zabít? Protože tohle fakt nestíhám.

Takže..

15. dubna 2012 v 16:16 | Honza |  Kecy
Ahoj broučci,

po dlouhé době o sobě dávám vědět, takže ano, ještě žiju. :D Na blog jsem se nevyprdnul, jenom momentálně procházím (ano, opět) další z mnoha krizových životních situací, nemám pomalu čas ani na sebe. Teď ve středu jsem byl v Kladně na kraji v dějepisné olympiádě, za měsíc jedu na kraj v biologické, navíc 23.4. dělám přijímačky na gymnázium (držte mi palce ;)), tak je toho na mě trošičku moc..
Další problém - vztahy. Nebudu Vás tady zahlcovat svými problémy, jenom bych tak jako na okraj mohl říct, že jsem se rozešel s přítelem, takže to je taky fajn, no..

Nevím, kdy sem přidám tu svoji novou povídku nebo Úsvit, možná ještě dneska (nic neslibuji), každopádně zítra odjíždím na týden pryč, takže až přijedu bych se na to mohl vrhnout a napravit resty. Do té doby Vám bude muset stačit Ája, Baka-chan a Shirayuki. Slibuji, že se dám co nejdříve do kupy..

Kapka krve

15. dubna 2012 v 14:30 | Ája |  Kecy
Na přání Baka-chan se tenhle design jmenuje Kapka krve.
Tak jo...asi si myslíte, že mi definitivně přeskočilo, anebo že je ze mě totální úchyl. Pravda je ovšem taková, že mě začíná všechno srát a zároveň mám z každé blbosti radost...mám takovou smíšenou náladu a tak z toho vzniklo tohle. Cenzuru jsem dodržela, takže komu se to nelíbí, nechť si zadnici políbí...
Dneska nic už asi nestíhám (tenhle design dělám už měsíc o.O), ale pokusím se ve středu sem hodit V koncích, slíbila jsem to Kioshimu a oběhnu ještě dnes večer sb. Příští víkend udělám design Nikkískovi a teď jdu dělat konečně tu prezentaci na impresionismus. Nevíte někdo, proč ho mám zafixovaný jako kytičkovaný směr? xD

Paprsky noci II. - Pravda ve stínech

11. dubna 2012 v 14:56 | Shirayuki |  Paprsky noci
Přicházím s dalším, tentokrát posledním dílem Paprsků.
Jedná se o více než dvakrát tak dlouhou epizodu než předchozí, jelikož jsem poněkud ztratila chuť patlat se s tím na několik dalších částí.
Co bych k tomu řekla: snad jen to, že jsem si psaní tohohle dílka užila, ikdyž mi hlavně u posledních dílů připadalo, že tahle povídka ztratila svou nynější jiskru.
Nebudu už zdržovat, jen upozornění: Neodpustila jsem si na konec menší yaoi * věčná yaoistka se konečně ozvala xD *


Stále vykazuješ špatné chování! 11

8. dubna 2012 v 15:54 | Ája |  Stále vykazuješ špatné chování

U stolu bylo až nezvyklé ticho, která narušovalo jen časté cinknutí kovu o porcelán. Nikdo se neměl k tomu pronést pár slov a navázat tak konverzaci. Po dlouhé době jedli všichni čtyři spolu, ale slovo mezi sebou neprohodili.

Sabaku no Gaara a Inuzuka

8. dubna 2012 v 13:50 | Baka - chan |  FanArty Naruto
Ohayo! :)
To jsem zase já. Po nekonečně dlouhé době jsem se rozhodla sem opět přispívat. Co jiného než FanArty? xD Gaaru jsem kreslila poprvé v životě, posuďte sami. Napadlo mě něco jako náznaková kresba. Chtěla jsem to nakreslit tak trochu "mázlým" stylem. No.. ono se mi to mázlo dokonce i při focení, takže.. xD
Ten druhej.. mno xD Původně to měl být vlk, ale jak jsem u toho koukala na další díly, napadlo mě trochu to předělat xD
Mám pocit, že jsem slibovala i Deidaru, ale ještě se uvidí. Vůbec mi totiž nejde.. xDKdybyste chtěli poradit, co mám doladit a v čem se zlepšit, budu jen ráda :)
Vím, že kvalita taky není moc slavná.. takže se opět omlouvám.

Přeju hezký zbytek dne ^^

Fanclubs

7. dubna 2012 v 12:00 | ÁjaI hate mathe


Virtual-ninja 2


Uchiha brothers fans


Yaoi FC


Junjou romantica FC


Sasuke Uchiha FC


AntiSakura FC


Ájuš se hlásí do služby

2. dubna 2012 v 21:17 | Ája |  Kecy
Já vím, já vím, působí to, že jsem nehorázně líná, ale pravda je taková, že vaše drahá Ájuše propadá z fyziky (no dobře, tu jsem si dneska opravila :D) a z matiky (tu si už taky pomalu opravuju), ale zkrátka je toho moc...já mám dvě N, dvě 4 a potřebuju to nějak vylepšit. Ještě potřebuju napsat dvě závěrečný práce. O Velikonocích, jdu shánět poslední věci na cosplay, ale po večer budu psát^^. Mám už víc jak polovinu Stále vykazuješ špatné chování, já se vážně snažím ;).

A když to budu zvládat, tak se moje maličkost přihlásí do jedné soutěže o nejlepší povídku^^. Já už se dlouho někam nepřihlásila :D. Někdo, kdo by si rád zasoutěžil se mnou? Johooo, Ája ráda výzvy :D...i když je obvykle všichni vesele ignorují -.-" a tím, že se mě bojí, to určitě nebude :D. Tak mi udělejte radost a já udělám radost vám ( dopíšu do pátku Stále vykazuješ špatné chování a yaoi povídku, o kterou si sami napíšete...mně je to srdečně jedno, píšu ráda všechny :D)

Vaše Ája