Březen 2012

Ohayo!

26. března 2012 v 10:04 | Ája |  Kecy

Na úvod: Ájinka nemá moc času. Patlám se s ročníkovkou, na kterou jsem se už odhodlala konečně číst a ještě musím udělat práci do ZSV na metody učení. Makám na novém designu (musím se za něj vážně pochválit, bude to tu přehlednější ;))
Až to všechno dodělám, vrhnu se na povídky, mám rozepsané Stále vykazuješ špatné chování! a napadla mě nová SasuSaku dílovka. Jen nevím, jestli mám zase rozepisovat další povídku.
Teď mi zvonilo na hodinu, moje vedlesedící chybí, takže asi budu dávat pozor :D. Nemám s kým hrát dobyvatele a přestávce se pokusím oběhnout SB.
Omlouvám se za moji nízkou aktivitu, zatím si budete muset vystačit s Baka-chan, Kioshim a Shirayuki. Koukám, že ti mají času dost :D (což je výhoda jak pro mě, tak pro vás).

Vaše Ájuš

Paprsky noci II.- Na rozcestí

25. března 2012 v 12:58 | Shirayuki |  Paprsky noci
Další díl je na světě. Byl hotový už docela dlouho, ale já prostě neměla z různých důvodů čas.
Příští díl bude poslední a abych do něj nacpala celkové rozuzlení + pár dalších věcí, bude nejméně dvakrát tak dlouhý než ostatní dosud vydané, čemuž také bude samozřejmě odpovídat datum vydání. Po dokončení mám v plánu pár dalších jednorázovek.
Opět děkuji všem, kteří čtete moje povídky, za podporu. Dáváte mi vůli psát dál, za což jsem nesmírně vděčná.
Zatím sayo, Shirayuki.


Noc vlčice

21. března 2012 v 18:50 | Shirayuki |  Jednorázovky
Zdravím, drazí čtenáři.
Tak trochu jsem se nudila a na mysl mi přišel úryvek pro nějakou povídku (arigato Baka- chan, jelikož mě to napadlo díky ní, takže jí to věnuji :) ). Je to moje absolutně první FF, kde jsem se trochu uvolnila,. Taková malá předehra před mým dalším chystaným velkým projektem.
Je to jen jednorázovka, takže pokračování nečekejte. Yosh, snad se Vám bude líbit ;).


Úsvit 6

17. března 2012 v 10:04 | Honza |  Úsvit
Ahoj miláčci,

po dlouhé odmlce tu máte další část Úsvitu. Nebudu Vám sem psát, proč jsem byl takovou dobu neaktivní, protože by to samo o sobě bylo delší, než samotný Úsvit. :) Nevím, jak se Vám dnešní kapitola bude líbit, proto když napíšete komentář, zlobit se nebudu. :) Tato kapitola je poněkud kratší, no.. uvidíte.

Přeji příjemné počtení, Honza

P.S: Na nové povídce se začíná pracovat, těšte se na ItaSasu. :))


Nová FF od Shirayuki

15. března 2012 v 15:17 | Shirayuki |  Kecy
Takže, milí a drazí čtenáři,
Paprsky nám pomalu končí- další díl je již téměř hotov a pracuje se na dalším, který bude nejdelší, jelikož bude také závěrečný.
Rozhodla jsem se tedy napsat novou povídku. Měla by být to nejakčnější co jsem dosud napsala, jen zatím nemám téma. Proto Vás nechám hlasovat (nevkládám anketu, takže pište do komentářů vaše názory, nápady na námět. Pro ty co to nepochopili: prostě na jaký pár ji mám napsat (ikdyž už nejspíš předem znám výsledek ;) ), avšak žánr mám již teď jasný). A pokud to půjde dobře, rozhodně se máte na co těšit, jelikož moje temná kamarádka Kuroyuki se začíná dožadovat pozornosti *muhahaha* :).

Ája má PROBLÉM!

5. března 2012 v 10:56 | Ája |  Kecy
Podívejte se na okraj se Sasukem a Itachim, taky Vám ho překrývá stránka?
Mně se to doma zobrazuje normálně, ale ve škole se mi to nějak rozjíždí >.<...spíš překrývá

Paprsky noci II.- Náznaky

4. března 2012 v 17:24 | Shirayuki |  Paprsky noci
Nakonec to netrvalo zase až tak dlouho. Olympiáda nebyla nijak významným rušícím faktorem takže oznamuji, že jsem jako jediná ze třídy postoupila do praktické části (laboratorní práce), která se koná tento týden, a pokud to vyjde, vydám se směr krajské kolo :)

K povídce samotné bych ani nic moc neřekla, jen mi pořád připadá, že je to málo akční. Takže jsem se rozhodla neříct úplně všechno během jednoho dílu a trochu si s vámi pohrát ve formě různých náznaků ;).
Minule se nám tu objevila nová postava a dnes se o ní něco málo dozvíme.
Užijte si tuto část^^.