Únor 2012

Nevděčný spratek 9

25. února 2012 v 16:14 | Ája |  Nevděčný spratek
Mám rozepsané i SasuSaku povídky, ale koukám, že jste se nějak přeyaoizovali :D...což mi pochopitelně nevadí.Psychicky nemocný 7

17. února 2012 v 19:32 | Ája |  Psychicky nemocný
*Muhaha*
Slíbila jsem Nevděčného spratka, ale napadlo mě, že Psychicky nemocný tu nebylo dýl.
Mimochodem, je to předposlední díl (pravděpodobně). Zítra napíšu spratka.Yamamoto Genryuusai 1

17. února 2012 v 19:28 | Ája
Toho dědu mám celkem ráda. Působí tak vetche a jakou má energii :D

Novinky

17. února 2012 v 18:00 | Honza |  Kecy


Ahoj miláčci,

mám pro Vás jenom pár formalitek:
1. Konečně mám své japonské jméno! 15.2.2012 jsem oficiálně přijal jméno Kioshi. Bylo to první jméno, které mi padlo do oka a i ten jeho význam (Tichý) mi není tak úplně cizí. Na internetu jsem ukecaný až to bolí (:D), ve skutečnosti raději poslouchám, mlčím. Takže tak. Ten obrázek na levo je zase moje oficiální anime podobizna (jsem si celkem podobný xD), budete se s ní vídat u každého mého článku (krom povídek).
2. Započaly práce na nové povídce. Název ani děj neprozradím, jediné, co Vám můžu říct, je, že to bude ItaSasu. Nevím, jak to půjde, ale příští víkend už by jste mohli číst první kapitolu. :) Titulní obrázek už je hotový, děj mám promyšlený, takže to teď už stačí jenom napsat. Máte se na co těšit. ;)

Příjemný páteční večer, Honza :)

P.S: Jelikož Vám chci vynahradit, že jsem byl posledních 14 dní celkem (čti "úplně") neaktivní, tak v noci sem v noci, pokud nenastane nějaký problém, nahodím další Úsvit! :)

Paprsky noci II. -Záblesk naděje

17. února 2012 v 17:24 | Shirayuki |  Paprsky noci
Jak jsem slíbila, tak také činím. Snažila jsem se dát něco dohromady, výsledek je poměrně slušný. Na další díl si asi trošku počkáte (vážně netuším jak dlouho, ale teď na to prostě nemám hlavu, takže to neřešte :) ), jelikož mám sice prázdiny, ale moje blbá maličkost se dobrovolně přihlásila na školní kolo biologické olympiády (ikdyž mi bylo řečeno, že je to dost těžké a chce to kvalitní přípravu) a po příchodu domů jsem zjistila, že musím nastudovat asi 100 stránek přípravného materiálu...mno, snad se z toho nezblázním :).
Jinak k tomu snad není co říct, jen že tentokrát žádný bonus *muhehehe* a přidala jsem další postavu (až to budete číst: není to ta co si myslíte, ostatně se to na konci dozvíte sami...).
P.S.: Rozhodla jsem se dát každé kapitole nějaký název, aby v tom byl trochu přehled...


OroSasu

17. února 2012 v 9:44 | Ája
(Angličtina je Sasukeho nejoblíbenější předmět, i když z ní právě propadá. Důvod, proč ji tak miluje, je jeho učitel. Nedokáže se soustředit, kdykoliv se nachází v jeho blízkosti. Po čase si začne myslet, že jeho srdce dojde klidu v náručí svého spolužáka - Gaara)

Moje FanArty

16. února 2012 v 15:45 | Shirayuki |  FanArty Naruto
Říkala jsem si, jestli sem při tom čekání na povídku nemám dát i něco jiného :). Přikládám pár obrázků, kreslím převážně Naruto, jelikož mi nicmoc jiného nejde. Sasukeho jsem ještě nikdy nekreslila (no dobře, párkrát jo, ale výsledek byl prostě pod moji výtvarnou úroveň :) ) takže ho tu ani nehledejte. Díky vlivu okolí jsem ztratila chuť ho kreslit, jelikž drtivá většina otaku v mém okolí ho prostě nesnáší... Ale to jen tak mimochodem.
Myslím, že tyto patří mezi ty povedenější. Jsou s věnováním, jelikož jsem to pár lidem slíbila. Pokud jsem na někoho zapomněla, gomen dodělám co nejdříve :).
Předem se omlouvám za kvalitu, jelikož u nás doma neexistuje nic pod slovem skener či tiskárna a já s foťáčkem si moc nerozumíme xD.


Úsvit 5

16. února 2012 v 11:54 | Honza |  Úsvit
Ahoj miláčci,

s menším zdržením mám pro Vás pátou kapitolu Úsvitu! Věřte, nebylo to jednoduché. Jednak mi ten začátek moc nešel psát, pak už to teda bylo v pohodě, potom jsem měl taky problém s netem a nějaké osobní záležitosti (kluci...), takže to prostě nešlo tak rychle, jak jsem si myslel. Ale jak si to tak po sobě čtu, tak ta dnešní kapitola Vám to plně vynahradí. :D Líbí se mi to, ale mám celkem smíšené pocity z toho, jak budete reagovat. Ale za tím, co jsem napsal, si stojím. ;)

Přeju příjemné počtení, Honza :)
Učitel lásky - konec

16. února 2012 v 10:37 | Ája |  Učitel lásky
Za 1) Je to totální blbost, vážně už téhle povídce nedokážu vrátit její původní kouzlo.
Za 2) Polovinu jsem psala před půl rokem a teď jsem se k tomu vrátila, asi to bude hodně znát, že ta první je horší.
Za 3) Možná ty chyby nevidíte, ale já ano: velké množství dialogů, často opakované to, co bylo už dávno řečeno a časté měnění charakterů. Z Naruta měl být hajzlík, teď je z něj milující člověk, prostě jsem to zvrtala, ale vážím si toho, že vás to pořád baví. Jinak bych to ani nepsala.
Takže pro Hizukimaru a ostatní další díl.


Byakuya and Renji

16. února 2012 v 10:32 | Ája
Tenhle pár mám vážně hodně ráda^^