Orochimarova rovnice

15. května 2010 v 3:42 | Ája |  Orochimarova rovnice
Tak tu máte tu jednorázovku.. Omyl, DÍLOVKU! Sice asi jen na 3 části, ale i tak dobrý, ne? OroSasu! ^^ :D
Ještě něco asi na mě něco leze... ani puberta, ani soused.. ale chřipka! XD ... Proč se směju? Asi jsem úplně vypatlaná. XD A je mi fakt divně... Přejde, vzala jsem si léky, takže z praxe, kterou mám z nemocnice, bych měla být ráno OK.

Čte vůbec někdo ty moje kecy nad povídkou? Já myslím, že ne. Tím líp, jsem magor! XDDZase je tu ráno a s ním škola, učení, otravné holky v čele s Sakurou a Ino a úkoly a... a anglina. Poslední dobou mi moc nejde, no, upřímně, nejde už od 6.třídy. Může za to náš učitel. Nejdříve jsem ho k smrti nenáviděl, každou hodinu nám dával testy a pořád celkově otravoval, ale to nebyl ten důvod, proč jsem ho nenáviděl. Ve skutečnosti jsem ho měl raději víc, než si kdokoliv dokáže představit, jen jsem si to nemohl nějakou tu dobu přiznat.. A když už jsem si to přiznal, šla mi angličtina o to hůř, a to nemluvím o tom, jak jsem se trápil. Do konce 6.třídy to byl jen učitel angličtiny, ale na začátku 7. se naše třídní rozhodla odejít do důchodu a na její místo nastoupil on... Orochimaru...

Teď jsem v devítce a pořád po uši zabouchlý do třídního učitele, z angličtiny momentálně propadám, táta o tom zatím neví. Kdyby ano, asi by mě zabil a nebo zamknul do pokoje a nepustil už nikdy ven. Ani nevím, co z toho je horší.

Raději ukončím své monology, vylezu z postele a jdu se ustrojit, hned zamířím do koupelny, udělám ze sebe člověka, už už se chystám do školy, když mě u snídaně zastaví táta.

,,Něco se děje? zeptám se opatrně.
,,Co ty a angličtina?" - To jsem mohl tušit, že se zeptá zrovna na tohle!
,,Co by?"
,,Jaké máš známky?"
,,Jde to..." - Teď pěkně lžu, ale co mám jiného říct? "Sorry, tati ale já propadám."? To asi těžko..
,,Jde to?! Jsem ti snad pro legraci?! Volal mi tvůj učitel! Propadáš!"
,,Jo... Ale já se učím, jen mi to nějak.. nejde."
,,Tak se musíš učit víc!"
,,Ano.. já budu..."
,,Teď běž do školy, ještě si o tom promluvíme."

No páni... Noční můra už není jen noční můrou, ale krutou realitou... Ach jo...

,,Zdar Sasuke, tváříš se jako kyselá okurka. Když o tom tak přemýšlím, tváříš se tak pořád.."
,,Hmm... Od upřímnosti je jen malý krůček ke krutosti..." hodím po Narutovi vražedný pohled.
,,Stalo se něco doma?"
,,Jo, táta ví, že propadám z angliny.."
,,Chudáčku.." - Za tu ironii bych ho nejraději zarazil až po krk do země! Škola už je na dosah ruky a mě začíná pomalu, ale jistě, bolet žaludek a zároveň mám na srdci povznášející pocit.

Před školou postává skupina dívek, určitě se chystají na každodenní hon. Ptáte se, koho honí? - Mě.. Jsou tím úplně posedlé a jestli mám z něčeho strach, tak z davu psychicky nemocných dívek. K něčemu to přece jen je dobré, alespoň mám dobrou fyzičku. Proběhnu s Narutem okolo nich, tajně doufám, že si mě nevšimli. Hmm ... všimly. Prach se zvířil, už se ta monstra ženou za mnou! Jako každé ráno zahneme na chodbě za roh, zavřeme se s Narutem na klučičích záchodech a opřemě se o dveře. Holky jsou vážně všeho schopné a nápis "Chlapci,, je rozhodně nemůže zastavit. Buší na dveře a snaží se dostat dovnitř, ale jako vždy se jim to nepodáří... díky bohu za to! Teprve když už jsme si bezpečně jistí, že jsou pryč, vylezeme s Narutem ven a jdeme se připravit na výuku. První hodina rovná se Orochimaru na druhou krát neznámé x na třetí rovná se Orochimaru plus Orochimaru na třetí - výsledek rovnice, nikdy mě neuvidí víc než jako svého hloupého žáka, vím, blbá rovnice, ale výsledek jesprávný.

,,.... tak třeba ty Sasuke... Sasuke? Slyšíš?! ... už si zase myšlenkami jinde!" Orochimaru mi tleskne před očima a já div neslítnu ze židle leknutím. Fuj, takhle mě děsit..! Proč to asi dělá?
,,Hmm, co?" zamumlám neduchapřítomně.
,,Věř mi, že ti nechci dát na konci roku nedostatečnou z angličtiny, ale to by jsi musel nejdříve alespoň začít dávat pozor, už mě vážně přestává bavit, pořád tě upozorňovat, na to, co právě děláme, tak se prosím snaž dávat pozor!"
,,Vynasnažím se." vykouzlím na tváři úsměv a Orochimaru otočí oči v sloup. Baví mě, ho škádlit.. Kéž by tak věděl, co k němu cítím..

Hodina uteče celkem rychle... když máte koho pozorovat. Jako obvykle jsem se nic nenaučil, víc než na učení se soustředím na Ora, dnes jsem se zaměřil konkrétně na jeho pozadí. Je naprosto dokonalé! Ostatně jako všechno..

Po hodině zamířím na záchody opláchnout si obličej ledovou vodou, abych se trochu vzpamatoval z té zasněnosti. Voda se nestačí ani dotknout mého obličeje, když mě někdo prudce přirazí k chladným kachličkám. Tuším, kdo to je... jestli hádáte, že Orochimaru, zklamu vás, mezi ním a mnou opravdu ještě nic nebylo. Je to s naprostou určitostí Gaara, všiml jsem si, že poslední dobou po mně nějak pokukuje.. Jsem velmi všímavý člověk.
Cítím jeho horkou ruku, jak mi rozepíná košili, nebráním se, Orochimara upřímně miluji, ale on o mě zjevně nestojí, potřebuju také nějakou tu lásku, kdo by mi to tedy chtěl vyčítat? Jeho rty jsou tak měkké a sladké, nechávám se unášet rozkoší a slastí, kterou mi přináší Gaarovy šikovné ruce.
Slyším otevření dveří, někdo jsem jde a Gaara se ode mě bleskově odtáhl.
,,Dokončíme to jindy.." mrkne na mě a zmizí, raději ho napodobím, a taky zmizím.

Na chodbě mě zastaví Orochimaru.
,,Sasuke chci s tebou mluvit, a to tak, že hned. Můžeš jít se mnou do kabinetu?" pokrčím lhostejně rameny a následuji ho, přitom nespustím oči z jeho hezky tvarovaného zadku.

Dveře kabinetu se za námi zavřou, netrpělivě čekám, co z něj vypadne.
,,Víš Sasuke, nemohl jsem si nevšimnout, jak mě pořád pozoruješ, nevím, co tím sleduješ, ptám se tě teď proto na důvod." - Nikdy mě nic nevyvede z míry, ale teď jsem v rozpacích. Co mám proboha říct?! "Pane učiteli, miluji vás."?! To zní hloupě..
,,Já vlastně..." - Už se vidím, jak rudnu, chce se mi zvracet, je mi vážně zle..
,,Jsi celý červený, je ti dobře?" ptá se mě starostlivě.
,,Jsem v pohodě.." - Nezní to příliš přesvědčivě, ale snad už mě nechá odejít i bez vysvětlení..
,,Dobře.. a proč po mně tedy pořád koukáš?"
,,Musím odpovídat?" podívám se na něj prosebně.
,,Ano, musíš."
,,Kdybych vám to řekl, tak se cestou ze školy dobrovolně oběsím."
,,Hmm, kdyby si byl holka, řeknu, že jsi do mě zabouchlý, ale takhle vážně nevím.."
,,Žák musí být nutně holka, aby byl zamilovaný do svého učitele?"
,,Ježiši..." Orochimaru se rozplácl na židli, asi to s ním pořádně zamávalo a já nemůžu uvěřit tomu, že jsem mu to řekl. Jsem na sebe celkem hrdý, ale na druhou stranu mám obrovský strach, co bude dál..
,,Od kolikété třídy... ehm... od kdy jsi do mě.. zamilovaný? " - Vidím, jak se mu to špatně říká, veškeré mé naděje a ideje se pomalu ale jistě hroutí.
,,Od šestky..." sklopím oči raději dolů k zemi.
,,Jak to, že jsem si toho všiml až teď?" - Tu otázku položil zřejmě sám sobě a ne mně, proto raději budu mlčet.
,,Tohle prostě nejde, jsi můj žák a já tvůj učitel, běž zpět do třídy!" - Zvedl jsem se a odešel, všechno je pryč, nemám chuť žít nebo zůstávat v téhle škole. Do konce vyučovaní zbývá ještě docela dost hodin... Kašlu na to, zmizím ze školy. Venku prší, ale ani to mě neudrží ve škole. Zaparkuju na lavičce a v dešti se snažím ukrýt své slzy neštěstí.. Sedím tu nejméně 4 hodiny a slzy mi pořád tečou proudem, aspoň že v dešti je mohu snadno skrýt.
Cítím, jak mě někdo bere za promrzlou ruku a zvedá z lavičky, jsem tak slabí, že se ani nebráním.

Po chvíli chůze, pociťuji příjemné teplo, utřu rukávem uslzenou tvář a rozhlednu se kolem sebe. Je to vážně Orochimaru? Drží mě za ruku a kde to vůbec jsme? Asi poznal, že jsem trochu zmatený..
,,Hlavně se prosím tě neboj, jsi u mě doma, nemohl jsem tě na tom dešti nechat." - Slyším, jak otevírá skříň a z ní po mně hází nějaké triko.. To jako chce, abych si to oblékl? Nemám nic proti, to tričko je Orem celé načichlé... Hotový ráj na zemi!
,,Pojď sem, Sasuke." volá od někud z ložnice... zřejmě. Poslušně k němu docupitám.
,,Lehni si.." ukazuje na postel. Jujky.. Co chce asi dělat v posteli? Napadá mě jediná věc...
,,Předem tě ujišťuji, že s tebou nechci nic mít, jenom si tě nemůžu vzít na svědomí. Je to moje vina, že jsi utekl ze školy a proto jsi teď u mě, nic jiného v tom, prosím, nehledej." - Ach jo.. proč já mám vždycky takovou smůlu? Zachumlám se do peřiny a pokouším se usnout, tajně doufám, že si Oro ke mně přilehne, ale asi je to zbytečné..
Když už konečně usínám, přijde mi, že spím v jeho náručí, otevřu oči, abych se ujistil, jak mě klame mysl.. Vážně si ke mně lehnul! Je mi hned o kapku lépe... Né, o celou sklenici kapek lépe!
Zdá se mi to, nebo se naše rty vážně střetly...? Líbá mě.. Je to neskutečně příjemné, tisknu se k němu a nenasytně olizuji jeho vrchní ret. Tolik se bojím, že se mi to jenom zdá, ale je to tak skutečné a reálné.. Orochimaru mi teď pomalu stahuje triko, které jsme si měl před chvílí dle jeho příkazu obléct. To ještě asi netušil, jak rychle ho budu mít zase dole. Celou svou váhou se nademě přehoupl, jeho sladké rty se něžně otírají o můj nos.. Nic rozkošnějšího jsem ještě nezažil, srdce mi buší jako o závod a já chci pořád víc a víc. Oběma rukama uchopím jeho hlavu a přitahuji si ji ke rtům. Otevírá ústa, aby dal svobodu svému jazyku, na který se opravdu moc těším, olizuje mé pravé ucho a mně nezbývá nic jiného, než se oddávat slasti. Od ucha se přesunuje k mé hrudi, nevěnuje ji ani o trošku menší pozornost než věnoval mému uchu a rtům, prozkoumává každé místečko mého těla a mě ani nenapadne se tomu bránit.
Otáčí si mě k sobě zády, přesně vím, co přijde teď. Citlivě do mě proniká a já jen nořím hlavu do bílého polštáře. Jeho ruka se velmi pečlivě věnuje mému údu a já cítím, že brzy dojdu svého vrcholu.

Udýchaný si pokládá hlavu na má záda a pomalu ze mě vystupuje. Přetočím se na záda a spokojeně usínám..
 


Komentáře

1 Drbnutá  *SB* Drbnutá *SB* | Web | 15. května 2010 v 8:29 | Reagovat

OMG [:tired:] perfektnééééééé ♥ OroSasu
:-P píšeš perfektne !!! ;-)

2 Jarule :P Jarule :P | Web | 15. května 2010 v 10:12 | Reagovat

Tjn,já mam taky spíš radši Miley Cyrus :):D.Jinak ke článku : Supr !!!! :)

3 Kami Kami | E-mail | Web | 15. května 2010 v 10:35 | Reagovat

Ten novej dess je dokonalej :-)

4 Kunoichi-babu_SBéééško..!!!! Kunoichi-babu_SBéééško..!!!! | Web | 15. května 2010 v 12:56 | Reagovat

V pohodě....já to chápu.. omluvu přijímám a teĎ si jdu předčíst učitel lásky... :-D
Hurááááááááá na to.. :-D

5 Rosalie Rosalie | Web | 15. května 2010 v 13:53 | Reagovat

konečně ňáká povídka :)

6 Lívia Lívia | Web | 15. května 2010 v 14:15 | Reagovat

Ahoj už som si myslela žesi namňa zabudla :-P  :-D dík za koment

7 Mei-Chi TvoOje SbÉnkoO ♥ .. oO* .. Mei-Chi TvoOje SbÉnkoO ♥ .. oO* .. | E-mail | Web | 15. května 2010 v 15:34 | Reagovat

masakr .. tak jako to jsemzvedava jak tohle cele dopadne .. a je to uplne skvele napsane myslela jsem si ze mi to prijde takove odporne tenhle paring ale je to celkem pekny takovy ujety XDXD .. ale skvely dilecek .. honem prih´dej dalsi x)

8 Mitsu-chan Mitsu-chan | Web | 16. května 2010 v 20:22 | Reagovat

užasné!honem další kdfyž už ti jede net :) rychle piš, nebo mě máš na svědomí :D :D

9 Ady-chan^^ Ady-chan^^ | Web | 16. května 2010 v 20:53 | Reagovat

Tohle vypadá slibně =) Honem dalšííí =D

10 Narumi Narumi | Web | 16. května 2010 v 22:00 | Reagovat

Ahoj u mě na blogu je oznam tak se koukni. Zatím se měj

11 Akiko Hitsugaya-SB♥_♥ Akiko Hitsugaya-SB♥_♥ | Web | 19. května 2010 v 10:55 | Reagovat

Zajíííímavééééé :D Noooo těším se na další díílek :D uchuchu xD

12 Shikashi Shikashi | 25. května 2010 v 18:02 | Reagovat

Super

13 susu-chan susu-chan | 10. června 2010 v 19:25 | Reagovat

super další díl :-D

14 Kin Kin | Web | 27. června 2010 v 13:06 | Reagovat

Ok, přestávam protestovat proti tomuhle pairingu. Uznávam, tenhle pairing možnej je, tak se s tim musim smířit. Aspoň je Sasan uke :-D . ALe co, je to yaoi, tak sem pro!!!!!!

15 Ája Ája | 28. června 2010 v 13:23 | Reagovat

[14]:Super!Protože se chystá pokráčko :DXD

16 Kin Kin | Web | 29. června 2010 v 12:57 | Reagovat

[15]: mě už z nedostatku yaoi začíná hrabat, pročítam yaoi magazíny, nevíš o někom kdo píše yaoi častějš?

17 Ája Ája | Web | 30. června 2010 v 9:07 | Reagovat

[16]: Asi ne Míšo, přemítám, přemítám, já si vždycky něco někde přečtu, ale nacházím to tak náhodně, ale nikdo určitý mě teď nenapadá, ale mám SB, které je zaměřené na yaoi a shounen ai, nevzpomenu si teď na adresu blogu, ale když si u mě klikneš na SB v menu a najdeš si v té rubrice článek:seznam SB tak tam bude jméno Mechika Shikato(doufám, že to je dobře napsaný :D)

18 saso-chan saso-chan | Web | 22. března 2011 v 19:36 | Reagovat

Supér :D :) du číst další strašně mě baví číst tvoje povídky

19 zakuro zakuro | Web | 24. července 2012 v 21:06 | Reagovat

Muhehe užasne T-T  krasne ...tvoje povidky jsou vazne super :D

20 Smajli Smajli | Web | 1. dubna 2014 v 20:54 | Reagovat

Ty kráso =D Orochimara si neumím představit jako profesora o moc víc než Madaru... ale vzhledem k tomu, že to teď právě píšu, tak asi je nakonec možné všechno =D Hodně netradiční pár, ale koneckonců... proč ne? =P

21 kabriolet kabriolet | 11. října 2017 v 23:44 | Reagovat

Nejsem zatížená anime Naruto, proto jsou to pro mě pouze postavy příběhu. Přesto mi to zní tak nepravděpodobně. Kor když je to pro učitele nová informace, že by tak rychle podlehl?? I tak je to krásné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.