Vzhledem k stále se opakujícím dotazům, upozorňuji...

1) Povídky: Ve tvém stínu, Censored, Smrtelná touha jsou dávno dokončené. Nepíšeme je s Vitou teď, už asi dva roky jsou hotové. Jen nebyly doposud kompletně zveřejněny.

2) Nezveřejňuju povídky už tak půl roku. Vy jste to vůbec nepocítili, protože blog má funkci "přednastavení článků". V létě jsem si jednoduše na jeden den sedla a na rok dopředu přenastavila, co a v který den se samo zveřejní. Teď se jen občas mrknu na komentáře, abych si zvedla náladu.

3) Zamilovaného nemám dopsaného, aktuálně mi došly díly, takže budete si muset počkat, až budu mít čas, což určitě do léta nebude. Škola je pro mě přednější, nezlobte se, ale vzdělání mě jednou bude živit, povídky ne. Dopíšu ji. Někdy určitě, slíbila jsem to Vendy (kdo je mimo, jedna z mých spřízněných dušiček).

Z toho vyplývá, že je zbytečné se nás ptát, kdy bude ta a ta povídka (je to zkrátka přednastavené - mimo Zamilovaného - až to přijde, tak to přijde). Stejně tak je milá, ale bohužel mylná představa, že mám čas na zveřejňování a psaní. Nemám. Prostě jsem to všechno udělala v létě, kdy ten čas relativně občas byl. Zamilovaného jsem bohužel nestihla.

A ještě jedna poznámka
Ája nestuduje japonštinu, nestudovala japonštinu a nebude studovat japonštinu. Tudíž jí nepište o rady, řekne vám tak maximálně, ať si napíšete Shirayuki, která ji skutečně studovala aneb koukejte na to, kdo je autorem článku. Jméno autora je uvedeno hned pod názvem článku. Vždycky tam.

Duben 2010

......vážně nwm jak to nazvat XDXD

21. dubna 2010 v 10:10 | Ája
Je toho na mě poslední dobou nějak moc, nic nestíhám, mám mezery v matematice, takže nwm jestli vůbec teď někdy povídku napíšu, navíc když nám nejde počítač, se to prostě nedá, ale vážně mám snahu, mám napsanou půlku jedný jednorázovky(jako v počítači v knihovně) ale nemám čas ji dopsat, vážně zoufale potřebuji spolumajitele blogu, já vím, že se brzy vrátím, rozhodně s BLOGEM NECHCI ZKONČIT, TO NIKDY!Pořád jsem to já, naruto maniak(lépe řečeno Sasu maniak) zatím páááááá snad se brzy vrátím........

Chybíte mi-strašně moc!Teď musím dávat pozor jsem na ivt XDPÁÁÁÁÁÁ

Ten Kabuto.....

14. dubna 2010 v 10:45 | Ája
Na co chce Kabuto Sasukeho?!

A ještě něco!

9. dubna 2010 v 8:42 | Ája
Nevím jak Vás ale mě rozhodně potěšilo, že se Madara a Kabuto spojí, doufám, že zaútočí na Listovou, asi jsem trochu divná, ale doufám, že Akatsuki vyhrají XDXD

Mně se po Vás tak stýská....

9. dubna 2010 v 8:27 | Ája
To se nedá vážně vydržet, mně blog tak strašně chybí, teď jsem si jistá, že bez blogu asi fungovat nemůžu, dneska jdu do knihovny, takže to zkusím dopsat ;-) (myslím povídky)
Za chvíli píšu čtvrtletku z matiky, učila jsem se jako cvok, tak mi držte palečky, ať to napíšu aspoň na dvojku.Vážně mi moc chybíte, celý den nemyslím na nic jiného než na Vás a na blog......

Nestíhám...

7. dubna 2010 v 10:09 | Ája
Já vím, že ty povídky pořád jen slibuju a nepíšu, ale mám teď hodně učení a do
knihovny se moc nedostanu, snad příští týden.....

Deníky

2. dubna 2010 v 15:09 | Ája
Tak možná jste si někdo všiml v menu nových rubrik-deníku postav, budou tam povídky vyprávěné určitou osobou, te¨d mám napsanou povídku OroSasu a vypraví to Sasuke, takže bude to v Sasukeho deníku, takový můj další výmysl XD, mám to na papíře, tak to te'd jdu napsat na blog, zatím pááááá